Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

Re:

#51

Czit 4 lata temu

Hajasz pisze:
4 lata temu
album of monumental and epic psychedelic/brutal/progressive/technical/ambient/funeral death metal + just one single, massive track
Po takim opisie to nie brzmi zbyt zachęcająco

O kuuuuurde. Czyli nudne, przekombinowane, niesłuchalne męczenie buły zapowiadają :(
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#52

yog 4 lata temu

Przecież Vitrification of Blood cały trwa 20 minut, a reszta opisu pasuje do dotychczasowej twórczości idealnie. Nie wiem z czym Wy tu wietrzycie problem. Słuchaliście w ogóle Blood Incantation?

Będzie kosa jak zwykle, na poziomie o jakim Tomb Moldy mogą tylko pomarzyć.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#53

Czit 4 lata temu

No wcześniej też męczyli bułę trochę, a teraz zamierzają to rozwinąć :lol:

Ostatni Tomb Mold to też dla mnie żadna rewelacja, ale jest zdecydowanie ciekawszy, a nowa płyta zapowiada się rewelacyjnie po tym co udostępnili.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#54

Hajasz 4 lata temu

Pewnie nawet gdyby ten zespół nagrał płytę gospel to dla yoga byłoby to arcydzieło.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#55

yog 4 lata temu

Nagrali Spectral Voice, co do którego swoje pewne zastrzeżenia niejednokrotnie wymieniałem. Blood Incantation jeden kawałek słyszałem na żywo i nie mam obaw o resztę. Chyba, że komuś się nie podoba ta muza, to nie wnikam, bo jest to dla mnie nie do pojęcia, gdyż lepszego zespołu grającego death metal aktualnie nie ma :) A już na pewno nie ma kapeli Tak grającej, Taki Death Metal.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#56

Czit 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
gdyż lepszego zespołu grającego death metal aktualnie nie ma :)
@Hajasz, lecisz, ja aż nie wiem co napisać teraz :lol:
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#57

yog 4 lata temu

Prosta sprawa, nawet nie wiem, jaka by miała być konkurencja :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#58

Ryszard 4 lata temu

yog pisze:gdyż lepszego zespołu grającego death metal aktualnie nie ma
Zapomniałeś dodać " ...grajacego...hipsterski...death metal" :mrgreen:
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#59

Zsamot 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Nagrali Spectral Voice, co do którego swoje pewne zastrzeżenia niejednokrotnie wymieniałem. Blood Incantation jeden kawałek słyszałem na żywo i nie mam obaw o resztę. Chyba, że komuś się nie podoba ta muza, to nie wnikam, bo jest to dla mnie nie do pojęcia, gdyż lepszego zespołu grającego death metal aktualnie nie ma :) A już na pewno nie ma kapeli Tak grającej, Taki Death Metal.
Taka jest prawda. Tylko prawda. ;)
A na poważnie- uwielbiam ich i czekam na nowe płyciwo. Oby tylko w cenie mniej niż 60...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Astral
Fallen Angel Of Doom
Posty: 336
Rejestracja: 5 lata temu

#60

Astral 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Prosta sprawa, nawet nie wiem, jaka by miała być konkurencja :)
Na razie nic nie wiemy o nowym Blood Incantation, zaś Tomb Mold udostępniło 3 zajebiste kawałki z nachodzącej płyty. Nie przesadzałbym też z tym mianem najlepszej załogi obecnie grającej death metal - Starspawn był spoko albumem, ale zdarzały się tam fragmenty rozmyte i nieskładne.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#61

yog 4 lata temu

Nie mam pojęcia, gdzie tam są nieskładne fragmenty, jak również nie słyszałem tam nigdy nic rozmytego, ale dodam tylko, że moim zdaniem EP-ka była lepsza od albumu, zaś z nowego albumu, jak mówiłem, niektórzy już słyszeli jeden utwór ;)
Ryszard pisze:
4 lata temu
yog pisze:gdyż lepszego zespołu grającego death metal aktualnie nie ma
Zapomniałeś dodać " ...grajacego...hipsterski...death metal" :mrgreen:
Tylko taki death metal jest teraz coś warty ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#62

