Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2971
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Lost Society

#1

Vortex 6 lata temu

Obrazek
wikipedia pisze:Fiński thrash metalowy zespół, założony w 2010 roku w Jyväskylä przez Samy'ego Elbannę, do którego dołączyli Mirko Lehtinen, Ossi Paananen oraz Arttu Lesonen. W 2011 roku powstało pierwsze demo zespołu pt. Lost Society, zaś dwa lata później drugie, zatytułowane Trash All Over You. W 2012 roku grupa zwyciężyła najpierw w lokalnych, a potem także w krajowych eliminacjach do Global Battle Of the Bands, dzięki czemu 9 grudnia 2012 mogła wystąpić na koncercie finałowym w Londynie. Pod koniec października Lost Society podpisało umowę z niemiecką firmą fonograficzną Nuclear Blast. 15 marca 2013 roku zespół wydał swój debiutancki album pt. Fast Loud Death.
Skład:
Samy Elbanna - Guitars, Vocals (2010-present) ex-Tuska20, The Local Band
Mirko Lehtinen - Bass (2011-present)
Arttu Lesonen - Guitars (2011-present) Raster Density, ex-Tarvas
Tapani Fagerström - Drums (2020-present)
▼ Byli muzycy
Ossi Paananen - Drums (2011-2020)
Dyskografia:
2011 - Lost Society [demo]
2012 - Trash All over You [demo]
2013 - Trash All over You [single]
2013 - Fast Loud Death
2014 - Terror Hungry
2015 - I Am the Antidote [single]
2016 - Scion A/V Presents: Skybound [split]
2016 - Braindead
2016 - Loud∞Out Fest 2016 [split video]
2019 - No Absolution [single]
2019 - Deliver Me [single]
2019 - Into Eternity [single]
2020 - Artificial [single]
2020 - No Absolution




MA: https://www.metal-archives.com/bands/Lo ... 3540341228
FB: http://www.facebook.com/pages/Lost-Soci ... 6261716538
"Between Shit and Piss we are Born"

Tagi:
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2971
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#2

Vortex 4 lata temu

Wyszedł nowy album, ze zmienionym logiem jak i muzyką. Po fajnie zapowiadającej się kapeli....

Obrazek
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#3

karp 4 lata temu

Ja wiem czy taka fajnie zapowiadająca się? Dla mnie to wyglądało na produkt wytwórni, która chciała zrobić thrashowy boysband. Był wtedy hype nowej fali thrashu, która dekadę temu wybuchła i po kilku latach wywaliła się na ryj od zżerania własnego ogona. Dziwi mnie tylko, że w metalcore poszli, bo obecnie to nie jest chyba zbyt popularny gatunek.
Ostatnio zmieniony 27 lut 2020, 23:54 przez karp, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#4

yog 4 lata temu

Też mi się zawsze zdawało, że są ciekawsze bandy nawet i dla neo-kataniarzy wychowanych na Suicidal Angels.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2971
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#5

Vortex 4 lata temu

Mi się ich melo thrashowanie podoba cały czas. Pierwsze trzy płyty wszystkie na jednakowym wysokim poziomie. Pewnie, że były lepsze bardziej true thrashowe kapele, ale oni w tym melo thrashu dawali sobie naprawdę radę, dobre pomysły, niebanalne umiejętności, solóweczki chodziły jak przecinaki. Dobrze się tego słuchało i byłem niemal przekonany, że tą drogą będą sobie chłopaki kroczyć. No cóż, przeżyję to jakoś :P
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#6

EdusPospolitus 4 lata temu

Faktycznie ten zespół to taki typowy produkt od chujowego NB, ale co ciekawe mi najbardziej podeszła ta ostatnia "Briandead". Tam jeszcze instrumenty fajnie chodziły, wokale mogły być i nic nie zalewało się w jedno.

Nowy kawałek gówno, lepiej omijać.
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2431
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#7

CzłowiekMłot 4 lata temu

Po debiucie całkiem rokująca kapela. Dobre crossoverowo thrashowe granie. Później parę dobrych motywów na "Braindead" i tyle do tej pory.

Ostatniej nie słuchałem, ale nie zgadzam się z twierdzeniem o niskiej popularności metalcoru anno domini 2020.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3977
Rejestracja: 7 lata temu

#8

Pioniere 4 lata temu

A co do kapeli to minie się chyba najbardziej debiut podobał, a że teraz wykonali zwrot o 180 stopni w inną stronę to chyba i ja się od nich odwrócę, bo z tym gatunku mam bardzo wybredny gust i raczej Finowie mnie nie zadowolą.

BTW. Metalcore to popularny wciąż jest bardzo, ale nie na brutallandzie.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2958
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#9

Szajtan rok temu

30 września nakładem Nuclear Blast ukaże się nowy krążek If The Sky Came Down. Wideo do trzeciego singla z tego albumu What Have I Done powstało w oparciu o materiały nakręcone podczas występu na tegorocznej edycji festiwalu Tuska.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2971
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#10

Vortex rok temu

A więc wina Tuska, to on to wszystko uczynił.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2431
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#11

CzłowiekMłot rok temu

Byłem już gotów napisać, że jakieś gówno wydają, bo przecież powyższy kawałek jest w stylu linkin park zmieszanego z nowoczesnym metalcore, ale cholera zagranym na bardzo wysokim poziomie. Dobra muzyka ogółem, znakomite zagrywki lecz czy faktycznie czują nowe granie bardziej niż thrash z początku działalności i czy @Pioniere miał rację w swoim bezlitosnym osądzie?

Odpowiedzi na to pytanie może udzielić tylko @Blind, który powinien odpalić ich najnowszy numer. Logo Korna przewija się tu i tam.

LS zagrają niebawem w Polszy/Polin jako support innego fińskiego zespołu - Blind Channel -grającego pod Limp Bizkit, czy też wspomniane już LP, byłego reprezentanta swego kraju na ostatniej Eurowizji.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1839
Rejestracja: 7 lata temu

#12

Blind rok temu

Niestety to nie dla mnie. Inna sprawa, że nie ufam kataniarzom-thrasherom, którzy teraz nagrywają metalcore. Chociaż debiut chyba aż taki najgorszy nie był. No ale słuchałem tego jeszcze w gimnazjum.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!

Wróć do „Thrash Metal”