Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

Re:

#551

TITELITURY 4 lata temu

deathwhore pisze:
4 lata temu
Jak wyciąga ze spodni to czasem się przewraca, tak mu się środek ciężkości przesuwa.
Jak mu staje, to mdleje, bo krew odpływa tam z mózgu.
W ogóle to dlaczego nie rozmawiamy o muzyce Nergala tylko o jego fizycznej postaci?!
Nie ma o czym i facet wie to doskonale, dlatego lansuje się w periodykach dla kobiet. Wie to on, wiemy my, tylko Hajasz jeszcze nie wie.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.

Tagi:
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#552

Hajasz 4 lata temu

Hajasz dobrze wie tylko ma na to wyjebane i nie wpierdala na forum każdego posta co zrobił Nergal w przeciwieństwie do wielu tu innych.
Gówno mnie obchodzi ile razy napierdala trepa w worek czy jakie sobie pisanki zrobił ale to właśnie tacy jak wy stanowicie paliwo dla wszelkiej maści celebrytów. Nie ważni są fani, którzy poklepią cię po dupie ale właśnie tacy obserwatorzy, którym włącza się takie tępe i bezmózgowe podaj dalej tego co zrobiła osoba, której po prostu nie lubią. Sam jestem ciekaw ilu takich Tutków obserwuje wszystkie konta Nergala z codzienną nadzieją, że ów idol wstawi jakąś fotę, która sprawi, że będę miał pożywkę. Co Tutti przyznaj się ile pudelków, serdelków obserwujesz i na hasło Nergal od razu serce ci szybciej bije.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#553

TITELITURY 4 lata temu

No właśnie nie obserwuję i to jest największy dramat. :/ Od kiedy kupiłem sobie smartfona z przeglądarką SROM, mam tam taką opcję, że wyświetlają mi się aktualności. A to że spadnie asteroida, a to że III Wojna światowa wymorduje miliardy ludzi, A to że Roger Scrotum nie będzie zasiadał w jakiejś komisji urbanizacyjnej, ponieważ lewicowy polityk zgodnie ze standardami współczesnej demokracji tak mu zrobił koło dupy, że go wyjebali, itp. No i tak co pewien czas wyskakują mi rewelacje o Nergalu. Na Pudelku, kozaczku, kobiecie.pl, moim psie oraz innych tego typu. Serio, nie śledzę faceta. On sam mi się, że tak powiem, wpierdala w życie ze swoim chujowym gwiazdorzeniem. Wszystko, co tu o nim wrzucam, że tak powiem samo mi się narzuca. Bardzo to żałosne, że tak powiem, bo nie jestem, że tak powiem, absolutnie zainteresowany jego muzyką, jego życiem, jego infantylnym światopoglądem, który zatrzymał się na poziomie piętnastoletniego fana Crandle of Flight oraz Wodos i Batlord. Także, że tak powiem, Twoje insynuacje są, że tak powiem, błędne. Serio.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#554

Hajasz 4 lata temu

A bo widzisz tak twoja przeglądarka SROM ma taką fajną funkcje zapamiętywania wpisywanych haseł do wyszukiwarki i przeglądanych stron. Ba lubi się też wzorować na tym co oglądasz na YT albo generalnie jakie filmiki przeglądasz na portalach więc podsuwa ci te tematy trafnie albo mniej. W przypadku Nergala na 100% się nie myli i trafia w dziesiątkę twego gustu.

P.S. Mi proponuje wizje Jackowskiego, nowy MK11 i a jakże nowe info od Batushka.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#555

TITELITURY 4 lata temu

A widzisz. Mi również proponuje Jackowskiego, a wcale nie jestem zainteresowany jakimiś hochsztaplerami. Po prostu na YT włączam metal, czytam Chaosvault i inne, i tak mnie spozycjonowało, że teraz wyskakuje wszystko z tagiem "Nergal". Wcale to nie oznacza, że wyszukuję informacji na jego temat. Także jesteś w błędzie.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#556

Hajasz 4 lata temu

W takim razie na bank podsłuchują cię kosmici (a oni się nie mylą) i dlatego otrzymujesz dzienne info od pana Adama. W sumie to chyba i tak lepiej niż by ci proponowali prenumeratę czasopisma Adam.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#557

