Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 4842
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej

Eternal Evil

Vexatus rok temu

Obrazek

Takie oto ustrojstwo dzisiaj @pit był łaskaw wstawić w szałtboksa... Eternal Evil to młody (dosłownie młody, bo to banda nastolatków) szwedzki zespół grający oldschoolowy Thrash Metal. Zespół właśnie wypuścił w świat pierwszego pełniaka zatytułowanego "The Warriors Awakening Brings the Unholy Slaughter". Co my tu mamy? 40 minut prostego, prymitywnego i obskurnego Thrash Metalu w starym stylu. Baaaaardzo mi się spodobała ta płyta. Będzie słuchane!

ObrazekMA: https://www.metal-archives.com/bands/Et ... 3540462251
BC: https://eternalevil.bandcamp.com/
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 4698
Rejestracja: 5 lata temu

pit rok temu

To głównie trash w niemieckim stylu, naładowany nastoletnią energią.

W ogóle powinien istnieć nakaz rozwiązywania zespołu thrash metalowego gdy jeden z jego członków skończy 25 lat. ;) It's better to burn out than to fade away.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 4773
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz rok temu

Tydzień temu słuchałem i muzyka jest dokładnie taka jak okładka czyli chujowa. Niby powinno mi się podobać bo absolutnie nie ma się do czego dowalić ale jako całość wieje takim booooorrrrringiem, że szkoda marnować 40 min życia skoro można sobie zapierdolić na pełnej Pleasure To Kill.
Miało być prymitywnie i obskurnie a wyszło strasznie nijako. Pewnie do jakiejś piany z currywurst przypasuje jako tło ale przyjemności w tym żadnej.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 1861
Rejestracja: 2 lata temu

Szajtan rok temu

Redefining Darkness Records co jakiś czas znajduje takie perełki i chwała im za to. Dla mnie obok Sarcator, Eternal Evil to chyba najlepszy szwedzki band młodego pokolenia. I mimo, iż muzyka którą tworzą jest kompletnie nieoryginalna, to czuć w tych dźwiękach prawdziwą szczerość i ducha rebelii. Bardzo dobry, równy debiut, który niejednemu sprawi kupę radochy
I am Satan's generation and I don't give a fukk.

Wróć do „Thrash Metal”