Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17449
Rejestracja: 7 lata temu

#401

yog 4 lata temu

Wędrowycz pisze:
4 lata temu
2500 NOK tj. jakieś 1075 zł, w sumie sporawo za takie cudeńko, jakbym srał hajsem to pewnie bym brał jak pojebany :D
Sporawo, bo to ręczna robota samego Sverda, a nie jakiegoś tam byle rzemieślnika z ulicy!
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#402

Wędrowycz 4 lata temu

A to +1000 do kultowości :)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3115
Rejestracja: 5 lata temu

#403

kurz 4 lata temu

Jednym z moich ulubionych albumów Burzum jest Daudi Baldrs. Każdy utwór ma swoją magię, mega prostą i całkiem możliwe, że dzięki temu tak to na mnie oddziałuje. Może to i nie metal, może nagrane na grzebieniu, ale w tych prostych dźwiękach jest coś takiego zawarte, co chwyta za jajca.

Ostatni kawałek to kwintesencja samotności.

Mega niedoceniany album.


Oprócz muzyki, całą resztę mam w du ... żym poważaniu


Edit: Miałem na myśli przedostatni utwór, ostatni to pełen patosu i żalu pogrzeb wystawiony samemu sobie.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#404

TITELITURY 4 lata temu

Gdyby ktoś potrzebował repliki maczugi Varga to nic prostszego:
Kupię i będę wkładał deatwhorewi w dupę za każdym razem, gdy obrazi black metal, licząc że mu to nie sprawia przyjemności.
Jednym z moich ulubionych albumów Burzum jest Daudi Baldrs. (...) Może to i nie metal,

Trzeba wiele samozaparcia, żeby dostrzec piękno w tym amatorskim plumkaniu. Doceniam wrażliwość, doceniam. Prawie tak mocno, jak fanów industriali. I pisze to bez cienia ironii.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#405

Vexatus 4 lata temu

kurz pisze:
4 lata temu
Jednym z moich ulubionych albumów Burzum jest Daudi Baldrs.
Najgorsza płyta Burzum...
TITELITURY pisze: Trzeba wiele samozaparcia, żeby dostrzec piękno w tym amatorskim plumkaniu. Doceniam wrażliwość, doceniam. Prawie tak mocno, jak fanów industriali. I pisze to bez cienia ironii.
Co jest nie tak z Industrialem? :) Moja wrażliwość kończy się na HNW. Nie żeby to w jakiś szczególny sposób drażniło moje uszy, tylko jest po prostu nudne.

Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17449
Rejestracja: 7 lata temu

#406

yog 4 lata temu

Vexatus pisze:
4 lata temu
kurz pisze:
4 lata temu
Jednym z moich ulubionych albumów Burzum jest Daudi Baldrs.
Najgorsza płyta Burzum...
Bez przesady, riffy toto ma zajebiste, w przeciwieństwie do tego, co Varg na końcu serwował. Jak już wielokrotnie pisałem - do popołudniowej drzemki, idealny podkład.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#407

deathwhore 4 lata temu

TITELITURY pisze:
4 lata temu
Gdyby ktoś potrzebował repliki maczugi Varga to nic prostszego:
Kupię i będę wkładał deatwhorewi w dupę za każdym razem, gdy obrazi black metal, licząc że mu to nie sprawia przyjemności.
Masz 2127 postów, za 10 będziesz miał tyle, że jak postawisz dwukropek, to wyjdzie godzina o której umarł papież. Nie uważasz, że z tej okazji wypadałoby w końcu zmądrzeć? Zastanów się nad swoim życiem póki nie jest za późno.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#408

Vexatus 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Vexatus pisze:
4 lata temu
kurz pisze:
4 lata temu
Jednym z moich ulubionych albumów Burzum jest Daudi Baldrs.
Najgorsza płyta Burzum...
Bez przesady, riffy toto ma zajebiste, w przeciwieństwie do tego, co Varg na końcu serwował.
Obrazek

Gdzie Ty na tej płycie słyszysz jakieś riffy?
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17449
Rejestracja: 7 lata temu

#409

yog 4 lata temu

Oczywiście, a z czego ona się Twoim zdaniem składa, jeśli nie z riffów w formie midi? Gwiżdże się tę płytę zajebiście.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#410

deathwhore 4 lata temu

Uwaga uwaga, @yog raz nie nakłamał ani z prawdą się nie minął! Przynajmniej w zakresie faktów obiektywnych, bo gust nie mnie teraz oceniać. Otóż riff niekoniecznie musi być riffem gitarowym, może być również wykonywany przez inny instrument!

