Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 7872
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Mieszkam z matką i piję z królikiem!

Vexatus




Dwa wideła do kawałków z nadchodzącej płyty.

Tagi:
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 3529
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex

Bardzo przyjemny long wyszedł amerykańcom, lotna ta muzyka w średnich tempach, fajnie buja przez całą długość trwania płyty.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 7872
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Mieszkam z matką i piję z królikiem!

Vexatus

Bardzo dobry ten nowy płyt. Wszystko to już było i absolutnie niczym mnie panowie nie zaskoczyli, ale słucha się tego doskonale. Nóżka i główka same chodzą...
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3960
Rejestracja: 6 lat temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan

Wpadł mi w ucho nowy materiał – to staroszkolny, prostolinijny death metal w duchu lat 90. Numerom nie brakuje fajnego, skocznego groove'u, przy którym aż chce się potupać i wypić piwo. Grają swoje. Nie bawią się w zbędne ozdobniki i nie próbują przypodobać się na siłę młodemu pokoleniu. Może i nie jest to pierwsza liga, ale historia gatunku wielokrotnie pokazywała, że to właśnie do takich kapel wraca się najchętniej. Warto sprawdzić, bo album zapewnia po prostu świetną zabawę.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 7872
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Mieszkam z matką i piję z królikiem!

Vexatus

Szajtan pisze: 6 dni temu Wpadł mi w ucho nowy materiał – to staroszkolny, prostolinijny death metal w duchu lat 90.
Bardzo dobry ten nowy płyt, ale staroszkolny Death Metal to nie jest - groove, praca perkusji i praca gitar z innej parafii. Ale mniejsza o szufladkowanie - najważniejsze, że nagrali dobry materiał.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1820
Rejestracja: 8 lat temu

porwanie w satanistanie

Bardzo dobry, bo to w ogóle dobry zespół jest. Przyznam szczerze, że z takiego grooviastego, motorycznego death metalu nowe Vomitory podobało mi się ostatnio nieco bardziej, ale nowy alum dżunglozgnilców też dostarcza mnóstwo satysfakcji.
Szajtan pisze: 6 dni temu Może i nie jest to pierwsza liga, ale historia gatunku wielokrotnie pokazywała, że to właśnie do takich kapel wraca się najchętniej. Warto sprawdzić, bo album zapewnia po prostu świetną zabawę.
Otóż  to.