Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Re: Kat

#551

Zsamot rok temu

No i minął rok, taki trochę kurwa smutniejszy dla mnie...
https://dziennikzachodni.pl/roman-kostr ... 3-17281211

Czy trzeba być na pogrzebie, odsłonięciu tablicy, ... nie wiem. I nie mi oceniać.
Wiem, że słuchając :

mam totalny niedosyt. Osuszam do końca wino i idę spać...
Kto chce, wychyli szkłem za Romka , kto chce niech pomarudzi.
Ja tylko naiwnie czekam na ten koncert z Wrocławia na nośniku fizycznym...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.

Tagi:
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#552

dj zakrystian rok temu

Te live in studio świetnie wyszło, co już zresztą pisałem. Roman widać już mocno zniszczony chorobą, ale wokalnie dał tu popis godny mistrza.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#553

Zsamot rok temu

dj zakrystian pisze:
rok temu
Te live in studio świetnie wyszło, co już zresztą pisałem. Roman widać już mocno zniszczony chorobą, ale wokalnie dał tu popis godny mistrza.
Otóż to, jest wszystko perfekcyjnie. No i piękna pamiątka...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#554

dj zakrystian rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
dj zakrystian pisze:
rok temu
Te live in studio świetnie wyszło, co już zresztą pisałem. Roman widać już mocno zniszczony chorobą, ale wokalnie dał tu popis godny mistrza.
Otóż to, jest wszystko perfekcyjnie. No i piękna pamiątka...
Szkoda, że nie zagrali więcej numerów. Romek widać był wtedy w dobrej kondycji. Zawieszony Sznur i Głowy w Dół Spuszczone wyszły bardzo konkretnie. Liczyłem jeszcze na Oczy Słońc i Piwniczne Widziadła, no ale dobre i tyle. O ile lubię granie Irka Lotha, tak Jaca Nowak też dopierdolił tu do pieca. Technicznie pewno nawet lepiej od Irka, ale chyba nie o to tu chodzi... zresztą, świetny wykon i tyle. Jest diaboł? Jest! No i jest Romek, zarzyna swe struny głosowe w jedyny sposób.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#555

Zsamot rok temu

ECh, słuchając tego aż się człowiek "modli", by nie był to koniec. Ba, sam bym dodał z kilkanaście innych typów... Loth grał jak to tylko On. I super, że Jacek zagrał to po swojemu, zarazem pięknie się wpisując w ten klimat.
Zabrzmi to prowokacyjnie, ale ten skład to chyba jeden z najlepszych. Na scenie byli rewelacyjni. A że wcześniej Kat nagrał już swoje klasyki? Nieważne, na żywo zawsze nabierały nowego smaku.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#556

dj zakrystian rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
ECh, słuchając tego aż się człowiek "modli", by nie był to koniec. Ba, sam bym dodał z kilkanaście innych typów... Loth grał jak to tylko On. I super, że Jacek zagrał to po swojemu, zarazem pięknie się wpisując w ten klimat.
Zabrzmi to prowokacyjnie, ale ten skład to chyba jeden z najlepszych. Na scenie byli rewelacyjni. A że wcześniej Kat nagrał już swoje klasyki? Nieważne, na żywo zawsze nabierały nowego smaku.
Kiedyś wdałem się w dyskusję z jednym starym kucem. Miejsce, warszawka klub Progresja. Był to koncerk Machine Head rok 2014. Moja ówczesna, nazwijmy ją konkubina pojechała wczesniej i była na owym występie, ja w tym czasie chlałem piwka z miejscowymi kucami. Stara gwardia. Tylko Venom jest trv. I nagle któryś wyskoczył, ze Luczyk to chujowy gitarzysta. No bez jaj... Luczyk jest świetnym gitarzystą, trzeba mieć zasrane uszy by coś takiego rzucić. Jest też zwykłym kutasem do szczania. Ale to jako człowiek. Jest po prostu chujem. Co w niczym mu nie umiejsza, że odwalił kawał dobrej roboty na płytach Kata. Najlepszy skład Kata jest na Bastard. Tam wszystko pięknie pasuje. Irek napierdala połamane rytmy, Luczyk i Regulski co chwila wtrącają coś od siebie. Mistrzowskie zagrywki jak w Piwnicznych Widziadłach. To, co odwalił na basie Oset, to też pierdolone mistrzostwo. Ot choćby wejście do numeru W Sądzie Śmiertelnego Piękna. Wokale Romka są tu najbardziej złożone. Od totalnego darcia mordy, do ckliwych zaśpiewów. Odmieńcy posłuchaj na spokojnie. Byle łak tego nie odtworzy. Być może Bastard, to najlepsza płyta metalowa nagrana w Polin. Co nie zmienia faktu, że Luczyk jaką szmatą by nie był, dołożył tu sporo.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#557

