"Thrash 'Till Death"
dj zakrystian
Tormentor

Re:

Post dj zakrystian » 6 mies. temu

deathwhore pisze:
6 mies. temu
No to właśnie o tym mówię, wydaje mi się, że to jej łeb jest trzymany za kudły przez kata.
W stanie posunietego rozkladu. Bastard ogolnie to byla pierwsza plyta Kata jaka uslyszalem. Wczesniej byla czarna Meta i and Justice. Jednak Bastard srogo zdewastowal czerep pod koniec podstawowki. Chyba tak zostalem na dobre metalowym brudasem. Szkoda, ze panowie artysci zamienili to w taki cyrk. A Somewhere in Poland rowniez bardzo lubie. Godne podsumowanie i na tym chyba powinni zakonczyc.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Tagi:
deathwhore
Tormentor

Post deathwhore » 6 mies. temu

W 2004 roku miałem 16/17 lat, średnio była kasa na takie większe koncerty i tak oglądałem, licząc że uda się zobaczyć na żywo legendę. A tu za chwilę jeb i chuj, nie zobaczysz frajerze :D
DiabelskiDom, znany jako Bubuś pisze:
miesiąc temu
!!!
dj zakrystian
Tormentor

Post dj zakrystian » 6 mies. temu

deathwhore pisze:
6 mies. temu
W 2004 roku miałem 16/17 lat, średnio była kasa na takie większe koncerty i tak oglądałem, licząc że uda się zobaczyć na żywo legendę. A tu za chwilę jeb i chuj, nie zobaczysz frajerze :D
Niestety tez w tym oryginalnym skladzie Kata nie widzialem. Za to pamietam jak w roku wydania Bastard polecialo Ojcze Samotni w Trojce. Nagrywalem wtedy co tylko sie dalo i ta haj li haj lo szepty larw... to byl dla gowniaka ten Szatan. Orbitowski ladnie to opisal na wstepie ksiazki Glos z Ciemnosci. Wczesniej bylem Depeszowcem, zreszta nadal jestem bo lubie pesymizm w muzyce a strasznie mnie wkurwiaja wesole motywujace piosnki. Trudno to opisac w kilku zdaniach haha. Jeszcze Alkatraz Romka wg mnie robi dobra robote i smialo by moglo byc podpisane jako ten Kat.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Post Ryszard » 6 mies. temu

dj zakrystian pisze:
6 mies. temu
deathwhore pisze:
6 mies. temu
Niestety tez w tym oryginalnym skladzie Kata nie widzialem. Za to pamietam jak w roku wydania Bastard polecialo Ojcze Samotni w Trojce. Nagrywalem wtedy co tylko sie dalo i ta haj li haj lo szepty larw... to byl dla gowniaka ten Szatan. Orbitowski ladnie to opisal na wstepie ksiazki Glos z Ciemnosci. Wczesniej bylem Depeszowcem, zreszta nadal jestem bo lubie pesymizm w muzyce a strasznie mnie wkurwiaja wesole motywujace piosnki. Trudno to opisac w kilku zdaniach haha. Jeszcze Alkatraz Romka wg mnie robi dobra robote i smialo by moglo byc podpisane jako ten Kat.
Ja odbieram całe to poznanie itp praktycznie identycznie. Poczatek wakacji, Rysio lata po pokoju obklejonym gnr vanhalen, z polskich ira moj dom 8-) wpada brat cioteczny, na kilka dni, ak to bywalo wakacje. Z torbą kaset thrash death pośród których perełki w postaci oddechu i bastarda. Oł maj dejs... dokładnie TO był TEN szatan. Bastard. Wyrafinowany i wyuzdany, gardzący plebsem i pełen dyskomfortowych tabu(ów? ??) Oddech to dzikość polskich wsi i kniei... kurz łapka i wyolbrzymione diabły, gdzięki specyfice stylu Romana, tak bliskie polskiemu folklorowi i opowieści z dzieciństwa. Miciński itp... o tak, jesteśmy szatanisty ale rowniez salonowi dżentelmeni, filozofowie i mizantropi. Po za tym Kat ma bardzo specyficzny "kościelny" sound który czasami przypadkiem pojawia się w piosenkach innych wykonawców. Pierwsze dwie trzy sekundy kopią myśli w kierunku kata...
yog pisze: Powiem Ci, @Ryszard, co mi nie pasuje - o czym wspomniał zresztą też @deathwhore. To, żeś narobił dzieci nie czyni z Ciebie życiowego przewodnika żadnego z nas. Skończ z tym protekcjonalnym pierdoleniem.
borsuk
Master Of Puppets

