Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog miesiąc temu

Jak miałem telewizorek w pokoju, to lubiłem na Eurosporcie właśnie snookerka czy jakiś curling poobczajać, albo darty właśnie, takie niespieszne sporty, na mute, do słuchania muzyki idealne, żeby było na czym oko zawiesić bez potrzeby odrywania się od najważniejszego zajęcia - obczajania kolejnych beznadziejnych blackmetali ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor

Kozioł miesiąc temu

Niedziela wieczorem. Schodzący szumem pod kopułą kac. Kanapa, paczka fajek, piwko, bbc i 4 godz. kulek :D Curling też lubię tylko nie wiem kiedy i gdzie. Tutaj w Auschwitz jest nawet zawodowa liga darta, pracowałem z gościem co daje w lidze, @Efilnikufesin lubi ;) A mi od oglądania zawodowców zbrzydł, poker też. W tysiąca nie grałem wieki. Grywacie w 1000ca?
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Pan Efilnikufesin miesiąc temu

Dawno nie rzucalem lotkami do tarczy.Musze sprawdzic czy jeszcze potrafie.
Lubię plakaty o treści szatanistycznej.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit miesiąc temu

Kozioł pisze:
miesiąc temu
Grywacie w 1000ca?
Dawno nie grałem. Wie ktoś jak nazywa się wariacja tysiąca dla dwóch graczy, w której część kart rozkłada w czterech rzędach na stole? Pod spodem zakryte, na spodzie odkryte. Mnie uczyli, że to wist, ale później sprawdziłem i do wista to nie podobne.
Smurfs don't lay eggs! I won't tell you this again! Papa Smurf has a fucking beard! They're mammals.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor

Kozioł miesiąc temu

We dwóch dało się grać...

Ale możliwe że z Panem go mylę.... Kurwa w obydwie w piewni pod winko i mocne się dawało...

P. S.
Liczba rozdawanych kart przy grze w 3 osoby - po 7 kart, pozostałe 3 do musika; gra w dwie osoby - po 10 kart, reszta do dwóch musików po dwie karty.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 4 dni temu

Smurfs don't lay eggs! I won't tell you this again! Papa Smurf has a fucking beard! They're mammals.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 dni temu

Widziałem z dwa tygodnie temu, 38 lajwów naściąganych. Hajls.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Inne gatunki muzyczne”