Molotow 666
Tormentor
Posty: 1019
Rejestracja: 6 lata temu

Scooter

Molotow 666 4 lata temu

Obrazek
Niemcy. Start 1994. Grupa muzyczna wykonująca Happy Hardcore/Dance/Techno... Charakterystyczne wokale H. P. Baxxter'a wyraźnie ich oddzielają od całej sceny do dziś.... Najważniejsze albumy:

"... and The Beast Go On"
"Our Happy Hardcore"
"Wicked!"
"No Time To Chill"
Ania86
Master Of Puppets
Posty: 123
Rejestracja: 5 lata temu

Ania86 4 lata temu

Katowali mnie tym dyskotekowi rodzice, wówczas to była kwintesencja obciachu for me, współczesnie szukając muzyki do zbiorowego fitnessu jak najbardziej na tak.
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1019
Rejestracja: 6 lata temu

Molotow 666 4 lata temu

Ania86 pisze:
4 lata temu
Katowali mnie tym dyskotekowi rodzice, wówczas to była kwintesencja obciachu for me, współczesnie szukając muzyki do zbiorowego fitnessu jak najbardziej na tak.
I za to Cię uwielbiam... Dobrze napisane...
Ania86
Master Of Puppets
Posty: 123
Rejestracja: 5 lata temu

Ania86 4 lata temu

Dzięki, lubię pozytywną energię, pobudza do stawiania sobie celów dnia, no i słuchasz też innej fajnej muzyki! Dzięki tobie dzisiaj sobie potańczyłam.
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

Sacrum_Profanum 4 lata temu

Ten po środku wygląda jak pedau i narkoman.
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2724
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 4 lata temu

Sacrum_Profanum pisze:
4 lata temu
Ten po środku wygląda jak pedau i narkoman.
Ale H.P. Baxtera nie obrażaj. Teksty pisze genialne :D
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6098
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 4 lata temu

Pewnie wiele osób na świecie zastanawiało się to za ile w końcu ta ryba ze słynnego hicioru Scootera. Parę lat temu zapytał o to Jimmy Fallon i oto co H.P. odpowiedział:

"Kupiliśmy rybę do akwarium do naszego studia, ale ostatecznie było tam dla niej za głośno. Teraz żyje na wsi, w rezydencji dla zwierząt. Jesteśmy w ciągłym kontakcie i piszemy ze sobą. A co do ceny, kosztowała 3,80. Dziękuję i pozamiatane"

Tak, że tego.
Badum, tsss
<kurtyna opada>
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

Epoxx 4 lata temu

if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 876
Rejestracja: 6 lata temu

mork 4 lata temu

To ci od "masta-blasta"? Kojarzę dzięki 30 ton lista lista.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1516
Rejestracja: 7 lata temu

pp3088 4 lata temu

Scooter całkiem spoko - jest energia i jest moc.

Jak to mówił mój dobry znajomy, były metalowiec - Tylko kurwy hejtują Scootera. Nie pozdrawiam!
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
deathwhore
Tormentor
Posty: 4467
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 4 lata temu

Scooter najgorszy, infantylne gówno.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1516
Rejestracja: 7 lata temu

pp3088 4 lata temu

Tylko śmierćkurwy hejtują Scootera. Nie pozdrawiam!

FTFY
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17552
Rejestracja: 7 lata temu

yog 4 lata temu

Scooter dobre tekno dla prawdziwych smutasów. Bardzo mi się podobało How Much is the Fish, a potem i kilka innych hitów w stylu Nessaja, One, Faster Harder Scooter czy Maria (I Like It Loud) - ten ostatni nawet niegdyś coverowałem, a ostatecznie ich prawilność udowodnił przecież sam Mantas z niejakiego Venom grając im solówkę na żywo do Fire.

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Canidia 4 lata temu

Scooter najlepszy. Opinie @deathwhore, który myli dark synthwave z disco polo nie mogą być brane pod uwagę :(
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4467
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 4 lata temu

Od MDMA i mefedronu w głowach Wam się miesza.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1334
Rejestracja: 6 lata temu

Belzebóbr 4 lata temu

Dokładnie, że najlepszy. Jest jak Luftwaffe (na elektrycznych silnikach), oczywiste więc, że defciowi przetrwańcowi z getta warszawskiego się nie podoba.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4467
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 4 lata temu

