Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#451

Hajasz 4 lata temu

Mówi się get a fuckin car tłuku.
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#452

KorgullExterminator 4 lata temu

Ahahahaha. Get a car ahahahaha. Skad ty sie wziales

Obrazek
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#453

yog 4 lata temu

Krystek tak do Snorre nie mówi w Lords of Chaos aby?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

#454

Metalized 4 lata temu

KorgullExterminator pisze:
4 lata temu
Muzyke graja dobra, prywatnie sa pierdolnieci i powinni wszyscy byc na obserwacji psychiatrycznej. Odpalilem swoje stare DVD Live in Marseille 2000 nagrane u zabojadow we Francji, ktora black metalem stoi, nawet dziadek Varg tam zamieszkal. W zakladce Extra Future - Backstage Footage robia skaryfikacje jakiejs dupie, a ta cieszy banana.
Mam to dvd, jakiejś wielkiej sznyty jej nie robi przecież :D Wytwarza tylko więcej szpar do penetracji hehe
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#455

KorgullExterminator 4 lata temu

Pojebani. A ta cala historia z samobojem Szweda Deada jest sfabrykowana. Nie wierze w to hollywoodzkie gowno ze on sobie rozcial bandy i szyje a potem jeszcze dzwigal tymi obrobionymi girami shotgun i ulozyl sie idealnie do fotografii. To tylko popierdolency mogli tak sfabrykowac. Szkoda mlodych ludzi ze tak potoczyly sie ich losy. Dla slawy i dolara..
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#456

Hajasz 4 lata temu

Nie myśl nad sprawami, które cię przerastają.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#457

KorgullExterminator 4 lata temu

Hajasz pisze:
4 lata temu
Nie myśl nad sprawami, które cię przerastają.
Ciebie przerasta dzwiganie tlenu w plucach wiec zamilcz. Chyba ze absolutnie wierzysz w legende Mayhem. Nawet ta pizda Maniac udawal ostro, bral kosy na miesnie zeby zyl nie przekroic. A w wywiadach wielki sadomasochista. Idz pan w uj z tymi tragikomediami z Norwegii. Jeden wielki banal.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#458

Hajasz 4 lata temu

Przecież to ty naoglądałeś się filmu i w głupiej głowie pozostał obraz śmierci Dead'a, którą ukazali w filmie. Weź pomyśl trochę przecież tego nikt nie widział a to tylko reżyserska wizja a ty wierzysz w to jakby mikołaj się zeszczał.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#459

KorgullExterminator 4 lata temu

Hajasz pisze:
4 lata temu
Przecież to ty naoglądałeś się filmu i w głupiej głowie pozostał obraz śmierci Dead'a, którą ukazali w filmie. Weź pomyśl trochę przecież tego nikt nie widział a to tylko reżyserska wizja a ty wierzysz w to jakby mikołaj się zeszczał.
Znowu Hajasz i g..no prawda. A pamietne zdjecie:

Obrazek

Przeciez utalentowani amerykanscy Zydzi ktorzy tam grali glowne role w filmie rezyserowanym przez slawnego Szweda z Bathory od Madonny i innych teledyskow, bazowali na historii z ksiazki, tudziez legendach krazacych wsrod metalowej gawiedzi od ponad dwoch dekad. To ze sobie pocial to i tamto, to nie scenariusz, tylko jasny przekaz, rowniez od czlonkow samego zespolu Mayhem matolku.

Tylko debil uwierzylby ze on tak sobie odlozyl kose, a potem ulozyl shotgun zaraz obok rozwalonego czerepu. Wszystko to fake, nawet krew na tej fotce jest sztuczna baranku.

