Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality

Trzeci Wymiar

Sacrum_Profanum tydzień temu

Nie wiem od czego zacząć, więc zapodam trochę treści z wikipedii:

''Trzeci Wymiar – polska grupa muzyczna powstała w 1998 roku w Wałbrzychu początkowo pod nazwą Poetikanonim, powstała z inicjatywy raperów Patrycjusza „Nullo” Kochanowskiego i Michała „Szada” Baryły''

W skład wchodzili oczywiście - Pork Pores Porkinson, Nullo Nullizmatyk, Szad Akrobata, DJ Creon, oraz wcześniej DJ Sph.
Piszę ten post siedząc w bluzie ''Umieram na wyobraźnie'', słuchając ''Nie wiesz komu depczesz kwiaty'' - klasyk. Czy ''Bal na żyletce'', lub ''Umieram na wyobraźnie'' - mistrzostwo. To się kurwa zwie gust!

Złożone teksty, świetnie dobrane rymy, bity i flow na najwyższym poziomie, czego tu oczekiwać więcej.
Poziom z najwyższej półki.

Znacie? Słuchacie? Pomijając błędy matrixa typu ''Dla mnie masz stajla'', to Panowie na prawdę potrafili się wykazać na solowych, jak i wspólnych płytach. Kiedyś miałem na to mega fazę, i przesłuchałem całą dyskografie razem z solówkami i do dziś w sumie jestem w szoku :D.
Pomijając jakiś tam kulawy debiut, gdzie chyba jeden czy dwa kawałki były słuchalne, przynajmniej tak to pamiętam.

Ale jednak Szad rozpierdala tu towarzystwo, pomimo że poziom reszty jest dalej wyżej niż wieżowiec, to Szad jeszcze wyżej zdecydowanie.
Mówię oczywiście o solowych albumach. Kolaboracja styli na wspólnych albumach to zupełnie inny temat.
Szkoda że panów podzieliły pieniądze :<.

Żeby nikt nie narzekał, że temat łysy jak skinhead, wrzucę jeszcze dyskografię i uciekam spać.
Bądźcie architektami z placu boju, i przyjebcie tu inwazje postów.

2003 - Cztery pory rapu
2006 - Inni niż wszyscy
2009 - Złodzieje czasu
2012 - Dolina klaunoow
2015 - Odmienny stan świadomości

A tu jeszcze parę numerów na zachętę, byście byli nasyceni <3.

Myślę że starczy, ale mógłbym dać tu wincyj :>. Pozdro.
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐

Wróć do „Inne gatunki muzyczne”