schizoid

Re: Venom / Venom Inc.

schizoid rok temu

Ależ nikt nie mówi nic złego o Bloodlust, to jest kvlt w chvj.

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog rok temu

Z okazji 40-lecia Venom, takie cudo:

Obrazek

Za jedyne 475zł w emp-shop.pl

Prócz wiadomych pozycji, zestaw zawiera dwupłytową kompilację m.in. Church Hall Rehearsals z 1979 oraz 2 demosów Impulse Studios z 1980 roku, a także singiel Bloodlust Shaped 7" Picture Disc.

Premiera 29 maja.

Warto zaznaczyć, że zestaw (picture singiel wraz z okładką boxa) może służyć jako plansza Ouija, co znacznie zwiększa jego użyteczność w każdym domostwie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Ezio_Wroclaw

Ezio_Wroclaw rok temu

Przepraszam, że się tak wpierdalam między wódkę a zakąskę, ale nazwa Coven coś Wam mówi, odnośnie stworzenia nurtu black metalu?

A Venom to jak ktoś słusznie napisał, Punked NWOBHM jeśli taki gatunek w ogóle istnieje.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom rok temu

Debiut Coven >>> większość tego, co nagrał Venom ;)
Panzer Division Nightwish
deathwhore
Tormentor

deathwhore rok temu

Ale co ma Coven do black metalu? Mniej więcej tyle samo co Arthur Brown.
Nebiros pisze:
10 mies. temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Ezio_Wroclaw

Ezio_Wroclaw rok temu

Coven ma tyle, że jak ktoś wcześniej napisał "Tylko Venom był na tyle odważny, żeby poruszać takie kwestie w swoich tekstach" um, nie? Trochę zmylony zostałem tym, że artykuł pojawił się w Metal Hammerze angielskim jako "The Devil Rides Out" i że pierwsi sataniśc itd., a odpalam a tu Janis Joplin, ok xD

A piszę te posty słuchając "Black Metal" i same tytuły utworów/nazwy płyt nie czynią z Venoma zespołu black metalowego, bardzo mi przykro :P
deathwhore
Tormentor

deathwhore rok temu

A, ale to odnosisz się do wypowiedzi sprzed ponad roku pajaca, który nie ma za bardzo pojęcia o muzyce, a który co jakiś czas wraca na forum jak bumerang, po czym dostaje kolejnego bana za bycie idiotą.
Nebiros pisze:
10 mies. temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 mies. temu

Wróciłem po dłuższej, bo trwającej 13 lat przerwie do nieszczęsnego Calm Before the Storm - czyli jak ktoś nie wie, to do Venom bez Mantasa z lat 80. - no i kurde, może nie jest to Venom, ale granie jest to bardzo miłe dla ucha, przesycone tak Motorheadem, NWOBHM, jak i punkiem (toć wiadomo, skoro jest na płytce kawałek Metal Punk), ale i, zdawałoby się, ze szczyptą amerykańskiego powerka na gitarach. Mi się to radosne, zabawowe oblicze zespołu też podoba, bo prócz Venom lubię i Motorhead, Ramones i Omen. Tańczyłby.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Pan Efilnikufesin 2 mies. temu

Venom ogólnie to zabawny i radosny zespół. Muzyka odpustowa, prosta i wiejska.
Lubię plakaty o treści szatanistycznej.

Wróć do „Metalownia”