Ryszard 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Nie mam pojęcia, gdzie tam są nieskładne fragmenty, jak również nie słyszałem tam nigdy nic rozmytego, ale dodam tylko, że moim zdaniem EP-ka była lepsza od albumu, zaś z nowego albumu, jak mówiłem, niektórzy już słyszeli jeden utwór ;)
Ryszard pisze:
4 lata temu
yog pisze:gdyż lepszego zespołu grającego death metal aktualnie nie ma
Zapomniałeś dodać " ...grajacego...hipsterski...death metal" :mrgreen:
Tylko taki death metal jest teraz coś warty ;)
Przyznam się szczerze że tu mnie zadziwiłeś...
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#63

yog 4 lata temu

A czemuż to? Stokroć lepszy taki hipsterski death jak Blood Incantation, nowy Mithras czy drugi Horrendous, niż tysiąc-setne wcielenie szwedzkiej szkoły ;)

Krwawej inkantacji płytki sobie dziś odświeżyłem, dalej są wspaniałe i pełne monumentalnych pochodów przepysznych riffów.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#64

DiabelskiDom 4 lata temu

Dla mnie określenie tego "hipsterskim death metalem" jest bardzo z dupy. Chyba, że przyjmiemy optykę, że hipsterskim DM nazywamy to, czym się jarają czytelnicy quietusa czy innych takich. To i Portal i Chaos Echoes tak samo tam wrzucamy.

Milionowe wcielenie szkoły szwedzkiej jest zawsze miałkie, bo i sama szwedzka szkoła to w większości miałkość i podskoki.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#65

yog 4 lata temu

DiabelskiDom pisze:
4 lata temu
Dla mnie określenie tego "hipsterskim death metalem" jest bardzo z dupy. Chyba, że przyjmiemy optykę, że hipsterskim DM nazywamy to, czym się jarają czytelnicy quietusa czy innych takich. To i Portal i Chaos Echoes tak samo tam wrzucamy.
Tak jest, i Howls of Ebb ostatnie również, oczywiście :) I Mitochondrion. Jak śpiewała Molesta: wszystkooooo, wszystko co najlepsze.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#66

Wędrowycz 4 lata temu

Hipsterski death metal? Czasami się zastanawiam czy Wy aby napewno wiecie co to znaczy w ogóle "hipsterski".
Wyznacznikiem stylu hipsterów jest deklarowana niezależność wobec głównego nurtu kultury masowej (tzw. „mainstreamu”) i ironiczny stosunek do niego oraz akcentowanie swojej oryginalności i indywidualności
wg. Urban Dicticionary.

Idąc dalej tym tropem ni chuja nie pasuje to do Blood Incantation który jest klasycznym w swojej formie death metalem, nawiązującym mocno do pionierów gatunku.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#67

Pioniere 4 lata temu

Jak dla mnie BI to wciąż świetny DM, ocierający się raczej o klasyczną formę, niż o nowoczesne progresywne odskocznie. Moda jednak na nich jest nieco przehajpowana. I tu chyba tkwi sęk — to raczej tego określania, zamiast hipsterski, powinien ktoś tu wyżej użyć, a nie toczyć piane nad ...
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#68

yog 4 lata temu

Ach ta definicja z urban dictionary. Nie chce mi się pięćsetny tłumaczyć, że nie uważam tego za określenie pejoratywne, ale kolesie wrzucają arty S-F z lat 60. czy tam których na okładki, mają otoczkę ancient aliens, przy czym wywiady stuprocentowo na serio. Deklarowali też niezależność od kultury masowej oświadczeniami, że konta na fejsie nie będzie (już jest) i tego typu sprawy, a i sam death, za który oni się akurat wzięli, Demiliche, Timeghoule, Morgue i jakieś deathy wydawane w The Crypt to też coś jakby zapomnianego, na strychu znalezionego. Między innymi te aspekty składają się na, w moim mniemaniu, hipsterstwo jak sto pięćdziesiąt. Tylko określając coś jako hipsterstwo to się nie zastanawiam, czy to pasuje do słownikowej definicji, ja wchodzę w umysł hipstera i decyduję, co takim kieruje i czego pożąda.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#69