Jestes az tak glupi i naiwny zeby nie zauwazyc ze ta fotka jest sztuczna, ze to fake?
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#460

Hajasz 4 lata temu

No i co widzisz na tym zdjęciu ? To co widziałeś na filmie ? Przyjrzyj się temu nożowi i pomyśl.
Ja pierdolę przecież nawet Maciek z Klanu wie, że przedmioty ułożył idiota Euro. Kargull wake up mikołaj nie istnieje.
Ostatnio zmieniony 07 lip 2019, 01:40 przez Hajasz, łącznie zmieniany 1 raz.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#461

yog 4 lata temu

Dokładnie, kto zna dobrze to zdjęcie wie, że na filmie było inaczej :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#462

KorgullExterminator 4 lata temu

Film to film. Jeszcze wieksza parodia calej historii. Zdjecie tego gnojka ktorego chwalebnie nazwali Deadem jest sfabrykowane. Caly ten norweski legendarny Mayhem story to jeden wielki wal dla baranow takich jak wy. Trzeba byc uposledzonym zeby uwierzyc ze noz po spreparowaniu ramion i szyi denat tak moze odlozyc, a tym bardziej shotgun po odstrzeleniu czerepu. Musicie miec IQ wiewiorki zeby tak sie dac zmanipulowac. Debile?
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#463

Hajasz 4 lata temu

KorgullExterminator pisze:
4 lata temu
Film to film. Jeszcze wieksza parodia calej historii. Zdjecie tego gnojka ktorego chwalebnie nazwali Deadem jest sfabrykowane. Caly ten norweski legendarny Mayhem story to jeden wielki wal dla baranow takich jak wy. Trzeba byc uposledzonym zeby uwierzyc ze noz po spreparowaniu ramion i szyi denat tak moze odlozyc, a tym bardziej shotgun po odstrzeleniu czerepu. Musicie miec IQ wiewiorki zeby tak sie dac zmanipulowac. Debile?
Ty na prawdę jesteś tumanem. Przecież ci napisałem, że wszyscy wiedzą łącznie z Maćkiem z Klanu, że zdjęcie jest prawdziwe tylko głupi Euro sobie trochę pozmieniał otoczenie aby fotka lepsza wyszła. No i wyszła.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#464

KorgullExterminator 4 lata temu

Prawdziwe jak scena zabojstwa Euro w hollywoodzkim filmie. Nawet Burzum ktory wlasnorecznie go odjebal temu przeczy. Hajasz wie lepiej. Sluchajcie Hajasza. Najmadrzejszy.
Ostatnio zmieniony 07 lip 2019, 02:02 przez KorgullExterminator, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#465

Hajasz 4 lata temu

No to weź wytłumacz mi bom głupi co ci nie pasi w tym zdjęciu a co wszyscy wiedzą oprócz ciebie.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#466

KorgullExterminator 4 lata temu

Hajasz pisze:
4 lata temu
No to weź wytłumacz mi bom głupi co ci nie pasi w tym zdjęciu a co wszyscy wiedzą oprócz ciebie.
Na moje oko to fake. I tu nie trzeba byc technikiem kryminalistycznym. Jasno widac ze to nie jest denat, ze flaki i krew sa sztuczne a i sposob ulozenia ostrza i broni sa dalekie od aktu samobojczego. Tu trzeba byc konkretnym debilem zeby uwierzyc ze oto banda dwudziestolatkow wpada i robi taka fotke na miejscu zbrodni a potem ja legalnie upublicznia. W ktorym kurwa kraju na swiecie panuja takie zwyczaje?! Bo nie znam.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#467

Hajasz 4 lata temu

Odsyłam do posta nr 460 i 463.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#468

KorgullExterminator 4 lata temu

To sobie odsylaj. Jak pokazesz mi kraj w Europie ktory zezwala na legalne upublicznianie zdjec z morderstw i samobojstw, to pogadamy. Sadziles ze Norwegowie by na to zezwolili? Tak, zezwoli bo to fake, pod pretekstem tzw. sztuki gore, tak jak amerykanski Freddy Krueger. Uzyj w koncu mozgowia!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#469

Hajasz 4 lata temu

Polecam lekturę Medycyna Sądowa w tej sprawie.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#470

KorgullExterminator 4 lata temu

Hajasz pisze:
4 lata temu
Polecam lekturę Medycyna Sądowa w tej sprawie.
To sie tyczy ciebie. Patomorfologia. Nie slyszalem zeby takie niecenzuralne zdjecia tak wyciekaly. Nawet po Smolensku nie upublicznili wszystkiego.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#471

Hajasz 4 lata temu

KorgullExterminator pisze:
4 lata temu
Nie slyszalem zeby takie niecenzuralne zdjecia tak wyciekaly.
A nie słyszałeś o tym, że chłopaki z zespołu sami porobili fotki i sobie je wywołali. Więc o jakim wycieku mówisz ?
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#472

KorgullExterminator 4 lata temu

Hajasz pisze:
4 lata temu
KorgullExterminator pisze:
4 lata temu
Nie slyszalem zeby takie niecenzuralne zdjecia tak wyciekaly.
A nie słyszałeś o tym, że chłopaki z zespołu sami porobili fotki i sobie je wywołali. Więc o jakim wycieku mówisz ?
No wlasnie. Jeden wielki podrobiony fake. Ty, gdybys uzyl mozgowia, domyslilbys sie ze takich zdjec policja nigdy nie upubliczni. Kurta Cobaina widziales z odstrzelonym mozgiem po samobujstwie??! Tym bardziej te gnojki dwudziestoletnie zesrane po takim akcie nie robilyby zdjec, tylko pospierdalaliby sie pochowac u mamy. Wszystko podrobione jak szkolna legitymacja. Ciekawe ktory szef wytworni metalowej z Niemiec lub Francji to oplacil. Jakas grubsza R.Y.B.A.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#473

Hajasz 4 lata temu

Wiesz jak mieszkałem kiedyś na takim opolskim blokowisku to pewnego lipcowego upalnego dnia zjechała się policja pod jeden z bloków.
My z chłopakami jeszcze nastolatkowie zaciekawieni co się dzieje wbijamy za policjantami do owej klatki na ostatnie piętro. Tam panowie wywarzają drzwi i tak jak to zrobili oboje wybiegają zakrywając twarz a przy okazji rzygając między palcami. Drzwi są otwarte, policjanci zjechali na parter, smród się ściele momentalnie a w ustach czuć słodko lepki smak śmierci. Kolega co mieszka w tym bloku 7 pięter niżej wyczuwa o co chodzi i zapierdala po aparat. Wchodzimy tam, jest ciemno bo grube firany zasłaniają okna, tu mieszkała stara Petyniakowa taka pijaczka, która miała psy i koty. W dużym pokoju coś leży na łóżku, przypomina usypane ziemniaki, jest ciemno więc oczy muszą się przyzwyczaić. Kolega odpala zapalniczkę i już wszyscy wiedzą o co chodzi.
Na łóżku leżą rozkładające się zwłoki starej Petyniakowej w sporym rozkładzie, nabrzmiałe od gazu wyglądają jak zawodnik sumo albo ta gruba plastelinka z tej bajki. Gałki oczne wystrzeliły a sporą część miękkich tkanek zeżarły koty właścicielki. Tylko biedne psy leżą osłabione i skomlą.
No i wiesz co znajomy wyciąga aparat ten co mieszkał te parę pięter niżej i napierdala fotki. Poszedł je wywołać bez żadnego problemu. Więc jak widzisz można. Zanim mieszkanie zabezpieczono przed obcymi minęło kilka godzin a w tym czasie pani Petyniakowa tam sobie leżała i każdy mógł to zobaczyć na własne oczy.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#474

