Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

Ljosazabojstwa

Marduk666 6 lata temu

Obrazek

Obrazek

O proszę moi drodzy jakie fajne death metale z Białorusi. Necros Christos/Mortuary Drape worship, ale bardziej przebojowy. Na koncie demos i pełniak dostępne za nieduże pieniądze u Helltrashera.

Dyskografia:
2015 - Staražytnaje licha [demo]
2017 - Sychodžańnie [EP]
2019 - Lszb [EP]
2020 - Głoryja śmierci

Słuchajta:
MA: https://www.metal-archives.com/bands/Lj ... 3540405478
BC: https://lszb.bandcamp.com/music

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17573
Rejestracja: 7 lata temu

yog 4 lata temu

Dawno dość już słuchałem Ljosazabojstwa, ale podobało mi się to granie, choć niestety się bardziej nie rozpiszę. Sprzedam jednak darmowo info, że po zeszłorocznej epce wkrótce, bo 8 czerwca, Godz ov War wyda pierwszy album Białorusinów zatytułowany Głoryja Śmierci. Dodałem do posta powyżej bandcampa do wspomnianej epki o zwięzłej nazwie Lszb, zaś poniżej okładka debiutu.

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4217
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom 4 lata temu

Ja słuchałem całkiem niedawno, bo też i lubię twórczość tych panów, ten obmierzły, niepokojący ale też i pierwotny oraz wulgarny death metal. Na najnowszy album czekam, odkąd chyba jakoś w zeszłym roku Greg ogłosił, że wypuszcza ich debiutanckiego pełniaka. Nie będę ukrywał, że to jeden z albumów na które czekam.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17573
Rejestracja: 7 lata temu

yog 4 lata temu

Jest cały album Głoryja Śmierci do odsłuchania:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Deathhammer
Master Of Puppets
Posty: 126
Rejestracja: 6 lata temu

Deathhammer 3 lata temu

"Głoryja Śmierci" nie zawiera może sampli czy nie-metalowych wstawek, jak to bywało na poprzednich materiałach LSZB, tworzy jednak równie immersyjną atmosferę i to w sposób najbardziej mnie przekonujący - używając standardowego, gatunkowego instrumentarium. Muzyka Białorusinów oparta jest na nieskomplikowanych patentach i death/black metalowym rdzeniu, a wciąż nadal szczególnie wyraźna jest tu ta cmentarna aura, spowite mgłą bagno, smród trujących oparów śmierci i stare baby-topielice wyciągające ku tobie swe zasuszone, ohydne dłonie"

Pełna recenzja: LJOSAZABOJSTWA - Głoryja Śmierci

Świetna płyta! Cudownie archaiczna, gdy granice między thrash, death czy black metalem nie były jeszcze wyraźnie zarysowane, a najważniejsze było wytworzenie sugestywnego klimatu ;)

Wróć do „Death Metal”