Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 8 mies. temu

Tom Gabriel Fischer został parę dni temu uhonorowany nagrodą Swiss Music Awards (2021) jako pionier muzyki metalowej.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
Awatar użytkownika
TheAbhorrent

TheAbhorrent 8 mies. temu

Szacunek. Ciekawe czy w Polsce Roman, Piotr lub Adam dostaną kiedyś jakiś poważny papier inny niż wezwanie do sądu lub odwołanie koncertu.
Nie cierpię pisać postów.
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor

Nekroskop 3 tyg. temu

Fajny prezent dostałem na - dosłownie - sam koniec roku. Ktoś zreuploadował wywiad z 2006, który kiedyś oglądałem i którego od dawna szukałem (stąd co jakiś czas przeglądałem neta w nadziei, że ktoś to jeszcze ma i wrzuci):
pitbull
Master Of Reality

pitbull 2 tyg. temu

Pogan696 pisze:
rok temu
Kiedyś, tam czytałem, że Tomek powiedział, że gdyby nie muzyka jaką tworzy, to by się zajebał... po prostu. Tłumaczył to tym, że świat jest tak chujowy, że tylko muzyka jaką tworzy trzyma Go przy życiu (podejrzewam też czapkę). O ile mógłbym stwierdzić, że przy Eparistera Daimones i Melana Chasmata trochę się zgrywa, to jednak przy Monotheist mógłbym zadzwonić na 112. Monotheist to monument, który gniecie cokolwiek stworzone w pierwszej dekadzie dwudziestego wieku. Pal licho Hellhammer, itp. to było, Monotheist jest.
W pełni się zgadzam, Monotheist to monolit.
KRZYSZTOF KAROŃ: www.historiasztuki.com.pl www.wiedzaspoleczna.pl kanał www.youtube.com/HISTORIASZTUKI2011 oraz czwartkowe programy z Krzysztofem Karoniem o 19:00 w telewizji wRealu24.pl https://www.youtube.com/channel/UCiwsDg ... Q/featured

Wróć do „Metalownia”