Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

Death Grips

#1

Pan Efilnikufesin 6 lata temu

Obrazek
Chłopaki są z pięknej Ameryki.
Grają podobno Experimental hip hop, Punk rock, Industrial hip hop, Digital hardcore...



http://thirdworlds.net/
discogs: https://www.discogs.com/artist/2225756-Death-Grips
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#2

HUMAN 6 lata temu

Jak wrażenia , dają radę nieprawdaż
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#3

Pan Efilnikufesin 6 lata temu

Daja rade z calej pizdy.Lubie jebnieta muzyke 8-)
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#4

Lis 6 lata temu

Wspominałem o nich w wątku o hip hopie. Lubię praktycznie wszystko. No Love to świetny kawałek i genialne video. Będzie dzisiaj słuchane przez resztę dnia.
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#5

Pan Efilnikufesin 6 lata temu

Nowy album sie nagrywa.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3118
Rejestracja: 5 lata temu

#6

kurz 4 lata temu

Przykurwisty kapel. Obecnie mi najbardziej podchodzi No Love Deep Web - ostry i ciężki jednocześnie, ale praktycznie wszystko co słyszałem wchodzi mocno dobrze. The Powers That B to istny pejzaż dźwięków, a The Money Store ma fantastyczny pogrzany flow. Bottomless Pit też nie odstaje jakością. Ostatnia płyta jeszcze dobrze nie zjechana, to się nie wypowiem.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#7

Wędrowycz 4 lata temu

Ja dopiero pobieżnie liznąłem twórczość Death Grips, ale to co słyszałem utwierdziło mnie w przekonaniu, że napewno się polubimy. Kwestia czasu jak przerobię dyskografię i wtedy może coś więcej naskrobię w temacie. Zdecydowanie w dzisiejszym hip hopie jedna z ciekawszych nazw. Muzyka pokręcona, z jednej strony są kawałki wpadające w ucho z drugiej szumy, szmery, przestery itp. Ja jestem kupiony.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3118
Rejestracja: 5 lata temu

#8

kurz rok temu



Co tutaj na tej epce chłopaki odpierdolili to jest jakieś totalne szaleństwo. Czy to jest rap jeszcze? Pewnie jest, ale czego tam nie ma. Chaos, zniszczenie, underground. Cholerny Coltrane na sterydach bez saksofonu. Jeden kawałek zamknięty w 28-u minutach, a robi siekę z mózgu.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#9

Lis rok temu

Marilyn Manson i Trent Renzor powini się od nich uczyć jak robi się industrialnego rocka.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3118
Rejestracja: 5 lata temu

#10

kurz rok temu

W sensie, że masz na myśli poziom intensywności? Industrialnego rocka tam nie słyszę..
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5426
Rejestracja: 6 lata temu

#11

pit rok temu

Zgadzam się ze stwierdzeniem, że powinni się uczyć. Nie wiem tylko w czym dotyczy ono Death Grips. ;)

Samo Death Grips kroczy po śladach Tackhead, Marka Stewarta, Beatnigs, The Disposable Heroes of Hiphoprisy, Techno Animla, El-P i Dalek.
A metoda nagrywania na "wrzućmy wszystko do samplera, a dalej zobaczymy" to wypisz wymaluj Wiseblood i The Young Gods, czyli rock industrialny. Nie inaczej.
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1091
Rejestracja: 5 lata temu

#12

Derelict rok temu

Ale też nie każdy numer DG polega na wrzuceniu nagranego materiału do samplerowej pralki i odpalenia bębna.
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3118
Rejestracja: 5 lata temu

#13

kurz rok temu

Niech nawet wrzucają do tej pralki, ważne że wybierają taki program, który [jak napisałem wyżej].
Taki The Powers That B to niesamowite dźwiękowe fajerwerki, że mucha nie siada - ostatnio słuchałem i totalnie materiał zyskujący z czasem na jakości to jest.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#14

Lis rok temu

kurz pisze:
rok temu
W sensie, że masz na myśli poziom intensywności? Industrialnego rocka tam nie słyszę..
Coś takiego, poziom szaleństwa i ekstremy, w to chcieliby celować, a Death Grips zmiata w tym temacie ich z planszy.
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1091
Rejestracja: 5 lata temu

#15

Derelict rok temu

Death Grips 6 Czerwca w Warszawie, klub Stodoła.

https://www.stodola.pl/koncerty/death-grips-136269.html



Obrazek
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"

Wróć do „Inne gatunki muzyczne”