Zsamot rok temu

Bastard to chyba najbardziej dopracowany album, zatem nic dziwnego. Tak technicznie i zarazem z mocą to chyba tylko na "Różach.." - momentami- jeszcze tylko zagrali.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#558

dj zakrystian rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
Bastard to chyba najbardziej dopracowany album, zatem nic dziwnego. Tak technicznie i zarazem z mocą to chyba tylko na "Różach.." - momentami- jeszcze tylko zagrali.
Na Szyderczym Zwierciadle, to głównie gra Regulski. Luczyk napisał bodaj, tylko dwa numery. W tym Oczy Słońc ze świetnym solo. Szkoda, że typ sam niszczy swój dorobek. Świetny gitarzysta, chujowy człek. Ot, co.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#559

Zsamot rok temu

Zwierciadło mnie na początku odrzuciło paroma wątkami, które jakoś jarmarcznie mi zabrzmiały. ale to po kilku latach. I wtedy całość "zagrała". Jakoś też wtedy odpuściłem grę, co była dołączona do "Bądź wariatem zagraj z Katem". Człek miał mało kasy i teraz mogę tylko żałować.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
borsuk
Master Of Puppets
Posty: 158
Rejestracja: 7 lata temu

#560

borsuk rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
Zwierciadło mnie na początku odrzuciło paroma wątkami, które jakoś jarmarcznie mi zabrzmiały. ale to po kilku latach. I wtedy całość "zagrała". Jakoś też wtedy odpuściłem grę, co była dołączona do "Bądź wariatem zagraj z Katem". Człek miał mało kasy i teraz mogę tylko żałować.
Teraz to można żałować wszelkich oszczędności na zakupach związanych z Katem, bo wychodzi na to, że to niezła lokata kapitału. Całe szczęście większość mam, ale np. pierwsze bicie Oddechu, czy promo do Róż to w tym momencie są wydatki przez duże W.

Przy okazji wrzucam, nie wiem czy widzieliście, dla mnie galante wykonanie:
Widzew Łódź-Bałuty Pany
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#561

Zsamot rok temu

Zacnie to wykonali, widziałem na ich profilu na FB, w rocznicę śmierci Romka wrzucili. Aż się prosi o drugą edycję trybutu dla Kata.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
borsuk
Master Of Puppets
Posty: 158
Rejestracja: 7 lata temu

#562

borsuk rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
Zacnie to wykonali, widziałem na ich profilu na FB, w rocznicę śmierci Romka wrzucili. Aż się prosi o drugą edycję trybutu dla Kata.
Jest już, na razie wirtualnie, ale na cd też ma być:
Widzew Łódź-Bałuty Pany
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 907
Rejestracja: 7 lata temu

#563

Nathas rok temu

o właśnie o tym pisałem, ale mnie @borsuk ubiegł :) Jak wrzucałem kilka dni temu na sb, to pewnie żodyn nie kliknął! :>
Jest parę gówien ale większość tych coverów daje radę. Podchodziłem bardzo sceptycznie, bo żadna nazwa kapeli tu mi praktycznie nic nie mówi.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#564

Kozioł rok temu

Obrazek

ma to który czy może słuchał po całości?
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#565

