Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

Re: Mayhem

#151

Pioniere 5 lata temu

Raczej zespołem, który robił tu za support był Buttocks, a nie Mayhem, które było już dość szeroko znane, również poza granicami swego kraju, to samo tyczy się Cadaver.

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#152

yog 5 lata temu

Ale wtedy to chyba dopiero co Equinox debiut wydał, a reszta nawet tyle nie zdążyła.

edit: a nie Cadaver też 1990 chyba
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#153

Pioniere 5 lata temu

Cadaver to jeszcze wtedy debiutu nie miał (płyta wyszła pod koniec roku), ale był już dostatecznie znany za granicą za sprawą podziemnej prasy i demosów ... Equinox zaś przymierzał się do nagrywania drugiej płyty.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#154

Vexatus 5 lata temu



:)
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5423
Rejestracja: 6 lata temu

#155

pit 5 lata temu

Dużo "tata rocka". Szanuję za Talking Heads.

Opowiastka o INXS nasuwa pytanie o to czy Euronymous na pewno zmarł śmiercią naturalną? Kto na tym zyskał? ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#156

yog 5 lata temu

Może kogo stać, to takie cudo wychodzi w Peaceville, z czasów Deada:

Obrazek

Premiera 16 listopada 2018 roku.
~120 euro.
6x 12" + 7" + DVD + 92 strony książeczki + plakaty

https://burningshed.com/store/peacevill ... uxe-boxset

Kawałki:
► Pokaż
HENHOUSE REHEARSALS
SIDE A
Deathcrush
Necrolust
Chainsaw Gutsfuck
Pure Fucking Armageddon
Freezing Moon
Carnage

SIDE B
Untitled
Deathcrush
Necrolust
Freezing Moon
Chainsaw Gutsfuck
Pure Fucking Armageddon

OUT FROM THE DARK REHEARSALS
SIDE A
Deathcrush
Chainsaw Gutsfuck
Necrolust
Pure Fucking Armageddon

SIDE B
Carnage
Funeral Fog
Freezing Moon
Buried by Time & Dust

LIVE IN JESSHEIM
SIDE A
Deathcrush
Necrolust
Funeral Fog
Freezing Moon

SIDE B
Carnage
Buried By Time And Dust
Chainsaw Gutsfuck
Pure Fucking Armageddon

LIVE IN SARPSBORG
SIDE A
Deathcrush
Necrolust
Funeral Fog
Freezing Moon

SIDE B
Carnage
Buried By Time And Dust
Chainsaw Gutsfuck
Pure Fucking Armageddon

LIVE IN ZEITZ
SIDE A
Deathcrush
Necrolust
Funeral Fog
The Freezing Moon

SIDE B
Carnage
Buried By Time And Dust
Chainsaw Gutsfuck
Pagan Fears

LIVE IN LEIPZIG
SIDE A
Deathcrush
Necrolust
Funeral Fog
The Freezing Moon
Carnage

SIDE B
Buried By Time And Dust
Pagan Fears
Chainsaw Gutsfuck
Pure Fucking Armageddon

7" VINYL STUDIO TRACKS
SIDE A
Freezing Moon

SIDE B
Carnage

DVD
Henhouse Rehearsals full
Live in Jessheim
Live in Sarpsborg
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#157

Hajasz 5 lata temu

Bieda straszna. Z całości chciałbym tylko tę książeczkę i DVD z Lipska ale tego akurat nie ma.

A cena to 120£ a nie Euro.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#158

yog 5 lata temu

A cóż w tym takiego biednego, jeśli wolno spytać?
Hajasz pisze:
5 lata temu
A cena to 120£ a nie Euro.
Funt stoi teraz 4.8 zł, euro 4.3, acz przyznaję się do pomyłki :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#159

Vexatus 5 lata temu

Bardzo konkretna kompilacja się zapowiada, ale cena skutecznie mnie zniechęca. :) Z drugiej strony gdyby ktoś chciał te materiały osobno kupić to również by to wszystko trochę kosztowało.
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#160

Pan Efilnikufesin 5 lata temu

Jaki fajny klocek!

Moze kupie z piec sztuk,poczekam rok i opierdole jakims burakom za piec stowek/sztuke?
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#161

yog 5 lata temu

Pan Efilnikufesin pisze:
5 lata temu
Jaki fajny klocek!

