Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#51

yog 4 lata temu

Pioniere pisze:
4 lata temu
Haj hajsem, od razu zakładacie najgorsze. A może wzięło ich na sentymenty na stare lata? Licząc to teraz oraz gościnne występy, to Max już trzeci raz ostatnimi czasy, bierze się za granie, jakie dawno porzucił.
Z tego co słyszałem, to ledwie sobie radzi z tym graniem podczas koncertów zresztą ;) O ile w ogóle można powiedzieć, że radzi.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#52

Pioniere 4 lata temu

A co to ma do rzeczy i jak wpływa na przypływ fali dawnych sentymentów? Nijak.

To tak, jakbyś obwiniał ledwo co widzącego w grubych brylach, że nadal chce czytać swe ulubione książki.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#53

yog 4 lata temu

A nie wiem, może go już tak telepie, że na godną emeryturę odkłada. Natomiast że będzie w Progresji sold out to nie śmiem wątpić :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#54

dj zakrystian 4 lata temu

Koncerty wyprzedane, Rizzo albo kto inny zagra za Maxa jego partie. On cos pokrzyczy, powie i love Poland... po czym stending owulejszyn i idziemy sie najebac. No raczej tak bedzie.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#55

Vortex 4 lata temu

Byłem na tym duecie, kiedy to lecieli z Roots, nie polecam....
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#56

dj zakrystian 4 lata temu

Vortex pisze:
4 lata temu
Byłem na tym duecie, kiedy to lecieli z Roots, nie polecam....
Jesli Maxio nie potrafi poprawnie odegrac, jakby nie bylo dosc prostych utworow z Roots, to zabierajac sie za te wczesniejsze bedzie dopiero epic fail.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#57

Zsamot 4 lata temu

Pioniere pisze:
4 lata temu
Haj hajsem, od razu zakładacie najgorsze. A może wzięło ich na sentymenty na stare lata? Licząc to teraz oraz gościnne występy, to Max już trzeci raz ostatnimi czasy, bierze się za granie, jakie dawno porzucił.
Otóż to. Ja tam jestem nastawiony pozytywnie.Co prawda druga połowa roku ostro jest nawalona koncertami, ale... może się uda. Nie ukrywam, że byłaby to fajna podróż w stare czasy początków słuchania tej muzy.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#58

dj zakrystian 4 lata temu

Jak Samael gral cale Ceremony tez poczatkowo bylem podjarany, jednak wyszlo to niezbyt zgodnie z duchem oryginalu. Jak na koniec grali ten swoj techno-industrial to zabrzmieli juz autentyczniej. Z Maxem pewno jest nieco inaczej. Bo i moze czuje te dawne klimaty, jednak jego obecna forma niezbyt mu na to pozwala.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#59

CzłowiekMłot 3 lata temu

Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#60

Vortex 3 lata temu

Hahahahah, najpierw pomyślałem, że to jakiś zwierz w rękach tej pani :lol:
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#61

CzłowiekMłot 3 lata temu

No ja myślałem, ze to jakis konar. Dobrze ze pozbył się tego czegoś.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#62

Vortex 3 lata temu

Jeszcze gitary i będzie ok :P Chyba się bierze za siebie, schudł chyba, no może jednak brzuch wciągnął.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#63

Zsamot 3 lata temu

To są niusy na stronach serwisów muzycznych? Jakiś metal pudelek? Ścłął dreda. Kurwa, ja chyba jakiś głupi jestem, ale to totalnie z dupy informacja...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#64

deathwhore 3 lata temu

Ostatnio użytkownik @DiabelskiDom twierdził, że lubi czytać dyskusje na facebooku, bo może się dowiedzieć ciekawych rzeczy o tzw. "życiu sceny", więc są odbiorcy tego typu wiadomości.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#65

Zsamot 3 lata temu

A to przepraszam. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#66

DiabelskiDom 3 lata temu

Ja jednak myślę, że jak ktoś porównuje informacje o ścięciu dreda do obserwacji dość długich i złożonych dyskusji nt jakichś zjawisk na tzw scenie z polityczno-ideologicznym tłem to prawdopodobnie ma kompleks braku umiejętności odnalezienia się we współczesnym internecie. Ewentualnie to wszystko tylko reakcje chemiczne i tak naprawdę nic nie jest warte jakiejkolwiek uwagi :D
Panzer Division Nightwish
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#67

deathwhore 3 lata temu

Tak, uważam, że informacja o ścięciu dreda jest bardziej istotna dla świata niż "ideologiczne" przepychanki ludzi, którym albo się nudzi, albo traktują takie bzdury zbyt poważnie. Kiedyś też się tym emocjonowałem, ale potem zmądrzałem ;)
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#68

DiabelskiDom 3 lata temu

Nie wiem skąd info o "emocjonowaniu", ale prawdopodobnie jest dopowiedziane jak większość.