Hajasz rok temu

Ten tribute to chyba żart bardziej, większego gówna nie słyszałem choć jak już kiedyś gdzieś pisałem na 100% wydanych tribute albumów 95% to srogie gówna, gdzie zespoliki z lig okręgowych próbują grać. Czasem komuś się trafi jak przysłowiowej ślepej kurze ziarno i kawałek jest git ale przeważnie jakie zespoły takie covery. Z tymi to bym kierwa nie chciał się zobaczyć nawet na zabawie dożynkowej a co dopiero w piekle. Gdyby miał moc przywracania do życia to był Kostrzewskiego ożywił i powiedział "masz tu słuchaj to dla ciebie tribute" to pewnie po 2-3 kawałkach usłyszałbym "a idź w chuj Hajasz co ty mi tu za sklep z odzieżą używaną podsyłasz, daj spokój idę na powrót walnąć w kalendarz". To przy takich Czarnych Zastępach brzmi koszmarnie i przechujowo. Ktoś myśli, że zebrał najlepszy skład z LZS-ów i chce zawojować najwyższe ligi. Niedoczekanie.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#566

dj zakrystian rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
Zwierciadło mnie na początku odrzuciło paroma wątkami, które jakoś jarmarcznie mi zabrzmiały. ale to po kilku latach. I wtedy całość "zagrała". Jakoś też wtedy odpuściłem grę, co była dołączona do "Bądź wariatem zagraj z Katem". Człek miał mało kasy i teraz mogę tylko żałować.
Ja miałem tylko na pożyczonej kasecie od miejscowego skina, tego Kata z grą i industrialnymi remiksami. To bardziej ciekawostka. Zarówno to wydawnictwo, jak i skin. Dobrej muzy słuchał. Poza Katem podrzucił i Pandemonium i Christ Agony. Do tego kasety Konkwisty i Honoru. Dobry wariat był, zdaje się dalej słucha metalu i jest nacjololo. Zanim dostał bana popisaliśmy trochę na pejsbuku😂
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
blue_calx
Fallen Angel Of Doom
Posty: 356
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Judaszów

#567

blue_calx rok temu

"Spójrz na swoje piersi siostro" z ust tego wokalisty brzmi faktycznie trochę zabawnie, sam utwór kurde płaski i suchy.
Solówka na organkach... Lecimy dalej.

Przypomnieli mi, jakże zajebistym kawałkiem jest "Strzeż się plucia pod wiatr" - można powiedzieć, że wyszło.

Edit: mowa o Tributach/Coverach, rzecz jasna.
Ostatnio zmieniony 17 lut 2023, 10:51 przez blue_calx, łącznie zmieniany 2 razy.
Nothing inside.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#568

dj zakrystian rok temu

blue_calx pisze:
rok temu
"Spójrz na swoje piersi siostro" z ust tego wokalisty brzmi faktycznie trochę zabawnie, sam utwór kurde płaski i suchy.
Solówka na organkach... Lecimy dalej.
Ty czasem nie jesteś tym spaślakiem od Kat Historia? Nieoficjalnie, to Luczyk go podobno posuwa.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
blue_calx
Fallen Angel Of Doom
Posty: 356
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Judaszów

#569

blue_calx rok temu

Nie wiem o kim i o czym Ty do mnie piszesz, z tego zdania rozpoznałem tylko jakieś gejowskie wycieczki.

Dlaczego tak twierdzisz? Piszę o tribucie, przecież, nie o oryginale. :lol: Na półce mam Bastard i Oddech, jak tu koledzy zauważyli, ceny poszły w górę, szczęśliwie nabyłem jeszcze za czasów życia Romka. Kata z Romanem i Irkiem miałem okazję usłyszeć i zobaczyć na żywo dwa razy. To i tak za mało.
Zawsze klasa, zawsze kultura, dobre słowo.
Ostatnio zmieniony 17 lut 2023, 10:54 przez blue_calx, łącznie zmieniany 2 razy.
Nothing inside.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#570

dj zakrystian rok temu

blue_calx pisze:
rok temu
Nie wiem o kim i o czym Ty do mnie piszesz, z tego zdania rozpoznałem tylko jakieś gejowskie wycieczki.