Moze kupie z piec sztuk,poczekam rok i opierdole jakims burakom za piec stowek/sztuke?
Dobry plan raczej.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#162

Pan Efilnikufesin 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Pan Efilnikufesin pisze:
5 lata temu
Jaki fajny klocek!

Moze kupie z piec sztuk,poczekam rok i opierdole jakims burakom za piec stowek/sztuke?
Dobry plan raczej.
Mam nadzieje,kurwa,ze dobry.

Jesli kupie i bede opychac w terminie pozniejszym to moge Ci jebnac jedna sztuke za 450 ;)

Waluta to GBP.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#163

Ryszard 5 lata temu

Założyć distro wziąść 50 w komis lub kupić na raty i sprzedawać 1 miesięcznie. Po roku zaczynasz wychodzić na plus.... zastawie poloneza albo weznę kredyt!
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#164

KorgullExterminator 5 lata temu

Z Mayhem najlepsze kukulki byly tutaj



Sluchamy wlasnie na imprezie i resztki naszych pioropuszy czterdziestoletnich meskich i damskich lataja!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#165

Wędrowycz 5 lata temu

To na imprezie siedzisz na forum? Co to jednoosobowa impreza? :D
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#166

KorgullExterminator 5 lata temu

Z kobitkami, brytyjkami. Wlasnie wyszly po piwo, zamoszowalem pioropuszem pod sufit. Moj mlot tora sie giba na szyi jak ziemia wokol slonca!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#167

Wędrowycz 5 lata temu

Lepiej zamiast piór i młotów thora, to lepiej czym innym przed nimi zamachaj, może przynajmniej będzie happy end tej imprezy :D

A ja tymczasem leję sobie kolejną szklaneczkę Ballantinesa i zabieram się za swoje horrory, elo.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#168

KorgullExterminator 5 lata temu

Wędrowycz pisze:
5 lata temu
Lepiej zamiast piór i młotów thora, to lepiej czym innym przed nimi zamachaj, może przynajmniej będzie happy end tej imprezy :D

A ja tymczasem leję sobie kolejną szklaneczkę Ballantinesa i zabieram się za swoje horrory, elo.
Bez przesady. Mixy polsko-brytyjskie? Ciekawe co za dzieciak by z tego wyszedl. Poki co nie chca byc mamami, a juz swoje lata maja. Nic z tego nie bedzie. Najwyzej sie troche w lozku bezpiecznie pobawimy, bez finalnych spustow, co by potomkow nie narobic ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#169

yog 5 lata temu

Hajs się nie zgadzał.



7 grudnia 2018.

remaster: Jaime Gomez Arellano, Orgone Studios (UK)

Strasznie miękkie to, nic w uszy nie kuje :/
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#170

Wędrowycz 5 lata temu

Hmm, nie wiem po co remaster "GDOW" gdyż ta płyta z oryginalnym brzmieniem jak dla mnie jest zajebista. Ale jako fanatyk kapeli, napewno i remaster sprawdzę chętnie. Ten wałek jednak brzmi mniej sterylnie i odhumanizowanie, a bardziej jak standardowy masywny brzmieniowo black metal. Wolę brzmienie ogryginału, ale jako ciekawostka git. Tak samo jak kiedyś trafiłem na Czorny Futerał i ich "The Secrets of the Black Arts" z innym mixem i mam też te dojebane reedycje Dissection "The Somberlain" i 'Storm Of the Light's Bane" gdzie też inne brzmienia niż oryginały są w bonusach.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#171

yog 5 lata temu

to jest porównanie obu wersji w różnych wałkach ;p mi mocno tu tego industrialnego sznytu na perce braknie
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#172

Wędrowycz 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
to jest porównanie obu wersji w różnych wałkach ;p mi mocno tu tego industrialnego sznytu na perce braknie
To zdecydowanie, tak jak wspomniałem - wersja oryginalna jest cholernie płaska, syntetyczna, odhumanizowana i właśnie lekko industrialna, co pasowało mocno do konceptu albumu. Nowa wersja to już masywne brzmienie, fajnie to gada nie powiem, ale gdzieś ginie cały urok i duch produkcji orygnalnej.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#173

yog 5 lata temu

Też uważam, że jak się ten milion razy przesłuchało oryginał to jedną z ulubionych rzeczy, dla mnie przynajmniej, był ten odhumanizowany i syntetyczny, jak mówisz, klimat, który pozwalał takim cudactwom jak vocodery z Maniacowymi wierszykami wtopić się w resztę, tworząc wizję wojny w przyszłości. Cały ten album ma taki wymiar s-f, co zresztą, na ile pamiętam, w tekstach się przewija, bo tam jest taka jakby deklaracja przeczesywania kosmosu celem zabijania religii, wydaje mi się ;)