A co do zmądrzenia, to chyba jednak nie, bo dość regularnie przywołujesz historyjki o tym, kto co powiedział i o kim, pokazowo podkreślając, że "nie możesz powiedzieć po nazwisku" :D
Panzer Division Nightwish
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#69

deathwhore 3 lata temu

No to piszę jak mi się nudzi, czyli punkt pierwszy. Wszystko się zgadza.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#70

DiabelskiDom 3 lata temu

Czyli zmądrzałeś, ale kiedy Ci się nudzi to wtedy głupiejesz z powrotem? Rozumiem.
Panzer Division Nightwish
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#71

deathwhore 3 lata temu

Jak Tomasz Lis, który robi telewizję, ale jej nie ogląda.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#72

Zsamot 3 lata temu

Riposty macie cudowne. ;-)

Niemniej nadal uważam, ze dając info o ścięciu dreda , to jest jakiś kurwa upadek intelektualny tego człowieka.

Ja rozumiem artykuły w Bravo, gdzie był wielki nius, że Newsted ściął włosy... ale to była nieco inna specyfika gazety...

Poczekamy na płytę, oby była wyższych lotów niż takie nowinki z zespołu.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#73

CzłowiekMłot 3 lata temu

Ciąg dalszy tej jakże mrożącej krew w żyłach historii:

https://www.metalnews.pl/inne/max-caval ... -1B6sGOZCI
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#74

Zsamot 3 lata temu

Ja pie...ę...

Fajny serwis "muzyczny"...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Adi666
Master Of Puppets
Posty: 106
Rejestracja: 7 lata temu
Kontakt:

#75

Adi666 3 lata temu

A kto wie, może ten metalowy pudelek ma sens? Jeżeli ściął dreda, to znaczy że chce coś zmienić, tzw zmiany drobnymi krokami. Może też zrzuci ten kałdun, przestanie chlać i zacznie trochę poważniej traktować fakt, że jest już po 50-tce. Takie zmiany wpływają na zawartość krążka lub koncerty, jakby tak bardziej się zastanowić.
Będzie mi tu mekał.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#76

Zsamot 3 lata temu

Próżne nadzieje, chociaż...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#77

Vortex 3 lata temu

Nowe.

Obrazek
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2895
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#78

Szajtan 2 lata temu

Czy ktoś jeszcze ogarnia ile zespołów ma Max Cavalera? Oto singiel kolejnego z nich. Premiera płyty Go Ahead And Die 11 czerwca tego roku.

Aktualnie grupa zaprezentowała animowane video do premierowego utworu “Toxic Freedom”.

I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#79

Pogan696 2 lata temu

Wcale nie tak dużo projektów, które zupełnie niczym się nie różnią. Max nadal wali tymi samymi anarcho-metalowymi przywarami, którymi raczy nas od ponad dwudziestu lat do znudzenia. Teksty to pierdy, ale przynajmniej trzyma się tej samej "ideologii". Muzycznie to ciągle to samo MaxFly. A te Go Ahead... to takie Nailbomb dla hipi-biedaków....ehhh Point Blank, to było coś...
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#80

yog 2 lata temu

Marc Rizzo wyjebany z Soulfly po 18 latach gry tam, a jego miejsce na gitarce zajmie właściwy człowiek na właściwym miejscu - Dino Cazares z Fear Factory.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#81

dj zakrystian 2 lata temu

yog pisze:
2 lata temu
Marc Rizzo wyjebany z Soulfly po 18 latach gry tam, a jego miejsce na gitarce zajmie właściwy człowiek na właściwym miejscu - Dino Cazares z Fear Factory.
Marek Ryżowy to chyba sam odszedł. Tak wyczytałem. Chce pograć w bardziej normalnej atmosferze. Maksiu też nic do niego nie ma. A Dino to zapewne długo tam nie pobędzie.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#82

