Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 7 lata temu

Re: Morbid Angel

#151

synu 6 lata temu

Dalej, małe hobbity, musicie iść same :?

Obrazek

Tagi:
Endymion
Master Of Reality
Posty: 296
Rejestracja: 6 lata temu

#152

Endymion 6 lata temu

Ten cover to syf jakich mało - przypomina raczej okladkę jakiegoś brutal death metalowego zespołu, a obawiam się, że Trey i jego koledzy już nie sa w stanie tak mocno przypieprzyć.
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#153

pp3088 6 lata temu

yog pisze:
6 lata temu
Obrazek

Hahahahah
Najgorsza jest kolorystyka, wszystko jest czerwone. Zwłaszcza tło i miasto boli. Pomysł może i nie jest taki zły (poza tym, że ten stwór to jakiś wiking bóg wie czemu), ale wykonanie to tragedia. Nie wierzę, że nie mieli kasy na fajny rysunek.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#154

yog 6 lata temu

na 99% to abominacja autorstwa tego ich drugiego gitarzysty Vadima Vona, może nie dokończył tego jeszcze? :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#155

Nucleator 6 lata temu

A ja myślę, że to wpływ Tuckera - popatrzcie na cover The Grey Eminence Warfather - identyczny koncept, tylko inna kolorystyka. Cover beznadziejny, a przecież Morbidzi fajnych coverów zdobiących ich płyty mają przecież sporo.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#156

Blind 6 lata temu

UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#157

yog 6 lata temu

W sumie pasuje do połączenia sił obu panów, Vadim chyba okładkę IDI robił i generalnie lubi buchające płomienie, Tucker tytanów :P

Nie wiem, czy nowy kawałek gdzieś poza Spotify jest, ale jak coś to poniżej sterty małych rączek, czyli Piles of Little Arms:



[a ok już Blind wstawił]
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Odrowąż
Master Of Puppets
Posty: 165
Rejestracja: 6 lata temu

#158

Odrowąż 6 lata temu

Doby strzał. Tucker bdb. Fajne tempo. Solo gra Cthulhu.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#159

Blind 6 lata temu

Odrowąż pisze:
6 lata temu
Doby strzał. Tucker bdb. Fajne tempo. Solo gra Cthulhu.
Czyli tak jak być powinno. Trey wkłada chuja w oko tym, którzy w nich zwątpili.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#160

Wędrowycz 6 lata temu

No i kawałek ładnie dojebany, brzmi dla mnie jak klimaty uwielbianego przeze mnie "Domination". Czuję, że będzie mocno dobrze, oby reszta płyty była na takim poziomie. Od razu okładka mniej w oczy kłuje.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#161

Ryszard 6 lata temu

Szybko podejmujecie decyzje haha. Z rana pizda a po poludniu podjarka.

Smieszne bo po "kupce raczek" spotifaj automatycznie gra "nevermore" ktore wcale nie jest gorsze od premierowego traka ;) i zawiera wcale nie-gorsza solowe... Okladka jak zwykle chujowa. Ale kto na to patrzy..?
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#162

Wędrowycz 6 lata temu

No nie bardzo, bo nie pisaliśmy o muzyce tylko o okładce. Przecież wiadomo, że najważniejsza jest zawartość muzyczna.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#163

Epoxx 6 lata temu

Wędrowycz pisze:
6 lata temu
No nie bardzo, bo nie pisaliśmy o muzyce tylko o okładce. Przecież wiadomo, że najważniejsza jest zawartość muzyczna.
Dokładnie, najważniejsze, że nie zapowiada się na kolejny Illud Divinum Insanus co mnie bardzo cieszy. Teraz pozostaje czekać do grudnia, a okłada średnia totalnie, ale nie na okładkę będziemy patrzeć tylko muzy słuchać.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#164

yog 6 lata temu

no nie wiem, ja tam płyty z taką okładką nie kupię, o ile nie jest jakimś absolutnym arcydziełem, a raczej nie będzie ;p z pewnością jednak dzięki tak żenującej okładce przed premierą płytka osiągnie pewien rozgłos ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#165

Epoxx 6 lata temu

Nowe Imnmolation też miało totalnie średnią okładkę, a album bardzo udany.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#166

Nucleator 6 lata temu

Całkiem fajny ten nowy kawałek, słychać wyraźnie, jaki zespół tak gra, ale z zachwytami się wstrzymam do premiery całego albumu. Ilud nastawił mnie mocno nieufnie do nowego wydawnictwa MA.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#167