Teraz to brzmi zwyczajnie i straciło na oryginalności, musi się już bronić samymi kawałkami.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#174

Vexatus 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
to jest porównanie obu wersji w różnych wałkach ;p mi mocno tu tego industrialnego sznytu na perce braknie
W tym porównaniu remaster wypada obiektywnie rzecz biorąc lepiej, ale wszyscy się przyzwyczaili do wersji oryginalnej i dlatego trochę dziwnie to brzmi. :)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#175

yog 5 lata temu

Nie można się z tym nie zgodzić, ale teraz to trochę tak, jakby z czegoś tę płytę odarto :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#176

yog 5 lata temu

GDZIE JEST HAJS?! WCIĄŻ SIĘ NIE ZGADZA!!

Obrazek

https://shop.season-of-mist.com/mayhem- ... ox-digital

184 €, premiera 7 grudnia 2018.

Więcej info:
► Pokaż
The original recording of 'Grand Declaration of War', 'Chimera', 'Ordo Ad Chao', and a complete remixed and remastered recording of 'Grand Declaration of War', all in 12" black heavy weight vinyl in gatefold.
In addition to 'Wolf's Lair Abyss', ' Ante Bellum (5 Pre-production tracks from 'Grand Declaration of War')' and 'Chaos Reborn (5 bonus tracks)', all in 10" black vinyl in jacket.
It also Includes a 32 page booklet size 30cm x 30cm including liner notes, handwritten lyrics and rare pictures, plus an hand-numbered art print with a silver seal, 'Live in Marseille' on DVD in carton wallet and back patch with MAYHEM logo.

The tracklist of the 10" vinyl are the followings:

'Wolf's Lair Abyss'
Side A
The Vortex Void Of Inhumanity / I Am Thy Labyrinth / Fall Of Seraphs
Side B
Ancient Skin / Symbols Of Bloodswords

'Ante Bellum'
Side A
To Daimonion (Pre-Production) / View From Nihil (Pre-Production) / In The Lies Where Upon You Lay (Pre-Production)
SIde B
Crystalized Pain In Deconstruction (Pre-Production) / Completion in Science of Agony (pre-production)

'Chaos Reborn'
Side A
Ancient Skin / Necrolust / Visual Aggression
Side B
Anno Vampyr / Pagan Fears
Aha, okładka Grand Declaration of War remastered - Zbigniew M. Bielak
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#177

Wędrowycz 5 lata temu

Ewidentnie hajs się nie zgadza, lepiej by coś nowego wypuścili ;)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#178

Hajasz 5 lata temu

Jak się kasa ma zgadzać skoro dla większości Mayhem skończył się na debiucie!!! Dalsze płyty to takie ciekawostki na zasadzie "O Mayhem wydał nowy album. Tylko po co". Black metal umarł 24 maja 1994 roku. Dziś logo Mayhem koło chuja lata nowym fanom. Ruch bardziej marketingowy że strony chujowej SOM aby podreperować chujowy rok fiskalny.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#179

Ryszard 5 lata temu

Kurwa. Pudło z Soundtracs Swansów 70, Reedka Typów pewnie następne 69.99. To pudło, to bym se kupił bo dla mnie Mayhem rozpoczyna się tam gdzie the Trve Mayhem kończy. TMDS dla mnie to kompozycyjnie poziom Clouds Tiamat :) A deathcrush to w ogóle... manowar próbujący grać crust punk :D Tylko trochę drogo jak box Neurosis. Pierdole. Kasa musi się zgadzać.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#180

yog 5 lata temu

Terefere, sam jesteś Clouds i początków ekstremy nie szanujesz należycie. I Manowara.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#181