Happy hardcore dla pedałów, walcie twardą elektronikę i twarde narkotyki, a nie takie frajerskie półśrodki.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
pitbull
Master Of Reality
Posty: 220
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Rzeszów

pitbull 3 lata temu

Oj słuchało się kiedyś. Mam sentyment zwłaszcza do ich pierwszych albumów. A co sądzicie o Jamiroquai z UK? Ostatnio ta nazwa wbiła mi się do głowy za sprawą prezydenta Warszawy. Zapuściłem kilka jego utworów i muszę powiedzieć, że gościu ma talent do tanecznej, luzackiej muzy. Pierwszy raz coś takiego słyszę i jestem pod wrażeniem. Słuchacie go?
KRZYSZTOF KAROŃ: www.historiasztuki.com.pl www.wiedzaspoleczna.pl kanał www.youtube.com/HISTORIASZTUKI2011 oraz czwartkowe programy z Krzysztofem Karoniem o 19:00 w telewizji wRealu24.pl https://www.youtube.com/channel/UCiwsDg ... Q/featured
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5526
Rejestracja: 6 lata temu

pit 3 lata temu

Chciał żeby wyłączyli ambient i puścili Jamiroquai? Żeby chociaż nakazał puścić Bomb the Bass, albo Meat Beat Manifesto.

Jamiroquai (w przeciwieństwie do Scooter) obleci, ale to typki które podświadomie chcieliby grać trip-hop, a jednocześnie zarabiać jak Spice Girls.
pitbull
Master Of Reality
Posty: 220
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Rzeszów

pitbull 3 lata temu

pit pisze:
3 lata temu
Chciał żeby wyłączyli ambient i puścili Jamiroquai? Żeby chociaż nakazał puścić Bomb the Bass, albo Meat Beat Manifesto.

Jamiroquai (w przeciwieństwie do Scooter) obleci, ale to typki które podświadomie chcieliby grać trip-hop, a jednocześnie zarabiać jak Spice Girls.
Gdzieś wyczytałem, że ojciec Trzaskowskiego - Andrzej to sławny jazzman, pianista i dyrygent. A Jamiroquai teoretycznie łączy wpływy acid jazz z innymi. Może dlatego Trzask go polecił.
KRZYSZTOF KAROŃ: www.historiasztuki.com.pl www.wiedzaspoleczna.pl kanał www.youtube.com/HISTORIASZTUKI2011 oraz czwartkowe programy z Krzysztofem Karoniem o 19:00 w telewizji wRealu24.pl https://www.youtube.com/channel/UCiwsDg ... Q/featured
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1019
Rejestracja: 6 lata temu

Molotow 666 3 lata temu

pit pisze:
3 lata temu
Chciał żeby wyłączyli ambient i puścili Jamiroquai? Żeby chociaż nakazał puścić Bomb the Bass, albo Meat Beat Manifesto.

Jamiroquai (w przeciwieństwie do Scooter) obleci, ale to typki które podświadomie chcieliby grać trip-hop, a jednocześnie zarabiać jak Spice Girls.

Ja bardzo proszę o temat osobny o JAMIROQUAI! Tu się "szajse" pisze o "Happy Hardcore"
Awatar użytkownika
Schoolboy
Posty: 86
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Legnica

Schoolboy 3 lata temu

Nie przesadzacie? Ja myślałem, że tu powaga sytuacji a tu okazuje się, że dorośli ludzie a bawią się jeszcze lalkami.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4663
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 3 lata temu

Ja to zawsze wrzucałem do worka z napisem "Eurodance". Takie hamerykańskie disco polo z liberalnym przesłaniem, że murzyni są fajni, człowiek stwarza sam siebie, a najlepiej żeby się ruchał po imprezach. Dlatego przychylam się do opinii deathwhora, z tą tylko różnicą, że ja akurat czuje do tej muzyki Sentyment, choć zawsze wolałem za gówniarza jakieś didżeje bobo i inne scatmany Johny. Nieważne jakie do tego przykładać etykiety, scooter zawsze będzie kojarzył mi się z muzyką lecą latem z głośników w mieszkaniach na moim osiedlu. Ale żeby to było warte rozkładania na czynniki pierwsze, co to, to nie.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4467
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 3 lata temu

TITELITURY pisze:
3 lata temu
Ja to zawsze wrzucałem do worka z napisem "Eurodance". Takie hamerykańskie disco polo z liberalnym przesłaniem, że murzyni są fajni, człowiek stwarza sam siebie, a najlepiej żeby się ruchał po imprezach.
Co by było zabawne, większość z tego eurodance, o którym zapewne wszyscy +/- w naszym wieku wówczas myśleli, że to faktycznie Ameryka (mimo, że nawet nazwa wskazuje, że nie bardzo), to była z Niemiec albo innej Holandii. Dla mnie to był szok :D
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4207
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom 3 lata temu

