Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 1435
Rejestracja: 9 lat temu

Nathas sprzedaje - zapraszam zamożnych :P

Nathas

Troszkę posegregowałem i małą listę spisałem:

CD:
The Deathtrip 'Demon Solar Totem' - nowa w folii - 45 zł
Vargsang 'In The Mist Of Night' - jak nowa* - 30 zł
Hallatar 'No Stars Upon The Bridge' - digipak - jak nowa - 45 zł
Wrath Division 'Barbed Wire Veins' - jak nowa* - 30 zł
Aleah 'Aleah' 2CD - nowa w folii - 60 zł
Slagmaur 'Domfeldt' - digipak - jak nowa* - 40 zł
Urarv 'Aurum' - digipak - nowa w folii - 45 zł
Urarv 'Argentum' EP - digipak - nowa w folii - 25 zł
Wolfkhan 'Cyber Necro Spirituals' - digipak - nowa w folii - 20 zł
Vidian 'A Piece Of The End' EP - nowa w folii - 15 zł
Jarun 'Sporysz' - digipak - nowa w folii - 40 zł
Profanatism 'Through The Frozen Styx' - jak nowa* - 10 zł

*jak nowa - zwykle stan 'nowa bez folii':
Vargsang, Hallatar, Wrath Division - odfoliowane przeze mnie i były dosłownie raz w odtwarzaczu, bo zaraz kupiłem je na winylu.
Slagmaur, Profanatism - przyszły nowe bez folii. P. to zdublowany gratis, S. sobie kiedyś sam zdublowałem przez sklerozę.

LP:
Shining 'Lots Of Girls Gonna Get Hurt' - nowa w folii - 90 zł
Wznowienie The Sinister Initiative z pięcioma dodatkowymi utworami, czarnuch limit 200 szt.
Tak, jest dziewięć ścieżek - w wersji winylowej identycznie jak na cd, piątym kawałkiem jest zajebisty 'Pale Colours', jednak nie ma go w spisie utworów. W przypadku cd takie info jest na MA w Additional Notes, więc uspokajam - na placku też tego świetnego coveru nie brakuje :)

W przypadku wysyłki do cen należy doliczyć paczkomat po aktualnych cenach, przy 1-2 cd można chyba pchnąć jako gabaryt XS za 12 zł.

Można łączyć zakupy viewtopic.php?t=4731
:)
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 1435
Rejestracja: 9 lat temu

Nathas

Kolejne artefakty na sprzedaż:

The Gathering 'A Noise Severe' 2 DVD - używany, bdb- - 50 zł
The Gathering ' A Sound Relief' 2 DVD - używany, bdb - 50 zł

Sirrah 'Will Tomorrow Come?' - CD, Music For Nations 1997, bdb- - 60 zł (jakoś tak wyszło, że mam cztery więc trzech się mogę pozbyć :))
Totentanz 'Zimny Dom' - CD digipak - jak nowa - 60 zł
Żywiołak 'Pieśni pół/nocy' - CD digipak - jak nowa - 30 zł

Dark Fury 'Shoot to Kill!' - T-SHIRT XL - WHITE i GRAPHITE - nowe - 60 zł

Koszulki nowe, zakupione w LSS i okazały się za duże, więc kupiłem ponownie dwie L, a z tymi nie chciało mi się bawić w odsyłanie i tak leżą do dziś. Wzór już niedostępny, sprzedaję po cenie jaką wtedy zapłaciłem. Aha, biała to biała, a ten GRAPHITE to jak na moje jakiś odcień brązu, no ale podaję jak było na sklepie.

Wysyłka paczkomatem Inpost, mam możliwość nadania za pół ceny.

O cenach rzeczy można ze mną rozmawiać, a jak jest gdzieś aktualnie tańsza oferta to też zejdę z ceny.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 7872
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Mieszkam z matką i piję z królikiem!

Vexatus

Wolałbym temat "Nathas gotuje". ;)
Awatar użytkownika
SepticSchizo
Posty: 65
Rejestracja: rok temu

SepticSchizo

Wyslalem Ci wiadomość