Bardzo dobry ten nowy płyt, ale staroszkolny Death Metal to nie jest - groove, praca perkusji i praca gitar z innej parafii. Ale mniejsza o szufladkowanie - najważniejsze, że nagrali dobry materiał.Szajtan pisze: tydzień temu Wpadł mi w ucho nowy materiał – to staroszkolny, prostolinijny death metal w duchu lat 90.
Otóż to.Szajtan pisze: tydzień temu Może i nie jest to pierwsza liga, ale historia gatunku wielokrotnie pokazywała, że to właśnie do takich kapel wraca się najchętniej. Warto sprawdzić, bo album zapewnia po prostu świetną zabawę.
