Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3779
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#251

Zsamot 5 mies. temu

Oby nie. Nie jest dla mnie wiarygodny. Niech siedzi w Japonii.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.

Tagi:
michulfc
Posty: 8
Rejestracja: rok temu

#252

michulfc 5 mies. temu

Myślę że nie ma co sie łudzić że to nie jest odejście Kiko. Jak w sierpniu podał że potrzebuje przerwy na sprawy rodzinne do końca roku to wiadomo - zdarza sie. Ale jak już od razu zapowiedział że nie bedzie go cały rok (czyli od sierpnia 2023 do grudnia 2024) tzn. że coś sie grubego musiało stać.
Szkoda bo Kiko w mojej ocenie był 2gim najlepszym gitarzystą po Martym w zespole (oczywiście wiadomo że Dave nie liczę :D)

Swoją drogą ciekawe kto na zastępstwo - trochę wątpie w permanentny angaż Martiego biorąc pod uwagę że chłop 20 lat siedzi skitrany w Japonii. Prędzej bym stawiał że Teemu dostanie angaż na próbę
Torreador
Posty: 97
Rejestracja: 6 mies. temu

#253

Torreador miesiąc temu

Power metalowy Nocturnal Rites zakurwiło riff od Megadeth?

1985


1997
Awatar użytkownika
Termosik
Posty: 32
Rejestracja: 3 mies. temu

#254

Termosik miesiąc temu

Muzycy Megadeth mają niebywały talent do solówek. W jednym utworze potrafią mieć ich z dziesięć (np. Hangar 18). A solówka z Holy Wars... to też majstersztyk. Brakuje mi tylko tej brutalności, którą posiada Metallica czy Slayer.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1693
Rejestracja: 6 lata temu

#255

porwanie w satanistanie miesiąc temu

Torreador pisze:
miesiąc temu
Power metalowy Nocturnal Rites zakurwiło riff od Megadeth?
No nie bardzo, tam tylko początek (pierwszy takt) jest podobny, choć też nie identyczny, a on jest akurat gatunkowo typowy.

Wróć do „Thrash Metal”