Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

Re: Mastodon

CzłowiekMłot rok temu

Ja Cię proszę byś jeszcze raz odpalił Leviathan i zastanowił nad tym co piszesz. W pierwszym akapicie wymieniłeś kurwa najgorsza płytę kapeli, której odsłuch spowodował, ze niemal się popłakałem, bynajmniej nie ze wzruszenia.

Wokale Dailora absolutnie zniszczyły koncept progresywnego sludge wpierdolu, który fundowali przez kilka lat i nie mieli w takim graniu równych sobie. Jeszcze na tym Leviathanie zaczął ten rudy cwel śpiewać (kawałek Seabeast), lecz tam to jeszcze nie podchodziło pod hipsteriadę. Chyba tez hipsterow jeszcze nie było zdaje się.
Non Stop Kolor!

Szczęść Boże.

Tagi:
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Blind rok temu

No widzisz, a ja przy tej płycie słuchając partii wokalnych Dailora mógłbym się popłakać ze wzruszenia, bo są zajebiste i dojebane. Już kilka lat przed tą płytą na Crack The Skye w kawałku 'Oblivion' udowodnił, że potrafi emocjonalnie zaśpiewać. Wolę to niż (z dupy przykład wjeżdża, ale jest 2 w nocy) jakieś jęczenie i stękanie Ryśka Riedla z Dżemu. Te wokale perkusisty pasują do tego, co grają na The Hunter i Once More 'Round the Sun - wszystko brzmi melodyjnie, ale z klasą, a nie jak jakiś kremowy tort. Jak będę chciał wpierdol to sobie debiut Revenge odpalę. Jak chcę harmonijne, rozbudowane riffy i 'bajeczne' wokale to sobie odpalam Mastodon i czekam na kawałki z Dailorem na wokalach.

A Leviathan mi owszem, również pasuje, ale najzwyczajniej w świecie wolę te nowsze albumy Mastodon.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
5 mies. temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor

Szajtan 4 mies. temu

Mastodon przypomina nowym videoclipem o swojej ubiegłorocznej płycie.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Blind 4 mies. temu

Teledysk ogólnie ok, ale ten biblijny motyw z jabłkiem strasznie przeruchany. Kawałek w porządku, i tyle.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
5 mies. temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!

Wróć do „Metalownia”