Top 3

Morbid Visions
8
7%
Schizophrenia
26
22%
Beneath the Remains
29
24%
Arise
31
26%
Chaos AD
10
8%
Roots
6
5%
Against
2
2%
Nation
1
1%
Roorback
1
1%
Dante XXI
1
1%
A-Lex
1
1%
Kairos
1
1%
The Mediator Between Head and Hands Must Be the Heart
3
3%

Liczba głosów: 120

Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Vortex 8 mies. temu

Dobra uderzam się mocno w pierś. Tak "Mashine Messiah" nadal mi się podoba, ale "Quadra" to lipa. Strasznie nierówne mają te materiały. Walić tą kiedyś kultową kapelę 😁
"Between Shit and Piss we are Born"

Tagi:
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Vortex 8 mies. temu

"Machine Messiah" żeby nie być gołosłownym, odsluchany poraz kolejny. To naprawdę dobry album, nie mający za wiele wspólnego ze starą Sepą.
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot 8 mies. temu

Stanowczo to już inna kapela, czy walić to nie wiem, ale stanowczo nie mają u mnie kredytu zaufania, bym w ciemno kupił album. Mnie poprzednia nie zachwyciła, Between był ok.
Allah jest wielki, ale B-52 też jest duży.
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian 8 mies. temu

Poprzednia płyta była całkiem znośna. Na ostatniej też kilka dobrych numerów. Patrząc na aktualną formę koncertową Maxa i Sepultury, to niestety Zielony Murzyn niszczy starszego z Cavalerów charyzmą choć i tak daleko temu do tego co Sepa prezentowała na początku lat 90 tych.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot 8 mies. temu

Jeżeli uznać, że z Greenwayem to inna kapela, to ostatni, najnowszy album jest ciekawy. Dosyć sporo dobrych pomysłów, które mocno tracą, gdyby odbierać je jako utwory TEJ Sepultury. W każdym razie album u mnie zwyżkuje. Zobaczymy, czy za jakiś czas tego nie odwołam. ;-)
Allah jest wielki, ale B-52 też jest duży.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

CzłowiekMłot miesiąc temu

Mały powrót do ekologicznych tematów z „Roots”.
Awatar użytkownika
mork
Tormentor

mork miesiąc temu

Kawałek fajny ale odnośnie teledysku to ja rozumiem, że pandemia, kwarantanna i te sprawy ale mogli już sobie darować te ujęcia z domowego zacisza. Ani to wygląda a tylko psuje klimat teledysku. Andreas i Eloy jeszcze postarali się o jakąś scenerię ale Derrick na tle żywopłotu i (zwłaszcza!) Paulo przy framudze to już chyba bardziej na odpierdol się nie dało.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Molotow 666
Tormentor

Molotow 666 miesiąc temu

Wszystko jest dobrze zrealizowane, ale ten tapir w nocy na samym początku!?!? To najbardziej drażni...
Awatar użytkownika
Nekroskop
Master Of Reality

Nekroskop miesiąc temu

Dobrze zrealizowane? Ten klip wygląda jak połączenie przypadkowego filmu przyrodniczego National Geographic z jakimś youtubowym coverem. Ogólnie mało to inspirujące, delikatnie rzecz ujmując, a zamysł był chyba dokładnie odwrotny. Natomiast za growle na tle żywopłotu należy się jakaś nagroda.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor

porwanie w satanistanie miesiąc temu

Molotow 666 pisze:
miesiąc temu
Wszystko jest dobrze zrealizowane, ale ten tapir w nocy na samym początku!?!? To najbardziej drażni...
MASZ MNIE TAPIRZE

Obrazek
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

CzłowiekMłot miesiąc temu

mork pisze:
miesiąc temu
Kawałek fajny ale odnośnie teledysku to ja rozumiem, że pandemia, kwarantanna i te sprawy ale mogli już sobie darować te ujęcia z domowego zacisza. Ani to wygląda a tylko psuje klimat teledysku. Andreas i Eloy jeszcze postarali się o jakąś scenerię ale Derrick na tle żywopłotu i (zwłaszcza!) Paulo przy framudze to już chyba bardziej na odpierdol się nie dało.
No Derrick na ogródku działkowym, areszt domowy basisty i zdjęcie wirusa to faktycznie śmiech na sali. Kawałek zacny, wszystko byłoby cacy gdyby nie ten cyrk.

W między czasie nagrali też szereg szlagierów Sepy z różnymi znanymi personami ze światka. Oczywiście każdy w innym miejscu, bo #zostań w domu 🙃

Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

CzłowiekMłot 4 tyg. temu

Coś dla fanów epoki przedkisserowej. Jairo Guedz, gitarzysta Sepy z lat 1985-87 powołał do życia zespół The Troops of Doom. Premierę debiutanckiej epki zatytułowanej „The Rise of Heresy” Zaplanowano na 9 października. Poniżej linki do YouTube, z których jeden w shoutboxie wrzucił @HUMAN i link do strony z półminutowymi zajawkami epki do odsłuchu.

https://www.thetroopsofdoom.com/
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor

EdusPospolitus 4 tyg. temu

CzłowiekMłot pisze:
miesiąc temu

W między czasie nagrali też szereg szlagierów Sepy z różnymi znanymi personami ze światka. Oczywiście każdy w innym miejscu, bo #zostań w domu 🙃

Instrumentalnie to to nawet dobrze brzmi, ale wokale i "wczucie" Greena to jakaś totalna padaka :) Nie mniej jednak plus taki, że "odświeżyli" parę utworów, których obecnie Cavalera nie grywał zbytnio na żywo.
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Vortex 3 tyg. temu

CzłowiekMłot pisze:
miesiąc temu

Mały powrót do ekologicznych tematów z „Roots”.
Może Greta Thunberg zacznie się metalem interesować :geek:

Wróć do „Thrash Metal”