KorgullExterminator 4 lata temu

Nie chce mi sie juz nawijac o tym temacie. Denerwowalbym sie gdyby mnie tak obcy ludzie fotografowali, a potem rozsylali w internecie. To kurestwo, poprostu kurestwo. Tak jak te odciete glowy w Syrii i Libii, zagazowane dzieciaki w Iraku i Syrii, ofiary holocaustu. Gdzie jest Bog? Gdzie jest ludzkosc, moralnosc?
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#475

Hajasz 4 lata temu

No to widzisz poprzestańmy na tym. Wtedy nie było internetu i wszystko zostało wśród naszej paczki.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3977
Rejestracja: 7 lata temu

#476

Pioniere 4 lata temu

KorgullExterminator pisze:
4 lata temu
To sobie odsylaj. Jak pokazesz mi kraj w Europie ktory zezwala na legalne upublicznianie zdjec z morderstw i samobojstw, to pogadamy. Sadziles ze Norwegowie by na to zezwolili? Tak, zezwoli bo to fake, pod pretekstem tzw. sztuki gore, tak jak amerykanski Freddy Krueger. Uzyj w koncu mozgowia!
A widziałeś @KorgullExterminator kiedyś jakieś okładki płyt kapel grających Goregrind? Przecież tam zdjęć z morderstw, a raczej ich efektu końcowego, czyli zwłok, a nie jakiś tam sztucznych kukieł, nie brakuje.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#477

Ryszard 4 lata temu

Lol. Co za rozkminy. A ja odnosnie konspiracji i z czystej ciekawosci zapytam.

Jezeli wpadasz na taka scene przed policja, zaczynasz macac i przestawiac, dodatkowo cykajac zdjecia... Czy nie oznacza to automatycznego uwiklania sie w sprawe. Wstepne ogledziny jakies odciski ulozenie ciala i przedmiotow i Euro zostaje zatrzymany jako podejrzany. W ramach zbierania materialu dowodowego pojawiaja sie zdjecia z ktorych wynika ze dead nie mogl odstrzelic sobie lba po czym odlozyc strzelbe pod :) :) :)

:D
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#478

yog 4 lata temu

Pewnie zakopał mikrofilm razem z fragmentami czaszki w ogrodzie. Czy foty były czy nie to można podpytać Necrobutchera, który fakt ich sporządzenia podaje jako swój powód odejścia z zespołu. On chyba uwierzył.

Co do tego noża, to myślę, że teoretycznie istnieje szansa, że by strzelba tak poleciała na nożyk leżący na miękkim podłożu (szczególnie na sprężynach tapczanu), że ten by się podbił do góry, wywinął oberka i ułożył się na niej.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#479

Ryszard 4 lata temu

Mial ktos kiedys jakies powazniejsze klopoty w zwiazku z samobojem? Jezeli nie, na chlopski rozum wyglada to ...... "nietypowo" :idea: :?: :!:
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#480

yog 4 lata temu

Jeśli dobrze kojarzę, to szpital psychiatryczny w Ząbkach miał średnio 3 próby i 1 zakończone sukcesem rocznie, więc jak najbardziej, miewają kłopoty w związku z samobójem.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 866
Rejestracja: 6 lata temu

#481

mork 4 lata temu

Jaka dyskusja powyżej :D W necie od zatrzęsienia jest zdjęć z miejsc zbrodni/wypadków/samobójstw i to bardzo świeżych na portalach które tylko tym się parają. Także publikacja takich rzeczy najwidoczniej nie jest wielkim problemem. Odnośnie ewentualnych odcisków Euro - serio myślicie, że to XVI w? "Znaleźliśmy odcisk buta tego chłopaka na miejscu zbrodni - w takim razie to on jest mordercą bez dwóch zdań. Samobójstwo wykluczamy".
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Astral
Fallen Angel Of Doom
Posty: 336
Rejestracja: 5 lata temu

