Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

Me and that man

#1

TITELITURY 7 lata temu

To jest nie tylko kiepskie muzycznie, ale też żenujące w warstwie ogólnie artystycznej. Kolejny polaczek, który próbuje udawać hamburgerożercę. Zaczynał jako sławiciel Słowiańszczyzny i rodzimego folkloru, skończył jako podróbka amerykańskiego pastucha. Myślałem, że ten człowiek osiągnął dno w momencie gdy zaczął reklamować się w tabloidach u boku Dody, ale okazuje się, że można upaść jeszcze niżej - grając "satanistyczne country". I nie przemawia przeze mnie bynajmniej podobno typowa polska zawiść. Spójrzcie i oceńcie sami:

https://www.youtube.com/shared?ci=h7Sn1RrqYhM
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#2

yog 7 lata temu

TITELITURY pisze:okazuje się, że można upaść jeszcze niżej - grając "satanistyczne country"
Tiamat grał takowe 15 lat temu i lubię zajebiście, a Nergala mi się sprawdzać nie chce, bo i po co?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#3

Epoxx 7 lata temu

Żenada, a na wznowieniu from the pagan...z WH widnieje napis "Black metal is not a trend is a cult :D.Czekam , ąz nergal zostanie modelem i zacznie udzielać się w radiu eska... idż pan w chuj.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 7 lata temu

#4

synu 7 lata temu

Nergal, jak to Nergal, zrzyna bez żenady patenty znane na zachodzie od dobrych kilku lat, pusząc się jakby był przy tym awangardowym twórcą. Cały on ;)

King Dude śmieje się pod nosem, że mu taki epigon wyrósł w Polszy.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#5

CzłowiekMłot 7 lata temu

W pełni popieram przedmówców.

Dodam tylko, ze pan Vincent wypadł bardziej autentycznie w roli muzyka country niż Adam D w pseudoartystycznej odsłonie.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Bartz Blaue Reiter
Master Of Puppets
Posty: 106
Rejestracja: 7 lata temu

#6

Bartz Blaue Reiter 7 lata temu

Mnie rozczula w tych teledyskach ta gra aktorska nerki. Kiwa głową, buja się z takim ciężarem i skupieniem jakby miał zaraz postawić dwójkę. Sama muzyka taka sobie, chyba nastawiona pod grzeczniejszą publikę, która chce zaczerpnąć dłonią tego zakazanego owocu, posmakować lekkiego bluźnierstwa ale też nie chce z tym zaszaleć. Na prawdę nie zdziwię się jeśli nerka dostanie zaproszenie do Dzień Dobry TVN gdzie Kinga Rusin czy inna Dorota Wellman pozwoli mu się wypowiedzieć nt. swojego projektu a pod koniec programu będzie mógł zagrać jakiś promocyjny kawałek. Wieszcze też występ tego czegoś na Męskim Graniu albo innym Openerze.

Reasumując. Ludzi, których Adam wkurwia, ten materiał do niczego nie przekona, a ludzi, którzy nie mają z gatunkiem za wiele do czynienia może zainteresować. Tylko nie wiem czy to dobrze czy źle.
nie wiem
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#7

CzłowiekMłot 7 lata temu

Wystąpili już u Kupy Powiatowego:



:cry:
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#8

Epoxx 7 lata temu

synu pisze:Nergal, jak to Nergal, zrzyna bez żenady patenty znane na zachodzie od dobrych kilku lat, pusząc się jakby był przy tym awangardowym twórcą. Cały on ;)

King Dude śmieje się pod nosem, że mu taki epigon wyrósł w Polszy.
Słuszne spostrzeżenie :)
if you can find it on the internet, it's not underground.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#9

Lis 7 lata temu

Piosenka ładna, teledysk też fajny, ale ja w ogóle bardzo lubię Americane. Tylko ten śpiewany Nergal mi się nie podoba.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#10

deathwhore 7 lata temu

Przecież King Dude to też epigon, więc dlaczego ma się śmiać?
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 7 lata temu

#11

synu 7 lata temu

deathwhore pisze:Przecież King Dude to też epigon, więc dlaczego ma się śmiać?
Dlatego, ze będąc epigonem, sam doczekał się epigona. To jeszcze śmieszniejsze.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#12

TITELITURY 7 lata temu

King dude to tez chujoza. Nie ogarniam mody na ten pedalsko - okultystyczny - chuj - wie - co - rock. Znaczy się, sądzę, że wiem z czego wynika i dlatego wydaje mi się to zajebiście żałosne. Nergej " idzie z duchem czasu". Może chociaż trzepie na tym pekiel.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#13

Lis 7 lata temu

Bo to nie jest rock, a tym bardziej moda, a na pewno nie ma nic wspólnego z okultyzmem. Bez obrazy, ale raczej nie wiesz o czym mówisz. To Americana, taki amerykański folk, grany już kupe lat i mocno zakorzeniony w amerykańskiej tradycji. Świetna muza.
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 7 lata temu

#14

synu 7 lata temu

Portal Heavyrock.pl chwalił się dziś na fb, po jakich frazach jest najczęściej wyszukiwany w googlach. Sztosem okazał się tag
11. man in that man
skisłem nieziemsko :D
Awatar użytkownika
Soulless
Master Of Puppets
Posty: 123
Rejestracja: 7 lata temu

#15

Soulless 7 lata temu

Nie ogarniam tego, muza 7-dma woda po kisielu z amerykańskiego zapiździewa, Nergal nie powinien śpiewać czystym głosem bo wyszła chujnia. Nawet Porter nie ratuje tej cienizny.

Zamienił Lipnicką na Nera - nie ma różnicy :lol:

Myślę, że King Dude tego nawet nie usłyszy, a jak usłyszy będzie miał to w dupie.
Metal ma mieć włochate jaja a nie jakieś symfoniczne cycki
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#16

Ryszard 7 lata temu

PanLisek pisze:To Americana, taki amerykański folk, grany już kupe lat i mocno zakorzeniony w amerykańskiej tradycji. Świetna muza.
np solowa Gizelka z Jucifera https://officialgazelleambervalentine.bandcamp.com/
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#17

CzłowiekMłot 7 lata temu

Soulless pisze:Myślę, że King Dude tego nawet nie usłyszy
Na całe szczęście Johnny Cash też nie :)
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#18

TITELITURY 7 lata temu

Za Wikipedią:
Americana – gatunek muzyczny wywodzący się ze Stanów Zjednoczonych, łączący w sobie elementy tradycyjnych, amerykańskich oraz współczesnych gatunków muzycznych takich jak folk, country, rhythm & blues, rock & roll
Chuja tam się pomyliłem. Nie wymieniłem tylko wszystkich składowych. Mnie to brzmi jak rock, ale jeśli Polak gra rzeczywiście amerykański folk, to jest to jeszcze bardziej żałosne. Tym bardziej, jeśli ten sam człowiek opluwa polski folklor, w skład którego wchodzą niedzielne odwiedziny kościoła przez wciąż większą część tego narodu.

Typowa mentalność zakompleksionego postępaka.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#19

Lis 7 lata temu

TITELITURY pisze:jeśli Polak gra rzeczywiście amerykański folk, to jest to jeszcze bardziej żałosne.
A jak polak gra celtycki folk albo skandynawski?
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#20

TITELITURY 7 lata temu

Co innego, bo jednak świat się "mcdonaldyzuje", nie "ikeanizuje".
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#21

Lis 7 lata temu

Toś wymyślił.
Awatar użytkownika
Soulless
Master Of Puppets
Posty: 123
Rejestracja: 7 lata temu

#22

Soulless 7 lata temu

TITELITURY pisze:
Tym bardziej, jeśli ten sam człowiek opluwa polski folklor, w skład którego wchodzą niedzielne odwiedziny kościoła przez wciąż większą część tego narodu.
Typowa mentalność zakompleksionego postępaka.
Błąd. Do kościółka w niedzielę popierdala 39% Polaków, 61% śpi po sobotnim kacu, wali konia, żonę , kochankę itp..Zasadniczo ma wyjebane większość.
Oficjalne dane kościoła za 2015 rok, żeby nie było że jestem stronniczy i nieobiektywny hehe...
Metal ma mieć włochate jaja a nie jakieś symfoniczne cycki
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#23

Zsamot 7 lata temu

yog pisze:
TITELITURY pisze: okazuje się, że można upaść jeszcze niżej - grając "satanistyczne country"
Tiamat grał takowe 15 lat temu i lubię zajebiście, a Nergala mi się sprawdzać nie chce, bo i po co?
Czy tam nie było trochę więcej luzu?

Na klipie tego polskiego projektu chyba widziałem fajne dupy, bo wyłączyłem dźwięk i do końca wytrwałem. ;)

Jak mawiają Rosjanie: Daswidania. ;)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
pitbull
Master Of Reality
Posty: 220
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Rzeszów

#24

pitbull 6 lata temu

:D Nergal jak zwykle się zgrywa. Myśli, że może bezkarnie wyciągać kasę od fanów za zwykłą zgrywę z kumplem od kieliszka, nomen omen, Porterem.
KRZYSZTOF KAROŃ: www.historiasztuki.com.pl www.wiedzaspoleczna.pl kanał www.youtube.com/HISTORIASZTUKI2011 oraz czwartkowe programy z Krzysztofem Karoniem o 19:00 w telewizji wRealu24.pl https://www.youtube.com/channel/UCiwsDg ... Q/featured
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#25

