Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Eradikator

#1

Vortex 4 lata temu

Obrazek

Obrazek

Thrash metalowy zespół z UK a dokładniej z Birmingham, powstały w roku 2010. Ich thrash określiłbym raczej jako ten soft. Próżno tu szukać jazdy bez trzymanki, ponieważ Panowie wybrali sobie na warsztat bardziej, nie chcę powiedzieć techniczny, a progresywny rodzaj muzykowania. Czerpią garściami z klasyków takich jak Black Sabbath, czy Judas Priest i uważam że wychodzi im to bardzo dobrze. Fajnie, że w dzisiejszych czasach są jeszcze ludzie, którzy zabierając się za klasyczne granie potrafią to zrobić na poziomie. Lubię ich właśnie między innymi za podtrzymywanie klasyki cały czas na powierzchni. Ostatni album "Obscura" to świetna porcja heavy/thrashu z momentami, które naprawdę powodują ciarki, a zarazem nawiązują do najlepszych czasów gatunku.

Skład:
Pat Cox - Bass, Vocals ex-Sons of Chaos
Jon MacNevin - Drums
Andy MacNevin - Guitars
Liam Priest - Guitars

Dyskografia:
2012 - Cold Sweat [single]
2012 - Dystopia
2015 - Edge of Humanity
2019 - Obscura






MA: https://www.metal-archives.com/bands/Er ... 3540348064
BC: https://tribunalrecords.bandcamp.com/music
"Between Shit and Piss we are Born"

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#2

yog 4 lata temu

Album z 2015 roku, Edge of Humanity, swego czasu @Pioniere zachwalał i mi to granie bardzo leżało, choć brzmienie ma ciutkę zbyt nowoczesne jak na moje gusta, to jest to bardzo przyjemny thrashyk z gatunku tych metallikowatych (za lat świetności) i lekko technicznych. Melodyjnie, technicznie, o końcu świata ze szczyptą klimatów popularno-naukowych, czyli taki thrash lat 80 jak należy. Tylko ta produkcja... Szczęśliwie same kompozycje mocno się bronią.

Pozostałych wydawnictw póki co nie znam.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#3

Vortex 4 lata temu

Mnie nowy krążek ładnie pozamiatał.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#4

Vortex 4 lata temu

Taki Eradikatorowy Orion trochę ;)

"Between Shit and Piss we are Born"

Wróć do „Thrash Metal”