DiabelskiDom 4 lata temu

No to Portal i Howls of Ebb faktycznie pasują w chuj do tej definicji :v

Mitochondrion też. Bo co, bo mieszali death z dark ambientem? Tak jak pisałem - jeśli już używać tego głupiego określenia, to chyba tylko w odniesieniu do fanów, ale jaki jest sens oceniania muzyki przez pryzmat głupich fanów?
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#70

yog 4 lata temu

Straszny problem jak zawsze z nazwaniem czegoś hipsterskim, wielkie obruszenie zaraz, bo jak to tak można wobec dobrych zespołów. Od Mitochondrion to kurwa większego hipsterstwa w całym metalu próżno szukać. O Portal nie wspominając. Kurwa, no typ w zegarze z kukułką na łbie, foty z jakimiś stuletnimi gramofonami w sepii, a ten mnie pyta, czy to hipstestwo!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#71

Wędrowycz 4 lata temu

Mnie osobiście całkowicie jebie czy coś jest hipsterskie czy nie, bo po prostu niezbyt lubię to określenie, jakoś źle mi się kojarzy. Skoro jednak ciągle ono się tu pojawia to poczułem się w obowiązku trochę naprostować w odniesieniu do kogo powinno się ono odnosić.

Portal dla mnie to po prostu współczesny death metal i tyle, nie żaden "hipsterski death metal", to samo Mitochondrion. Natomiast Blood Incantation to po prostu współcześnie tworzony klasyczny w formie death metal.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#72

Pioniere 4 lata temu

No trochę wiocha, jak kto się chce "na siłę przebijać do ludu", nie podpierając sie w swej oryginalności dobrą muzą, a jedynie dobrymi pomysłami na to, co wokół niej, co akurat, nie ma miejsca w wypadku BI. Ich muza broni sie sama.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#73

DiabelskiDom 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Straszny problem jak zawsze z nazwaniem czegoś hipsterskim, wielkie obruszenie zaraz, bo jak to tak można wobec dobrych zespołów.
Ale tutaj nikt nie ma problemu z tym, że dobre zespoły są tak określane, tylko raczej Ty masz takowy, bo ktoś nie popiera Twojej zasady nadawania czemuś takiego miana. Rozumiem, że hipsterskim można określić takie Liturgy, ale Mitochondrion? Portal? Może Grave Upheaval też od razu? To, że jakaś kapela przyjmuje wizerunek czy dźwięki mocno odmienne od głównego nurtu to od razu musi być hipsterskie? Każde nawiązanie do Lovecrafta też jest hipsterskie w takim układzie.

To nie zespoły dopasowuje się do grupy hisperskiej, tylko grupa hipsterska wybiera sobie zespoły i na tej nieokreślonej bliżej podstawie takie właśnie yogi uznają, że ten jest na pewno hipsterski a tamten już nie i jako argumentację podają jakikolwiek czynnik, vide zegary na głowie czy też ambient wpasowany w death metal.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#74

yog 4 lata temu

No chyba jest oczywista granica, między hipsterskim Portal i niehipsterskim Grave Upheaval. Myślałem, że to jasne jak słońce :) Widocznie nikt tu poza mną nie jest hipsterem od głębokich lat dwutysięcznych i takich banalnych kwestii hipsterskiego postrzegania świata nie ogarnia :D Jak masz w zespole określoną ilość czynników uznawanych za hipsterskie, to kapelę można nazwać hipsterską. Raz to będzie sweter, innym razem okularki Lennona, upodobanie do taniego S-F albo retro-wąsy rodem z RFN i ogólne zamiłowanie do nostalgicznych klimatów. No, czasem wystarczy, że grasz death metal o Dark Soulsach to wtedy już nawet więcej czynników nie trzeba (chociaż miłość do astronomii też działa). Akurat hipsterski death ma w sobie sporo wąsatych panów w swetrach z lat 70. tudzież nerdowskiej para-matematyki natchnionej rzekomo kosmosem ;)

Ale jak komuś trzeba jaśniej, to powiem, że hipsterski death metal to ten, którym się zachwycają te Quietusy, jutubowe Needle Dropy, czy polskie trzy szóstki :) Oczywiście samo to nie czyni go z automatu hipsterskim, ale uważny słuchacz przewidzi, które elementy pozwolą zaistnieć kapeli na balu u hipsteriadora.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#75