Blind 6 lata temu

yog pisze:
6 lata temu
no nie wiem, ja tam płyty z taką okładką nie kupię, o ile nie jest jakimś absolutnym arcydziełem, a raczej nie będzie ;p z pewnością jednak dzięki tak żenującej okładce przed premierą płytka osiągnie pewien rozgłos ;)
Już nie pierdolcie tak o tej okładce, jak gdyby ona była najważniejsza. Liczy się to, że Morbid Angel wraca w majestatycznym stylu i pokaże wszystkim gdzie ich miejsce w szeregu. Jak pisałem wyżej - ta okładka aż taka tragiczna nie jest. Fakt faktem, że zrobiona komputerowo i jest dość plastikowa, ale aż tak z tym gnojeniem jej bym nie przesadzał. Cała masa gorszych okładek jest.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#168

yog 6 lata temu

ale o jakim kurwa majestatycznym stylu ty mówisz? xD xD kawałek ok, ale jak rysiek napisał, wiele od tych z IDI nie odstaje, a spusty, jakby Chuck zmartwychwstał ;p
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#169

Blind 6 lata temu

No jak nie jak tak, już sam początek jest majestatyczny, a dalej to stary Morbid Angel z ery Tuckerowej. Spusty mnie nie dziwią, od kilkunastu lat nie rozpieszczają nas nowymi albumami za bardzo :D
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#170

Ryszard 6 lata temu

Tak teraz wszyscy padną na kolana bo nie ma techno? Dwa nowe kawałki to deathmetalowy morbid angel, nie ma sensu dywagować ale czy są na poziomie klasyków albo chociażby jedynki Nader Sadek? Jeżeli nie i nowy album okaże się zwykłym dm-mem to przed czym niczym klękać? Przed kolejnym niejakim Warfather? E tam.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#171

Blind 6 lata temu

Trey nigdy nie grał zwykłego death metalu.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#172

yog 6 lata temu

chyba, że na IDI - nawet nie zwykły, tylko mizerny xD już tamtejsze techno 500 razy lepsze ;p
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#173

Blind 6 lata temu

Tkwisz w błędzie, mój Drogi. Nie jest to wybitna płyta, ale Trey jest daleki od grania zwykłych death metalowych riffów.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#174

Hajasz 6 lata temu

Poważnie ? Takie spusty z powodu okładki i pioseneczki no bez jaj, zaczyna się polskie pompowanie balonika.

Okładka do Illud przynajmniej była w stylu morbidowym a tu jakieś Wrath Of The Titans no ale przecież Morbid od płyty Domination miał coraz gorsze okładki więc wcale mnie ten obrazek nie dziwi. A może podpierdolili coverek Summoning ?
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#175

Ryszard 6 lata temu

A może "nagrajmy to i wydajny jak najszybciej"?
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#176

Epoxx 6 lata temu

Ja się nie spuszczam, zobaczymy jaka będzie cała płyta i wtedy będzie można oceniać. I tak jak pisał @Nucleator , również podchodzę nieufnie do nowej płyty po IDI.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#177

Blind 6 lata temu

Przecież sam koncept tej okładki jest świetny. Wykonanie trochę kuleje, ale sam pomysł nawiązuje to monumentalnej muzyki tego zespołu i po prostu pasuje.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#178

Hajasz 6 lata temu

Blind pisze:
6 lata temu
ale sam pomysł nawiązuje to monumentalnej muzyki tego zespołu.
A gdzie Ty ten monumentalizm słyszysz ?
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#179

Blind 6 lata temu

Hajasz pisze:
6 lata temu
Blind pisze:
6 lata temu
ale sam pomysł nawiązuje to monumentalnej muzyki tego zespołu.
A gdzie Ty ten monumentalizm słyszysz ?



chociażby tutaj
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#180

yog 6 lata temu

Co w tym koncepcie świetnego? W Dark Souls grałeś za dużo? xD Z Morbid Angel to ten wikingowy tytan wiele wspólnego nie ma, moim zdaniem :P Wygląda jak boss z jakiegoś japońskiego rpga osadzonego w europejskiej mitologii.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#181

Nucleator 6 lata temu

Dajcie spokój Blindowi, podjarał się chłopak i tyle :D Wypowiedź o Treyu mówi sama za siebie...
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#182

Blind 6 lata temu

No to co? Teraz moda na jebanie i nie wierzenie w Morbid Angel? Ja pierdolę, co za czasy. Morbidzi nigdy plamy nie dali, nie dadzą teraz. Ich płyty to wyznacznik jakości w death metalu, poziom nieosiągalny dla prawie wszystkich. Treya uwielbiam za jego wizjonerskie podejście do gry na gitarze i jego oryginalny styl. Zamiast strzelać prostymi power chordami, woli napisać skurwysyński, połamany riff z takimi wibracjami, że ojapierdolę. Skoro sam mam w nich tutaj wierzyć, to trudno. Cieszę się, że ten zaszczyt przypada mi, lol. :)
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#183

yog 6 lata temu

stary, nie było Cię chyba jak Heretic wychodził :P :P

(2 ostatnie płyty MA jak wychodziły to zespół stawał się tematem żartów)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#184

Blind 6 lata temu

Mnie np. suchar z tracklistą ostatniej płyty też bawi. Kwestia dystansu do swoich Bogów.
Ostatnio zmieniony 06 paź 2017, 22:57 przez Blind, łącznie zmieniany 1 raz.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#185

Ryszard 6 lata temu

@Blind
Tak samo jak Czak którego się czepiasz.

