Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

Re: Voivod

#51

Pioniere 5 lata temu

@pit aż tak źle z Voivod'em chyba jeszcze nie jest, czego dowodem jest choćby całkiem udana EP-ka Post Society oraz przedsmak nowych nagrań z prezentowanego wyżej utworu. Swoją drogą, co by nie mówić o Divine Intervention to Slayer bez Lombardo nie był już tym samym zespołem, a gdy zabrakło jeszcze Jeffa, to już prawie wcale "opadli z sił".

Tagi:
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5423
Rejestracja: 6 lata temu

#52

pit 5 lata temu

Nie no jasne. Trudno sobie wyobrazić lepszą osobę w zastępstwie Piggy'ego od Daniela, gość wie co robi i czego się od niego oczekuje, ale Denis był jednak niepowtarzalny. Łączył wirtuozerię z gitarową anarchią.
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#53

Nucleator 5 lata temu

Pioniere pisze:
5 lata temu
A @Nucleator się na takim graniu nie zna - mu tylko bezlitosne nakurwianie Thrashu w głowie - dorośnie jeszcze kiedyś chłopak i powróci z przeproszeniem do kolejnych płyt Kanadyjczyków.

W tym tygodniu zarzuciłem sobie Phobos, Nothingface i Dimiensions cośtam i... chuj, nic z tego nie będzie. Totalny przerost formy nad treścią i wstyd to porównywać nawet z Watchtower czy Mekong Deltą - tam słychać umiejętności techniczne i przede wszystkim aranżacyjne - w Voivod jest tylko wydmuszka, pod którą nie ma nic interesującego. Były zespoły takie jak Realm, które też mnie odrzuciły, ale z Voivod raczej się historia nie powtórzy.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#54

yog 5 lata temu

Voivod, Watchtower i Realm to są inne światy. Na korzyść Voivod oczywiście :D
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#55

Nucleator 5 lata temu

Zgadzam się - Watchtower i Realm to thrash, a późniejszy Voivod to rockowe pitolenie :D
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#56

Pioniere 5 lata temu

Jeśli tobie Nothingface i Dimiensions ... to rockowe pitolenie, to nie mamy w ogóle, o czym gadać — nie znasz się na szeroko pojętej muzie i na razie to sam jesteś jak ta wydmuszka. Poczekam, aż włos ci na głowie nieco osiwieje, dorośniesz i zaczniesz doceniać inne gatunki muzy, te spoza metalowej subkultury, nakurwianego Thrashu, czerpiącego wyłącznie z metalowych wzorców oraz inną metalową ekstremą.
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#57

Nucleator 5 lata temu

Najpierw to przeczytaj dokładnie ostatnie wypowiedzi, bo nigdzie nie napisałem, że Dimensions czy Nothingface to rockowe pitolenie. Inna sprawa, że na tym drugim Voivod zaczął odchodzić od thrashu na rzecz jakichś progresywnych łamańców, co chyba powinieneś zauważyć, przecież znasz się tak wybitnie na muzyce, sam pisałeś przecież. Pewnie Angel Rat to też thrash według ciebie, co? No a co do wydmuszki to już moje subiektywne odbieranie muzyki, do którego mam prawo, nawet jeśli nie znam się na muzyce i jestem wydmuszką. Pewnie jak będę miał 60-kę i będę powoli szukał sobie miejsca na cmentarzu, to wtedy sobie zarzucę Nothingface i inne pozycje. Teraz mi szkoda czasu na pitolenie.

A, ten fragment z otwarciem na inne gatunki też mi się spodobał - popatrzyłem na swoją półkę i jebłem śmiechem. Dzięki, zrobiłeś mi niedzielę.

Dobra, jebać już ten Voivod :mrgreen:
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#58

EdusPospolitus 5 lata temu

Jeden z ich dziwniejszych utworów, ale mnie tam się podoba:

I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#59

Ryszard 5 lata temu

Blackie będzie walczył o kasę... Takie o to wieści płyną z szerokiego świata. Muzyk twierdzi że Away wraz z managementem wyruchali go na kasę oraz że po powrocie do zespołu pomijano go podczas podejmowania strategicznych decyzji. Dobrą wiescią jest książka któraą dyktuje jakiejś babie. Niedługo do kupienia.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#60

Pioniere 5 lata temu

Iconspiracy to trzeci z prezentowanych przedpremierowo utworów z nadchodzącego albumu The Wake.

Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#61

CzłowiekMłot 5 lata temu

Po odsłuchaniu tych trzech kawałków jestem spokojny o jakość nowego albumu. Z pewnością przeskoczą "Target Earth".

Generalnie nie przepadam za fałszami wokalnymi, ale w przypadku ich muzyki typowy mocny, melodyjny śpiew ne zdałby egzaminu. Zawsze byli inni i niech tacy pozostają. Bardziej wykolejonych treli Snejka niż na "Voivod" już chyba nie uświadczymy ;)

W Bazylu zagrali i rozjebali fest. Już dawno tak dobrze się nie bawiłem na żadnym koncercie. Brak przypadkowych ludzików, pełen luz. Wszystko zagrało jak należy.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5423
Rejestracja: 6 lata temu

#62

pit 5 lata temu

Za to na "The Outer Limits" nagrał najlepsze wokale w karierze. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś zrobił to lepiej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#63

CzłowiekMłot 5 lata temu

Pełna zgoda. Nie da się ukryć faktu, że Snake najlepiej czuje się w około rockowym graniu. Niemniej słuchając tej płyty z 1993 r. nie chce mi się wierzyć, że wokale na "Voivod" nagrywał ten sam gościu :)
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#64

EdusPospolitus 5 lata temu

Fajny ten nowy Voivod, grają po staremu, ale świeżo. Z każdym kolejnym odsłuchem "The Wake" coraz to się więcej wyłapuje i jest do czego wracać ;)
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
nexus6
Posty: 2
Rejestracja: 4 lata temu

#65

nexus6 4 lata temu

The Wake to jedna z moich ulubionych płyt Voivod, chociaż za pierwszym przesłuchaniem nie do końca byłem przekonany. Muzycznie to dla mnie plasuje się gdzieś w rejonach The Outer Limits - Nothingface - Dimension Heatros czyli moich ulubionych płyt.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#66

dj zakrystian 4 lata temu

Ryszard pisze:
5 lata temu
Blackie będzie walczył o kasę... Takie o to wieści płyną z szerokiego świata. Muzyk twierdzi że Away wraz z managementem wyruchali go na kasę oraz że po powrocie do zespołu pomijano go podczas podejmowania strategicznych decyzji. Dobrą wiescią jest książka któraą dyktuje jakiejś babie. Niedługo do kupienia.
To Voivod mial w ogole jakies hajsy z grania? Bo ja slyszalem, ze niedoceniony band, wplyw zapewne wywarli na scene, ale grali raczej dla wlasnej satysfakcji i pewno Budka Suflera sprzedala wiecej jednej plyty, niz ich wszystkie dokonania.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#67

Ryszard 4 lata temu

A nie zauważyłeś ze od ich powrotu ktoś poważniej te ich karierę poprowadził i nagle Voivoda, podobnie jak Slayer czy innych tuzów, wszędzie pełno i gęsto. Nowe płyty i trasy pewnie tez inaczej organizowane itp.... Tera pewnie to biznesmeny, nauczone muzycznego krętactwa podejmują nie-naiwne decyzje.... Hajasz powie ze się kurwy sprzedały :) i maja jakiś poważny target/rynek.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#68

dj zakrystian 4 lata temu

Hajasz to ogolnie nie lubi kapel co to zarobily wincyj, niz pincet zloty. A swoja droga, to gdzie ta promocja Voivod? Slayer kurwa krzyczy kazdy gowniak a Voivod skurwysyny nikt nie odkrzykuje.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#69

Ryszard 4 lata temu

Nie o to mi chodziło... Od kilku lat i promocji przez kilku, a potem niemal wszystkich, kilku zapomnianych załóg, ich sytuacja raczej się poprawiła. Obecnie Voivod u mnie co roku praktycznie kilka dat plus festy agresty i rejsy.... Tak zupełnie obiektywnie. Wywiady, nowe płyty, wideła. W temacie aktywnie i na bieżąco zamiast retrospektywy jakieś.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#70

Pioniere 4 lata temu

Jest tak jak Ryszard prawi. Co rusz to jakaś trasa, koncert, czy festiwal. Znacznie więcej ich obecnie promują, niż kiedyś, gdy nagrywali swe najlepsze płyty.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#71

CzłowiekMłot 3 lata temu

Bohaterowie tematu nie śpią i w czasach światowego lockdownu i 10.07. wydają kolejną epkę zatytułowaną "The End of Dormancy":

