Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Re: Korn

Wędrowycz rok temu

Jestem starszy od Ciebie :D
Odium Humani Generis

Tagi:
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit rok temu

On jest stary duchem.
Smurfs don't lay eggs! I won't tell you this again! Papa Smurf has a fucking beard! They're mammals.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Wędrowycz rok temu

To jest możliwe ;)
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor

deathwhore rok temu

Wędrowycz pisze:
rok temu
Jestem starszy od Ciebie :D
Nie pyskuj, gówniarzu.
Nebiros pisze:
10 mies. temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Wędrowycz rok temu

:mrgreen:
W sumie to jak komplement, nie pamiętam już kiedy ostatni raz ktoś mi takim tekstem sypnął
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor

deathwhore rok temu

;)
Nebiros pisze:
10 mies. temu
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Blind rok temu

Nowy album to ich najlepsza rzecz od 2010 roku. Brakowało mi czegoś zarówno na TPS jak i na TSOS, a tutaj oprócz zbyt nowoczesnego brzmienia wszystko się zgadza. Jest ciężar, jest ich specyficzny klimat, no i dobre PIOSENKI. Z drugiej strony ja mam na ich punkcie pierdolca, więc w sumie moja ocena jest bardzo mocno subiektywna.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Vortex rok temu

Korn nigdy nie był w gronie kapel, które podkręcały mi tętno przy okazji wydawania nowych krążków. Nie sposób jednak nie docenić ich za to co teraz robią. "Nothing" to bardzo udany powrót do korzeni, a to niewielu się udaję czego faktem jak dla mnie jest Slipknot. Jonathan świetnie daję wokalnie upust swoim emocjom, jest w świetnej wokalnej formie. Reszta podłożyła mu klasycznego Korna, słucha się tego bardzo dobrze.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
mork
Tormentor

mork rok temu

Przesłuchałem najnowszy album. Krótkie numery, przez co szybko się go łyka. Brakuje mi jednak w nim tego 'czegoś'. Jest poprawny ale nie zostaje na dłużej, obyło się bez ciar.

Muszę powiedzieć, że jeśli chodzi o brzmienie kapel metalowych to nikt nie potrafi tego tak zjebać jak Amerykanie. Wszystko płaskie, wymuskane aby w radiu ładnie grało.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Blind 2 mies. temu

Tak sobie myślę, że mogliby nagrać znowu coś z Rossem Robinsonem w roli producenta.Ten ich obecny producent robi chujnie, a kawałki mają potencjał, tylko to zjebane brzmienie psuje mocno wszystko. Ostatnia płyta dobra ogółem.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

CzłowiekMłot miesiąc temu

Nówka sztuka.
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot miesiąc temu

Blind pisze:
2 mies. temu
Tak sobie myślę, że mogliby nagrać znowu coś z Rossem Robinsonem w roli producenta.Ten ich obecny producent robi chujnie, a kawałki mają potencjał, tylko to zjebane brzmienie psuje mocno wszystko. Ostatnia płyta dobra ogółem.
Tak z ciekawości znasz jakieś ostatnie produkcje Rossa, bo pytanie, co on obecnie nagrywa, czy taki powrót byłby udany dla obu stron???
Allah jest wielki, ale B-52 też jest duży.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

Obrazek

Tak prezentuje się okładka singla, a dochód ze sprzedaży ma być przeznaczony na organizację Awakening Youth, pomagającej młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji życiowej.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Blind miesiąc temu

Zsamot pisze:
miesiąc temu
Blind pisze:
2 mies. temu
Tak z ciekawości znasz jakieś ostatnie produkcje Rossa, bo pytanie, co on obecnie nagrywa, czy taki powrót byłby udany dla obu stron???
Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia, co on teraz produkuje, ale wiem, że Korn z nim nagrał trzy, niesamowite albumy. Wiem, że kiedy się stykali ze sobą to wychodziły pełne emocji albumy, bo Ross potrafi z Jonathana wydusić te emocje jak nikt inny.
deathwhore
Tormentor

deathwhore miesiąc temu

Ciekawe czym się stykali, że tych emocji aż tyle.
Nebiros pisze:
10 mies. temu
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Pan Efilnikufesin miesiąc temu

Pewnie Blekmetylowa kukurydza.Blemetyl to ponoc jedna wielka emocja.
Lubię plakaty o treści szatanistycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

Wszystko spoko (choc to stykanie się dyskusyjne), ale Korn 3 to średnia płyta jak na nich, bo i bez Heada nagrali ze dwie lepsze.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Blind miesiąc temu

Pozwolę sobie się nie zgodzić, gdyż w mojej ocenie, to ranking płyt bez Heada wygląda następująco: Untitled > KIII> SYOTOS > The Path of Totality
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian 2 tyg. temu

Pan Efilnikufesin pisze:
miesiąc temu
Pewnie Blekmetylowa kukurydza.Blemetyl to ponoc jedna wielka emocja.
No przecież nazwę wzięli z jakiejś książki o dwóch pedałach, co lubili se aplikować w sralnik kukuryczę😆 Ostatnio mnie wzięło na Follow the Leader i myślę, że to najlepiej brzmiąca płyta Korna. Tłuste, organiczne brzmienia a do tego bardzo selektywne, no i perka tu rewelacyjnie brzmi. Czy płyta jest najlepsza? Raczej jedna z najlepszych. Słychać jeszcze dziwactwa z dwóch pierwszych, ale jest też o wiele melodyjniej, nowy Korn tu ma początek. Takie numery jak psychodeliczno - depresyjne Pretty czy Justin, to zapowiedź najbardziej dołującej i najlepszej ich płyty, Issues. Blind pewno się podpisze pod moimi wynurzeniami😆
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Blind 2 tyg. temu

