dj zakrystian
Tormentor

Re: Destroyers

dj zakrystian 11 mies. temu

Ryszard pisze:
11 mies. temu
Ja bym se wtedy włączył... Violet lub Scarlet Closterkellera :mrgreen:
Nie, no to zbyt egzaltowane dla najebanego kuca. Tam musza byc w tekstach cyce, piwo i polski kebab
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Tagi:
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 11 mies. temu

deathwhore pisze:
11 mies. temu
No ewidentna beka przy jabolu, na takim poziomie, że lepiej by było, gdyby w tej zapleśniałej sali prób została przy jabolu. Żenujący humor nie jest mniej żenujący przez to, że jest humorem.
Taa bo przecież reszta zespołów to ma poważne teksty jak choćby Autopsy, Carcass. Wszystko pisane na full powagę jak choćby cudaki w stylu The Dark Castle in the Deep Forest albo I Am the Black Wizards. Pełna powaga i zło. Chleba i igrzysk jak mawiali rzymianie kiedy pytano jak uradować tłum.
GRINDCORE FOR LIFE
deathwhore
Tormentor

deathwhore 11 mies. temu

No ale nie chodzi o to, czy są poważne, a o to czy są żenujące. No i teksty w Autopsy czy Carcass są tak artykułowane, że jak rozumiesz je ze słuchu to szczerze gratuluję.

A Emperor oczywiście, że żenujący! :D
Nebiros pisze:
6 mies. temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 11 mies. temu

Jak zaczynali to chyba jeszcze w domku trochę pisali i na trzeźwo, przez co teksty na debiucie się czasem kupy trzymają, a jeszcze wcześniejszy, ten od Młotu na Św. Inkwizycję, to w ogóle przetrwa wieki i dalej będzie aktualny! Pod względem zjebania, na Nocy królowej żądzy szczególnie wyróżnia się ten od Źli, a druga płyta to już im nieźle odjebało, bo słuchać się tego nie da w polskiej wersji.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 11 mies. temu

No właśnie, hitów im nikt nie odbierze podobnie jak z kawalerią szatana od Turbo.
GRINDCORE FOR LIFE
dj zakrystian
Tormentor

Hajasz pisze:
11 mies. temu
No właśnie, hitów im nikt nie odbierze podobnie jak z kawalerią szatana od Turbo.
A no prawda, bo to zacna plyta ale teksty tez czasem wypierdalaja zezuncjometr ponad skale, jak ten o porannym wzwodzie czy dloni potwora. Kupczyk to ogolnie na trzezwo chujowe teksty pisal, ale spiewal genialnie.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
deathwhore
Tormentor

deathwhore 11 mies. temu

Turbo to się skończyło na Smaku Ciszy.
Nebiros pisze:
6 mies. temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 11 mies. temu

deathwhore pisze:
11 mies. temu
Turbo to się skończyło na Smaku Ciszy.
A to już chuja ważne bo przecież matka zabija swoje dzieci.
GRINDCORE FOR LIFE
Elementw

Elementw 11 mies. temu

Nikt, no nikt i tak nie podskoczy Dr Huckenbushowi. Więc po co pisać o poezji z podstawówki, bronić jej, atakowsç ją . Pax.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 11 mies. temu

Elementw pisze:
11 mies. temu
Nikt, no nikt i tak nie podskoczy Dr Huckenbushowi. Więc po co pisać o poezji z podstawówki, bronić jej, atakowsç ją . Pax.
Jak to nikt! A Wańka Wstańka to co sroce spod ogona wyleciała? Z resztą i doktorowi w późniejszym okresie działalności baaaardzo mocno zmiękła faja.
GRINDCORE FOR LIFE
Elementw

Elementw 11 mies. temu

Nie mówcie mnie dziś o ,,późniejszych okresach" o starości. Albowiem ,,za ostatni grosz ......"
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 11 mies. temu

A co myślisz może, że więcej coś znaczysz...?
GRINDCORE FOR LIFE
Elementw

Elementw 11 mies. temu

No w końcu ,,prącie trzy na metr".
dj zakrystian
Tormentor

Para Wino i Charakteropatie. Tam jest stezenie patologicznego humoru ponad norme. A sam Para to jakby swoja biografie tam napisal.
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor

Metalized 11 mies. temu

Mam gdzieś stareńką taśmę Destroyers, nooo przynajmniej miałem, słyszałem pewnie ostatni raz ją w liceum, kiedy to jak się człek dobrze uparł to w dobę cały swój metalowy majdan odsłuchał. Teraz słuchać takich rzeczy nie mam weny specjalnie. Może jutro heh
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny

pp3088 11 mies. temu

Ryszard pisze:
11 mies. temu

Zanim jeszcze zaruchalem z innymi kolesiami to już zbijalismy się z tej kapeli. Starsi koledzy mowili
Poprawiłem, bo brzmi bardziej prawdopodobnie. Wspominasz o tych kolesiach w co drugim poście. WALI TO PEDALSTWEM. PRZY WYBORZE SRAJTAŚMY TEŻ SIĘ PYTASZ ICH O ZDANIE?