Dlaczego tak twierdzisz? Piszę o tribucie, przecież, nie o oryginale. :lol:
A to wybacz😂
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#571

dj zakrystian rok temu

Hajasz pisze:
rok temu
Ten tribute to chyba żart bardziej, większego gówna nie słyszałem choć jak już kiedyś gdzieś pisałem na 100% wydanych tribute albumów 95% to srogie gówna, gdzie zespoliki z lig okręgowych próbują grać. Czasem komuś się trafi jak przysłowiowej ślepej kurze ziarno i kawałek jest git ale przeważnie jakie zespoły takie covery. Z tymi to bym kierwa nie chciał się zobaczyć nawet na zabawie dożynkowej a co dopiero w piekle. Gdyby miał moc przywracania do życia to był Kostrzewskiego ożywił i powiedział "masz tu słuchaj to dla ciebie tribute" to pewnie po 2-3 kawałkach usłyszałbym "a idź w chuj Hajasz co ty mi tu za sklep z odzieżą używaną podsyłasz, daj spokój idę na powrót walnąć w kalendarz". To przy takich Czarnych Zastępach brzmi koszmarnie i przechujowo. Ktoś myśli, że zebrał najlepszy skład z LZS-ów i chce zawojować najwyższe ligi. Niedoczekanie.
Czarne Zastępy, to też nie był jakiś mocno dojebany tribjut. Nawet Hehemoth tam wypadł cienko. Zmasakrowali ten Ostatni Tabor. Głos z Ciemności też nie powala. Na pewno Vader i Lux Occulta dali radę.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#572

Hajasz rok temu

Ja wiem, że nawet gdyby Behemoth odegrał wersję idealną to dla ciebie dalej wypadł by cienko a zagrali tak jak należy w swoim stylu czyli pro.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#573

dj zakrystian rok temu

Hajasz pisze:
rok temu
Ja wiem, że nawet gdyby Behemoth odegrał wersję idealną to dla ciebie dalej wypadł by cienko a zagrali tak jak należy w swoim stylu czyli pro.
No właśnie ten Tabor ni wchuj niepodobny. Zrobili kolejny swój numer. A Hehemot lubię. Apostasy czy Satanist długo nie schodziły z głośnika, także nie wiem do czego pijesz?
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#574

Hajasz rok temu

dj zakrystian pisze:
rok temu
Hajasz pisze:
rok temu
Ja wiem, że nawet gdyby Behemoth odegrał wersję idealną to dla ciebie dalej wypadł by cienko a zagrali tak jak należy w swoim stylu czyli pro.
Zrobili kolejny swój numer.
Stwierdzenie dziwne bo na tym płytku wszyscy zrobili numery w swoim stylu tak jak grają bo taki był zarys tego wydawnictwa. Nie ma tam coveru, który wykonuje zespół w innym stylu niż swój.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#575

Zsamot rok temu

Dla mnie ten trybut to idealny przykład, że można kanon zagrać inaczej. Nie odegrać, zagrać. Behemoth pięknie tam wyciął te swoje przysłowiowe 5 minut. A że byli lepsi? Tym bardziej to świadczy o klasie tej płyty.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#576

yog rok temu

Coś takiego będzie wkrótce - 666 (3 LP + 7" z NWN!, wersja 1 LP też):

https://www.hrrecords.de/KAT-666-3LP7-DIE-HARD_1
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#577

Hajasz rok temu

Czyli ponownie miałem rację, że właściciele praw do nazwy znają się na ekonomii i wiedzą jak dymać frajerów. Biję brawo i trącam kapelusz.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#578

yog rok temu

No tak, ostre dymanie frajerów się odbywa, bo wychodzi reedycja i nie trzeba płacić 1200-1500 zeta za pierwsze wydanie albo 666 za wydanie z 2007. Tak wyruchani to pewnie frajerzy już nigdy w życiu nie będą, jak za te 25 euro za wersję 1 LP. Do tego NWN! słynie z bieda-wydań, więc nie będą mogli chodzić co najmniej tydzień od zakupu.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#579

Hajasz rok temu

To, że tydzień będą bez zakupów to kij ale świadomość, że płyta została wydana przez ideologiczny label pewnie też przejdzie koło chuja bo zawsze można to jakoś będzie wytłumaczyć.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#580

yog rok temu

A co w tym labelu ideologicznego? Chyba jego jedyna ideologia jest taka, że wydaje płyty i demosy jakichś dziwnych kapel z lat 80 o których nikt już nie pamięta.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#581

kurz rok temu

25 erosów za przesyłkę. Na razie nie biorę.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#582

yog rok temu

Ten box to i tak już wyprzedany u nich, a pojedyncze LP mi się wyświetla przesyłka za jedyne 20 ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Andrzej Oktawa
Master Of Puppets
Posty: 118
Rejestracja: 5 lata temu

