Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5497
Rejestracja: 6 lata temu

Re: Zeal & Ardor

#51

pit 2 lata temu

Przesłuchałem raz i jakoś mniej mi się podoba od poprzednich. Mam wrażenie, że "ludowo piosenkowe" struktury robią się coraz bardziej szczątkowe, a one podobały mi się u nich najbardziej.

Tagi:
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#52

kurz 2 lata temu

Dla mnie bardzo dobrze wyważony miks ciężaru i tej jak nazwałeś „ludowości”. Jest równowaga między drapieżnością i melancholią. I przede wszystkim czytam ten album jako wskroś metalowy, mentalnie oczywiście. A tego brakowało mi na poprzednich. Fajnie mi się tego słucha na zmianę z nowym Voivod, to mogłaby być ciekawa kolaboracja.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#53

Pioniere 2 lata temu

kurz pisze: Fajnie mi się tego słucha na zmianę z nowym Voivod, to mogłaby być ciekawa kolaboracja.
Oby nigdy do tego nie doszło!
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2976
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#54

Vortex 2 lata temu

Świetny jest ten nowy krążek. W ogóle dziwie się, że jeszcze tu nie zajrzałem bo już od dłuższego czasu śledzę ten projekt, ale wróćmy do ostatniego pełniaka. Do wszystkich gatunków, które wyżej wymieniliście dorzuciłbym jeszcze pop. Koleś się nie boi, miksuje to wszystko w kawałki które po prostu dają radość z ich słuchania.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#55

Pioniere rok temu

Zapowiedzi koncertowe: 5 grudnia B90, Gdańsk, 6 grudnia Proxima, Warszawa, 7 grudnia Kwadrat, Kraków
Awatar użytkownika
kyu
Master Of Reality
Posty: 280
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: bory tucholskie

#56

kyu rok temu

A wiadomo coś o supportach?
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#57

Pioniere rok temu

W zapodanym 10 dni temu info, nie ma mowy o towarzyszących zespołach (tylko daty i miejsca 29 koncertów trasy). Na orientację jakichś lokalnych supportów, trzeba chyba jeszcze trochę poczekać.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#58

Szajtan 3 dni temu

„to my ilk” zapowiada nowy album „Greif”. Ten ukazać ma się 23 sierpnia własnym sumptem.

I am Satan's generation and I don't give a fukk.

Wróć do „Inne gatunki muzyczne”