Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

Planet Hell

#1

TITELITURY 7 lata temu

Obrazek
Mamy jednego z najlepszych pisarzy S-F na świecie w historii gatunku i aż dziw bierze, że nikt dotychczas spośród polskich zespołów nie wziął go na tapetę. Ale to się właśnie zmieniło, bo oto kilka dni temu w świat poszła płyta polskiej kapeli death metalowej o nazwie jak w tytule postu. Czasem jest technicznie ( jednak nie do przesady), czasem zalatuje starym Morbid Pędzel, dlatego maniaków grobowego, prymitywnego death metalu jebiącego dupą lampucery opierdalającej kabany odbytem na imprezach techno, ten krążek może nie usatysfakcjonować. Ze mną jest inaczej i już teraz mogę pokusić się o stwierdzenie, że to jedna z najlepszych płyt, wydanych w tym roku na rodzimym podwórku.

Skład:
Cyberengineer - Bass (2014-present) ex-The No-Mads, ex-Snake Eyes (live), ex-Incinerate Infection
Astrogator - Guitars, Vocals (2014-present) ex-Scream, ex-The No-Mads, ex-Nomads
Engineer Nucleonic - Drums (2015-present) Dysphoria
First Mate - Guitars (2015-present) Bullet Rage, Dysphoria, Witchfuck, ex-Embrional
▼ Byli muzycy
Dominik Burzym - Drums (2014) Ikonodrama, Elint, ex-Whorehouse, ex-Elenium, ex-Fortress (live)
Dyskografia:
2016 - Mission One
2019 - Mission Two



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Pl ... 3540418228
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#2

Pioniere 7 lata temu

Jak się szybko doczytałem, to taki progresywny DM, coś jakby miks Nocturnus z Meshuggah, czyli raczej nie dla mnie, choć zamierzam jutro to sprawdzić, bo jest to nico odmienne zdanie niż przedstawione powyżej.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#3

TITELITURY 7 lata temu

Ten Nocturnus, to im się chyba wziął ze względu na tematykę - tu i tu kosmos. Ja tam Nocturnusa nie słyszę.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#4

Zsamot 7 lata temu

Cholernie zachęcający opis. Oby całość była również taka. ;) W każdym razie czekam na premierę.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#5

yog 4 lata temu

Planet Hell zapowiada Mission Two na 9 listopada. Album wyda Mad Lion.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#6

Zsamot 4 lata temu

Ciekawe czy płyta znów będzie w takim pojebanym formacie A5...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#7

CzłowiekMłot 4 lata temu

Panowie wśród głównych inspiracji wymieniają Voivod i Rush, więc musiało mi się to spodobać. Jak dla mnie Mission One to najlepsza polska płyta dm ostatnich paru lat. Oby tak dalej i już wiem, że będzie dobra zabawa w Święto Niepodległości u zlewaczałego już do reszty wujka Bazyla.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#8

CzłowiekMłot 4 lata temu

Obrazek



Lądowanie Orzeła 2 na planecie Sraturn zaplanowano na dziewiątego listopada...niestety w formacie A5, ale i tak biorę.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#9

Zsamot 4 lata temu

Właśnie super, że A5, bo będzie pasować do debiutu.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3115
Rejestracja: 5 lata temu

#10

kurz 4 lata temu

Jestem przepotężne zaskoczony tym materiałem (debiut). Zainspirowany @Pioniere ‚a Nocturnusem i Meshuggah i wstępem, niech będzie że maść @TITELITURYego, który jak wiadomo na muzie się nie zna (oczywiście oprócz Umbrtki), zapodałem i teraz leci i leci jako świetna, świeża odtrutka na najnowszy materiał Blut Aus Nord.
Hails!
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#11

Molotow 666 4 lata temu

Zsamot pisze:
4 lata temu
Właśnie super, że A5, bo będzie pasować do debiutu.
Jestem tego samego zdania... 8-)
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#12

CzłowiekMłot rok temu

Od zeszłego roku bas obsługuje Michał Połetek, znany z kilkuletniej przygody z Embrional.
Lemiarze mają już gotowych kilka kawałków na trzeci album.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!

Wróć do „Death Metal”