Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 867
Rejestracja: 6 lata temu

Bodom After Midnight

#1

mork 3 lata temu

Obrazek

Obrazek

Pewnie każdy już słyszał o nowym projekcie ex-wokalisty Children of Bodom jakim jest (a właściwie był) Bodom After Midnight. Po rozpadzie poprzedniego zespołu razem z drugim gitarzystą (Danielem Freyberg) stworzyli projekt, który swoją nazwą wskazuje na kontynuację sławetnych Childrenów. Wczoraj miała miejsce premiera pierwsze singla, który pozytywnie mnie zaskoczył. Właściwie nie różni się to bardzo mocno od pierwowzoru, ale jednak jakby ostrzej (pewnie przez brak cukierkowatych melodyjek na klawiszach no i są blasty). Niestety przed śmiercią Alexi'ego zarejestrowano EP'kę z 3 autorskimi numerami plus 2 covery Dissection, która ukaże się 23 kwietnia. Zespół uzupełniają Waltteri Väyrynen (Paradise Lost) i Mitja Toivonen (ex-Santa Cruz).



Skład:
Mitja Toivonen - Bass, Vocals (backing) (2020) ex-Santa Cruz
Waltteri Väyrynen - Drums (2020) Abhorrence, Paradise Lost, Bloodbath (live), Rytmihäiriö (live), Wolfheart (live), ex-Vallenfyre, ex-The Ghost I've Become, ex-The Hypothesis, ex-The Wargasm, ex-Tramal, ex-Amorphis (live), ex-Moonsorrow (live), ex-Skirmish (live), ex-Týr (live)
Daniel Freyberg - Guitars, Vocals (backing) (2020) Naildown, ex-Children of Bodom, ex-Norther, ex-Tuska20, ex-Source of Demise, ex-Acid Universe
Alexi Laiho - Vocals, Guitars (lead) (2020) (R.I.P. 2020) ex-Children of Bodom, ex-Kylähullut, ex-Sinergy, ex-Tuska20, ex-Inearthed, ex-Impaled Nazarene, ex-Thy Serpent, ex-Dark Tranquillity (live), ex-Hypocrisy (live), ex-The Local Band
▼ Muzycy koncertowi
Vili Itäpelto - Keyboards (2020) Seraphiel, ex-Tracedawn, Smackbound
Dyskografia:
2021 - Paint the Sky with Blood [EP]



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Bo ... 3540487113
BC: https://bodomaftermidnight.bandcamp.com/music
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease

Tagi:
deathwhore
Tormentor
Posty: 4440
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#2

deathwhore 3 lata temu

Nie wiem czy określenie "sławetny" zostało użyte celowo czy w wyniku niewiedzy, ale pasuje doskonale.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 867
Rejestracja: 6 lata temu

#3

mork 3 lata temu

Chodziło mi o to, że każdy zespół kojarzy ale mało kto zna więcej niż 1-2 numery. Każdy o nim słyszał, nikt nie słucha ;)
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 7 lata temu

#4

synu 3 lata temu

nikt nie słucha
Ja słucham.

Co do EP-ki, generalnie meh, ale Napalm Rec musi pewnie jakoś odzyskać kapuchę wpakowaną w promocję zespołu i będą sprzedawać ten album w 40 różnych wydaniach.
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#5

Nekroskop 3 lata temu

mork pisze:
3 lata temu
Wczoraj miała miejsce premiera pierwsze singla, który pozytywnie mnie zaskoczył.
Przyznam szczerze, że mnie też, chociaż ziewnąłem przed załączeniem. To solo całkiem zajebiste.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2962
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#6

Szajtan 3 lata temu

To ostatni raz, kiedy możemy posłuchać nowej muzyki stworzonej przez Alexi Laiho.

I am Satan's generation and I don't give a fukk.

Wróć do „Metalownia”