Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Kerry King

#1

Szajtan 5 mies. temu

Obrazek
Kerry King z nowym zespołem. Ujawnił logo i zapowiada pierwszy koncert. Skład nieznany, poza Bostaphem.

https://blabbermouth.net/news/slayer-gu ... ew-project
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Odin Quincannon
Posty: 72
Rejestracja: 8 mies. temu

#2

Odin Quincannon 5 mies. temu

Od dłuższego czasu mówi się o zaangażowaniu w ten projekt: Holt'a, Bostaph'a i Anselmo. Obstawiam, że będzie źle. Kiedy ostatni raz nagrali dobrą płytę?
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#3

Wędrowycz 5 mies. temu

Z czystej ciekawości napewno obadam, ale coś czuję że się zawiodę.
Odium Humani Generis
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

#4

HUMAN 5 mies. temu

Ja dla odmiany czekam i nawet kupię w okolicach premiery .
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#5

dj zakrystian 5 mies. temu

O ile Krasnal dopuści resztę do komponowania, to może być ciekawie.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#6

Zsamot 5 mies. temu

Skład fajny, może jednak Anselmo zniweluje ego Kinga? Zobaczymy.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 195
Rejestracja: 5 lata temu

#7

Elementw 5 mies. temu

A o On ciągle taki ancyc hryst. Nie wyrósł?
blue_calx
Fallen Angel Of Doom
Posty: 356
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Judaszów

#8

blue_calx 5 mies. temu

Zsamot pisze:
5 mies. temu
Skład fajny, może jednak Anselmo zniweluje ego Kinga? Zobaczymy.
Anselmo z Kingiem to może być ciekawa wypadkowa. :) niech się dzieje!

edit: a to potwierdzone w ogóle? :O
Odin Quincannon pisze:
5 mies. temu
Od dłuższego czasu mówi się o zaangażowaniu w ten projekt: Holt'a, Bostaph'a i Anselmo. Obstawiam, że będzie źle. Kiedy ostatni raz nagrali dobrą płytę?

Może być różnie, ale na pewno w obozie jest ciekawie.
Nothing inside.
VORTIGAUNT

#9

VORTIGAUNT 5 mies. temu

Cóż za oryginalne logo.
Awatar użytkownika
Odin Quincannon
Posty: 72
Rejestracja: 8 mies. temu

#10

Odin Quincannon 5 mies. temu

edit: a to potwierdzone w ogóle? :O
@blue_calx Na razie nie, ale już od dawna takie przecieki lecą. Chyba nawet Benante taką plotę puszczał. W sumie Anselmo po reaktywacji znów będzie miał dużo czasu, a Holt raczej z Exodus się nie przepracowuje.
Może być różnie, ale na pewno w obozie jest ciekawie.
No właśnie niezbyt. Anselmo 1000 projektów, żaden nie porywa. Wystarczy zobaczyć ich odbiór, w porównianiu do prostego reunion Pantery. Philip H. Anselmo & the Illegals, to była kicha. Down na wysokości trójki powoli zaczął wytracać impet studyjnie, choć trasy po jeszcze były miazgą. Scour nie słuchałem. Holt od Shovel Headed Kill Machine z Exodus przeciętnieje. Dwie ostatnie płyty raczej słabsze. Bostaph gra w cover bandzie Hail!, From Hell dupy nie urwał. No i zostaje główny bohater, który muzcznie po rozwodzie z Hannemanem nigdy nie wszedł na muzyczny Olimp. Nawet tak powszechnie krytykowane Diabolus w większości pisał Jeff.
Cóż za oryginalne logo.
@VORTIGAUNT, idealne na kolejny box Deicide, bo z lekka z tą estetyką z Legion i reedycjami się kojarzy.