Melduję się! Tak, Marku, zgadzam się w pełnej rozciągłości. Historia o nazwie zespołu też prawdziwa. Zdajesz na szóstkę.
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Pan Efilnikufesin 2 tyg. temu

Ja z kolei czytalem ze JD byl na imprezie na ktorej poznal dwoch kolesi ktorzy opowiadali jak sie robi popcorn.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 2 tyg. temu

A ja z kolei czytałem, że JD w jakimś wywiadzie powiedział, że skoro wszyscy uważają go za obrzydliwego pedała, to zespół ma obrzydliwą, pedalską nazwę, dlatego, że penis pedzia po numerku wygląda jak kolba kukurydzy.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Czyli ze cos tam cos tam spowodowalo ze Korn zwie sie Korn.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

CzłowiekMłot 2 tyg. temu

I powyższa to druga, równie prawdopodobna historia. Też słyszałem.

Swoją drogą od Issues moim zdaniem lepsze Untouchables. Na produkcje Issues (tylko Hajasz wie ile kukurydzy za to można kupić) wydali lekko milion dolarów i nawet Corey Taylor uznał ich za nienormalnych. Czekam na potwierdzenie znawcy tematu.
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Znawca tematu to plyty Korn widzial pewnie na polce w sklepie.Mam na mysli @Blind.
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor

Marduk666 2 tyg. temu

A te wszystkie historie o Korn czytaliście pewnie w Bravo Girl? ;P
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Marduk666 pisze:
2 tyg. temu
A te wszystkie historie o Korn czytaliście pewnie w Bravo Girl? ;P
Chyba Ty.
Ktory album jest Twoim faworytem?
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor

Marduk666 2 tyg. temu

Słyszałem tylko jeden kawałek lub dwa ;P
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

No to laduj je.I pisz ktory lepszy.
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor

Marduk666 2 tyg. temu

Z teledysku pamiętam, że na 1. była bita jakaś laska przez starego, a na 2. leciał nabój z pistoletu (chyba animowany) ;P Znasz tytuły? ;P
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 tyg. temu

Drugi to Freak on a Leash.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Wiadomo ze znam.
Bylem na koncercie Korn w Odbytnicy.To znaczy w Stolicy..Zajebisty!!!!!Znajde kiedys foty ktore mam na ktoryms z dyskow to wrzuce.Moze.A moze nie.
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor

Marduk666 2 tyg. temu

Pan Efilnikufesin pisze:
2 tyg. temu
Wiadomo ze znam.
Bylem na koncercie Korn w Odbytnicy.To znaczy w Stolicy..Zajebisty!!!!!Znajde kiedys foty ktore mam na ktoryms z dyskow to wrzuce.Moze.A moze nie.
Widzę, że jesteś jeszcze Większym Fanem Korn niż ja. No dobrze, moja babcia nie faworyzowała swoich wnucząt tak samo ja nie będę faworyzował znanych mi utworów Korn dlatego oba pierdolę tak samo!
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Marduk666 pisze:
2 tyg. temu
Pan Efilnikufesin pisze:
2 tyg. temu
Wiadomo ze znam.
Widzę, że jesteś jeszcze Większym Fanem Korn niż ja. No dobrze, moja babcia nie faworyzowała swoich wnucząt tak samo ja nie będę faworyzował znanych mi utworów Korn dlatego oba pierdolę tak samo!
Porownujesz swoja rodzine to kawalkow Korn?Spoko.Wysylam rozowa pacyfe!
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian 2 tyg. temu

Marduk666 pisze:
2 tyg. temu
Z teledysku pamiętam, że na 1. była bita jakaś laska przez starego, a na 2. leciał nabój z pistoletu (chyba animowany) ;P Znasz tytuły? ;P
Falling away from me i Freak on a leash. W sumie te dwa numery to podobna historia w teledyskach. A o książce z padałami mówił w wywiadzie dla Tylko Rock z 99 czyli po wydaniu Issues. Unthouthables kosztował cztery bańki a nie Issues. Niech Blind wyjaśni temat, bo mogłem coś pojebać😆
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Blind 2 tyg. temu

CzłowiekMłot pisze:
2 tyg. temu
I powyższa to druga, równie prawdopodobna historia. Też słyszałem.

Swoją drogą od Issues moim zdaniem lepsze Untouchables. Na produkcje Issues (tylko Hajasz wie ile kukurydzy za to można kupić) wydali lekko milion dolarów i nawet Corey Taylor uznał ich za nienormalnych. Czekam na potwierdzenie znawcy tematu.
To własnie z Untouchables tak było, nie z Issues :D Marek znowu ma rację. Wszystko, co napisał to prawda! Duma mnie rozpiera :D
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

CzłowiekMłot 2 tyg. temu

Dzięki za sprostowanie. Topowa płyta musiała kosztować.

Korn debiut=Untouchables>Life is Peachy>Follow the Leader>Take a Look in the Mirror>Issues>See You On The Other Side>Untitled>Paradigm Shift>Korn 3>MTV Unplugged>Path od Totality

Ostatnie dwie zostawiam na później.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Blind 2 tyg. temu

No Jonathan wokale na nią ponoć kilka miesięcy nagrywał.

A wracając tam wyżej do utworów Justin i Pretty. Ten pierwszy jest o nastoletnim chłopaku, który cierpiał na nowotwór i generalnie umierał, a jego ostatnim marzeniem było zobaczyć się z Kornem, więc pojechali do niego i zostali kilka dni. Ten drugi natomiast jest o kilkumiesięcznej dziewczynce, którą ojciec zgwałcił i zamordował. Jonathan pracował wtedy w kostnicy.

Wróć do „Metalownia”