Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

The Troops Of Doom

Vexatus 4 mies. temu

Obrazek
Kilka dni temu słuchałem pierwszego pełniaka wydanego pod szyldem Sepultura i zastanawiałem się, co obecnie porabia Jairo, a tu nagle i niespodziwanie zaatakowało mnie wideło promujące debiutancki materiał jego nowego projektu, czyli The Troops Of Doom. :) Jairo skrzyknął kilku kolegów, zapędził do studia nagraniowego gdzieś w Norwegii i kazał grać tak, jak Sepultura w połowie lat 80-tych. :) Panowie wysmażyli jak na razie materiał zaledwie na EPkę, ale uczciwie trzeba przyznać, że słucha się tego doskonale - świetny staroszkolny Thrash/Death Metal utrzymany w duchu wiadomo kogo z wiadomo jakiego okresu. Na dokładkę jeszcze dwa covery (samego siebie) - "Bestial Devastation" i "Troops of Doom". :) Płytka wyjdzie 9 października 2020.

Obrazek
Skład:
Alexandre Oliveira - Drums
Jairo "Tormentor" Guedz - Guitars ex-Guerrilha, Metallica Cover Brazil, The Southern Blacklist, ex-Eminence, ex-Overdose, ex-Sepultura, ex-The Mist, ex-Mantas
Marcelo Vasco - Guitars Hatred Sculpted Souls, Hellscourge, I Gather Your Grief, Le Chant Noir, Mysteriis, Patria, Vinterthron, Darkest Hate Warfront, ex-Black Winter Night, ex-Demonolatry, ex-Ancientblood, ex-Darkest Hate, Absinthe Bloody, Aurora Austraelis, Konsfearacy, Thrymheim, Valeforshaitan, ex-Lux Ferre, ex-Necromancer, ex-Nocturnal Worshipper
Alex Kafer - Vocals, Bass Anschluss, Enterro, Explicit Hate, Mysteriis, Vinterthron, Darkest Hate Warfront, ex-Genetic Deformation, ex-Coldblood, ex-Impacto Profano, ex-Necromancer, ex-Patria (live), ex-Songe d'Enfer

Dyskografia:
2020 - Between the Devil and the Deep Blue Sea [single]
2020 - The Confessional [single]
2020 - The Rise of Heresy [EP]

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Th ... 3540472381
WWW: https://www.thetroopsofdoom.com/
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Vortex 2 mies. temu

No słucha się tego naprawdę spoko, ale mi akurat kopia Sepy za którą i tak nie przepadam (w żadnym okresie) potrzebna do szczęścia nie jest. Chociaż jest to na tyle obiecująca epka, że pełniaka na pewno sobie sprawdzę.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

CzłowiekMłot miesiąc temu

Prezent od latynoskiego Santa Klausa:

Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot 4 tyg. temu

Album z typu- mocno słuchany, potem odstawiam i nie wracam. Gdybym to dostał za psi pieniądz, to pewnie, jako odskocznia od zwykłych moich klimatów. a tak? Sięgam po debiut Sepy i mam to samo. tu wiadomo, wszystko lepiej ustawione. Niemniej nie oceniam źle tego materiału. słuchałem całkiem sporo i fajnie, że sobie chłopaki grają. Sęk w tym, że gdyby nie personalia pewnej osoby, pewnie by to nawet nie trafiło do mnie... A kowerki super. Zagrane na pełnej petardzie.
Allah jest wielki, ale B-52 też jest duży.

Wróć do „Thrash Metal”