"Thrash 'Till Death"

Top 3

Morbid Visions
8
7%
Schizophrenia
25
21%
Beneath the Remains
28
24%
Arise
30
26%
Chaos AD
10
9%
Roots
6
5%
Against
2
2%
Nation
1
1%
Roorback
1
1%
Dante XXI
1
1%
A-Lex
1
1%
Kairos
1
1%
The Mediator Between Head and Hands Must Be the Heart
3
3%

Liczba głosów: 117

Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Post Vortex » miesiąc temu

Dobra uderzam się mocno w pierś. Tak "Mashine Messiah" nadal mi się podoba, ale "Quadra" to lipa. Strasznie nierówne mają te materiały. Walić tą kiedyś kultową kapelę 😁
"Between Shit and Piss we are Born"

Tagi:
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Post Vortex » miesiąc temu

"Machine Messiah" żeby nie być gołosłownym, odsluchany poraz kolejny. To naprawdę dobry album, nie mający za wiele wspólnego ze starą Sepą.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Post Zsamot » miesiąc temu

Stanowczo to już inna kapela, czy walić to nie wiem, ale stanowczo nie mają u mnie kredytu zaufania, bym w ciemno kupił album. Mnie poprzednia nie zachwyciła, Between był ok.
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.
dj zakrystian
Tormentor

Post dj zakrystian » miesiąc temu

Poprzednia płyta była całkiem znośna. Na ostatniej też kilka dobrych numerów. Patrząc na aktualną formę koncertową Maxa i Sepultury, to niestety Zielony Murzyn niszczy starszego z Cavalerów charyzmą choć i tak daleko temu do tego co Sepa prezentowała na początku lat 90 tych.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Post Zsamot » miesiąc temu

Jeżeli uznać, że z Greenwayem to inna kapela, to ostatni, najnowszy album jest ciekawy. Dosyć sporo dobrych pomysłów, które mocno tracą, gdyby odbierać je jako utwory TEJ Sepultury. W każdym razie album u mnie zwyżkuje. Zobaczymy, czy za jakiś czas tego nie odwołam. ;-)
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.

Wróć do „Thrash Metal”