Obrazek

Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#72

Pan Efilnikufesin 3 lata temu

Niecale dwie minuty dalem rade.
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#73

EdusPospolitus 3 lata temu

Ostatnia płyta była zajebista, ale to coś powyżej to zupełne nieporozumienie. Oryginalna wersja bez orkiestry 100 razy lepsza xd
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#74

Pioniere 3 lata temu

27 listopada Kanadyjczycy wydadzą za sprawą Century Media Records koncertowy album o nazwie Lost Machine - Live. Na płycie znajdzie się 13 utworów, w sumie 74 min muzy, nagranej podczas trasy po wydaniu albumu The Wake w ich rodzimym Québecu.

track-list:
01. Post Society
02. Psychic Vacuum
03. Obsolete Beings
04. The Prow
05. Iconspiracy
06. Into My Hypercube
07. The End Of Dormancy
08. Overreaction
09. Always Moving
10. Fall
11. The Lost Machine
12. Astronomy Domine (Pink Floyd cover)
13. Voivod

Obrazek
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2890
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#75

Szajtan 3 lata temu

Płyta koncertowa, prawdziwa, z czasów, w których na koncertach wciąż była publiczność. Wśród trzynastu kosmicznych kompozycji satysfakcjonujący przegląd dorobku Voivod.

https://www.youtube.com/playlist?list=O ... TIlzFJ-8Ys
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#76

Pan Efilnikufesin 3 lata temu

Mialem kiedys nieprzyjemnosc bycia na koncercie VoiVod.Jesli dobrze pamietam to Doom rozgrzewal.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#77

CzłowiekMłot 3 lata temu

Czemu nieprzyjemność? Wesołe chłopaki i lubią grać w zielone przecież.

Znów przeczytałem temat i zgrywam na empecza ostatnia płytę, bo w sumie była całkiem spoko.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#78

Pan Efilnikufesin 3 lata temu

Nieprzyjemnosc bo moim zdaniem kapela jest studyjna.Na zywo klops totalny.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2890
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#79

Szajtan 3 lata temu

Ogarneliście już piosenkę, w której Dan z Voivod gra online z polskimi muzykami? Połowa duetu LXMP to Macio Moretti , tworzący m.in. trzon Mitch & Mitch. Jak ta polsko-kanadyjska kolaboracja brzmi? Jak mówią pięknie komentarze pod filmikiem na YT - jest to czysty Tribal Tech / Clown Core / math-lambada-hardcore.

I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5423
Rejestracja: 6 lata temu

#80

pit 3 lata temu

Fajny kawałek.

Jeśli lubisz podobne rzeczy, to zapraszam do tematu Mouse on Mars.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2890
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#81

Szajtan 2 lata temu

11.02.2022 nowa płyta Voivod. Century Media Records.
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#82

Pioniere 2 lata temu

Pięknie!!! Czekam zatem z niecierpliwością na pierwsze single;
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#83

Pan Efilnikufesin 2 lata temu

Ja nie czekam bo na 99% bedzie sraka.
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#84

Nekroskop 2 lata temu

Tak na marginesie, to intro Korgull The Exterminator jest jednym z moich ulubionych momentów w metalu. Uwielbiam jak gitara dochodzi gdzieś z daleka, a nieco przyciszone bębny zaczynają pracować jak silnik zanim przejdą do rzeczy.


tum dum, tum dum, TUM DUM, TUM DUM.... There is a new killer in the line of the host!
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5423
Rejestracja: 6 lata temu

#85

pit 2 lata temu

Ten kawałek zwiastuje nadejście Killing Technology.
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#86

EdusPospolitus 2 lata temu

Dobry njus z tą nówką, "The Wake" zdetronizował kilka moich ulubionych pozycji od nich, toteż czekam w chuj.
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#87

EdusPospolitus 2 lata temu

Nowy Vektor może się przy tym schować :)

I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#88

Pioniere 2 lata temu

Bardzo dobry utwór, imo nawiązujący nieco do okresu Nothingface - jeśli inne będą w podobnym tonie utrzymane i dodatkowo przemycą tu i ówdzie odrobinę agresji, będę bardzo z Sunchro Anarchy zadowolony.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5423
Rejestracja: 6 lata temu

#89

pit 2 lata temu

Autocytaty z Nothingface i The Outer Limits. Nie mówię, że to źle.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2890
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#90