#482

Astral 4 lata temu

KorgullExterminator pisze:
4 lata temu
Nie chce mi sie juz nawijac o tym temacie. Denerwowalbym sie gdyby mnie tak obcy ludzie fotografowali, a potem rozsylali w internecie. To kurestwo, poprostu kurestwo. Tak jak te odciete glowy w Syrii i Libii, zagazowane dzieciaki w Iraku i Syrii, ofiary holocaustu. Gdzie jest Bog? Gdzie jest ludzkosc, moralnosc?
To jest właśnie świat rzeczywisty. Świat, który jest okrutny i w którym są miejsca, gdzie takie zdjęcia się rozchodzą. Generalnie wszelkie jakieś informacje o masakrze czy innych drastycznych zdarzeniach przykuwają uwagę publiki, więc i zdjęć takich jest sporo, zwłaszcza gdzieś w odmętach darknetu. Wiem, pewnie zburzyłem twój idylliczny obraz, jaki sobie w tej pustej łepetynie zakodowałeś. Na twoim miejscu bym się zastanowił ,gdzie jest twój mózg.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4439
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#483

deathwhore 4 lata temu

Mnie bardziej bawi to, że martwy Kargul bez głowy by się denerwował.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1691
Rejestracja: 6 lata temu

#484

porwanie w satanistanie 4 lata temu

KorgullExterminator pisze:
4 lata temu
To sobie odsylaj. Jak pokazesz mi kraj w Europie ktory zezwala na legalne upublicznianie zdjec z morderstw i samobojstw, to pogadamy.
Polska na ten przykład. Znasz jakiś przepis, który by tego zabraniał? Było sobie kiedyś takie kolorowe pisemko "Zły", które w całości bazowało na tego typu materiałach. Kupiłem sobie kiedyś jeden numer w kiosku, gdzie leżał nieopodal "Poradnika Domowego", za wkładkę robiły zdjęcia z sekcji zwłok noworodków.
deathwhore pisze:
4 lata temu
Mnie bardziej bawi to, że martwy Kargul bez głowy by się denerwował.
:) :) :)
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#485

Vexatus 4 lata temu

porwanie w satanistanie pisze:
4 lata temu
Było sobie kiedyś takie kolorowe pisemko "Zły", które w całości bazowało na tego typu materiałach.
"Zły - Bez przebaczenia" się to nazywało. Gazetka była nieźle poryta jak na ówczesne polskie standardy. Mam tu gdzieś wszystkie numery. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
deathwhore
Tormentor
Posty: 4439
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#486

deathwhore 4 lata temu

Wydawana przez żonę najwybitniejszego z polskich dziennikarzy.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#487

Nebiros 4 lata temu

Kurwa, tak patrzę, to ładnie popierdolone to pisemko, w życiu bym się nie spodziewał, że w tamtych czasach było do dostania ot tak w pierwszym lepszym kioskaczu. :)
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
deathwhore
Tormentor
Posty: 4439
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#488

deathwhore 4 lata temu

Na Chomiku masz skany w pdf. Myśmy się na tym wychowali.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#489

Nebiros 4 lata temu

A teraz masz fantazje o skakaniu z sufitu na kobiety w damskiej toalecie i smarowaniu im pleców brudnym papierem toaletowym. Wszystko jasne. ;p
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#490

Vexatus 4 lata temu

Nebiros pisze:
4 lata temu
Wszystko jasne. ;p
W sumie coś w tym może być. ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3144
Rejestracja: 5 lata temu

#491

kurz 4 lata temu

Kargul obudź w sobie terminatora. Pierdolnij od serca tym zasrancom.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6091
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#492

Wędrowycz 4 lata temu

Ja jebe, jaka z dupy przepychanka. A tu poważniejsze rzeczy się dzieją, bo ścieżki basu panowie kładą pod nadchodzący album.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3977
Rejestracja: 7 lata temu

#493

Pioniere 4 lata temu

No się nagrywa!!!