TITELITURY 4 lata temu

I Men. Kiedyś w gówniarskich czasach idziemy sobie z kolegami "za garażami". Pierwsze lata Republiki Okrągłego Stołu, wszędzie jeszcze gruzy, na których rosły ostatnie bloki z wielkiej płyty; miejsca do szlajania się było od groma, nie to co teraz. I tak sobie idziemy, a tam pod krzakiem czarny worek na śmieci wypełniony, widać wyraźnie, czasopismami. Hurra ! Świerszczyki ! - zakrzyknęliśmy uradowani, my wówczas około 7 - 8 letni gówniarze i z wypiekami na twarzach zabraliśmy się do rozdzierania wora pełnego skarbów gołych cipek, cycków, całego tego bajzlu, którego piękno niejasno przeczuwaliśmy, ale ze względu na młody wiek było jeszcze raczej jakąś formą huliganki polegającej na robieniu rzeczy zabronionych przez rodziców, niż wynikało z zachwytu kobiecym ciałem. I jakiż był nasz zawód, gdy okazało się, że to jakiś chujołak wyjebał kilkadziesiąt numerów "Adama" oraz "Mena". Najpierw była ciekawość, ponieważ w tych normalnych czasach pedały siedziały tam, gdzie ich miejsce, czyli w rynsztoku, i nikt o nich głośno nie mówił, a potem przyszło obrzydzenie. Od tego momentu żyję w przeświadczeniu, że jak facet ciśnie drugiego w kakao, to nadaje się do lobotomii, a nie na polityka. I tylko czekać, aż na łamach zagości Nergal o ile jeszcze te czasopisma się ukazują. "Lubię w kakao, bo Diabeł, to ścieżka lewej ręki. Tak wyrażam swój bunt przeciwko katolickim normom" powie w wywiadzie dla TVNu.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#558

yog 4 lata temu

A to stąd ta trauma!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#559

Ryszard 4 lata temu

Jaka trauma? Pierwszy wzwód. Dlatego przegląda, bo nienawidzi, nomen omen - "Inaczej" ;)

Jakbym księdza słyszał, moralizującego nad palonym Harrym Potterem i Pokemonami.

Wszędzie się pojawianie i sianie zamętu w glowach nabitych, w przeciwieństwie do Nergala, tak nowoczesnymi jak powyższy poglądami to jak najbardziej udane celebryctwo. Kasa tez na 100i się zgadza.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#560

TITELITURY 4 lata temu

O wypraszam sobie! Nie mam nowoczesnych poglądów, proszę mnie nie obrażać!
A to stąd ta trauma!
Też miałbyś traumę. Dla Ciebie to wciąż fajni panowie z tęczowymi flagami, ja już tych wspomnień nie wymażę z głowy, brr. :D
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#561

Molotow 666 4 lata temu

"Evangelia Heretika" 2 x DVD plus CD... Wziąłem teraz w trasę... To koncert z Warszawy świetny ale z Paryża to pełen profesjonalizmu schow.... Cholernie dobrze stare utwory wyszły.... Z Wawy to "Wolves Guard My Coffin" miażdży jaja... Francuzi dostali po dupie "Pure Evil & Hate".... Wielu z nas zapewne chciałoby posiadać taki dorobek artystyczny... Kurwa nie ukrywam, że BEHEMOTH rozpierdala system na każdym kontynencie... Świadomość artystyczna Nergala poraża a co za tym idzie, pewnie i niezły zysk... I dobrze kurwa bo to profesjonalne muzykanty... Każdy album posiada szlagiery muzyki metalowej.... "Conquer All", "Antichristian Phenomenon", "Satan Sword (A Have Become)", "As Above So Below" i wiele innych... Ej mija tyle lat... Tyle pierdolonych lat a BEHEMOTH rozkurwia nadal i to na najwyższym światowym poziomie...
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#562

Zsamot 4 lata temu

Konkretne wydawnictwo. Życzyłbym sobie więcej tak profesjonalnie zrobionych wydawnictw. I to zarówno od strony wizualnej, dźwięku, jak i samej plastycznej. Do tego rozsądna cena. Można nie lubić lidera, ale koncerty to są cholernie mocną stroną tego bandu.