#583

Andrzej Oktawa rok temu

卐 Show no mercy for the weak, Jesus mother can suck my dick! 卐
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#584

yog rok temu

A czemu miałoby nie być?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Andrzej Oktawa
Master Of Puppets
Posty: 118
Rejestracja: 5 lata temu

#585

Andrzej Oktawa rok temu

Po co płacić 25 euro za słanie, jak jest/było w PL?
卐 Show no mercy for the weak, Jesus mother can suck my dick! 卐
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#586

yog rok temu

Nie wiem, wrzuciłem info, że coś takiego wychodzi, co kto robi ze swoimi pieniędzmi, to nie moja sprawa, a skąd ten High Voltage jest też nie wiem, na fb pisze, że ze Stoke-on-Trent. Raczej logiczne, że będzie w PL, pytanie tylko, czy tych 3LP dla wszystkich starczy.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#587

yog rok temu

Rozszedł się ten die-hard w 2h i chyba nie będzie go za bardzo w Polsce już, choć ma być niby kolejne jego wydanie rzekomo w okolicach końca roku. To High Voltage podobno umożliwiło załatwienie licencji na to i to wspólne dzieło ich i NWN!, ale obawiam się że sami już nie mają. A tymczasem w Fallen Temple jest za 120 zł wersja zwykła. Jak ktoś zainteresowany to ponad połowa z 25 jakie mieli już poszła w ciągu nie wiem, godziny może.

Edit: Cyk i już nie ma, chyba godziny to nie zajęło, bardziej z 30 minut. Może kiedyś będę miał swoją kopię do sprzedania.

Edit 2: W 9 minut podobno poszły, ale jest szansa, że będą jeszcze jakieś mieli poza pre-orderem jak dotrą.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#588

kurz rok temu

Bez sensu to jest. Robienie z muzy towaru spod lady to kpina.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#589

yog rok temu

Chuje jebane, ludzie chcą od nich kupować płyty, a ci ich nie mają!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#590

Kozioł rok temu

Nie die-hard tylko sraj hard :D Robienie srok w balona.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#591

yog rok temu

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#592

Zsamot rok temu

Tak zapytam z pozycji laika:
- to kto ma prawa do tej płyty?
- co jest złego w tej wytwórni NWW, bo @yog pytał i nie ma odpowiedzi.

Czyli co już po limicie? ;-)Pewnie sporo nakupione na górkę przez spekulantów...

Czy ma ktoś jakieś info, co z tym koncertem z Wrocka, czy jest szansa, że wyjdzie??? Co stoi realnie na przeszkodzie, by to wydać??? Prawa Luczyka?
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#593

yog rok temu

Prawa ma chyba do tej płyty luczyk, bo o ile rozumiem, może źle, to chyba to High Voltage, to jest ten typ co z nim wspólnie prowadzi Kat Historia osławione - ale może się mylę. W każdym razie to High Voltage, wydające zazwyczaj kasetki, chyba przekonało luczyfera do wydania 666, rzekomo było wielu chętnych wydawców, ale wybrali Yosuke, który tego chyba dość mało wydał jak na zainteresowanie jakie było, a już na pewno jak na zainteresowanie, jakie jest po śmierci Romana. High Voltage tego w Polsce nie dystrybuuje, gość miał tylko trochę płyt dla znajomych. W Fallen Temple było 25 sztuk i poszły w 8-9 minut od wstawienia, mają mieć chyba pod koniec marca jeszcze jakieś sztuki ale póki nie mają pewności to nie wstawiają, pewnie też pójdzie prędko, bo wiele osób nie zdążyło, jak się łatwo domyślić. Tzw. die-hard sądzę że już średnio do dostania poza sklepem NWN! za jakiś może miesiąc, bo oni tej płyty w USA jeszcze nie zdążyli zacząć sprzedawać, może będzie w jakimś Iron Bonehead też. Na zwykłe, czarne, pojedyncze LP pewnie jeśli się czyha, to da radę dostać, ale obawiam się, że w Polsce to tego nikt nie dystrybuuje, bo płyty z NWN! u nas są raczej mało dostępne.