Obrazek

Przedpremierowo nowy materiał będzie można już usłyszeć tuż przed planowaną na 25 października europejską trasą, podczas której ma być już do nabycia!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#494

Vexatus 4 lata temu

Pioniere pisze:
4 lata temu
Wiem. Celowo ich nie liczyłem, bo niem wiem jak trzeba napierdalać, by balachy hi-hat poniszczyć , a w kontekście zużywania sie i wydawania nań kasy, było liczone. W zasadzie Ride tez można by odjąć, to powinno być 10.
Są tacy magicy, którzy potrafią zniszczyć wszystko... :) Do mnie właśnie dotarła używana perkusja elektroniczna, bo postanowiłem sprawdzić czy jeszcze coś potrafię zagrać. A tak naprawdę to mam dość programowania garów. ;) Pierwsza myśl przy rozstawianiu tego to że koniecznie muszę wykombinować jeszcze jakieś statywy i prawdziwe blachy i już mnie głowa boli na samą myśl, bo pewnie wyjdzie więcej niż za cały zestaw elektroniczny. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
deathwhore
Tormentor
Posty: 4439
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#495

deathwhore 4 lata temu

Jeżeli dalej się bawisz w grindcore, to przecież w tej muzyce możesz sobie znaleźć perkusistę z drugiego końca Polski i spotykać się tylko na nagrania ;)
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#496

Vexatus 4 lata temu

Dzisiaj zrobiłem sobie wieczorną sesję z "Chimera" i "Ordo...", czyli najmniej przeze mnie lubianymi płytami Mayhem i muszę przyznać, że trochę nie doceniałem tych materiałów. Szczególnie "Ordo...". Lepiej późno, niż później... :)
deathwhore pisze: Jeżeli dalej się bawisz w grindcore, to przecież w tej muzyce możesz sobie znaleźć perkusistę z drugiego końca Polski i spotykać się tylko na nagrania ;)
Całkiem ogarnięty perkusista mieszka dosłownie kilka domów od mojego, tylko jakoś tak się złożyło, że nigdy nie mogliśmy się dogadać i zrobić czegoś co by miało przysłowiowe ręce i nogi. ;) Akurat pojawiła się szansa na zrobienie czegoś takiego, więc kto wie. Lepiej późno, niż później... ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6091
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#497

Wędrowycz 4 lata temu

Vexatus pisze:
4 lata temu
Dzisiaj zrobiłem sobie wieczorną sesję z "Chimera" i "Ordo...", czyli najmniej przeze mnie lubianymi płytami Mayhem i muszę przyznać, że trochę nie doceniałem tych materiałów. Szczególnie "Ordo...". Lepiej późno, niż później... :)
To miło, ciągle mam wrażenie, że te dwa albumy Mayhem, w szczególności "Ordo Ad Chao" są bardzo niedoceniane. Ja osobiście ten album uważam za jeden z ich najlepszych, ale napewno nie łatwych w odbiorze, bo już chaotycznych nomen omen w swojej strukturze, a brzmienie też niezbyt ułatwia sprawę. Jednak na tyle mocno przewałkowałem ten album że mi podszedł stosunkowo szybko.
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4439
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#498

deathwhore 4 lata temu

Mnie tam Ordo weszło od pierwszych odsłuchów, to znaczy na początku trochę przelatywało bez punktu zaczepienia, ale mocno mnie to tej płyty ciągnęło. Uważam, że to najlepsze co zrobili.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6091
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#499

Wędrowycz 4 lata temu

Warto także zwrócić uwagę na wokale Attili na tym albumie. Mocno chore, zróżnicowane i nieludzkie, świetna sprawa.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#500

Vexatus 4 lata temu

Wędrowycz pisze:
4 lata temu
Warto także zwrócić uwagę na wokale Attili na tym albumie. Mocno chore, zróżnicowane i nieludzkie, świetna sprawa.
Z pewnością lepsze, niż na "DMDS"...
Raw Black Metal w rowie!!!

Wróć do „Black Metal”