Wędrowycz 5 lata temu

Chuja tam się znacie na Mayhem. Jam jest prawdziwy fan, co wielbi wszystko od "Pure Fucking Armageddon" po "Esoteric Warfare". Z Attilą fotę mam, piwo z nim piłem i pogawędkę dłuższą sobie ucieliśmy. Ta kapela dalej jest wielka, mimo wielu zawirowań w historii, przetasowań składu itd. Cieszy mnie też, że nie tłuką albumów taśmowo i jak już coś wydają nowego to dalej rządzą i dzielą. Poza tym pomimo tylu lat na scenie dalej nie dają dupy, a o to ciężko w metalu ogólnie. A ten box to i tak wydaje SOM, które jak wiadomo nie od dziś jest łase na hajs.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#182

yog 5 lata temu

Prawdziwi fani kochają wszystko! Pewnie na nowy album zbierają, że w Peaceville i SOM te boxy w odległości dwóch tygodni od siebie wydają ;d
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#183

Wędrowycz 5 lata temu

No i otóż to, prawdziwy fan kocha całość. Ale mimo to nie kumam akcji kupowania każdego bzdetu związanego z danym zespołem. Samego remastera bym w sumie chętnie przytulił do kolekcji ale nie cały box. Podobnie było z "Life Eternal" nad którym się zastanawiałem, ale potem przesłuchałem i stwierdziłem, że dla kilku drobnych różnic, nie ma sensu floty wydawać.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#184

yog 5 lata temu

Wędrowycz pisze:
5 lata temu
Ale mimo to nie kumam akcji kupowania każdego bzdetu związanego z danym zespołem.
Jakbym miał flotę to bym się nawet nie zastanawiał, bo:

a) takie boxy winylowe to jest coś przepięknego, nieporównywalnego z jakimiś śmiesznymi boxami cd
b) ten box po wyprzedaniu będzie kosztował jakieś 20% więcej od razu, a po latach całkiem krocie ich limitowane wydawnictwa chodzą. Mayhem w skórze na winylu, kurwa.
c) na pewno zajebista jest ta książka do tego dołączona, typ z The True Mayhem Collection w tym maczał palce, więc sporo ciekawych historyjek i fotek artefaktów tam musi być
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#185

Wędrowycz 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
c) na pewno zajebista jest ta książka do tego dołączona, typ z The True Mayhem Collection w tym maczał palce, więc sporo ciekawych historyjek i fotek artefaktów tam musi być
Z tego tytułu mnie by to zainteresowało, bo chętnie tam do niego zaglądam :) Natomiast...i tak nie zbieram winyli, bo nie mam na czym odtwarzać.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#186

yog 5 lata temu

Kup sobie kiedyś jaki podły gramofon, serio black wykurwiściej tak brzmi :) Różnica w cenie jakichś importowanych wydawnictw (typu Archgoat) często bywa śmieszna ;p A taki box to ogólnie po prostu dużo miejsca zajmuje, ma grzbiet gruby i jest ozdobą domu :) Jeden kupuje wazon, drugi box Mayhem ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#187

Hajasz 5 lata temu

Ryszard pisze:
5 lata temu
TMDS dla mnie to kompozycyjnie poziom Clouds Tiamat
Rozumiem, że miało to zabrzmieć kontrowersyjnie albo coś w tym stylu ale sorry wyszło przezabawnie. Dam Ci radę książę Rysiu, zbierasz puste butelki ? Dam Ci parę po Ptysiu.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#188

yog 5 lata temu

A ogólnie to chyba z nich trochę pizdeczki, albo coś fejsbuczka algorytmy nawalają, ale zdaje się ukryli mój komentarz na swym oficjalnym profilu, bo jakoś mi się nie wyświetla w ogóle i generalnie mnie bardzo mierzi, że żadnych lajków za poniższego suchara nie dostałem :{

Obrazek

;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#189

Ryszard 5 lata temu

Hajasz pisze:
5 lata temu
Ryszard pisze:
5 lata temu
TMDS dla mnie to kompozycyjnie poziom Clouds Tiamat
Rozumiem, że miało to zabrzmieć kontrowersyjnie albo coś w tym stylu ale sorry wyszło przezabawnie. Dam Ci radę książę Rysiu, zbierasz puste butelki ? Dam Ci parę po Ptysiu.