CzłowiekMłot 2 lata temu

No to ostatni dobry muzykant odchodzi z Cavalerii. Jebac maxa kowidianina!
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#83

dj zakrystian 2 lata temu

Zamiast się szprycować lepiej by zrzucił sadła i przestał walić alko. Ta szpryca do jego antysystemowości pasuje jak pięść do dupy.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6138
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#84

Vexatus 2 lata temu

yog pisze:
2 lata temu
miejsce na gitarce zajmie właściwy człowiek na właściwym miejscu - Dino Cazares z Fear Factory.
No to dobrały się dwa Pokemony...
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#85

Pogan696 2 lata temu

Od zawsze pisałem, że "jaranie" niekoniecznie służy metalowemu graniu. W pewnym momencie "coś" się rozjeżdża i Max jest tego przykładem. Soulfly mieliło wielu nowych grajków, a sam Dino nie jest pierwszym nabytkiem od podupadającego od lat Fear Factory... miejmy nadzieję, że wjedzie trochę świeżości do konopnej stęchlizny Maxa.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#86

Zsamot 2 lata temu

Jaranie niestety dużo psuje... Chris z Six Feet Under czy Max to idealne przykłady. Pytanie tylko czy to nie też zbieg okoliczności utraty pewnej wizji... Jest masa ludzi, co nic ciekawego od dawna nie nagrali, a nie jarają...

Dino chyba musi mieć denną sytuację, że wszedł w taki układ. Dwóch liderów? Kiepsko to widzę, chyba że Gloria to realistka i wezwała posiłki dla męża, by C.C. nadal funkcjonowało...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#87

dj zakrystian 2 lata temu

Barnes to już parodia samego siebie sprzed lat. Max podobnie. O jego graniu już pisałem. Mistrz brzdękania w pustą strunę z głosem przepitego menela. A taki ogień był na trasie Arise i pamiętnym dvd. Wiek ma tu niewiele do rzeczy, do emerytury trochę mu brak i dlatego wyniszczony alko i dragami Max wykorzystywał genialnego Marca Rizzo. Typa na wskroś skromnego i pokornego. Z bufonem Dino mu tak nie pójdzie. Trafił swój na swego. Szkoda kiedy ulubieni artyści sprzed lat odwalają taką popelinę.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#88

CzłowiekMłot 2 lata temu

Vexatus pisze:
2 lata temu
yog pisze:
2 lata temu
miejsce na gitarce zajmie właściwy człowiek na właściwym miejscu - Dino Cazares z Fear Factory.
No to dobrały się dwa Pokemony...
Dosłownie GRUBO, szkoda, że nie muzycznie 😀
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2895
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#89

Szajtan rok temu

Max Cavalera w rozmowie z Rez Metal Podcast powiedział kilka słów o powstającym krążku SOULFLY. Jak zapewnia, będzie on bardzo energiczny i ciężki, a przy tym różnorodny. Usłyszymy na nim zarówno thrash, death, black i groove metal. No mieszanka taka, że można się zgotować. Choć w sumie chyba słyszałem to samo już przy poprzednich albumach grupy...
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2895
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#90

Szajtan rok temu

Nowy album Totem 5 sierpnia od Nuclear Blast Records.
Singiel promujący płytę Superstition do odsłuchu.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#91

Blind rok temu

Nigdy się specjalnie nie zasłuchiwałem w Soulfly - lubiłem kilka singli, ale wydawało się, że słuchanie całych płyt to w ich przypadku strata czasu, bo lepiej Chaos AD albo Roots odpalić, jeśli ochota na groove najdzie. No i błąd. Dzisiaj z nieznanych mi powodów do kawusi postanowiłem odpalić Archangel, a później Conquer i przeżywam lekki szok, bo to miłe płyty. No właśnie - miłe - takie pod nadchodzące lato: łatwe w odbiorze, chwytliwe, skoczne. W kategoriach czystej rozrywki jest bardzo dobrze.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2895
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#92

Szajtan rok temu

Drugi singiel Scouring The Vile z nadchodzącej płyty.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2895
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#93

Szajtan rok temu

Nowy animowany klip.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2895
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#94