CO DO TEMATU:
HUJ WAM W USZY, WY BRUDASY MARSZ SŁUCHAĆ GODNEJ MUZY, INSTRUMENTALNEJ, POWAŻNEJ, JAZZOWEJ LUB PROGROCKOWEJ TO MOZE KURWA TAM ZNAJDZIECIE DOBRE TEKSTY.

JAK NIE CZAISZ TO RÓW WYLIŻ, ABNEGACI I TURPIŚCI.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Pioniere 11 mies. temu

Ja tam poznałem ich muzę na bieżąco z premierami i jakoś o powyższych przypadkach, o których wspomina Ryszard, wcale nie słyszałem. Żadnej hańby to nikomu nie przyniosło, ani nikt się zbyt krytycznie nie wypowiadał o ich muzie. Wokale to co innego - jednemu pasują, drugiemu nie, tu trzeba przywyknąć. Kiczowate, czy też jak to ujęliście, "żujące" (dorosłą publikę) teksty, mnie wcale w słuchaniu Destroyers nie przeszkadzają, wręcz przeciwne, dodają jej uroku. Debiut zajebisty. A ci co narzekają, pewnie uszu nie mają i dupą słuchajo?
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Ryszard 11 mies. temu

pp3088 pisze:
11 mies. temu
Ryszard pisze:
11 mies. temu

Zanim jeszcze zaruchalem z innymi kolesiami to już zbijalismy się z tej kapeli. Starsi koledzy mowili
Poprawiłem, bo brzmi bardziej prawdopodobnie. Wspominasz o tych kolesiach w co drugim poście. WALI TO PEDALSTWEM. PRZY WYBORZE SRAJTAŚMY TEŻ SIĘ PYTASZ ICH O ZDANIE?

CO DO TEMATU:
HUJ WAM W USZY, WY BRUDASY MARSZ SŁUCHAĆ GODNEJ MUZY, INSTRUMENTALNEJ, POWAŻNEJ, JAZZOWEJ LUB PROGROCKOWEJ TO MOZE KURWA TAM ZNAJDZIECIE DOBRE TEKSTY.

JAK NIE CZAISZ TO RÓW WYLIŻ, ABNEGACI I TURPIŚCI.
No ale ja nie mam nic przeciwko pedałom. Może i wspominam o tych gościach w co drugim poście ale nie wspominam o wielu innych "pedalskich" sprawach o których inni na szczęście wspominają za mnie. Przynajmniej tyle. JAZZ czy PROG tu koniecznie mus odświeżyć bo lata nie słuchałem ale wiem bo miałem telewizor. Zaraz sprawdzę w sieci albo powołam się na rodzinę bo też liczy się przecie.
Pioniere pisze: Ja tam poznałem ich muzę na bieżąco z premierami i jakoś o powyższych przypadkach, o których wspomina Ryszard, wcale nie słyszałem. Żadnej hańby to nikomu nie przyniosło, ani nikt się zbyt krytycznie nie wypowiadał o ich muzie. Wokale to co innego - jednemu pasują, drugiemu nie, tu trzeba przywyknąć. Kiczowate, czy też jak to ujęliście, "żujące" (dorosłą publikę) teksty, mnie wcale w słuchaniu Destroyers nie przeszkadzają, wręcz przeciwne, dodają jej uroku. Debiut zajebisty. A ci co narzekają, pewnie uszu nie mają i dupą słuchajo?
Jesteś z pięć lat starszy a tak protekcjonalnie piszesz. Co to kurwa za różnica? Zaczynaleś jak debiutowały thrashe, a destroyersi byli jak rówieśnicyi, ja z ery deathu więc nasze doswiadczenia muszą być identyczne. :D Przecież to kilka lat było i nic nie zdarzyło się pozmieniać... ;)
yog pisze: Powiem Ci, @Ryszard, co mi nie pasuje - o czym wspomniał zresztą też @deathwhore. To, żeś narobił dzieci nie czyni z Ciebie życiowego przewodnika żadnego z nas. Skończ z tym protekcjonalnym pierdoleniem.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 11 mies. temu

Ja też młodszy od @Pionierea a uważam dokładnie tak samo. Jak już słuchacie przez kakao to chociaż je przedmuchajcie.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Puppets

Sacrum_Profanum 11 mies. temu

Elementw pisze:
11 mies. temu
a oczywiście.

Pyta kelner co ma podać, mówię trzy piwa
Patrzę a ten pierdolony, przyniósł tylko dwa
Więc ja mu raz kosę w brzuch i już dalej wiecie
Nie ma drugiej takiej kosy w całym świecie
Sika krew w około syf, co za jatka, ale dzień

czy w autobuie tłok jak kutas..
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐

Wróć do „Thrash Metal”