"Only Death is Real"
Awatar użytkownika
Soulless
Master Of Puppets

Grave Miasma

Post Soulless » 3 lata temu

Obrazek

Obrazek

Odori Sepulcrorum ma to przysłowiowe metalowe "coś" + duszna brudna produkcja i klimat krypty. Wysoko u mnie w DM.

Co do Exalted Emanation - ponad pół godziny sonicznego gwałtu na spacerującej po cmentarzu duszyczki, a na poważnie - na takich muzycznych klimatach się wychowałem i przy takich wpadnę do grobu.

Skład:
D - Drums, Percussion (2006-present) Adorior, Scythian (live), ex-Frustrum, ex-Goat Molestör, ex-Cruciamentum, ex-The One, ex-Corpus Christii (live), ex-Indesinence
R - Guitars, Flute (2006-present) Deströyer 666, ex-Goat Molestör, ex-Crom Dubh, ex-Cruciamentum
Y - Vocals, Guitars, Setar, Oud, Hammond organ (2006-present) ex-Goat Molestör, ex-The One
T - Bass (2016-present) Hellsworn, Scythian (live), Towers of Flesh (live), ex-שְׁאוֹל
▼ Byli muzycy
A - Bass (2006-2016) Dead Void, Binah (live), ex-Goat Molestör
Dyskografia:
2009 - Exalted Emanation [EP]
2010 - Realm of Evoked Doom [EP]
2013 - Odori Sepulcrorum
2016 - Endless Pilgrimage [EP]

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Gr ... 3540290097
BC: https://gravemiasma.bandcamp.com/music
Metal ma mieć włochate jaja a nie jakieś symfoniczne cycki

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 3 lata temu

Wolałem ich jak grali jako Goat Molestör. Trochę przynudzają, chociaż granie generalnie wporzo, koncertowo też git.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 2 lata temu

Przyszło mi do głowy - jest tu jakiś znawca angielskiego i łaciny zarazem? Bo te Odori Sepulcrorum chyba Grave Miasma znaczy, co? Odori to pewnie znaczy wyziew z wspomnianego Sepulcrorum, a z ang. sepulchre to po angielsku jakiś grobowiec chyba (jak portugalskie sepultura).

Tak sobie słucham z przypadku ich znowu.

https://gravemiasma.bandcamp.com/album/ ... epulcrorum
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Post Vexatus » 2 lata temu

Odori - (zapach, smród)
Sepulcrorum - dopełniacz (narzędnik) liczby mnogiej słowa Sepulcrum (grób, grobowiec)

Kombinuj... :)
Vexatus - moje słuchowiska dla ludzi głuchych. Czacha dymi - mój blog.
Przyszła pora na Grindcore'a >>> 地獄 >>> Work in progress...
Jestem uczulony na pierdolenie głupot!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » miesiąc temu

Niezbyt dobre wieści z zespołu - R (gitara, flecik) opuszcza Grave Miasmę. Muzyk grał w hordzie jeszcze za czasów Goat Molestör. Poniżej jego stejtment pożegnalny.
► Pokaż
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor

Post Metalized » miesiąc temu

Może mama kazała mi się umyć a skoro już nie trąci grobowym aromatem to i odejść wypadło. Cóż tu rzec, jak znajdą kogoś to dobrze, jak nie to też przeżyję, chociaż zarówno Goat Mola jak i Grave Miasma nader lubię i wracam doń z ochotą

Wróć do „Death Metal”