Szajtan 2 lata temu

Nowy singiel Paranormalium
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#91

Kozioł 2 lata temu

To nie to samo. W opozycji do reszty, ale mam prawo mieć swoje zdanie. Że Voivod po "powrocie" w 2013, nie ma mocy, fazy czy feelingu. Tylko pusta skorupa umiejętności i muscle memory w komponowaniu. Świnka Denis umarła. Nawet Jean-Yves Thériault nie wytrzymał. Dodatkowo, nie jestem pewien czy okres Negatron do Infinity nie nazwać przypalonym bigosem as well. No ale musiałbym wpierw włączyć posłuchać bo słabo pamiętam. E, tam.

Obecnie chłopacy grają bezpłciowo, próżniowo i bez polotu. Mimo wszystko cieszy że kupujecie ich krążki (😁) bo już raz wylądowali w dupie, a za dokonania emerytura się należy co by kasa się zgadzała.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5423
Rejestracja: 6 lata temu

#92

pit 2 lata temu

Veto! Phobos to czołówka najlepszych płyt Voivod. Lepsza od Angel Rat.

Później to już nie jest prawdziwy Voivod, to racja. Ale na bezrybiu i tak dalej, i tym podobne.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#93

Kozioł 2 lata temu

pit pisze:
2 lata temu
Veto! Phobos to czołówka najlepszych płyt Voivod. Lepsza od Angel Rat.

Później to już nie jest prawdziwy Voivod, to racja. Ale na bezrybiu i tak dalej, i tym podobne.
Ja akurat lubię Angel Rat. I posłucham Phobos.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#94

EdusPospolitus 2 lata temu

Kozioł pisze:
2 lata temu
To nie to samo. W opozycji do reszty, ale mam prawo mieć swoje zdanie. Że Voivod po "powrocie" w 2013, nie ma mocy, fazy czy feelingu. Tylko pusta skorupa umiejętności i muscle memory w komponowaniu. Świnka Denis umarła. Nawet Jean-Yves Thériault nie wytrzymał. Dodatkowo, nie jestem pewien czy okres Negatron do Infinity nie nazwać przypalonym bigosem as well. No ale musiałbym wpierw włączyć posłuchać bo słabo pamiętam. E, tam.

Obecnie chłopacy grają bezpłciowo, próżniowo i bez polotu. Mimo wszystko cieszy że kupujecie ich krążki (😁) bo już raz wylądowali w dupie, a za dokonania emerytura się należy co by kasa się zgadzała.
Polecam wsłuchać się w "The Wake".
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3115
Rejestracja: 5 lata temu

#95

kurz 2 lata temu

pit pisze:
2 lata temu
Phobos to czołówka najlepszych płyt Voivod.
Tak
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#96

Kozioł 2 lata temu

No to sprawdzę podwójnie, żebym nic nie przeoczył. Może nawet flaka ściągnę?
Obrazek
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#97

Nucleator 2 lata temu

Jeeeeny, te wokale w tych nowych kawałkach to jest jakiś dramat. Zwłaszcza przy przyśpieszeniach strasznie gryzą w uszy. Zaciekawił mnie ten komentarz odnoszący się do Vektor, więc sobie posłuchałem. I jednak zdecydowanie bardziej wolę band DiSanto niż to typowe voivodowe pitolenie.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5423
Rejestracja: 6 lata temu

#98

pit 2 lata temu

Nie wiem, nie wiem. Trudno żeby nawet marny cień Voivod był gorszy od Vektor, z ich wokalami i powerowymi galopadami.

Death metal przejął kosmiczny metal. Trzeba się z tym pogodzić.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2890
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#99

Szajtan 2 lata temu

Teledysk zapowiadający album Synchro Anarchy.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#100

CzłowiekMłot 2 lata temu

Teledysk nawet spoko, kawałek w kategorii wyższej niż dobry. Generalnie lipy nie ma, są łamańce, nawiązania do starych, świetnych płyt, ale chyba faktycznie bez Piggiego nie potrafią już wspiąć się wyżej. Choć by na pułap taki, ze będę chciał posłuchać płyty za kilka lat. Po „Infini” nic od nich nie wstrząsnęło mną na dłużej.
W każdym razie chciałbym być mile zaskoczony, a na koncert znów bym poszedł, bo na scenie są nadal bardzo dobrzy.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!

Wróć do „Thrash Metal”