Post borsuk » 6 mies. temu

deathwhore pisze:
6 mies. temu
jak grali trasę po reaktywacji w 2002 roku to w Łodzi na koncercie był taki tłum, jakiego wcześniej nie widziałem. we Wrocławiu też byłem- fajne wspomnienia i cieszę się, że się załapałem. Alkatraz na żywo też się zresztą fajnie prezentował, szkoda że wtedy nie kupiłem 10 Errorów a tylko 1 :D
Widzew Łódź-Bałuty Pany
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 6 mies. temu

O, kiedyś był temat, czy Kat znany za granicą. Jack Owen zna.

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pro
Master Of Reality

Post pro » 6 mies. temu

borsuk pisze:
6 mies. temu

jak grali trasę po reaktywacji w 2002 roku to w Łodzi na koncercie był taki tłum, jakiego wcześniej nie widziałem. we Wrocławiu też byłem- fajne wspomnienia i cieszę się, że się załapałem. Alkatraz na żywo też się zresztą fajnie prezentował, szkoda że wtedy nie kupiłem 10 Errorów a tylko 1 :D
Jest ten łódzki koncert uwieczniony i Romek w frycem na Ojca chrzestnego ;)

Awatar użytkownika
pro
Master Of Reality

Post pro » 6 mies. temu

Czy pojawiła się może jakaś inna opcja zakupu Popióra niż https://shop.kat-rk.pl/ ?
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 6 mies. temu

Chyba niestety zmonopolizowali rynek swoją ofertą ;)
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor

Post porwanie w satanistanie » 6 mies. temu

Na masterfulu jest opis, jak jedno distro chciało to wziąć.. cóż, nie wyszło. Cenę hurtową Roman ustalił bowiem ponoć na 55 zeta netto :)
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Post Vexatus » 6 mies. temu

123 PLN za "Popiór" na placku? Serio?
Vexatus - moje słuchowiska dla ludzi głuchych. Czacha dymi - mój blog.
Przyszła pora na Grindcore'a >>> 地獄 >>> Work in progress...
Jestem uczulony na pierdolenie głupot!!!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Post Hajasz » 6 mies. temu

Na allegro to za CD chcą 140 PLN !!!
YOU SUFFER, BUT WHY ?
Awatar użytkownika
karp
Master Of Puppets

Post karp » 6 mies. temu

140 zł to jest warta chyba tylko dla bardzo wyposzczonych fanów Kata.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 6 mies. temu

Gdyby kto chciał, to na allegro jest ta 2cd wersja 666 za jedyne 200 zł, więc dość okazyjnie jak na to ;)
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality

Post KorgullExterminator » 4 mies. temu

Bez Romka jakos dziwacznie, teksty po angielsku. Maniera grunge'owa wokalisty, stara sie jak moze zeby zalatywac po amerykansku. Juz prawie swiatowy poziom w brzmieniu. Pamietam ze stare plyty KATa brzmienie zawsze mialy konkretne, profesjonalne. Dopiero zaczynam sluchac 'Without Looking Back'. Raczej jasna strona mocy, przeplatanie heavy i thrash.
stary.diabeł

Post stary.diabeł » 4 mies. temu

Płyta Luczyka to bardzo średnie heavy. Brzmieniowo też słabo. Popiór przy tej płycie to arcydzieło. Jakby nagrał to jakiś początkujący zespół to w skali szkolnej to jakieś 3+/6,ale że to coś nosi nazwę Kat to max 2/6. Miałem nadzieję że Piotr nagra coś naprawdę dobrego,a tam nawet fajnych riffów za bardzo nie ma. Szkoda.
Awatar użytkownika
Haghi
Master Of Puppets

Post Haghi » 4 mies. temu

stary.diabeł pisze:
4 mies. temu
Popiór przy tej płycie to arcydzieło.
W takim razie nie biorę się jeszcze za "Without Looking Back". Ktoś jeszcze odsłuchał?
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Post Pioniere » 4 mies. temu

Ja słuchałem, ale średnio mi to Without Looking Back podpasowało, choć chwilami były takie zagrywki a la Megadeth . Popiór o wiele lepiej wypadł.
dj zakrystian
Tormentor

Post dj zakrystian » 4 mies. temu

Popior to mix klimatow bastardowych plus reminescencje Bialo - Czarnej. Without looking back to Judas Priest wannabe.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 4 mies. temu