W sumie popuszczę, wodzę fantazji dalej. Spodziewam się 10 numerów, 40 minut, utrzymanych w średnich i szybkich tempach kawałków. 2 będą dobre. Brzmienie przesadnie napompowane. Holt dorzuci 2-3 fajne harmonie gitarowe i solówki. Oprawa a la najgorsze wzorce ze studiów tatuażu 2k00. Na żywo: 2-3 numery Slayer, 1 Exodus, 1 Pantery, 1 jeśli basista będzie znany od niego, 1-2 covery Judas Priest, 1-2 jakiegoś innego bandu a la Whiplash Mety czy Motorhead. Wreszcie ma wokal, który to udźwignie. Do tego 3-4 z płyty. Pierwsza płyta umiarkowany sukces, druga jeśli się ukaże, zaczną kombinować i przepadną. Sloty na trasach kupione a la Newsted. Róbcie screeny, strasznie się zdziwię jeśli będzie inaczej. Cholera, chciałbym się zdziwić.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#11

dj zakrystian 5 mies. temu

Ładnie napisane i przypuszczam, że to mocno prawdopodobne. King to bufon i raczej pogrzebie ten projekt, który zapamiętany zostanie z logo.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5497
Rejestracja: 6 lata temu

#12

pit 5 mies. temu

Dziadzia thrash metal obecnie stoi Mikiem Pattonem.
Awatar użytkownika
Odin Quincannon
Posty: 72
Rejestracja: 8 mies. temu

#13

Odin Quincannon 5 mies. temu

pit pisze:
5 mies. temu
Dziadzia thrash metal obecnie stoi Mikiem Pattonem.
Bardzo dobra płyta, choć starawa.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5497
Rejestracja: 6 lata temu

#14

pit 5 mies. temu

I jeszcze Dead Cross.
Awatar użytkownika
Odin Quincannon
Posty: 72
Rejestracja: 8 mies. temu

#15

Odin Quincannon 5 mies. temu

pit pisze:
5 mies. temu
I jeszcze Dead Cross.
Nie słuchałem, wrzuce na radar jak skończę Killing Joke. Thx!
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5497
Rejestracja: 6 lata temu

#16

pit 5 mies. temu

Odin Quincannon pisze:
5 mies. temu
Nie słuchałem, wrzuce na radar jak skończę Killing Joke. Thx!
IW jaki sposób zdecydowałeś się słuchać? Od początku?
Awatar użytkownika
Odin Quincannon
Posty: 72
Rejestracja: 8 mies. temu

#17

Odin Quincannon 5 mies. temu

IW jaki sposób zdecydowałeś się słuchać? Od początku?
@pit, od początku. Po Bożemu.
michulfc
Posty: 8
Rejestracja: rok temu

#18

michulfc 5 mies. temu

Jak myślicie - co to będzie? :D
Bo sytuacja jest dziwna - panowie grają pierwszy koncert za ok. pół roku a nie ma nic. Ani singla, ani składu. Parę lat temu były pogłoski że Bostapth + Kerry + Anselmo + Holt. Ale minęło pare lat, Holt jest zajęty, Anselmo z Panterą pewnie też przez najbliższe 2 lata (a przecież Windstein czy Keenan też od dawna mówią o powrocie do Down - w przyszłym roku bedzie 16 lat od ostatniego albumu i 10 lat od ostatniej EPki).
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1852
Rejestracja: 7 lata temu

#19

Blind 5 mies. temu

Sytuacja ciekawa, rzeczywiście. Pewnie wypuszczą jakiegoś singla jednego z drugim. Później będzie zapowiedź albumu. A na trasie i tak z połowa to będą utwory Slayer. Albo Slayer mieszany z kawałkami zespołu innego członka.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#20

Szajtan 2 mies. temu

Kerry King wyda swój debiutancki solowy album „From Hell I Rise” 17 maja nakładem Reigning Phoenix Music.
Obrazek
Tracklista:
01. Diablo
02. Where I Reign
03. Residue
04. Idle Hands
05. Trophies Of The Tyrant
06. Crucifixation
07. Tension
08. Everything I Hate About You
09. Toxic
10. Two Fists
11. Rage
12. Shrapnel
13. From Hell I Rise

Pierwszy singiel "Idle Hands" już dostępny.


Oficjalny skład ekipy:
Mark Osegueda wokal (DEATH ANGEL)
Kerry King gitara (SLAYER)
Phil Demmel gitara (MACHINE HEAD)
Kyle Sanders bass (HELLYEAH)
Paul Bostaph bębny (SLAYER)
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#21

dj zakrystian 2 mies. temu

Brzmi jak Tribute Band dla Slejera. Nie jest źle, ale i ni ma szału.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 579
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Midian

#22

TheAbhorrent 2 mies. temu

Całkiem fajne jako tło. Gdyby Araya się nie uparł na emeryturę i Slayer by wciąż istniał, to tak pewnie by brzmiał. Szczerze mówiąc, niczego innego nie oczekuję po projekcie KK niż to, co właśnie opublikowali (o ile można powiedzieć, że w ogóle czegoś oczekuję, nawet nie śledzę specjalnie newsów na ten temat). Jak wyjdzie płyta to posłucham i może nawet kupię, ale bardziej z sentymentu.
Obrazek
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#23

dj zakrystian 2 mies. temu

Ponoć to numer z czasu Repentless, tylko nagrany już z nowym składem. Szkoda, że nie poszedł w jakimś nowym kierunku, chociaż on już pewno nie potrafi. Tragedii też nie ma. Solidnie, ale nic wybitnego. Tylko czy taki thrashowy średniak kogoś by obchodził, gdyby nie nazwisko?
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5497
Rejestracja: 6 lata temu

#24

pit 2 mies. temu

Średniactwo jest nową wysoką jakością w thrash metalu.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#25

CzłowiekMłot 2 mies. temu

O właśnie. W czasach thrashowej posuchy "Repentless 2" jak najbardziej cieszy. Spoko skład, pomijając randoma z byłej kapeli grubego z Pantery. Będzie słuchane, bo już głowa zaczęła się kiwać.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#26

dj zakrystian 2 mies. temu

Kerry to się obraził na cały skład Selera, z tego co czytam. Lombardo dla niego nie istnieje, z Tomem też od dawna nie gada, bo poszedł na emeryturę, a on chciał grać dalej. Tylko czy warto rozmieniać na drobne legendę. Lepiej niech sobie gra solowo.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1852
Rejestracja: 7 lata temu

#27

Blind 2 mies. temu

Generalnie można czasem odnieść wrażenie, że w tych większych zespołach to po latach jedyne, co ich łączy to biznes. Kerry też po śmierci Jeffa mówił, że ostatni raz, kiedy spędzali razem czas poza Slayerem to było w okolicach wydania God Hates Us All, kiedy to pili browary i oglądali mecz hokeja w telewizji.

Na płytę nie czekam, zapowiedź niestety nie wzbudziła we mnie żadnych emocji.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#28

Vexatus 2 mies. temu

Blind pisze:
2 mies. temu
Na płytę nie czekam, zapowiedź niestety nie wzbudziła we mnie żadnych emocji.
Chyba nikt jakoś specjalnie nie czeka, bo i nie ma na co. Posłucham pewnie sobie tej płytki kiedy się już pojawi, ale sama zapowiedź jakiejś szczególnej ekscytacji nie wywołuje. Pierwszy udostępniony kawałek też jakoś specjalnie nie zachęca.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#29

CzłowiekMłot 2 mies. temu

Aktualnie King zaczął szkalować Toma w temacie nagrywek, mianowicie wg tego co pisze to nagrywał wszystkie partie basowe za niego. Zapewne dąży do konfrontacji, by narobić szumu wokół swojej nowej kapeli. Szczerze mówiąc wątpię, by Arayi chciało się jeszcze bawić w takie przepychanki.

W każdym razie Phil Demmel traktuje współpracę z KK całkiem poważnie, bo ogłosił odejście z własnej kapeli, czyli Vio-Lence.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#30

dj zakrystian 2 mies. temu

Jeszcze wcześniej pierdolił, że Jeff na koncertach był wiecznie skacowany i on musiał nadrabiać. Chodziło o te ostatnie koncerty, gdzie Hanneman wrócił po rehabilitacji, ale dawał ciężko w beret, więc coś mogło być na rzeczy. Co do basu, to Araya na 2 pierwszych płytach i na ich trasach, gra bez kostki. Naciągana historia nastawiona na gównoburzę i szum wokół płyty, czyli krasnal nie jest przekonany co do jej jakości. Tom zapewne oleje cienkim sikiem te rewelacje.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 579
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Midian

#31

TheAbhorrent 2 mies. temu

Już dawno temu gdzieś czytałem, że Araya na płytach udzielał się głównie wolanie. Chyba w książce Joela McIvera "Krwawe rządy", ale mogę się mylić.

Slayer uwielbiam, ale wolałem wyobrażenie o nich za dzieciaka niż to, co dowiedziałem się z biegiem lat :P Całe szczęście muzyka się nie zmienia, a ta, szczególnie do SITA, jest przezajebista, to thrashowy absolut. Dalej jest dobrze.
Obrazek
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5497
Rejestracja: 6 lata temu

#32

pit 2 mies. temu

TheAbhorrent pisze:
2 mies. temu
Slayer uwielbiam, ale wolałem wyobrażenie o nich za dzieciaka niż to, co dowiedziałem się z biegiem lat :P Całe szczęście muzyka się nie zmienia, a ta, szczególnie do SITA, jest przezajebista, to thrashowy absolut. Dalej jest dobrze.
Nie patrz na Slayera przez pryzmat Kinga. Gdyby Slayer był miejscowością, King byłby wioskowym głupkiem. Gdyby Slayer był UFC, King byłby Tito Ortizem. ;)
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#33

dj zakrystian 2 mies. temu

Jak nie patrzeć przez pryzmat założyciela i lidera?
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#34

Zsamot 2 mies. temu

Brzmi to lepiej niż ostatni Slayer... Czekam na dalej. Sam jestem pozytywnie zaskoczony.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5497
Rejestracja: 6 lata temu

#35

pit 2 mies. temu

Lepiej patrzeć na całość składu. Wtedy średnia IQ odrobinę się podnosi.

Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#36

Szajtan 2 tyg. temu

"Residue" to drugi numer z nachodzącego albumu.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 579
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Midian

#37

TheAbhorrent 2 tyg. temu

Ten to mnie raczej zniechęcił niż zachęcił :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#38

dj zakrystian 2 tyg. temu

Ten początkowy motyw, to recykling wstępu do World Painted Blood. I ten autocytat to jedyne, co zostaje w głowie po odsłuchu. Solidnie wykonane, ale bardzo przeciętne i odtwórcze. To Metaliczka z coverem Eltona Johna zagranym parę dni temu, gniecie Kerrego świeżością wykonania. Wokalnie Het jak za czasów Load.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#39

Zsamot 2 tyg. temu

Jestem zaskoczony. Dużo powietrza, nie ma hałasu, który by zakrył nudę. Sporo się dzieje, fajna solówka. Wokalnie to niestety miałem wizję, jakby Tom wpadł na moment. Perkusja ładnie wysunięta, bez karkołomnych rozwiązań, ale zostaje w pamięci.
Nie jest źle. No może z minutę bym obciął, bo po tych solosach , to mam wrażenie, że wszystko ponownie zagrane.
Ale reasumując: jest ciekawie.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4452
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#40

deathwhore tydzień temu

Niby poprzedni singiel ostudził oczekiwanua, których i tak nie miałem, ale po tym to chyba nawet dla higieny nie włączę całości.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian

Wróć do „Thrash Metal”