Cały czas próbuję polubić mocniej ostatni album, ale niestety, Satanist to był taki majstersztyk, ten zaś jest ciekawym, acz mam wrażenie rozwodnionym zamysłem na takie dźwięki. Pewnie, ze są świetne utwory, całość się broni pod każdym względem, ale brak mi w tej płycie tego czegoś...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#563

Molotow 666 4 lata temu

@Zsamot pełna racja... Tak ostatni album jest juz u mnie wysoko oceniane ale do "Satanist" niestety nie podskoczy..... Uwielbiam....
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#564

Zsamot 4 lata temu

Obawiam się, że takiej wolty jak z Satanist teraz nie uczynią, zatem może być średniawo... Może czas na chwilę się zatrzymać i zregenerować, chyba że im właśnie trzeba non stop być w tyglu muzycznym. Niemniej- poczekam na nowy album, wracając do starszych, niby leśnych, Satanici i Thelemy.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#565

dj zakrystian 4 lata temu

Zsamot pisze:
4 lata temu
Obawiam się, że takiej wolty jak z Satanist teraz nie uczynią, zatem może być średniawo... Może czas na chwilę się zatrzymać i zregenerować, chyba że im właśnie trzeba non stop być w tyglu muzycznym. Niemniej- poczekam na nowy album, wracając do starszych, niby leśnych, Satanici i Thelemy.
Oni juz nic lesnego nie graja od Pandemonic Incantation. Ta ostatnia co ma tytul jak pozegnalny album HIM ma cos czasami z lasu, albo jakiejs ruiny katedry stojacej w lesie. Tylko jakby rozwodnili temat i czasem brak tam klimatu, albo srogiego nakurwu. Za malo Behemotha w Behemothcie.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#566

deathwhore 4 lata temu

Mnie tam już w 2003 starsi koledzy tłumaczyli, że Nergal się sprzedał, a Behemoth należy pierdolić. To cytat, pamiętam jak dziś.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#567

yog 4 lata temu

To jeden z niewielu przypadków, w którym starsi koledzy metalowcy mieli rację. Mi szczęśliwie nikt tego nie musiał mówić w tym 2003 roku, sam ogarnąłem, że taki D666 trochę lepsze granie ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#568

Hajasz 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Mi szczęśliwie nikt tego nie musiał mówić w tym 2003 roku, sam ogarnąłem, że taki D666 trochę lepsze granie ;)
No widzisz i od ponad 15 lat tkwisz w błędzie.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#569

yog 4 lata temu

Jestem pewien, że Pan Adam by się ze mną zgodził!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#570

Zsamot 4 lata temu

dj zakrystian pisze:
4 lata temu
Zsamot pisze:
4 lata temu
Obawiam się, że takiej wolty jak z Satanist teraz nie uczynią, zatem może być średniawo... Może czas na chwilę się zatrzymać i zregenerować, chyba że im właśnie trzeba non stop być w tyglu muzycznym. Niemniej- poczekam na nowy album, wracając do starszych, niby leśnych, Satanici i Thelemy.
Oni juz nic lesnego nie graja od Pandemonic Incantation. Ta ostatnia co ma tytul jak pozegnalny album HIM ma cos czasami z lasu, albo jakiejs ruiny katedry stojacej w lesie. Tylko jakby rozwodnili temat i czasem brak tam klimatu, albo srogiego nakurwu. Za malo Behemotha w Behemothcie.
Ale ja nic takiego nie oczekuję, sięgam po pierwsze nagrania i starczy. ;)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#571

deathwhore 4 lata temu

Można różnie rozumieć tamto zdanie, że niby Satanica i Thelema były leśne i pewnie kolega chciał się wykazać, że wcale leśne nie były.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#572

dj zakrystian 4 lata temu

deathwhore pisze:
4 lata temu
Można różnie rozumieć tamto zdanie, że niby Satanica i Thelema były leśne i pewnie kolega chciał się wykazać, że wcale leśne nie były.
No bo zdecydowanie nie byly. Swoja droga, co takiego sie stalo u Adama w tym 2003, ze jest passe? Plyty wlacznie do Satanist sa przeciez sluchalne a nawet zacne.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#573

deathwhore 4 lata temu

No i Szamot też tego nie napisał, chociaż zrobił to dwuznacznie. A jesteś starszy ode mnie, lepiej powinieneś pamiętać jaka była atmosfera wokół Behemoth wtedy. Komercyjna kurwa, która zmienia muzykę i ideologię za żydowskie pieniądze, hyhy.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#574