A nie Accept wannabe? Promocyjny kawałek to był totalny Accept, reszty oczywiście nie słuchałem :)
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Ja tam wolę, gdy muza uderza bardziej w Thrash, niż Heavy.
dj zakrystian
Tormentor

yog pisze:
4 mies. temu
A nie Accept wannabe? Promocyjny kawałek to był totalny Accept, reszty oczywiście nie słuchałem :)
No to byl moze i Accept. Judasow tez tam slysze i to mocno. Zreszta Accept to chyba taki niemiecki judasz byl z wokalista co byl jednoczesnie Brianem i Robem Halfordem. Ogolnie to Luczyk zdecydowanie bardziej wannabe na swiat miniony heavy metalu. Romek raczej nawiazuje do przeslosci Kata
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

swiat miniony heavy metalu
A jaśniej można?
dj zakrystian
Tormentor

Pioniere pisze:
4 mies. temu
swiat miniony heavy metalu
A jaśniej można?
Heavy w formie jaka promowaly JP i Accept. Lata 80 te
stary.diabeł

Post stary.diabeł » 4 mies. temu

Dla mnie nie jest problemem że ta płyta to heavy metal,tylko to że jest poprostu słaba. Luczyk kiedyś pisał świetne riffy,a na tej płycie jest tylko parę fajnych zagrywek. Moim zdaniem płyta wydana na siłę bo Romek coś wydał. Mind Canibals jest od tej płyty dużo lepsze.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 4 mies. temu

Obrazek

iksde
Awatar użytkownika
karp
Master Of Puppets

Post karp » 4 mies. temu

Luczyk już niespełna rozumu "polecam" jego wywiad w Rzeczpospolitej gdzie twierdzi, że na nowym albumie gra to samo co na Szóstkach czy Oddechu, a Load i Reload Mety to płyty country. Takich kwiatków jest więcej, w ogóle wypowiedź o Metallica jest przezabawna.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 4 mies. temu

Z tym country to moim zdaniem ziarno prawdy w tym jest, bo jakiś taki southernowy feeling na tych Metach jest (i w sumie pod koniec Black Albumu też się to pojawia). Tylko to oczywiście wciąż hard rock z wpływami.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Post Vortex » 4 mies. temu

Fajniutki ten kacik, takie heavy sobie delikatne płynie. Przez 15 minut nawet mi się spoko tego słuchało, fakt że bardzo szybko to nudzi.
"Between Shit and Piss we are Born"
borsuk
Master Of Puppets

Post borsuk » 3 mies. temu

podoba mi się ta wersja.
Widzew Łódź-Bałuty Pany
dj zakrystian
Tormentor

Post dj zakrystian » 3 mies. temu

yog pisze:
4 mies. temu
Z tym country to moim zdaniem ziarno prawdy w tym jest, bo jakiś taki southernowy feeling na tych Metach jest (i w sumie pod koniec Black Albumu też się to pojawia). Tylko to oczywiście wciąż hard rock z wpływami.
Pod koniec Black Album to jest My friend of mysery i Struggle within, bardzo heavy metalowe w takim amerykanskim heavy. Country jest na Mama said i troche w Ronnie, na reszcie Load/Reload to chyba wiecej wplywow starego rocka i grunge. Co to ma do tematu Kata? No chyba to, ze Luczyk bardzo lubi te dwie niby kowbojskie plyty i sam nawet taki image przybral.
dj zakrystian
Tormentor

Post dj zakrystian » miesiąc temu

Powstal obrazek do Baby Zakonnej. Calkiem udany jak i numer. Mocno z Bastard sie kojarzy. Z kolei Glowy w dol spuszczone jakby kopiuje motyw z Zawieszonego Sznura. Ostatecznie Popior wygrywa przez KO z dzielem Luczyka i nawet solowe popisy kowboja tego nie zmienia.
deathwhore
Tormentor

Post deathwhore » miesiąc temu

U Luczyka przede wszystkim dużo jebie wokal - za głośno, jakiś w ogóle kurwa nie zmiksowany z resztą - jak doklejony. Do tego fatalny angielski.
DiabelskiDom, znany jako Bubuś pisze:
miesiąc temu
!!!
Mark Barney Greenway

Post Mark Barney Greenway » miesiąc temu

Tutaj akuratny film o tym całym kacie. Niech Romek zrobi jeszcze zespół - Roman Kostrzewski & Friends myślę że tego świat potrzebuje.

Ten z luczykiem to już gówno totalne
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor

Post EdusPospolitus » 4 tyg. temu

Kolejne njusy ze strony fb kata

Obrazek
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina