Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 3 tyg. temu

Cały ten biznes to dokarmiane więc głodna Relapse wie co robi wydając kultowe klasyki w wersji live ile wlezie bo piniądz czuć. Aby nie było, że Hajasz znowy komuś dopierdoli to pocisnę na drugą stronę i sam zespół też dobrze wie, że czuć piniądz bardziej kiedy gra się płyty z okresu triumfu i chwały. I tak cały ten biznes to dokarmianie.
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Vortex 2 tyg. temu

Okres pandemii też wyraźnie przyspieszył "dokarmianie", wtedy był czas żeby na spokojnie takie zabiegi przeprowadzić, a "piniądze" skądś brać trzeba.
"Between Shit and Piss we are Born"
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian 2 tyg. temu

Vortex pisze:
2 tyg. temu
Okres pandemii też wyraźnie przyspieszył "dokarmianie", wtedy był czas żeby na spokojnie takie zabiegi przeprowadzić, a "piniądze" skądś brać trzeba.
To była jakaś pandemia? A w sumie, to zobaczę sobie jak wypadły te kultowe płyty na współcześnie. Piracka kaseta Cause of Death, to jedna z pierwszych zakupionych.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot 2 tyg. temu

Jeszcze nie sprawdzałem, ale z racji sentymentu z przyjemnością posłucham. Czy kupię to już wątpliwe, raz że Relapse to nie jest tania wytwórnia, dwa że rynek wydawniczy oferuje mnóstwo prawdziwie premierowych wydawnictw. Na Spotifie już są, zatem na spokojnie obadam.
Oficjalnie funkcjonująca wytwórnia MUSI zarabiać, zatem nie mam pretensji o ile produkt będzie dobrej jakości. A przymusu zakupu nie ma. Jak se chłopaki coś dorobią- to super. Ja czekam na nowy album i trasę. No chyba, że machną klasyczny tour- debiut i dwójka.
Allah jest wielki, ale B-52 też jest duży.

Wróć do „Death Metal”