Czy wykupili to spekulanci? Nie sądzę, to kultowa płyta, której bardzo wielu fanom brakowało przez ceny, jakie ostatnio miała na alledrogo, poniżej 500 zł to nie było jej od lat na rynku, a ostatnie dwa to raczej powyżej 1000 nawet za średni stan.

Złe w NWN! jest pewnie, że naziści, bo na forum NWN różni ludzie pisali.

Jakiś dziwaczny sklep ma coś:

https://www.scareystore.com/product_inf ... s_id=30233

[już nie ma]

[wygląda na to, że w Iron Bonehead, to już było]
Destroy their modern metal and bang your fucking head
borsuk
Master Of Puppets
Posty: 158
Rejestracja: 7 lata temu

#594

borsuk rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
Czy ma ktoś jakieś info, co z tym koncertem z Wrocka, czy jest szansa, że wyjdzie??? Co stoi realnie na przeszkodzie, by to wydać??? Prawa Luczyka?
Podejrzewam, że do wydania niezbędne jest zamknięcie postępowania spadkowego po Romanie.
Widzew Łódź-Bałuty Pany
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#595

Szajtan rok temu

NWN właśnie wrzucił obie wersje 666. Ciekawe ile poleży Die Hard
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
arab555
Posty: 1
Rejestracja: rok temu

#596

arab555 rok temu

Wysyłka do Europy wychodzi ok. 30€, całość do zapłaty za Die Hard 115€
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#597

yog rok temu

Nie licząc podatku :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Stary Metal
Posty: 19
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Polska

#598

Stary Metal rok temu

Poniższy tekst to nie hejt, a żale, które wynikają z logicznych przemyśleń i obserwacji.

Pewnie jestem w mniejszości, ale uważam, że Romek w starciu z Piotrkiem przegrywa bez gadania, na co działalność artystyczna Romka jest najlepszym dowodem: podczas sesji nagraniowej do Alkatraz "Error" wypróżnił się swoim bełkotem na muzykę Valdiego Modera, a potem przez 18 lat działalności swojego K&RK wypuścić 6 wydawnictw, z których tylko 2 to nowy materiał! Mówię tu rzecz jasna o "Biało-Czarnej" i "Popiórze", które jawią się jako ciężkostrawne wypociny bandy kolesi, niebędących w stanie dorównać umiejętnościom Piotra Luczyka. Dalej: pół roku po Luczyku zrealizowany na odwal się "Buk - Akustycznie" czy nagrany wyłącznie dla łatwej kasy na nowo debiut "666", na którym Romek przegiął pałę jak za czasów Alkatraz i pozwolił sobie między innymi na szczekanie czy inne wygłupy. Na koniec tego wszystkiego zostały 2 koncertówy, czyli "Życie Po Życiu" wraz z "Live 2019", które jadą wyłącznie na starociach i legendzie. Natomiast wisienkami są: solowy krążek "Woda" i wokale w stylu Alkatraz trwające już do samego końca. Zaś Piotr Luczyk poza kultowym dorobkiem Kata z Romkiem na wokalu, ma się czym pochwalić: kozacki "Mind Cannibals", ambitny i spektakularny "Acoustic - 8 Filmów" czy "Without Looking Back", który słusznie zrywa z przeszłością i podążą w nowym kierunku. Za to "The Last Convoy" mógł być lepszy, ale nie jest to padaka, jaką z tej płyty wielu usiłuje zrobić. To po prostu dobry i solidny Rock 'n' Roll. Tak więc "nie ma Kata bez Romana" to bzdura, bo jest dokładnie na odwrót, czyli nie ma Kata bez Piotra Luczyka, amen!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#599

yog rok temu

Ambitne i spektakularne 8 Filmów xD No, fenomenalny materiał i w przeciwieństwie do Kata & RK - jakże oryginalny! Ciekawa opinia i do tego całkowicie obiektywna!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wyrocznia
Master Of Puppets
Posty: 165
Rejestracja: 2 lata temu

#600

Wyrocznia rok temu

Ta wypowiedź brzmi bardzo wiarygodnie,szczególnie biorąc pod uwagę fakt że @Stary Metal zarejestrował się niecałą godzinę temu i po 16 minutach pierwszym co napisał był pean na cześć luczyka. Chyba nie muszę mówić czym to śmierdzi. No cóz może tylko zbieg okoliczności...

Wróć do „Thrash Metal”