DiabelskiDom 4 lata temu

Dobra, ja rzucam biały ręcznik :v
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#76

Pioniere 4 lata temu

W dzisiejszych czasach prawdziwy nie hipsterski hord, gra tylko koncerty i nie nagrywa nawet płyt, wydając jedynie splity i kasety, rozprowadzane gdzieś z dala od netu! :evil:
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#77

Ryszard 4 lata temu

Ale wykminy. :) Ja myslałem że hipsterskie to takie współczesne granie które akurat w danej chwili Jogiemu nie pasuje. Tzn. Blood Incantation jest tru a np jakiś Imperial Triumphant czy nowy Horrendous to już hipstery :) :) :)
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#78

Zsamot 4 lata temu

DiabelskiDom pisze:
4 lata temu
Dobra, ja rzucam biały ręcznik :v
Ja też.
Yog dobre masz używki. ;-) Popłynąłeś. ;)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#79

CzłowiekMłot 4 lata temu



Całkiem nienużące jak na te 19 minut.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#80

EdusPospolitus 4 lata temu

Jak piszą na swoim ryjbuku "HHotHR" jest już ukończone, teraz pozostaje czekać :twisted:
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#81

yog 4 lata temu

Taka dziwaczna okładka pędzla niejakiego Bruce'a Penningtona zapowiada drugi album Blood Incantation o znanym już wcześniej tytule Hidden History of the Human Race.

Obrazek

Premiera 22 listopada 2019 roku.
Recorded completely analogue at World Famous Studios in Denver
Tracklista:
1. Slave Species of the Gods
2. The Giza Power Plant
3. Inner Paths (to Outer Space)
4. Awakening From the Dream of Existence to the Multidimensional Nature of Our Reality (Mirror of the Soul)

Preordery w Dark Descent od października.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#82

EdusPospolitus 4 lata temu

Obrazek

Hmm nie wyczuwam podobieństw ;)
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#83

yog 4 lata temu

No bo to jakiś artysta s-f z lat 70 ;p
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#84

Pioniere 4 lata temu

Info ze stronki MA:
Featuring classic 1970s artwork by Sci-Fi artist Bruce Pennington
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3115
Rejestracja: 5 lata temu

#85

kurz 4 lata temu

Dobra ta okładka. Tak sobie wyobrażam przyszłego sapiens, jak się zastanawia, jak do tego doszło, że.. tutaj kto chce niech dopisze).

To oczywiste nadużycie, ale lele..

Czekam oczywiście z niecierpliwością, jeżeli muza dorówna obrazowi, będę zadowolony. Jeżeli dorówna debiutowi, tez będę.
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#86

EdusPospolitus 4 lata temu

A to ja wiem, że Pennington :D tamtą od Agony robił rzekomo Filip Ivanović, no ale chuj zobaczymy jak z muzą (zapewne git).
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#87

Hajasz 4 lata temu

Chyba bardziej by pasowało, gdyby na takiej okładce widniało logo Hypocrisy a tak wygląda to kuriozalnie. Ciśnienia nie mam, martwią mnie te cztery kawałki jeżeli płyta ma trwać trzy kwadranse. Zobaczy się co to będzie.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#88

yog 4 lata temu

Ale co wygląda kuriozalnie, ufoludek na okładce kapeli, której tematyką tekstów jest twórczość Ericha von Danikena i kosmiczne pochodzenie cywilizacji? :D

Autor wykonał też pracę z Interdimensional Extinction. Tutaj trochę takie połączenie tej z epki i drugiego albumu:
► Pokaż
Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#89

Hajasz 4 lata temu

A co nie rozumiesz co napisałem? Logo zespołu wygląda kuriozalnie na tej okładce.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#90

yog 4 lata temu

A, to bardzo gustowna zieleń.