Prawda jest taka że trzeba poczekać a muzykę oceniać bez uprzedzeń czy gej seksu. Tylko tyle
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#186

Ryszard 6 lata temu

yog pisze:
6 lata temu
stary, nie było Cię chyba jak Heretic wychodził :P :P

(2 ostatnie płyty MA jak wychodziły to zespół stawał się tematem żartów)
Do chuja pana. IDI okej wielu nie potrafi tego słuchać ale od Heretic to się odpierdol.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#187

HUMAN 6 lata temu

a Nader Sadek nagrał cos nowego , czy dupa , nie starczyło pomysłów @ Rychu
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#188

Wędrowycz 6 lata temu

Zgodzę się z Rychem, że trzeba poczekać, bo nie ma co już piać/siać fermentu kiedy całość się nie ukazała. Mnie się wałek podoba, co też napisałem wyżej, bo kojarzy mi się z "Domination", a ta płyta zawsze u mnie wysoko stała.

Ja akurat pamiętam jakie hasła padały kiedy ukazały się zarówno "Heretic" jak i "IDI" i zasadniczo lepiej poczekać do premiery całego albumu, a następnie dobrze go przewałkować, bo może być tak jak u mnie z "IDI", że po czasie delikatnie podskoczyła w ocenie, choć i tak jest dalej razem z "Heretic" najsłabszym ich albumem. Mimo wszystko dalej uważam Morbidów za tytanów death metalu, którzy po prostu mieli w swojej karierze także słabsze momenty (w sumie to mało który zespół nie ma).

Poza tym jest jedna kwestia do której nawiązał ostatnio Blind i się z nim zgadzam, bo o ile wierzę w coś takiego jak gust obiektywny, który pozwala oddzielić perełki od gówien, o tyle tu na forum prezentujemy swój gust subiektywny, a zatem...proszę się łaskawie odpierdolić od Blinda, bo skoro jemu się tak bardzo podoba ten wałek, to nic nikomu do tego ;)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#189

Blind 6 lata temu

Dzięki Janek, miło mi. Aż z uśmiechem na twarzy spaliłem ćmika :D

Co do tych wartości obiektywnych a gustu subiektywnego pełna zgoda. Ja na przykład lubię wszystkie płyty Korna i o ile np. taki SYOTOS czy Path of Totality w wartości obiektywnej to raczej gówno, o tyle w moim guście subiektywnym to piękna sprawa, ale ja ogólnie mam duży sentyment do tego zespołu i w dupie mam czy się to jakiejś zakutej pale podoba czy nie :v

Pierwsze z brzegu co mi przychodzi do głowy to np. Elvis Presley. W wartości obiektywnej to perełka, kult jak jasny skurwysyn, ale ja jestem z innego pokolenia i nie trafia to do mojego gustu subiektywnego jakoś szczególnie, ale nie odmawiam temu klasy, wpływu czy po prostu - zajebistości. O to chyba w tym wszystkim chodzi. A co do Morbidów to się napaliłem i tyle, jeden z moich ulubionych death metalowych bandów, jak nie nawet ulubiony. Wolę patrzeć optymistycznie niż stękać jak stara baba w kolejce do lekarza.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#190

Wędrowycz 6 lata temu

Blind pisze:
6 lata temu
A co do Morbidów to się napaliłem i tyle, jeden z moich ulubionych death metalowych bandów, jak nie nawet ulubiony. Wolę patrzeć optymistycznie niż stękać jak stara baba w kolejce do lekarza.
Spoko, mam tak samo, bo Morbidzi są u mnie w top 3 death metalowych kapel od zawsze w sumie i lata lecą, a nic się w tej kwestii nie zmieniło. Też wolę optymistyczny wariant, bo czekam i liczę cały czas, że kapela nie powiedziała ostatniego słowa i dowali albumem takim, że klękajcie narody. Wiem, że ich na to stać, potrzeba tylko odrobiny natchnienia i tego co zwą "iskrą bożą" (trochę z dupy określenie w przypadku satanistycznego death metalowego zespołu).

