Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Pissboiler

Hajasz 2 lata temu

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Co za zajebista nazwa i na dzień dobry plus ode mnie. Coś tam kiedyś Rysiu o nich wspomniał ale ja to jego polecanki ostrożnie, podbitka, zapinam polar i widocznie to była boska wola bo skusiłem się i zostałem rozjebany. Grobowy funeral doom metal ale jednak ze swoim tempem. Wokalista przepięknie chrząka a te dźwięki tak sobie płyną, że nawet nie odczuwa się upływu czasu a kawałki sporo po 10 min każdy. Nie są to klimaty Disembowelment bo napierdalańska tu nie uświadczymy. Ot takie mroczne połączenie Evoken z niebezpieczeństwem od Esoteric. Dawno mnie w tej muzyce nic nie porwało a tu proszę Szwedzi dołożyli. W tamtym roku na gwiazdkę podarowali debiutancki album a w tym nową EP'kę o długości albumu. Okładki też mają ciekawe więc trzeba się postarać o srebrny krążek. Bardzo zajebisty gardłowy funeral.

Skład:
Karl Jonas Wijk - Drums (2014-present) Aztakea, Droneologist, ex-Snailking
LG - Vocals (lead), Bass (2014-present)
▼ Byli muzycy
Pontus Ottosson - Guitars (?-2018) Snailking
Daniel Rosenqvist - Guitars (lead) (2014-?) ex-The Arson Project
Dyskografia:
2015 - Demo 1 [demo]
2017 - Monolith of Depression [single]
2017 - Deveikuth / Pissboiler [split]
2017 - In the Lair of Lucid Nightmares
2018 - Att med kniv ta en kristens liv [EP]

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Pi ... 3540399973
BC: https://pissboiler.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Ryszard 2 lata temu

Bardzo mi milo ze ktoś to lubi. Dziwi mnie tylko ze nikogo nie kusiło sprawdzić tak zajebistej nazwy która przebija nawet Pissgrave ;)
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor

Nebiros 2 lata temu

Sluchalem tego, calkiem porzadna rzecz, kurewsko ciezkie. Bardzo mocny wokal, chociaz miejscami troche zbyt na jedno kopyto jak dla mnie. Do Evoken czy Esoteric to to zbyt podjazdu nie ma, ale na pewno na wiecej, niz jeden odsluch. Duzy plus jest taki, ze plyta jest bardzo prosta, a kawalki dlugie, a mimo to w ogole nie nudza. Godne polecenia :)
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć

Wróć do „Doom / Stoner / Sludge Metal”