"Thrash 'Till Death"
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Re:

Post Pan Efilnikufesin » 5 mies. temu

deathwhore pisze:
5 mies. temu
Faktycznie, cover yoga byłby gorszy od oryginału.
Ja mialem na mysli to ze @yog jest drugiej kategorii :lol:
Lubię plakaty o treści szatanistycznej.

Tagi:
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Post Vortex » miesiąc temu

Prosto z LA, ale jak dla mnie koncert bez emocji, tam wióry powinny napierdzielać, a jest jak Slayer dla emerytów.

Obrazek
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » miesiąc temu

Filmidło chyba też żenujące, zaś bilet droższy niż na normalny film, choć to krótki metraż.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Post Wędrowycz » miesiąc temu

Słuchałem ostatnio "Diabolus In Musica" i "God Hates Us All" i powiem, że ludzie nie doceniają tych płyt, oczywiście nie brzmi to jak stary klasyczny Slayer, bo wcielili tu dużo elementów współczesnego metalu czy też crossover, ale mimo wszystko jest tu co najmniej kilka kawałków pięknie orających bańkę czy tam niszczących obiekty, jak kto woli. Dla przykładu "Bitter Peace" albo "In The Name Of God" z pierwszej i "God Send Death" albo "Exile" z drugiej.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Post Pan Efilnikufesin » miesiąc temu

"Diabolus In Musica" i "God Hates Us All" to takie ostatnie podrygi trupa.Sluchalne nawet.
Lubię plakaty o treści szatanistycznej.
dj zakrystian
Tormentor

Post dj zakrystian » miesiąc temu

Wędrowycz pisze:
miesiąc temu
Słuchałem ostatnio "Diabolus In Musica" i "God Hates Us All" i powiem, że ludzie nie doceniają tych płyt, oczywiście nie brzmi to jak stary klasyczny Slayer, bo wcielili tu dużo elementów współczesnego metalu czy też crossover, ale mimo wszystko jest tu co najmniej kilka kawałków pięknie orających bańkę czy tam niszczących obiekty, jak kto woli. Dla przykładu "Bitter Peace" albo "In The Name Of God" z pierwszej i "God Send Death" albo "Exile" z drugiej.
Bitter Peace, Scrum i Point to w zasadzie klasyczny Seler, z nieco obnizonym strojenien wiosel. Perversion of Pain swietny speed metalowy numer. Na God Hates us All najlepszy numer to Disciple no i God Send Death. I tak wole te dwie inne plyty od wymeczonego Repentless.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
deathwhore
Tormentor

Post deathwhore » miesiąc temu

A ja gardzę tymi wszystkimi. Ile to ja podejść robiłem do takiego God Hates Us All to głowa mała. Po Disciple płyta dla mnie mogłaby się skończyć. Niby Bloodline powinno być jeszcze dobre, ale jest jakieś chujowe i hip hopowe. Do Diabolusa podchodziłem trochę mniej razy, ale tam już w ogóle nic dla siebie nie znajduję. Christ Illusion lubię, chociaż poza kilka dobrymi numerami jest trochę bezsensownego, sztampowego traszyku. Numery Jeffa tam są dla odmiany bardzo w porządku.
Nebiros pisze:
miesiąc temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Czit
Moderator globalny

Post Czit » miesiąc temu

A na płycie "God Hates Us All" nie wkurwiają was takie kawałki jak "Threshold"? Przecież ta płyta to porażka totalna. Do "Christ Illusion" nie ma co tego nawet porównywać bo to naprawdę udany album.
yog pisze:
6 mies. temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
dj zakrystian
Tormentor

Post dj zakrystian » miesiąc temu

Czit pisze:
miesiąc temu
A na płycie "God Hates Us All" nie wkurwiają was takie kawałki jak "Threshold"? Przecież ta płyta to porażka totalna. Do "Christ Illusion" nie ma co tego nawet porównywać bo to naprawdę udany album.
Christ Illusion lepsze, nawet WPB lepsze, ale nie szmacil bym tak tego Diabolusa i GHaA bo tam jest jednak sporo klasycznych dla Selera numerow. Sa tez oczywiscie takie wynalazki jak Exile czy Threshold. Bardzo niespojne plyty, swietne numery obok skaczacych para nu metalowych podrygow.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor

Post EdusPospolitus » miesiąc temu

Znów mnie wzięło ostatnio na tego Selera :) Jak już tam wyżej wspominałem, odpaliłem po chyba trzech latach "Divine Intervention" i fajnie ta płytka zyskała po czasie, nadal uważam za bdb album. Te kawałki pokroju "Dittohead", "SS-3" czy "Circle of Beliefs" dojebane są konkretnie.

Już dużo później odpaliłem na nowo "God Hates Us All" i "Christ Illusion", bo akurat pod ręką te albumy były. I o ile kiedyś ten pierwszy mi się nawet podobał, tak teraz ledwo to wysłuchałem xD Są tam jakieś nieźle kawałki, ale jak dla mnie to znaczna większość brzmi jak jakiś thrashowy Slipknot, straszna męka dla ucha :D jakby cała płyta była jak "Payback" to co innego......

Z kolei "Christ Illusion" nieporównywalnie lepszy, dużo więcej thrashu i dobrych utworów, chociaż mielizn też tam trochę jest. W każdym razie, razem z "World Painted Blood" moja ulubiona płyta Slayera z tych nowszych.
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
pro
Master Of Reality

Post pro » miesiąc temu

Film klasy Z. Strzelanie z magnuma (nie loda) w ciążowy brzuch, wyciąganie jelitek i dekapitacje.

Koncert - bardzo fajny, ze świetną setlistą, choć z pewnym minusem w postaci kiepskiego nagłośnienia w kinie w Łodzi. Ale jak za taką cenę, warto było iść. W sumie zobaczyć Slayera w kinie to coś nowego dla mnie.

Wróć do „Thrash Metal”