Odnośnie gustu obiektywnego to wiadomo, że powinno się doceniać wkład wielkich do muzyki jako takiej, czy danego gatunku, ale proste że subiektywnie możemy czegoś nie lubić. W drugą stronę można też bardzo lubić reprezentantów którejś tam ligi, jak u mnie w przypadku wielu black metalowych kapel będących tak naprawdę odtwórcami, rzemieślnikami, epigonami tłukącymi na patentach stworzonych przez inne kapele. Co z tego? Każdy ma prawo do swojej opinii. Na tym polega idea forum, żeby dzielić się swoimi subiektywnymi odczuciami i poglądami, wymieniać je ze sobą i dyskutować. Dobra, ode mnie tyle w tej kwestii, bo nie chcę za dużo offtopu robić w temacie ;)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Odrowąż
Master Of Puppets
Posty: 165
Rejestracja: 6 lata temu

#191

Odrowąż 6 lata temu

Blind pisze:
6 lata temu
No to co? Teraz moda na jebanie i nie wierzenie w Morbid Angel? Ja pierdolę, co za czasy. Morbidzi nigdy plamy nie dali, nie dadzą teraz. Ich płyty to wyznacznik jakości w death metalu, poziom nieosiągalny dla prawie wszystkich. Treya uwielbiam za jego wizjonerskie podejście do gry na gitarze i jego oryginalny styl. Zamiast strzelać prostymi power chordami, woli napisać skurwysyński, połamany riff z takimi wibracjami, że ojapierdolę. Skoro sam mam w nich tutaj wierzyć, to trudno. Cieszę się, że ten zaszczyt przypada mi, lol. :)
Nie jesteś sam. Ja tam daję im znowu szansę po strasznie chujowym ostatnim longu i niczyje słodkie pierdzenie tego nie zmieni. Takiego gówna pod MONUMENTALNYM szyldem Morbid Angel nie powinni wydać i nikt mnie nie przekona do zmiany zdania. Pamiętajmy jednak, że to tylko fajny kawałek miejmy nadzieję zajebistego tortu. Okładka mi się tam podoba.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#192

Ryszard 6 lata temu

Morbidzi wypuszczają singla. Tymczasem Vincent... robi za Lemmiego. Post Stary ale jakoś wcześniej nie skojarzyłem :/

!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#193

Czit 6 lata temu

Nowy wałek naprawdę mi się podoba. Kasuje przez pierwsze 10 sekund wszystkie niby Death Metalowe utwory na poprzednim wydawnictwie. Chuj z okładką, bo tak jak ktoś powiedział, ostatnie dzieło Immolation było oprawione okładką nie lepszą, ale kto by się przejmował tym przy takiej muzie.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#194

Blind 6 lata temu

Jesli dobrze rozumiem angielski, to Morbidzi odwołują trase w Europie bo cos z paszportami nie ten teges. Dalbym cytat ale na telefonie jestem.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#195

yog 6 lata temu

Ta kapela to się coraz bardziej w żart zamienia. Tutaj ich oświadczonko:
► Pokaż
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#196

Czit 6 lata temu

Japindole. Już się na Brutalu wkurwiałem jak odwołali z tego samego powodu i dalej są w piździe. Wszyscy mogą tylko nie oni?
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#197

Ryszard 6 lata temu

Przecież wojaże po europie odwołali na początku wakacji bodajże... Potem nagrali nowy album... A tu w połowie października zdziwo że jednak nie przyjadą :D Ciekawe jak oni oryginalnie zamierzali zagrać te wszystkie letnio-jesienne sztuki oraz w tym samym czasie nagrać i wydać nową płytę??? W autobusie?

http://www.blabbermouth.net/news/morbid ... pearances/

Czyli co?

Odmówili im nowego paszportu więc postanowili nagrać nowy materiał? Avesatan i do przodu..?

A może postanowili przyspieszyć wydanie longa i wymyślili akcję paszportową... Powody?
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#198

yog 6 lata temu

odwołali wcześniej letnie gigi mówiąc "jesienią nadrobimy"
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#199

Ryszard 6 lata temu

To kiedy oryginalnie mieli nagrywać i produkować najnowszy materiał? Podczas letniej czy jesiennej trasy? :D Obydwie były zaplanowane w tym samym czasie.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#200

Czit 6 lata temu

To po co oznajmiali, że "jesienią nadrobimy"? Od razu zakomunikować, że nie będzie bo prace nad nową płytą i tyle. Wszyscy zawiedzeni brakiem trasy byliby zadowoleni faktem, że Morbidzi nową płytę szybko mają zamiar wypuścić.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)

Wróć do „Death Metal”