Ależ to było szokujące! Dosłownie przez tydzień nie było wiadomo gdzie majtki włożyć. Nie wiem jak się z tego otrząsnąłem, prawdopodobnie chodziłem bez majtek.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3168
Rejestracja: 5 lata temu

kurz 3 lata temu

Z ciekawości odpaliłem kawałek z linka tuby i ja pierdole, typowe kwadratowe do bólu granie, jedyny pozytyw jaki w tym widzę, że chyba wykonawcy tez sobie zdawali z tego sprawę. Jednak człowiek potrzebuje się chamsko schamić i to jest do tego idealne.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4467
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 3 lata temu

DiabelskiDom pisze:
3 lata temu
Ależ to było szokujące! Dosłownie przez tydzień nie było wiadomo gdzie majtki włożyć. Nie wiem jak się z tego otrząsnąłem, prawdopodobnie chodziłem bez majtek.
O Music Instructor dowiedziałem się, że to Niemcy, jakoś z pół roku temu.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4663
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 3 lata temu

Capitan Jack najlebrzy!
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4467
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 3 lata temu

Ja bardzo lubiłem E-rotic. Wspomniany Music Instructor, Captain Jack, nawet Aqua. Vengaboys jakoś nigdy mi nie robiło. Mo-do też spoko. A Scooter z tego wszystkiego najgorszy, na pohybel!
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

Pan Efilnikufesin 3 lata temu

@TITELITURY wspomnial o Scatman John.Mysle ze warto rzucic okiem na postac John Paul Larkin https://en.wikipedia.org/wiki/Scatman_John
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2724
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 3 lata temu

Scatman był ok. Tylko nazwa scat się kojarzy nie z jazzem a filmikami typu 2 girls, 1 cup 😆
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4663
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 3 lata temu

Ja uwielbiałem jeszcze ten kawałek Aqua o Barbi. Po latach okazało się, że tekst tej piosenki ma głębsze znaczenie.

I'm a Barbie girl, in the Barbie world
Life in plastic, it's fantastic
Oh, jak cudownie żyje się w "płynnej rzeczywistości" Baumana, gdzie brak ostrości pojęć i relatywizowanie prawdy daje wolność o jakiej mogły tylko śnić przeszłe pokolenia.
You can brush my hair, undress me everywhere
"Tytaniczne rewolty przeciw Bogu kończą się zawsze w burdelu za rogiem." jak pisał Davila. Moja wolność nieograniczona wyraża się więc w dawaniu dupy.
Imagination, life is your creation
Życie, to ciągle wybory, które projektujemy w przyszłość, aby żyć autentycznie. Jak u Sartre'a.
Come on, Barbie, let's go party
Najlepiej więc organizować imprezy.
(...)
I'm a blond bimbo girl in a fantasy world
Dress me up, make it tight, I'm your dolly
Jestem lalką w rzeczywistości symulakr.
(...)
You can touch
You can play
Mimo wszystko jestem jednak elementem zautymatyzowanego społeczeństwa
If you say, "I'm always yours" (ooh, oh)
A moje roszczenie do bycia traktowanym jak podmiot, nie przedmiot, bierze za swoją postawę zdolność do bycia sentymentalnym i egotycznym.
I'm a Barbie girl, in the Barbie world
Life in plastic, it's fantastic
You can brush my hair, undress me everywhere...

Jak widzicie, tekst jest bardzo głęboki. Powinien polecieć w kosmos z następca sondy Voyager, ale pewnie znów puszczą ufoludkom walenie i "dzień dobry" po murzyńsku.

Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2724
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 3 lata temu

Titek* powinieneś być wykładowcą literatury. Tej interpretacji powinni uczyć w każdym ogólniaku!

Słuchałem sobie instrumentali Scooter i to jest całkiem sprawny trance, godne van Buurena.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1516
Rejestracja: 7 lata temu

pp3088 rok temu

Właśnie wróciłem z koncertu Scootera z Amsterdamu, całkiem dawał radę. Dobre nagłośnienie i niezłe pierdolnięcie. Przy takim "Fire" to wiele metalowców mogloby zazdrościć mocnego uderzenia. Przedzial wiekowy najszerszy jak to możliwe, jeżeli idzie o gusta to raczej też(typek w koszulce Urfaust odnotowany, był też Behemoth, DsO i jakis panczor zaczynający się na -dis). Jako że Holandia to zero dresiarzy, więc publika na poziomie.

