Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog rok temu

Pioniere pisze:
rok temu
Haj hajsem, od razu zakładacie najgorsze. A może wzięło ich na sentymenty na stare lata? Licząc to teraz oraz gościnne występy, to Max już trzeci raz ostatnimi czasy, bierze się za granie, jakie dawno porzucił.
Z tego co słyszałem, to ledwie sobie radzi z tym graniem podczas koncertów zresztą ;) O ile w ogóle można powiedzieć, że radzi.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Pioniere rok temu

A co to ma do rzeczy i jak wpływa na przypływ fali dawnych sentymentów? Nijak.
To tak, jakbyś obwiniał ledwo co widzącego w grubych brylach, że nadal chce czytać swe ulubione książki.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog rok temu

A nie wiem, może go już tak telepie, że na godną emeryturę odkłada. Natomiast że będzie w Progresji sold out to nie śmiem wątpić :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian rok temu

Koncerty wyprzedane, Rizzo albo kto inny zagra za Maxa jego partie. On cos pokrzyczy, powie i love Poland... po czym stending owulejszyn i idziemy sie najebac. No raczej tak bedzie.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Vortex rok temu

Byłem na tym duecie, kiedy to lecieli z Roots, nie polecam....
"Between Shit and Piss we are Born"
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian rok temu

Vortex pisze:
rok temu
Byłem na tym duecie, kiedy to lecieli z Roots, nie polecam....
Jesli Maxio nie potrafi poprawnie odegrac, jakby nie bylo dosc prostych utworow z Roots, to zabierajac sie za te wczesniejsze bedzie dopiero epic fail.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot rok temu

Pioniere pisze:
rok temu
Haj hajsem, od razu zakładacie najgorsze. A może wzięło ich na sentymenty na stare lata? Licząc to teraz oraz gościnne występy, to Max już trzeci raz ostatnimi czasy, bierze się za granie, jakie dawno porzucił.
Otóż to. Ja tam jestem nastawiony pozytywnie.Co prawda druga połowa roku ostro jest nawalona koncertami, ale... może się uda. Nie ukrywam, że byłaby to fajna podróż w stare czasy początków słuchania tej muzy.
Allah jest wielki, ale B-52 też jest duży.
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian rok temu

Jak Samael gral cale Ceremony tez poczatkowo bylem podjarany, jednak wyszlo to niezbyt zgodnie z duchem oryginalu. Jak na koniec grali ten swoj techno-industrial to zabrzmieli juz autentyczniej. Z Maxem pewno jest nieco inaczej. Bo i moze czuje te dawne klimaty, jednak jego obecna forma niezbyt mu na to pozwala.

Wróć do „Metalownia”