Wędrowycz 4 lata temu

To ja się znowu powtórzę, bo mam wrażenie że już to pisałem, ale nie chce mi się szukać. Ja lubię wszystkie płyty Behemotha poza ostatnią, która jest moim zdaniem naprawdę gówniana.
Satanica i Thelema leśne? Srogie grzyby Sebastianie.
Odium Humani Generis
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#575

Molotow 666 4 lata temu

Wędrowycz pisze:
4 lata temu
To ja się znowu powtórzę, bo mam wrażenie że już to pisałem, ale nie chce mi się szukać. Ja lubię wszystkie płyty Behemotha poza ostatnią, która jest moim zdaniem naprawdę gówniana.
Satanica i Thelema leśne? Srogie grzyby Sebastianie.
Nie no ludzie POTĘŻNA "Thelema point six" leśnym albumem?!?!? Szok!!!! Lasu tu tyle co.... Kurwa nawet nie kończę...
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#576

deathwhore 4 lata temu

To jest zabawne, bo nikt nie napisał, że to leśny album.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#577

yog 4 lata temu

Tak się rodzą plotki, które doprowadzały do pogromów. Coś takiego akurat w temacie o twórczości niejakiego Holocausto. Przypadek??
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#578

Wędrowycz 4 lata temu

Oj bo Szamot napisał tak to zdanie, że jak sam @deathwhore zauważyłeś, można interpretować je dwuznacznie.
Odium Humani Generis
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#579

Molotow 666 4 lata temu

No właśnie... Koniec pierdolenia... Włączę sobie "Grom" i czas do spania...
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#580

yog 4 lata temu

Ostateczne zepsucie fanów behemota, czyli Blow my trumpet, Gabriel:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#581

Hajasz 4 lata temu

Czekałem kiedy ktoś kto nie śledzi Behemoth wstawi to. Nie zawiodłem się.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#582

yog 4 lata temu

Adam mi płaci za promocję w ziarenkach kawy, które potem wypalam i piję przy poprawianiu forum, więc wrzucam.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#583

Belzebóbr 4 lata temu

Tylko, że najpierw zrobiła laskę Nergalowi i Nergal ją przysłał to typa żeby i jemu trąbkę wciągnęła a oni to nagrają i wrzucą na insta.
Awatar użytkownika
Rujewit
Posty: 7
Rejestracja: 6 lata temu

#584

Rujewit 4 lata temu

Adaś zawsze miał parcie na szkło i chyba w końcu dopiął do tego do czego tak bardzo dążył... W końcu chyba może żyć z "muzyki" i być rozpoznawalną personą ... Cóż każdy ma swoje w życiu cele...
- Kill Yourself or Die -
paero123
Posty: 64
Rejestracja: 5 lata temu

#585

paero123 4 lata temu

Nergal "in war with wasps" in Prague :-)
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#586

Vexatus 4 lata temu

Rujewit pisze:
4 lata temu
Adaś zawsze miał parcie na szkło i chyba w końcu dopiął do tego do czego tak bardzo dążył... W końcu chyba może żyć z "muzyki" i być rozpoznawalną personą ... Cóż każdy ma swoje w życiu cele...
Tylko jedni je realizują, a inni płaczą potem z tego powodu na forum...
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#587

TITELITURY 4 lata temu

Jak już żem napisał na fejsiku, też bym się zajął czymś innym, gdybym pojawił się na koncercie tego zespołu. W ich przypadku wypadło na rypadło. I tak dobrze, że hetero. Przy tym zespole można spodziewać się wszystkiego.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#588

dj zakrystian 4 lata temu

TITELITURY pisze:
4 lata temu
Jak już żem napisał na fejsiku, też bym się zajął czymś innym, gdybym pojawił się na koncercie tego zespołu. W ich przypadku wypadło na rypadło. I tak dobrze, że hetero. Przy tym zespole można spodziewać się wszystkiego.
A wiesz, ze ostatniego fagasa Dody wydymal/a w kake dildem Rafalala? Serio, takie cos mi sie przypadkiem wyswietlilo jakis czas temu jak zabladzilem w internetach. Jakis mlody tygrys kapitalizmu, byznesmen. To troche jak Adam, ale nie do konca.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3118
Rejestracja: 5 lata temu

#589

kurz 4 lata temu

Nergal oprócz tego ze jest zdolnym artystą i dobrym muzykiem, jest świetnym biznesmenem.
I kurwa bardzo dobrze. A że część ludzi to wkurwia, ta umiejetność wpasowania się we współczesny model autoreklamy, to chuj im w dupę. I założę się o dobrą wódkę, że wielu z nim to zrobi dobrze nawet.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#590

Lis 4 lata temu

Ja nie jestem zawistny, i imponują mi ludzie sukcesu, a pogardę lub obojętność odczuwam raczej do nieudaczników. Dlatego nie żebym Nergala przesadnie lubił, ale ma moją sympatię. Chłopak się rozwija we wszystkich kierunkach które go interesują, do tego zarabia na tym nie małe pieniądze, super.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#591

Hajasz 4 lata temu

kurz pisze:
4 lata temu
Nergal oprócz tego ze jest zdolnym artystą i dobrym muzykiem, jest świetnym biznesmenem.
I kurwa bardzo dobrze. A że część ludzi to wkurwia, ta umiejetność wpasowania się we współczesny model autoreklamy, to chuj im w dupę. I założę się o dobrą wódkę, że wielu z nim to zrobi dobrze nawet.
Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie Kurz powiedział świętą prawdę.
GRINDCORE FOR LIFE
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#592

deathwhore 4 lata temu

Gorąco zapraszam do dyskusji na temat biznesów Darskiego, tego czy sobie zakręcił wąsa czy chuja pokazał, do tematu viewtopic.php?f=2&p=54978#p54978
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3118
Rejestracja: 5 lata temu

#593

kurz 4 lata temu

Wrzuć tam połowę swoich postów - to będzie dobry początek
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#594

deathwhore 4 lata temu

Niestety nie mogę, bo nie mam uprawnień moderatora.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#595

dj zakrystian 4 lata temu

Ten pudelek Nergala to juz nierozerwalnie czesc jego osobowosci a i widac, ze Adas sam wrecz o to zabiega i mimo poczatkowych deklaracji, ze to nie jego swiat, to pokochal bycie na szkle papparatzi i tabloidy. Nawet juz niespecjalnie to ukrywa. Dopoki dostarcza takich plyt jak Evangelion czy Satanist jest ok. Ostatnia raczej czytelnikom Gali czy Zyda na Goraco sie nie spodoba, ale jest to juz wyrazny uklon w strone tzw. szerszej publice.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#596

yog 4 lata temu

Jakieś nowe teledyski, pewnie to, co zawsze, jakieś krzyże i dużo dłoni składanych jak do zbierania deszczówki.

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#597

TITELITURY 4 lata temu

Po taniości kspelusik z me and that Man. Wygląda w tym przekomicznie, kiedy stroi groźne miny. Może z dźwiękiem wygląda to lepiej, ale ja słuchałem bez dźwięku, który w tej kapeli jest najmniej istotny.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#598

Marduk666 4 lata temu

Adaś w tym kapeluszu wygląda na poważnego człowieka.


Eeee kurwa ubiegł mnie :/
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#599

yog 4 lata temu

TITELITURY pisze:
4 lata temu
Może z dźwiękiem wygląda to lepiej, ale ja słuchałem bez dźwięku, który w tej kapeli jest najmniej istotny.
To ja lepiej, bo przeklikałem kadry na pauzie :D
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#600

Marduk666 4 lata temu

To ja gorzej niż yog, ale lepiej niż Titek bo bez dźwięku, ale przeklikałem nie na pauzie i tylko do połowy :p

Wróć do „Black Metal”