Pirotechnika dawała radę, a w intrze organy które pewnie podjebał z jakiegoś znanego horroru, pewnie tutejsi spece będą wiedzieli co to za utwór:


Jak powiedział mój dobry ziom: tylko kurwy hejtują scootera!

TITELITURY pisze:
3 lata temu
Ja to zawsze wrzucałem do worka z napisem "Eurodance". Takie hamerykańskie disco polo z liberalnym przesłaniem, że murzyni są fajni, człowiek stwarza sam siebie, a najlepiej żeby się ruchał po imprezach.
Żadnego czarnego nie odnotowano, a publiki było prawie 20 tys. Żaden utwór nie odnosił się też do czarnych czy multikulti. Było za to fuck 2022 czy inne imprezowe głupotyki w tekstach. Zresztą eurodancem to to nie jest.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1142
Rejestracja: 5 lata temu

Derelict rok temu

Najlepszy Scooter to ten z czasów gdy Axel Coon był w składzie. Później początki z Ferrisem Buellerem. Reszta działalności raczej do przemilczenia.
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17552
Rejestracja: 7 lata temu

yog rok temu

Skoro sam Mantas zagrał solówkę do Fire no to chyba wiadomo, że Scooter to metal nie dla pizdeuszy-hejterów Venom, którzy się na tym forum zalęgli.

No, a kto hejtuje Scooter, to nie wiem, chyba życie ma smutne (albo wręcz przeciwne i solidnej dawki Scootera w swoim życiu nie potrzebuje).
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1019
Rejestracja: 6 lata temu

Molotow 666 4 mies. temu


Już za 6 miesięcy będziemy świętować 30 lat singla "Hyper Hyper"! Tu w odświeżonej wersji Włocha...
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1019
Rejestracja: 6 lata temu

Molotow 666 miesiąc temu

Derelict pisze:
miesiąc temu
@Molotow 666 Ta płytka Scootera z 1998 Back To the Heavyweight Jam ma kilka zajebistych tracków. Otwieracz Watch Out to zajebisty hard trance. Pamiętam, że jak pierwszy raz w wieku 9 lat włączyłem tą kasetkę w moim zasłużonym walkmanie i usłyszałem to wejście, to o mało co nie zjebałem się z huśtawki. Są jeszcze fajne traczki Main Floor i No Release.

A mój ulubiony track Scootera to ten:



Hard transik na pełnej. Era 1998-2002 z Axelem Coonem najlepsza. Scooter mocno czerpał i podpierdalał z prawilnej undergroundowej sceny. No i odwieczne propsy dla KLF. Szkoda, że wielu ludzi nie zna Scootera od tej strony.
Dlatego mam do pierwszych 5 płyt SCOOTER 'a największy sentyment. "Time And Space" MEGA instrumental!
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1142
Rejestracja: 5 lata temu

Derelict miesiąc temu

Molotow 666 pisze:
4 mies. temu

Już za 6 miesięcy będziemy świętować 30 lat singla "Hyper Hyper"! Tu w odświeżonej wersji Włocha...
Jak dorwałem kasetkę kompilację z hitami Scooter - Rough, Tough & Dangerous i wchodziło hyper hyper to zsuwałem się z huśtawki, a pręty się wyginały. Scooter zaczął od wymienienia wielu topowych dj z tamtych czasów, ale i z undergroundu:

"We want to sing a big shout to U.S. and to all ravers in the world!

And to Westbam, Marusha, Stevie Mason, The Mystic Man, DJ Dick, Carl Cox, The Hooligan, Cosmic, Kid Paul, Dag, Mike Van Dyke
Jens Lissat, Lenny D., Sven Väth, Mark Spoon, Marco Zaffarano
Hell, Paul Elstak, Mate Galic, Roland Casper, Sylvie, Miss Djax
Jens Mahlstedt, Tanith, Laurent Garnier, Special, Pascal F.E.O.S.,
Gary D., Scotty, Gizmo"



Wyróżniłem Lenny D.. Co za ironia, że teraz z nim normalnie piszę maile i zleca mi robotę z samplami... Masakra.
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2724
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian miesiąc temu

Transowe instrumentale ma zacne, typu Trans Atlantic. Scooter, bo Lenny D nie znam, tylko Lenny Kravitza.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Wróć do „Inne gatunki muzyczne”