Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Re: Slipknot

Blind rok temu

Płyta wyciekła i se posłuchałem. Cóż, dupa, a nie ciężar Iowa. Słodkie refreny, słodkie balladowe momenty - sporo tego. Tak czy siak, w swojej kategorii całkiem przyjemna ta płyta. Na pewno jest lepsza niż poprzednia. Do surfowania po necie może być, ale dupy nie rozjebało.

Tagi:
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian rok temu

Ten nowy Slipknot to bodaj pierwsza metalowa plyta nr 1 na liscie Bilboard od czasu Hardwire Mety, czyli komercyjnie hajs sie zgadza.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Wędrowycz rok temu

Strasznie cienki ten nowy album, sprawdziłem właśnie z ciekawości. Nie znalazłem ani jednego kawałka, który określiłbym jako bdb. Paradoksalnie wydaje się, że ten wałek "All Out Life", co jako pierwszy wyszedł i później się do pełnej płyty nie załapał (znaczy się jest jako bonus do Japońskiej edycji płyty), jest lepszy niż jakikolwiek z "We Are Not Your Kind". A parę fragmentów w podobie do "Iowa" nie ratuje całości. Tak jak pisałem wcześniej, mam nadzieję, że to już ich ostatni album i sobie odpuszczą i zakończą karierę, choć niestety czuję, że polecą na fali, żeby hajs się zgadzał, bo skoro sprzedaż idzie pełną parą to można na kolejnych dzieciakach tłuc go jak najwięcej.

Powiem więcej, to najsłabszy album jaki Slipknot wydał (wliczając w to "Mate.Feed.Kill.Repeat").
Odium Humani Generis
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian rok temu

Darskiemu sie podoba ta plyta. Ma nawet focie z plackiem ostatniego Slipgniota z autografami. Gra trase z clownami jako support. Swoja droga to zadziwiajace jak dlugo potrafia sie utrzymac na szczycie. Moga stawac w szranki z Meta, jeszcze Pantera dawniej miala nr1 na liscie Billboard, ale nawet oni nie powtorzyli tego wyczynu dwa razy. Hajs sie zgadza, wiec pewno beda grali tak dlugo, az liczba 6 zer bedzie na bankowym koncie.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Belzebóbr rok temu

Już dawno mają 6 zer na koncie, jak nie z płyt i koncertów to z całej reszty, pajacowatej otoczki merchu itd. itp.
dj zakrystian pisze:
rok temu
Darskiemu sie podoba ta plyta. Ma nawet focie z plackiem ostatniego Slipgniota z autografami. Gra trase z clownami jako support.
Clown gra z clownami :)
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Blind rok temu

Wędrowycz pisze:
rok temu
Strasznie cienki ten nowy album, sprawdziłem właśnie z ciekawości. Nie znalazłem ani jednego kawałka, który określiłbym jako bdb. Paradoksalnie wydaje się, że ten wałek "All Out Life", co jako pierwszy wyszedł i później się do pełnej płyty nie załapał (znaczy się jest jako bonus do Japońskiej edycji płyty), jest lepszy niż jakikolwiek z "We Are Not Your Kind". A parę fragmentów w podobie do "Iowa" nie ratuje całości. Tak jak pisałem wcześniej, mam nadzieję, że to już ich ostatni album i sobie odpuszczą i zakończą karierę, choć niestety czuję, że polecą na fali, żeby hajs się zgadzał, bo skoro sprzedaż idzie pełną parą to można na kolejnych dzieciakach tłuc go jak najwięcej.

Powiem więcej, to najsłabszy album jaki Slipknot wydał (wliczając w to "Mate.Feed.Kill.Repeat").
Często się Janek zgadzam z Tobą, ale tutaj nie mogę. Na początku też cienka ta płyta mi się wydawała a później nawet nie zauważyłem kiedy mi się tak cholernie mocno wkręciła. Red Flag i Solway Firth - spróbuj chociaż do tych kawałków wrócić. Toż to wpierdol jest! :)

A poza tym, wiadomo to już nie debiut ani Iowa - nie te lata, NIE TEN SKŁAD. Szkoda, ale zadowalam się i tym co wydają. Ja za najgorszą w dyskografii uważam All Hope Is Gone. Chociaż jest tam kilka bardzo dobrych utworów. Sulfur, Gematria, Gehenna czy tytułowy :p
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

CzłowiekMłot rok temu

Blind pisze:
rok temu
Ja za najgorszą w dyskografii uważam All Hope Is Gone. Chociaż jest tam kilka bardzo dobrych utworów. Sulfur, Gematria, Gehenna czy tytułowy :p
Osobiście jako najgorszą uważam "5: The Grey Chapter", na której nie znajduje niczego dobrego. Album z 2008 jest równie dobry co "Vol 3", jeśli nie lepszy.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Vortex rok temu

Przesłuchałem i zapomniałem nic naprawdę nic ciekawego.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Schoolboy

Schoolboy 5 dni temu

A ja uważam, że jeszcze nie nagrali słabej płyty. To najlepszy zespół na świecie, który gra w maskach.
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny

pp3088 4 dni temu

Schoolboy pisze:
5 dni temu
A ja uważam, że jeszcze nie nagrali słabej płyty. To najlepszy zespół na świecie, który gra w maskach.
Chyba żartujesz!

Obrazek

All hail Spasm!
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor

EdusPospolitus 4 dni temu

Schoolboy pisze:
5 dni temu
Kolega od tygodnia słucha metalu? Tak pytam orientacyjnie :)
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Schoolboy

Schoolboy 4 dni temu

Nie, no co ty ale długo też nie. Jakieś dwa lata i obecnie bardziej hard rock i odłamy oraz heavy metal.
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor

Epoxx 2 dni temu

Schoolboy pisze:
4 dni temu
Nie, no co ty ale długo też nie. Jakieś dwa lata i obecnie bardziej hard rock i odłamy oraz heavy metal.
To dlatego, kiedyś zmienisz zdanie :) ogólnie Slipek to slipknot i iowa. Od Vol. 3 wiadomo było, że już lepiej nie będzie, a i jeszcze 9.0 live fajnie wyszło reszta do pieca. Corey już zaczął się jebać co w stone sour, a co w slipknot powinno się grać.
if you can find it on the internet, it's not underground.

Wróć do „Metalownia”