Pozostaje mieć nadzieję, że tej płyty nie gwiżdże się zajebiście, tylko koślawo, bo za duża ilość prawdziwego tekstu w wydaniu administratora @yog może być oznaką zaburzeń funkcjonowania funkcji psychicznych lub wręcz symptomem neurologicznym.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#411

TITELITURY 4 lata temu

Szanowny kolego deathwhore, ja tylko dostosowuję komunikat do interlokutora. Bardzo chciałbym uszanować Ojca Świętego w temacie o Burzum, niestety nie mogę, nad czym wielce ubolewam.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#412

Vexatus 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Oczywiście, a z czego ona się Twoim zdaniem składa, jeśli nie z riffów w formie midi? Gwiżdże się tę płytę zajebiście.
Moim zdaniem składa się z plumkania i pitolenia. Nie żeby to nie miało jakiegoś tam swojego klimatu. W końcu lubię sporo rzeczy w gatunku Dungeon Synth. :) Jak chcesz sobie pogwizdać to polecam "Wind of Change". ;)
deathwhore pisze: Uwaga uwaga, @yog raz nie nakłamał ani z prawdą się nie minął! Przynajmniej w zakresie faktów obiektywnych, bo gust nie mnie teraz oceniać. Otóż riff niekoniecznie musi być riffem gitarowym, może być również wykonywany przez inny instrument!
Już nawet nie chodzi o instrumentarium czy konkretne środki wyrazu - ta płyta ma po prostu zupełnie inną konstrukcję kawałków niż poprzednie. Częściowo wynika to z faktu braku normalnych instrumentów, a częściowo z tego, że się na gitarę obraził, bo mu się nagle przypomniało, że gitara to instrument dla czarnych. Tak czy siusiak płyta jest po prostu inna i zdecydowanie gorsza wydanej później "Hliðskjálf", która to już ma naprawdę świetny klimat.

Z chęcią bym sobie jeszcze podyskutował, ale świeże placki stygną w paczkomacie... :twisted:
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3115
Rejestracja: 5 lata temu

#413

kurz 4 lata temu

Nie rozumiem o co wam chodzi z tym plumkaniem. Toż to znak rozpoznawczy Krzycha.

Upieram się; kilka dźwięków na krzyż, a trafia jak katiusza w gestapowców.

Następna to już próbował udoskonalić, i nie wyszło.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#414

dj zakrystian 4 lata temu

kurz pisze:
4 lata temu
Nie rozumiem o co wam chodzi z tym plumkaniem. Toż to znak rozpoznawczy Krzycha.

Upieram się; kilka dźwięków na krzyż, a trafia jak katiusza w gestapowców.

Następna to już próbował udoskonalić, i nie wyszło.
Tez lubie to plumkanie. Klimat niesanowity a to kilka dzwiekow na krzyz celtycki. Varg byl mistrzem kompozycji. Nie zgodze sie tylko, ze kolejna nie wyszla. Jest rownie dobra. Od Krzycha lubie wszystko do Umskiptar wlacznie.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5423
Rejestracja: 6 lata temu

#415

pit 4 lata temu

Vexatus pisze:
4 lata temu
yog pisze:
4 lata temu
Oczywiście, a z czego ona się Twoim zdaniem składa, jeśli nie z riffów w formie midi? Gwiżdże się tę płytę zajebiście.
Moim zdaniem składa się z plumkania i pitolenia. Nie żeby to nie miało jakiegoś tam swojego klimatu. W końcu lubię sporo rzeczy w gatunku Dungeon Synth. :) Jak chcesz sobie pogwizdać to polecam "Wind of Change". ;)
W necie widziałem porównania albumów Aphex Twina, Rapoon, Subotnicka i cholera wie czego jeszcze, do tego vargowego plumkania.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17449
Rejestracja: 7 lata temu

#416

yog 4 lata temu

Vexatus pisze:
4 lata temu
yog pisze:
4 lata temu
Oczywiście, a z czego ona się Twoim zdaniem składa, jeśli nie z riffów w formie midi? Gwiżdże się tę płytę zajebiście.
Moim zdaniem składa się z plumkania i pitolenia. Nie żeby to nie miało jakiegoś tam swojego klimatu. W końcu lubię sporo rzeczy w gatunku Dungeon Synth. :)
Jak dla mnie, to praktycznie żaden Dungeon Synth się nie równa w kwestii kompozycji, melodii i riffów z Daudi Baldrs. 100% powagi. Poza Hlidskjalf oczywiście, ale mam wrażenie, że choć brzmi znacznie lepiej, to raczej muzyczka z Daudi Baldrs mocniej się wkręca. Wyjebane są te nutki, gdyby to wyszło jako soundtrack do gry na NES-a to by podnietom nie było końca. Jak dla mnie to ta płytka doskonale udowadnia, że Varg potrafi wiele za pomocą radykalnie prostych środków.
kurz pisze:
4 lata temu
Ostatni kawałek to kwintesencja samotności.

Edit: Miałem na myśli przedostatni utwór, ostatni to pełen patosu i żalu pogrzeb wystawiony samemu sobie.
No zajebiste te plumki z Illa Tidandi są strasznie, do deszczu za oknem pasuje idealnie ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3115
Rejestracja: 5 lata temu

#417

kurz 4 lata temu

No zajebiste te plumki z Illa Tidandi są strasznie, do deszczu za oknem pasuje idealnie ;)
Mi to bardziej pasuje do stateczku Pilota Pirxa wśród czerni i próżni, ale nie będę się sprzeczał, bo mi zaraz darkspejsem odpalisz
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#418

Lis 4 lata temu

Vexatus pisze:
4 lata temu
Moja wrażliwość kończy się na HNW. Nie żeby to w jakiś szczególny sposób drażniło moje uszy, tylko jest po prostu nudne.
Nie do końca o to w tym chodzi, hnw to jednak specyficzna forma transu, zbudowana na bazie harsh noisu. Na pewno błędem jest odbieranie tego w kategorii "słuchanie muzyki". Lubię czasem, tak jak i lubię np leżeć na łące i patrzeć w niebo, ot takie odbieranie różnych bodźców.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#419

Wędrowycz 4 lata temu

"Daudi Baldrs" i "Hlidskjalf" to jedyne niemetalowe płyty Varga, których słucham z nieskrywaną przyjemnością. W szczególności jako podkład kiedy szykuję się spać. Pełno to zajebistych melodii, tyle że to midi może odstraszać niektórych (dla mnie osobiście dodaje wręcz uroku). Natomiast takie "Sôl austan, Mâni vestan" i "The Ways Of Yore" już nie dorastają powyższym dwóm do pięt w budowaniu klimatu.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#420

dj zakrystian 4 lata temu

Wędrowycz pisze:
4 lata temu
"Daudi Baldrs" i "Hlidskjalf" to jedyne niemetalowe płyty Varga, których słucham z nieskrywaną przyjemnością. W szczególności jako podkład kiedy szykuję się spać. Pełno to zajebistych melodii, tyle że to midi może odstraszać niektórych (dla mnie osobiście dodaje wręcz uroku). Natomiast takie "Sôl austan, Mâni vestan" i "The Ways Of Yore" już nie dorastają powyższym dwóm do pięt w budowaniu klimatu.
Te dwie ostatnie jako tlo do prania czy skrobania ziemniakow. Ostatni Burzumowy w klimacie album to Fallen, choc lubie tez Umskiptar ale to juz zupelnie inne granie. I na tym by mogl poprzestac.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3115
Rejestracja: 5 lata temu

#421

kurz 4 lata temu

dj zakrystian pisze:
4 lata temu
Wędrowycz pisze:
4 lata temu
"Daudi Baldrs" i "Hlidskjalf" to jedyne niemetalowe płyty Varga, których słucham z nieskrywaną przyjemnością. W szczególności jako podkład kiedy szykuję się spać. Pełno to zajebistych melodii, tyle że to midi może odstraszać niektórych (dla mnie osobiście dodaje wręcz uroku). Natomiast takie "Sôl austan, Mâni vestan" i "The Ways Of Yore" już nie dorastają powyższym dwóm do pięt w budowaniu klimatu.
Te dwie ostatnie jako tlo do prania czy skrobania ziemniakow. Ostatni Burzumowy w klimacie album to Fallen, choc lubie tez Umskiptar ale to juz zupelnie inne granie. I na tym by mogl poprzestac.
Howgh
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17449
Rejestracja: 7 lata temu

#422

yog 4 lata temu

Słuchałem obu w wyniku powyższej wymiany zdań i wciąż mi wchodzą znakomicie te więzienne plumki.

Swoją drogą to szkoda, że nas kolega @Eligor opuścił, bo odświeżam ostatnio Moonblood, słucham sobie ichniego debiutu, niejakiego Blut & Krieg i tam zaraz po intro wchodzi In a Bloody Night of Fullmoon, oparty na niczym innym, jak pamiętnym riffie z Det Som Engang Var.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#423

Zsamot 4 lata temu

kurz pisze:
4 lata temu
Jednym z moich ulubionych albumów Burzum jest Daudi Baldrs. Każdy utwór ma swoją magię, mega prostą i całkiem możliwe, że dzięki temu tak to na mnie oddziałuje. Może to i nie metal, może nagrane na grzebieniu, ale w tych prostych dźwiękach jest coś takiego zawarte, co chwyta za jajca.

Ostatni kawałek to kwintesencja samotności.

Mega niedoceniany album.


Oprócz muzyki, całą resztę mam w du ... żym poważaniu


Edit: Miałem na myśli przedostatni utwór, ostatni to pełen patosu i żalu pogrzeb wystawiony samemu sobie.
Niedoceniany? Może zebrał kiepskie recenzje, ale szczerze, to wśród moich znajomych, fanów tegoż bandu, to bardzo doceniany album. Jeszcze spory klimat był dzięki oprawie graficznej, każdy kawałek "opisany" grafiką. Nie mogło nie trafić. ;)

Pamiętam, że na studiach spotkałem się, z tym albumem u osób, które w ogóle z metalem nie miały i nie chciały mieć nic wspólnego. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Andrzej Oktawa
Master Of Puppets
Posty: 117
Rejestracja: 5 lata temu

#424

Andrzej Oktawa 4 lata temu

卐 Show no mercy for the weak, Jesus mother can suck my dick! 卐
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17449
Rejestracja: 7 lata temu

#425

yog 4 lata temu

Kuuurwa, mam nadzieję, że ktoś to kolekcjonował!!! Nie, żebym oglądał wiele z tego, ale dla naukowców ciekawy materiał ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#426

porwanie w satanistanie 4 lata temu

Niepowetowana strata dla ludzkości.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17449
Rejestracja: 7 lata temu

#427

yog 4 lata temu

Hrabia powrócił na drugim koncie:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#428

Pioniere 4 lata temu

Podobno zarejestrowanym użytkownikom subskrybującym kanał Varga także odcięto dostęp do danych YT :shock:

Prawda to, czy nie - ma który tam konto i subskrybował kanał?
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#429

porwanie w satanistanie 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Hrabia powrócił na drugim koncie
U, już wywalone...

Zostają lochy ciemności.
sławek_peszko
Posty: 14
Rejestracja: 5 lata temu

#430

sławek_peszko 4 lata temu

Proszę bardzo,tradycyjnie jewtube stoi na straży moralności i politycznej poprawności,czytaj przeciwko wolności słowa. Możnaby powiedzieć,że przeciwko białym,ale przecież czarnuchow rasistow też banuja,albo czarnuchow będących rasistami wobec siebie samych...chociaż może i nie
Awatar użytkownika
Andrzej Oktawa
Master Of Puppets
Posty: 117
Rejestracja: 5 lata temu

#431

Andrzej Oktawa 4 lata temu

Pioniere pisze:
4 lata temu
Podobno zarejestrowanym użytkownikom subskrybującym kanał Varga także odcięto dostęp do danych YT :shock:
Prawda to, czy nie - ma który tam konto i subskrybował kanał?
Co to znaczy dostęp do danych YT? Subskrybowałem i reszta YT nadal działa (działa oczywiście to czego nie usunęli... mi osobiście usunęli tylko jeden filmik, ale obyło się bez ostrzeżenia tym razem).

I tak przy okazji, pan Louis Cachet aktualnie publikuje tutaj: https://www.bitchute.com/channel/thuleanperspective/
卐 Show no mercy for the weak, Jesus mother can suck my dick! 卐
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#432

Pioniere 4 lata temu

Nie mam pojęcia, co to znaczy. Sam przecież się pytam, ale widzę, że nie skoro tak napisałeś a ...
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#433

Wędrowycz 4 lata temu

Mnie tam konta nikt nie odciął, a miałem subskrypcję jego kanału. Zawsze mówiłem, że to jewtube i tak jest. Poprawność polityczna to nowa mowa nienawiści, jak to Orwell przepowiedział ileś lat temu.
Odium Humani Generis
Kosynier
Posty: 87
Rejestracja: 4 lata temu

#434

Kosynier 4 lata temu

Jego drugi kanal, ktory zalozyl dzien pozniej tez zdjeli, a oprocz tego setki innych. Takze nadszedl czas, zeby znalezc inna platforme, bo jewtube bedzie regularnie usuwal wszystko co prawilne i nie po ich mysli.
Awatar użytkownika
Andrzej Oktawa
Master Of Puppets
Posty: 117
Rejestracja: 5 lata temu

#435

Andrzej Oktawa 4 lata temu

Posłuchaj, chłopcze. Zbudowałem to wszystko z niczego. Na początku było tu tylko bagno i wprawdzie król powiedział, że nie ma sensu budować zamku na bagnie, jednak go zbudowałem, żeby mu pokazać, że to jest możliwe. Ale zamek utonął w bagnie. Zatem zbudowałem drugi, który też utonął w bagnie. Wtedy zbudowałem trzeci, a ten najpierw spłonął, a potem utonął w bagnie. Zbudowałem czwarty i ten stoi. To właśnie dostaniesz, chłopcze. Najpotężniejszy zamek na tej wyspie.
moze i usunęli drugi kanał, ale ma kolejny i ten działa już sześć(6) dni!
卐 Show no mercy for the weak, Jesus mother can suck my dick! 卐
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17449
Rejestracja: 7 lata temu

#436

yog 4 lata temu

Trzeci też poleciał.

Ja to tylko tu zostawię:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#437

Lis 4 lata temu

Varg to jest spoko gość
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#438

Nebiros 4 lata temu

Najspokszejszy gość z całej sceny BM!
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17449
Rejestracja: 7 lata temu

#439

yog 4 lata temu

Chyba Fenriza nigdy nie widziałeś!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#440

Nebiros 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Chyba Fenriza nigdy nie widziałeś!
Widzieć nie widziałem, ale w sumie racja ex aequo z fenrizem najspokszejsze blekowe typy! ;)
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#441

Vexatus 4 lata temu

Nebiros pisze:
4 lata temu
Najspokszejszy gość z całej sceny BM!
Czasem tylko zasztyletuje sobie jakiegoś geja kryptokomunistę. Drobnostka... ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17449
Rejestracja: 7 lata temu

#442

yog 4 lata temu

Chyba komunistę kryptogeja??
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#443

Nebiros 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Chyba komunistę kryptogeja??
Właśnie chciałem to napisać :D

Mimo to, wciąż najspokszejszy gość! ;)
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#444

Zsamot 4 lata temu

W Stanach by jeszcze siedział, albo dostał krzesło. A tu zachwyty nad wielką metamorfoza. Kużwa, nieważne kogo, ale zajebał człowieka, a tu słyszę spoko gość. W mej pracy mam non stop kontakt z mordercami itp. ale nigdy nie pomyślę o nich "spoko gość", nawet jeśli jest nim, nawet jeśli sobie żartujemy. Facet przekroczył pewien mentalny Rubikon.

Co nie zmienia faktu, że lubię jego muzę.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17449
Rejestracja: 7 lata temu

#445

yog 4 lata temu

Czyli co, wszyscy przestępcy na krzesło, bo tak jest w Stanach? Może eugenika chorych psychicznie przy okazji, tak dla świętego spokoju?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3115
Rejestracja: 5 lata temu

#446

kurz 4 lata temu

Bez jaj zabicie człowieka to zabicie człowieka i tyle. Jakiekolwiek byłyby to motywy.

Chociaż w furii to nie wiadomo, nie raz nie dwa drżałem o życie, ale to w „zetknięciu” z kobietami także raczej się nie liczy.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#447

porwanie w satanistanie 4 lata temu

Zsamot pisze:
4 lata temu
Kużwa, nieważne kogo, ale zajebał człowieka
Ekhm... ważne kogo i ważne dlaczego. Cała idea potępienia za zabicie akurat człowieka opiera się przecież zasadniczo na wyróżnieniu człowieka jako kogoś, zatem istotne jest, kim ten ktoś jest i istotne są okoliczności.

Gdzie w tym akurat wypadku wiemy o nich mało i wiarygodnych źródeł w zasadzie brak, to inna sprawa.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2019, 12:56 przez porwanie w satanistanie, łącznie zmieniany 1 raz.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#448

deathwhore 4 lata temu

Widać norweski system resocjalizacyjny działa.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17449
Rejestracja: 7 lata temu

#449

yog 4 lata temu

deathwhore pisze:
4 lata temu
Widać norweski system resocjalizacyjny działa.
No, tak by wynikało z tego wywiadu z Gaahlem, do którego Faust dzwonił z powinszowaniem coming outu :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#450

Lis 4 lata temu

Faust to też spoko gość

Wróć do „Black Metal”