Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

David Bowie

Blind 3 lata temu

Obrazek
W zasadzie to mam jeszcze masę albumów do poznania, ale to co znam to uwielbiam.
Na starym forume Ecthelion ładnie opisał każdy album, ale no cóż, zniknęło w czeluściach internetu. Zapraszam do dyskusji.
Czy przy "Starman" macie gęsio skórę na naplecie??
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

TITELITURY 3 lata temu

Tak mi jebie pedałem, jak cały Londyn. Nic, tylko ciapaci, swąd trawy i pedały ( trzeba kurwa zobaczyć dwóch liżących się brodaczy w podkoszulkach, żeby zrozumieć, czym tak naprawdę jest homoseksualizm ). Rozumiem kurwiechna kult, bo muzykiem był utalentowanym, ale naprawdę, naprawdę próbowałem przebrnąć przez jego twórczość i nie dałem rady. To dla mnie jak Led zeppelin, Guns and Roses, Sex Pistols i inne takie. Czaję, ze cały pop się z tego wywodzi, ale nie trawię. Jednak wyjątkiem ostatnia płyta. Ciezka, melancholijna w chuj. To mnie łapie.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Blind 3 lata temu

TITELITURY pisze:Tak mi jebie pedałem, jak cały Londyn. Nic, tylko ciapaci, swąd trawy i pedały ( trzeba kurwa zobaczyć dwóch liżących się brodaczy w podkoszulkach, żeby zrozumieć, czym tak naprawdę jest homoseksualizm ). Rozumiem kurwiechna kult, bo muzykiem był utalentowanym, ale naprawdę, naprawdę próbowałem przebrnąć przez jego twórczość i nie dałem rady. To dla mnie jak Led zeppelin, Guns and Roses, Sex Pistols i inne takie. Czaję, ze cały pop się z tego wywodzi, ale nie trawię. Jednak wyjątkiem ostatnia płyta. Ciezka, melancholijna w chuj. To mnie łapie.
A słyszałeś "Low"?
ecth

ecth 3 lata temu

TITELITURY pisze:
3 lata temu
Jednak wyjątkiem ostatnia płyta. Ciezka, melancholijna w chuj. To mnie łapie.
Heathen sobie obczaj, podobny klimat to ostatniej.
Awatar użytkownika
Gruby Wiór
Tormentor

Gruby Wiór 3 lata temu

Od bowiego jebie twarogiem, jeśli wiecie co mam na myśli. Poza tym zmieńcie tło na białe, bo te czarne mało przejrzyste i przygnębiające.
Jeśli metal to jest tort, a Slayer to jego wisienka, to ja kurwa nie chcę być na tych urodzinach.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 2 lata temu

Gdyby w studiu nagraniowym zamknąć członków King Crimson, Autopsy oraz Briana Eno, nakarmić kwasem i puścić im Blade Runnera, pewnie w efekcie powstałby album bardzo zbliżony do Outside, także tego...
Smurfs don't lay eggs! I won't tell you this again! Papa Smurf has a fucking beard! They're mammals.
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Pan Efilnikufesin 2 lata temu

Sporo plyciw nagral.Jedne lepszejsze,inne gorszejsze.Ogolnie szacun wielki.
Jutro rocznica urodzin Davida.
Lubię plakaty o treści szatanistycznej.

Wróć do „Inne gatunki muzyczne”