deathwhore
Tormentor
Posty: 4452
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#51

deathwhore 3 mies. temu

Ostatnio słyszałem, że Świerszcz z Hudym coś grzebią nowego, informator nie był pewny co do Trufla. Ale szczerze mówiąc nie nastawiałbym się na coś specjalnego, bo tam połowa roboty to było granie Ząbka.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian

Tagi:
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#52

Wędrowycz 3 mies. temu

Tymi postami nieco mi ochoty narobiliście, że może jakiś comeback. Ząbek już w innych klimatach od lat z tego co pamiętam, więc pozostaje reszta ancymonów. Nie powiem, brakuje mi tej kapeli na naszej scenie. Z drugiej strony nie wiem czy po tylu latach przerwy byliby w stanie wykrzesać to co kiedyś. Aż będę sobie musiał zapuścić, bo też już pewnie z rok czy dwa lata nawet nie słuchałem Yattering.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#53

Zsamot 3 mies. temu

Innych, czyli jakich?
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#54

Wędrowycz 3 mies. temu

Takich:

Nie wiem też czy dobrze kojarzę, ale coś też mi po łbie łazi że jakiś jazz też był grany.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#55

Zsamot 3 mies. temu

https://www.rock3miasto.pl/recenzje/ant ... -corridor/

Recka tego albumu. Zabawne, że jak ktoś gra death meta, to w oczach znudzonego muzyka (Z.) nuda, ale jak gra modne, niemetalowe rzeczy, to odkrywa kosmos.
Może trzeba było być otwartym wcześniej i nie iść na kurs konfliktowy ze wszystkimi... Ale to już dłuższy temat. Pewnie, że nowe wcielenie ma zamysł i całą resztę, ale jak to wcześniej perkusista w wywiadach wyśmiewał inicjatywę TEA i dołączanie płyt, to sami jakoś nie ogarnęli kwestii promocji i dostępności muzyki. Taka ironia.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4452
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#56

deathwhore 3 mies. temu

AMS ro temat sprzed 12 lat, raczej już nieaktualny.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#57

dj zakrystian 3 mies. temu

Wędrowycz pisze:
3 mies. temu
Takich:

Nie wiem też czy dobrze kojarzę, ale coś też mi po łbie łazi że jakiś jazz też był grany.
Ciekawe granie, ale wokal psuje efekt.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 710
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#58

deathcrush 3 mies. temu

Śvierszcz z Hudym teraz w zespole "Pomór" się udzielają - tutaj można sprawdzić - https://www.facebook.com/pomoor/ Natomiast Trufel raczej już nie wróci do grania, prowadzi szkołę karate.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

#59

HUMAN 3 mies. temu

No właśnie masz namiar na tą szkołę to poprosze na priv , przejadę się na trening w koncu ryj nie szklanka , dobrze ze trzyma formę .
Pomór całkiem dobre , podoba mi się oby album wydali .
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#60

dj zakrystian 3 mies. temu

W tej szkole karate, praktykują ponoć styl pijanego mistrza. Widziałem takie coś na filmie z Jackie Chanem. Trufel teraz daje wpjerdol po mordzie, nie po uszach.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1013
Rejestracja: 6 lata temu

#61

Molotow 666 3 mies. temu

^^^ POMÓR ma swój temat jakby co... ;)

Wróć do „Death Metal”