Szajtan rok temu

Jeśli ostatnie dokonania Soulfly wam siadły, to i najnowszy album powinien. Nie ma tu cudów, nie ma zbyt dużo Sepultury, czy wczesnego Soulfly. Jest death metal i jest on dobry, jednak wracać do tego albumu raczej nie będę, nie ma po co.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#95

CzłowiekMłot rok temu

Jakiś czas temu Max zaczął nagrywać niby brutalniej w obu kapelach, powiedzmy, że pod death metal i grindcore. Szkoda, że nie czyni tego z muzykami zaprawionymi w bojach, sam stracił też dawne moce i niestety nie potrafi już od kilku ładnych lat odtworzyć tych ładnych studyjnie wokali na żywo.
Poza tym zapomniał chyba, że prowadzi dwa zespoły, a nie jeden - obecnie w obu gra to samo.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2895
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#96

Szajtan rok temu

Należy szczerze powiedzieć, że formuła muzyczna tego zespołu wyczerpała się jakiś czas temu, a sam Max - którego dokonania z SEPULTURĄ nigdy nie powinny być marginalizowane - najlepsze lata ma już za sobą. Nikt jednak facetowi nie zabroni nagrywać nowej muzyki. A że od kilku lat stara się powrócić niejako do bardziej ekstremalnych rozwiązań? Good for him - jak to mówią za wielką wodą.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#97

dj zakrystian rok temu

Arise, Beneath the Remains, Inflikted, Conquer, Prophecy, Chaos AD i Roots. Tych najczęściej słucham od grubasa z San Paulo, ale Morbid Visions i Schizophrenia też poleci co jakiś czas. Nawet debiut Soulfly lubię za wkurw po indiańsku. To kontynuacja Roots.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2895
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#98

Szajtan 11 mies. temu

Piękny news i te okładki…
Nuclear Blast is proud to announce the signing of metal legends CAVALERA. Today, the band reveal they re-recorded SEPULTURA's first EP, Bestial Devastation, and first full-length album, Morbid Visions.

Max Cavalera comments, “As we get harder year after year, sometimes you’ve got to go back to where it all started! We re-recorded Bestial Devastation and Morbid Visions with the amazing sound of NOW, but with its raw and timeless spirit. The artwork reflects the times we’re living in right now…. Apocalyptic as hell! We also have two new tracks with riffs from those days, remembered by heart.”

Iggor Cavalera states, “I always felt like the recordings of our earlier work didn’t do justice to the way we performed the songs. So, this is a very special moment in our lives that we are very proud to show you real fans our true representation of the amazing records Bestial Devastation & Morbid Visions with an insane visual identity…enjoy and see you all in the pit”

Morbid Visions and Bestial Devastation were re-recorded at The Platinum Underground. The albums were produced by Max Cavalera and Iggor Cavalera while John Aquilino handled the engineering. Arthur Rizk was responsible for the mixing and mastering of both albums. CAVALERA enlisted Eliran Kantor to create the artwork for both albums.

Below is the tracklisting for Morbid Visions:
1. Morbid Visions
2. Mayhem
3. Troops Of Doom
4. War
5. Crucifixion
6. Show Me The Wrath
7. Funeral Rites
8. Empire Of The Damned
9. Burn The Dead

Pre-save Morbid Visions here:
👉 https://cavalera.bfan.link/morbid-visions.fpo

Below is the tracklisting for Bestial Devastation:
1. The Curse
2. Bestial Devastation
3. Antichrist
4. Necromancer
5. Warriors Of Death
6. Sexta Feira 13

Pre-save Bestial Devastation here:
👉 https://cavalera.bfan.link/bestial-devastation.fpo

Stay tuned for more information on the 2 re-recordings!
ObrazekObrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#99

dj zakrystian 11 mies. temu

Zamiast odgrzewać kotleta, nagraliby coś z oldskulowym dopierdoleniem. Takie re - recordingi zazwyczaj nie wychodzą za dobrze i gubi się duch oryginału np. 666 Kata, czy Under the Sign of Hell.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#100

DiabelskiDom 11 mies. temu

Piękny news? Raczej gwóźdź do trumny, a nie piękny news. Zaorać takie inicjatywy.

Już nawet abstrahując od tego, że on się z tymi wokalami pewnie nie wyrobi...
Panzer Division Nightwish

Wróć do „Metalownia”