Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 3016
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Hidden Intent

Vortex 6 lata temu

Obrazek
Australijski band thrash/groove z Adelaide. Zespół został założony na początku 2011 roku przez basistę i wokalistę Chrisa McEwen'a i gitarzystę Phila Bennetta. W 2013, zespół był widywany na New Dead Metal Festival w Adelajdzie, a także grał razem z Psycroptic, Ne Obliviscaris, Ouroboros i Hobbs' Angel of Death. W tym samym roku odbyła się niewielka wycieczka po południowo-wschodniej Azji, która obejmowała sześć występów, zespół wystąpił również na Bangkok Thrash Festival.

W 2013 roku ukazał się również debiutancki album Walking Through Hell, na którym teledysk do tytułowej piosenki został zamieszczony na YouTube. W 2014 roku zespół wyruszył w trasę koncertową obejmującą siedem koncertów przez Australię, a także wystąpił wraz z Toxic Holocaust i Skeletonwitch. W tym samym roku odbyła się ponad dziesięciotygodniowa trasa po Australii i Nowej Zelandii, w listopadzie grupa uczestniczyła w Metal United Down w Perth i grała w tym samym roku pięć występów w Azji Południowo-Wschodniej wraz z Imminent Psychosis. W tym samym roku ponownie wydano debiutancki album w Punishment 18 Records. W maju i kwietniu 2015 r. odbyło się jedenaście występów z Artillery w Chinach. W tym samym roku Hidden Intent grało również z Helloween w Adelajdzie.

Skład:
Phil Bennett - Guitars, Vocals (backing) (2011-present) ex-Desert Eagle
Chris McEwen - Vocals (lead), Bass (2011-present) ex-Abyzmal, ex-Obsidian Aspect, ex-Shadow Realm (live), ex-Beyond the Oblivion, ex-Troops of Doom
Paul Lewis - Drums, Vocals (backing) (2015-present) ex-Death's Boundaries, ex-Tidal
▼ Byli muzycy
Jay Rahaley - Drums, Vocals (backing) (2011-2015) ex-Blood Mason, ex-Treachery
Dyskografia:
2012 - Demo 2012 [demo]
2013 - Walking Through Hell [demo]
2013 - Walking Through Hell
2016 - Addicted to Thrash [single]
2016 - Apocalypse Now [single]
2018 - Fear, Prey, Demise


MA: https://www.metal-archives.com/bands/Hi ... 3540357703
BC: https://hiddenintent.bandcamp.com/music
FB: https://www.facebook.com/hiddenintent/
"Between Shit and Piss we are Born"

Wróć do „Thrash Metal”