Edit: Swoją drogą, to w Europie płytę wyda... Century Media. Nieźle się musiał debiut sprzedać. Fajny komentarz ze strony Dark Descent:

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#91

Zsamot 4 lata temu

Hajasz pisze:
4 lata temu
Chyba bardziej by pasowało, gdyby na takiej okładce widniało logo Hypocrisy a tak wygląda to kuriozalnie. Ciśnienia nie mam, martwią mnie te cztery kawałki jeżeli płyta ma trwać trzy kwadranse. Zobaczy się co to będzie.
Też mi te logo średnio pasuje. Wolałbym 6 krótszych kawałków.

Century Media? Super, będzie tańsza płyta w Polsce.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#92

yog 4 lata temu

To jakie mają ceny cedeki z Dark Descent w Polsce, że Century Media taniej? ;p Winyle to raczej podobnie, bo za żaden więcej niż 80-90 zł nie płaciłem, a na koncertach to taki Craven Idol i za 40 zeta chyba sprzedawał darkdescentowego gatefolda swojej płyty :D Tyle, że na pewno będzie łatwiej kupić, bo z tym debiutem i epką to bywała taka zabawa w kotka i myszkę, w jakimś sklepie się pojawiło 10 sztuk i od razu zeszło, za dwa tygodnie w następnym i tak dalej.

Biorąc pod uwagę cenę, jaka widnieje przy nowej płycie w sklepie zespołu, nie dziwi kolor logo.

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#93

yog 4 lata temu

3 min temu może wbili na bandcampa dark descent, winyle splatter i galaxy już sold out. strona sklepu padła przy 500+ użytkownikach koczujących na premierę.

Edit: Wróciły i wyłapałem tego Galaxy winyla. Hails ancient aliens!

Trailerek:



Tracklista:
1. Slave Species of the Gods - 05:31
2. The Giza Power Plant - 07:06
3. Inner Paths (to Outer Space) - 05:38
4. Awakening From the Dream of Existence to the Multidimensional Nature of Our Reality (Mirror of the Soul) - 18:05

Edit 2: W Century Media też kolorek już zszedł.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#94

HUMAN 4 lata temu

oby to nie była lipa roku , też już cd zamówione
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#95

TITELITURY 4 lata temu

EdusPospolitus pisze:
4 lata temu
Obrazek

Hmm nie wyczuwam podobieństw ;)
classic 1970s artwork by Sci-Fi god Bruce Pennington

Nie ma tu żadnego plagiat. Okładka Zajebista.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#96

Zsamot 4 lata temu

HUMAN pisze:
4 lata temu
oby to nie była lipa roku , też już cd zamówione
E, nie ma obaw, pod koniec roku też sobie kupię.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#97

EdusPospolitus 4 lata temu

Nowe BI śmiga już po necie. Przesłuchałem póki co dwa razy i na razie mogę powiedzieć, że jest zajebiście, ale chyba ciutke słabiej niż na "Starspawn"
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#98

Belzebóbr 4 lata temu

Przesłuchałem 2/3 i dupy nie urywa.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#99

yog 4 lata temu

Video do Inner Paths (to Outer Space):


'Inner Paths (to Outer Space)' is a meditative journey through the inner cosmos of the human mind. We improvised this track on psychedelics over a period of several months, allowing it to grow and evolve as it chose. As probably one of the shortest guest appearances in music history, the sole growl towards the end has been performed by Antti Boman of the mighty DEMILICH! The atmosphere is meant to allow the listener time and space to explore their own thoughts and go on their own journey before the epic brutality of the album returns for the final track.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#100

Belzebóbr 4 lata temu

Czyli co, ja muszę sobie jakieś grzybki posypać hexamefederonem żeby wziąć udział w tej podróży?!

Zupełnie nie warto było ćpać do zrobienia czegoś takiego, chyba, że mówimy o autorze animacji. Bo utwór jest w chuj nijaki i praktycznie zbędny. Chłopaki zaczynają z siebie robić jakiegoś Toola death metalu, opadł wyraźnie ten klimat ciężaru i gruzowiska, a jednocześnie kosmicznej fiksacji gitarowej masturbacji, zostało najwięcej tego ostatniego. Zaraz ktoś powie, że to ewolucja albo trochę taki muzyczny spin off, dla mnie to pierdolenie przy zbyt podbitym ego. Ni chuj nie płyta roku w defie, nawet nie top 10 myślę.

Wróć do „Death Metal”