Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5344
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Spirit Adrift

Hajasz 3 lata temu

Obrazek

Obrazek

Generalnie w kwestii klasycznych doomów kładę lagę na wszystko co nowe i tu podobnie też taki był zamiar ale sygnatura 20 Buck kazała mi na chwilę się zastanowić. Fotka, którą przy okazji dostałem przedstawiała dwóch kolesi w tym jednego w koszulce z black metalowym debiutem Darkthrone.

No jak 20 Buck wchodzi w black metale to już chuj stwierdziłem ale jednak płyta wylądowała w moid odtwarzaczu przenośnym i pojechała ze mną w trasę. Enlightened in Eternity bo o nim mowa jest już 4 albumem a ja myślałem, że to debiutanci ale nie ważne bo doom, który grają to czysta pasja na wzór starego Pentagram, rozrywkowego Cathedral czy lżejszych Sabbatów. Pewnie i wzorują się na jakichś nowych bandach ale ja nie znam nic nowego.

Spirit Adrift nie zanudza na śmierć, nie nudzi, nie zachęca do otworzenia żył. Wręcz przeciwnie to muzyka do neutralnej imprezki, gdzie nikt nie skrzywi ryja, że gra coś czego nie lubi, gdzie nawet zaproszone koleżanki, które generalnie nienawidzą wszelakiego metalu a dały się zaprosić bo to kolega i jednak trochę nie wypada to po takim seansie z nowym Spirit Adrift być może zmienią zdanie a jak jeszcze się odpowiednio nakarmi, napoi to i róż pokażą. Nie wiem czy będę miał chęć sprawdzać resztę płyt bo może to tylko chwilowy zachwyt, muzyka idealna do puszczania chmur i łyknięcia dobrego trunku. Jednak jak to bywa wszystko co fajne wnet się kończy i mam info, że podobno już Century Media ma ochotę na Spirit Adrift a to oznacza koniec kolejnego zespołu.

Skład:
Nate Garrett - Everything (2015-2017), Guitars, Vocals (2017-present), Bass (2020-present) ex-Queen Beast, ex-Pile of Dead Women, ex-Deadeyejack, ex-Gatecreeper, ex-Take Over and Destroy, ex-Sinking South
Marcus Bryant - Drums (2017-present) ex-Gale, ex-Lurid State
▼ Byli muzycy
Chase Mason - Bass (2017-2020) Gatecreeper, ex-Slut Sister
Jeff Owens - Guitars (2017-2019) Goya, ex-Landmine Marathon
Eric Wagner - Guitars (2019-2020) Gatecreeper, ex-Languish
▼ Muzycy koncertowi
Chase H. Mason - Bass (?-2017) Gatecreeper, ex-Slut Sister
Marcus Bryant - Drums (?-2017) ex-Gale, ex-Lurid State
Jeff Owens - Guitars, Vocals (?-2017) Goya, ex-Landmine Marathon
Dyskografia:
2016 - Behind - Beyond [EP]
2016 - Chained to Oblivion
2017 - Fraught with Peril [split]
2017 - Curse of Conception
2018 - Eyes Were Not Alive [single]
2019 - Divided by Darkness
2020 - Angel & Abyss Redux EP [EP]
2020 - Enlightened in Eternity
2021 - Forge Your Future [EP]




MA: https://www.metal-archives.com/bands/Sp ... 3540407539
BC: https://spiritadrift.bandcamp.com/music
BC: https://20buckspin.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
Astral
Fallen Angel Of Doom
Posty: 336
Rejestracja: 5 lata temu

Astral 3 lata temu

Posłuchałem sobie tego najnowszego albumu. Bardzo miła rzecz, sporo Sabbathów wymieszanych z heavy metalem a la Iron Maiden i szczyptą Mastodonu. Sporo przyjemnego, bujającego grania z fajnymi wokalizami. Bardzo miłe odkrycie, pozostałe albumy już czekają na odsłuch.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3003
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 2 lata temu

Najnowsza EPka ukaże się 27 sierpnia. Płyta będzie zatytułowana Forge Your Future i złoży się z trzech kompozycji. Materiał będzie dostępny w limicie tysiąca sztuk jako dwunastocalówka. Wydawcą będzie Century Media Records.

I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3003
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 2 lata temu

Klasyczny i szczery metal prosto z serducha.

I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5526
Rejestracja: 6 lata temu

pit 2 lata temu

Za szybki, za szybko.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3003
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 8 mies. temu

Dziś premiera nowego albumu „Ghost At The Gallows”.

Przyjemny, melodyjny hard rock z mocniejszym, metalowym podłożem, który świetnie sprawdzi się jako towarzysz codziennych aktywności i energetyczny kop równy mocnej czarnej kawie, w sam raz na poranek. To muzyka, która bez wątpienia pogodzi fanów różnych odmian gitarowej ekspresji.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.

Wróć do „Doom / Stoner / Sludge Metal”