


No i kupiłem dwa pierwsze pełniaki na LP. Jest to granie wyborne, neandertalskie w swej złowieszczości i upodleniu. Bębny prymitywne ale stanowcze. Gitary chcą roznieść tą neandertalską jaskinię!tomder pisze: 9 lat temu Znam jedno z dem i ostatni split z jednym utworem. Bardzo dobry kawał death metalu, będe czekać na pełniak i niewykluczone, że kupię.