Hajasz 6 lata temu

pitbull pisze:
6 lata temu
:D Nergal jak zwykle się zgrywa. Myśli, że może bezkarnie wyciągać kasę od fanów za zwykłą zgrywę z kumplem od kieliszka, nomen omen, Porterem.
A co przeszkadza Ci to ? Wyciągnął od Ciebie kasę ? Zwykłe pierdolenie i urażona duma metalowców bo Ner pograł sobie na gitarce i pochodził po pustyni jakby nikt wcześniej przed nim z wielkich tego świata tak sobie nie pograł.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#26

dj zakrystian 6 lata temu

Skoro ktoś chce tej zgrywy słuchać, to jaki problem? Są setki bardziej chujowych projektów, które uchodzą za kultowe
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
pitbull
Master Of Reality
Posty: 220
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Rzeszów

#27

pitbull 5 lata temu

:D Nergal coraz bardziej odpływa w rejony celebryctwa, hipsterstwa i zgrywania osobistości. Ten projekt mi nie podszedł, podobnie ost. album.
KRZYSZTOF KAROŃ: www.historiasztuki.com.pl www.wiedzaspoleczna.pl kanał www.youtube.com/HISTORIASZTUKI2011 oraz czwartkowe programy z Krzysztofem Karoniem o 19:00 w telewizji wRealu24.pl https://www.youtube.com/channel/UCiwsDg ... Q/featured
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#28

Hajasz 5 lata temu

pitbull pisze:
5 lata temu
Ten projekt mi nie podszedł, podobnie ost. album.
Ale wcześniejsze są pewnie lepsze ?
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#29

Vexatus 5 lata temu

Hajasz pisze:
5 lata temu
pitbull pisze:
5 lata temu
Ten projekt mi nie podszedł, podobnie ost. album.
Ale wcześniejsze są pewnie lepsze ?
Dokładnie - wszystkie poprzednie albumy były lepsze... Co prawda wyszedł tylko jeden, ale poprzednie były lepsze. ;)
Awatar użytkownika
ptrknknc
Master Of Puppets
Posty: 173
Rejestracja: 5 lata temu

#30

ptrknknc 5 lata temu

Chujowe, a Nergal chyba zajebał kapelusz jakiejś studentce ASP.
Prawda to Metal. I piwko.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#31

Zsamot 5 lata temu

Hajasz pisze:
6 lata temu
pitbull pisze:
6 lata temu
:D Nergal jak zwykle się zgrywa. Myśli, że może bezkarnie wyciągać kasę od fanów za zwykłą zgrywę z kumplem od kieliszka, nomen omen, Porterem.
A co przeszkadza Ci to ? Wyciągnął od Ciebie kasę ? Zwykłe pierdolenie i urażona duma metalowców bo Ner pograł sobie na gitarce i pochodził po pustyni jakby nikt wcześniej przed nim z wielkich tego świata tak sobie nie pograł.
Dokładnie. Ani mnie to grzeje, ani ziębi. Pewnie w swoim gatunku dobre, dla mnie nijakie. Pewnie tego narzekania by nie było, jakby inna persona z szeroko pojętego metalu by się podjęła.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#32

CzłowiekMłot 4 lata temu

Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5426
Rejestracja: 6 lata temu

#33

pit 4 lata temu

Panie te kijowe Grindhousy wyszły ponad 12 lat temu, a najlepszym z nich był "Hobo with a Shotgun". To już niemodne.
Ostatnio zmieniony 08 gru 2019, 12:27 przez pit, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#34

Hajasz 4 lata temu

pit pisze:
4 lata temu
To już nie modne.
Moda ma to do siebie, że zatacza co jakiś czas koła i to co nie było modne znowu takie się staje.
GRINDCORE FOR LIFE
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#35

Lis 4 lata temu

Czyli co, że na drugiej płycie Portera zastąpi ten z Shining?
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#36

yog 4 lata temu

To jakiś cover szwedzkiego szlagieru?

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
ptrknknc
Master Of Puppets
Posty: 173
Rejestracja: 5 lata temu

#37

ptrknknc 4 lata temu

Hajasz pisze:
4 lata temu
pit pisze:
4 lata temu
To już nie modne.
Moda ma to do siebie, że zatacza co jakiś czas koła i to co nie było modne znowu takie się staje.
Pierwszy (a na pewno wcześniej) z klipem a'la Tarantino wyszedł przecież Famine, moim zdaniem efekt podobny.
Prawda to Metal. I piwko.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#38

Lis 4 lata temu

Gdzie Rzym a gdzie Krym, dodam że nie jestem fanem Tarantino, i nie-nie lubię Nergala.
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#39