A twoja wypowiedz jak niby miala zabrzmiec hombre? Witam w tym samym klubie!
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#190

Hajasz 5 lata temu

Rysiu ile razy trzeba ci tłumaczyć ? Dorosły jesteś a wyjeżdżasz z bitwą DMDS vs C. Dwa różne stylistycznie zespoły, dwa przeciwstawne bieguny, dwie różne historie. Ja rozumiem, że w krainie Robin Hooda teraz niepokoje się pojawiają bo za pół roku to będzie totalny chaos ale puki co weź i posłuchaj tej płyty nim wjadą ci po długi chłopaki z ciemnej bryki i wszystko wezmą. Ja ma DMDS, który będzie wieczny nawet jak ubiorę się w szwedzki sweter albo taki z jelonkami na święta.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#191

Ryszard 5 lata temu

Hajasz pisze:
5 lata temu
Rysiu ile razy trzeba ci tłumaczyć ?
Mozemy porozmawiac, podyskutowac czy powydurniac sie. Co najwyzej ;)
Hajasz pisze:
5 lata temu
Dorosły jesteś a wyjeżdżasz z bitwą DMDS vs C. Dwa różne....
Dorosly jestes i naprawde nie zrozumiales tego porownania?
Hajasz pisze:
5 lata temu
Ja rozumiem, że w krainie Robin Hooda teraz niepokoje się pojawiają bo za pół roku to będzie totalny chaos ale puki co weź i posłuchaj tej płyty nim wjadą ci po długi chłopaki z ciemnej bryki i wszystko wezmą.
???? Haxan, to ty?
Ja ma DMDS, który będzie wieczny nawet jak ubiorę się w szwedzki sweter albo taki z jelonkami na święta.
A ja ma ten syf na pierwszym biciu i bardzo mi z tego powodu wszystko jedno, identycznie jak z Clouds. Przynajmniej kasa bedzie sie zgadzac w tym pierwszym przypadku.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#192

Vexatus 5 lata temu

Obrazek

Wiem, że kasa musi się zgadzać, ale i tak bym ten box z chęcią kupił. Niestety nie kupię, bo wtedy u mnie kasa nie będzie się zgadzać. :)
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#193

Ryszard 5 lata temu

Co to za abmy? Pytam bo nawet nie klikałem w link :)

Obrazek
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#194

yog 5 lata temu

Ten Chrystusek to ten remaster Grand Declaration, Wilczek to Wolf's Lair Abyss, a te dwa pozostałe to jakieś demo GDoW i cośtam, nie wiem.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Piekielny Stolec
Master Of Puppets
Posty: 164
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Dupa

#195

Piekielny Stolec 5 lata temu

Vexatus pisze:
5 lata temu
Obrazek
Kurła, a gdzie Esoteric Warfare? No i przede wszystkim:

GDZIE JEST DE MYSTERIIS DOM SATHANAS??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Za tak rażące braki nie kupię. Choć pewnie i tak bym nie kupił, bo mnie nie stać. Wolę cyfrowe.
Czasem idzie gładko, czasem jak po grudzie. Czasem jest ulga, czasem boli i piecze. Czasem czuć słabo, czasem dość mocno. Czasem wiele się nie ma, czasem całkiem sporo. Życie jest jak sranie...
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#196

yog 5 lata temu

To jest box A Season in BLASPHEMY, czyli nagrania z Blasphemerem. Tak, jak Peaceville wydaje podobnego boxa z picture diskami z wszystkimi nagraniami z Deadem ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#197

Hajasz 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
To jest box A Season in BLASPHEMY, czyli nagrania z Blasphemerem.
Chciałeś chyba powiedzieć, że to jest box zawierający płyty wydane dla SOM, która niestety nie posiada praw do De Mysteriis pomimo, że chyba kiedyś wypuściła ten album na winylu. Generalnie chuj z takim boxem skoro najważniejszego albumu brak.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#198

yog 5 lata temu

De Mysteriis wyjdzie za rok na 25 lecie za kolejne 150 euro :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#199

yog 5 lata temu

Takie tam zdjęcie katedry ;)

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#200

Vexatus 5 lata temu

Hajasz pisze:
5 lata temu
Jak się kasa ma zgadzać skoro dla większości Mayhem skończył się na debiucie!!! Dalsze płyty to takie ciekawostki na zasadzie "O Mayhem wydał nowy album. Tylko po co".
Często się z Tobą nie zgadzam, ale akurat tutaj muszę przyznać Tobie rację - dla większości, czyli tak zwanych fanów, wielbicieli, wyznawców, właścicieli wyjątkowo szkaradnych i głupich pudli (to ostatnie może kiedyś wyjaśnię w sprzyjających okolicznościach), Mayhem skończył się na debiucie, co dla mnie osobiście jest jakimś nieporozumieniem...

Wróć do „Black Metal”