KorgullExterminator 4 lata temu

Juz zauwazylem ze adas pakuje sie na festiwale z ta nazwa na przyszly rok zamiast Behemoth. Kilka spraw. Bieda w zamysle, biedny, wiejski polski image w teledyskach. Te panie okreslane po 'amerykansku' jako 'hookers', co za wiocha zreszta, w video glupie i reklamujace Polske jako zidiocialych kretynow i tanie dziwki, gorsze od Ukrainek. Jeszcze ta pani ' ju kent sing' kurwa po jakiemu to, myslalem ze mowimy 'ju kant sing'. Wies tanczy i spiewa i pan adas pijacy irlandzka whisky w glanach i w kapeluszu. To jest szczyt buractwa, szkoda ze frotman Behemoth jest taki impotentem umyslowym, zal to ogladac i komentowac. Szczyt gowna made in Poland.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#40

yog 4 lata temu

Zorro połączył tym razem siły z Kvohstem, znanym choćby z Supervillain Outcast DHG, jak również Beastmilk czy Grave Pleasures.

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#41

dj zakrystian 4 lata temu

Bez Portera to chyba nie ma racji bytu i Adas zdaje sie zmeczyl tym czlym metalem na dobre
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#42

Zsamot 4 lata temu

No to nie ma racji bytu i czy Nergal się zmęczył metalem???
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#43

yog 4 lata temu

Zmęczył się metalem, dlatego organizuje Merry Christless i chodzi na gigi jakichś Midnajtów po Hydrozagadkach, tak tak.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#44

dj zakrystian 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Zmęczył się metalem, dlatego organizuje Merry Christless i chodzi na gigi jakichś Midnajtów po Hydrozagadkach, tak tak.
Ale on sam pierdolil w jakims wywiadzie, ze ten projekt z Porterem byl bo musial odpoczac od metalu. Sadzac po ostatnim Behemoth to tez widac wiecej spokojnych momentow i wplywow z okolic innych niz black/death. A gdzie chadza to nie wiem. Pewno posluchac nadal lubi, ale na drugie Thelema czy Apostasy juz raczej nie ma co liczyc. Obstawiam, ze kolejny Behemoth pojdzie jeszcze bardziej w klimatowanie.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#45

CzłowiekMłot 4 lata temu



W kategorii polskiego gospel - całkiem spoko.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#46

CzłowiekMłot 4 lata temu



Bedzie pierwsze miejsce na liście Antyradia jak nic.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3118
Rejestracja: 5 lata temu

#47

kurz 4 lata temu

Z ciekawości przesłuchałem i obejrzałem.

Pani w czerni bardzo sympatyczna z wyglądu. W bieli też. Muzycznie pierwsze spoko, z przymrużeniem oka granie. Drugie niestety dotrwałem do chyba 15-ej sekundy i nie był to szybki numerek, niestety. Zabrakło mi poczucia humoru.
Awatar użytkownika
Myrkraverk
Posty: 78
Rejestracja: 6 lata temu

#48

Myrkraverk 4 lata temu

Granko sranko. Brakuje tylko jeszcze nagrać coś z Organkiem. Nie przemawia do mnie zupełnie ten projekt, a jedyne, co mi się podoba to całkiem przyjemne:

"I'm called by the light
Of burning churches
I'm saved by the light
Of burning churches"

Jak mam ochotę na takie klimaty podbarwione redneckowo-satanistycznym pierdolnięciem, to zawsze mogę sobie włączyć np. Those Poor Bastards. Szwedom też jakoś się udało fajnie zaadoptować te wszystkie gothic/americana country, czego najlepszym przykładem są The Coffinshakers. Tutaj jednak coś nie wyszło - można raz przesłuchać, ale nie ma do czego wracać, bo jednym uchem wchodzi, a drugim wychodzi. To już nawet taki klimat z chórkiem dziecięcym jak w "Cross My Heart And Hope To Die" o niebo lepiej wyszedł Ryanowi Goslingowi w Dead Man's Bones "Lose Your Soul" :-)
ᚨᛚᚢ
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5426
Rejestracja: 6 lata temu

#49

pit 4 lata temu

Myrkraverk pisze:
4 lata temu
Jak mam ochotę na takie klimaty podbarwione redneckowo-satanistycznym pierdolnięciem, to zawsze mogę sobie włączyć np. Those Poor Bastards.
Oni są niewiele lepsi od tego projektu, a może nawet odrobinę gorsi. Wszytko rozbija się o to, czy ktoś preferuje lepsze wokale, czy warstwę instrumentalną. W każdym razie w mojej opinii to zdecydowanie najgorsze alt-country z Denver.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#50

dj zakrystian 4 lata temu

Ski King rozwala Adasia jednym numerem. Czemu nasz rodak, Polak nie stworzy na boku czegos pokroju Piejo kury piero? Jeno sili sie na ten redneckowy folklor? A taki był dobry w bleku i defie ;)
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Wróć do „Inne gatunki muzyczne”