Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

Re: Machine Head

#101

CzłowiekMłot 4 lata temu

Wiedza podparta paroma wywiadami z Voggiem, który uznał, że na Łudzie najlepsza publika i klimat, a co za tym idzie właśnie w taki target skierowane są jego ostatnie dokonania. Machine Head tez zagrał, ale gra obecnie tak słabo, że pewnie zawita ponownie. Mieliśmy dwie niezłe, w porywach bardzo dobre kapele i to już nie wróci :(
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!

Tagi:
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#102

mork 4 lata temu

Nowy MH z Voggiem

It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#103

CzłowiekMłot 4 lata temu

Nie wierze własnym uszom. Nie jest to tak słabe jak mogłoby się wydawać.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#104

Belzebóbr 4 lata temu

Dobra wyjebcie już ten temat :)
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#105

dj zakrystian 4 lata temu

Robcio kombinuje jak tu znowu odzyskac zaufanie fanow po ostatnim niewypale. Troche to naciagane. On juz chyba prowadzi firme nie kapele i kalkuluje co przyniesie wiekszy zysk.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#106

EdusPospolitus 4 lata temu

Nowy kawałek znów kupa, ale czegóż więcej się można spodziewać po tej kapelce :D
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#107

Belzebóbr 4 lata temu

Dopiero odcinek tej tam Metalurgii na yt mi uświadomił warstwę tekstową. Bo przecież tego gówna nie słuchałem. Ja pierdole to MH wyszło na pierwsze miejsce wśród metalu dla 4 klasy podstawówki, trafiłem w sedno w ciemno z tym biletem na to dla gówniarza :)
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#108

Zsamot 4 lata temu

Belzebóbr pisze:
4 lata temu
Dopiero odcinek tej tam Metalurgii na yt mi uświadomił warstwę tekstową. Bo przecież tego gówna nie słuchałem. Ja pierdole to MH wyszło na pierwsze miejsce wśród metalu dla 4 klasy podstawówki, trafiłem w sedno w ciemno z tym biletem na to dla gówniarza :)
No tak, bo cała reszta kapel ma takie zajebiste, metafizyczne i wyuzdane intelektualnie teksty, ze nic tylko studiować i nabierać obycia literackiego....
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#109

Canidia 4 lata temu

Co to znaczy cała reszta kapel? Patrząc na teksty choćby takiego Carcass to... tak, zdecydowanie można studiować ;)

Poza tym nawet jeśli ta tajemnicza "reszta kapel" ma mało ambitne teksty, to może nadrabiają muzycznie, czego o MH nie można powiedzieć.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#110

Zsamot 4 lata temu

To skoro jest denna muzycznie, to czym tu w ogóle mowa...

No chyba, że zaraz mi wmówisz, że słuchasz kapeli, która Ciebie interesuje tylko literacko, muzycznie zaś w ogóle. To polecam poezję śpiewaną.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#111

deathwhore 4 lata temu

Nie wyobrażam sobie słuchać poezji śpiewanej tylko dla tekstu. Bez sensu. A poezji śpiewanej słucham... trochę. Czasem nawet w językach których nie rozumiem :(
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#112

Canidia 4 lata temu

Zsamot pisze:
4 lata temu
Canidia pisze:
4 lata temu
Zsamot pisze:
4 lata temu
Belzebóbr pisze:
4 lata temu
Dopiero odcinek tej tam Metalurgii na yt mi uświadomił warstwę tekstową. Bo przecież tego gówna nie słuchałem. Ja pierdole to MH wyszło na pierwsze miejsce wśród metalu dla 4 klasy podstawówki, trafiłem w sedno w ciemno z tym biletem na to dla gówniarza :)
No tak, bo cała reszta kapel ma takie zajebiste, metafizyczne i wyuzdane intelektualnie teksty, ze nic tylko studiować i nabierać obycia literackiego....
Co to znaczy cała reszta kapel? Patrząc na teksty choćby takiego Carcass to... tak, zdecydowanie można studiować ;)
Poza tym nawet jeśli ta tajemnicza "reszta kapel" ma mało ambitne teksty, to może nadrabiają muzycznie, czego o MH nie można powiedzieć.
To skoro jest denna muzycznie, to czym tu w ogóle mowa...
No chyba, że zaraz mi wmówisz, że słuchasz kapeli, która Ciebie interesuje tylko literacko, muzycznie zaś w ogóle. To polecam poezję śpiewaną.
Chyba w ogóle nie rozumiem sensu Twojej odpowiedzi. Nie wskazałeś, co to znaczy reszta kapel - odwoływałeś się do jakiegoś konkretnego obszaru czy do ogółu muzyki w ogóle? Bo jeśli tak to dość odważne jest takie generalizowanie ;)
Nawiązując natomiast bezpośrednio do Twoich słów - co jest denne muzycznie? Skąd taki wniosek? Zupełnie się pogubiłam chyba w tym toku rozumowania.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#113

Zsamot 4 lata temu

Machine Head jest denne. Tak pisałaś. Zatem po co jeszcze roztkliwiać się nad warstwą liryczną?

Mnie np. teksty 95% kapel nie interesują. Ot, warto znać, by sobie coś tam pod nosem podśpiewywać.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#114

Canidia 4 lata temu

Bo jest. Nie roztkliwiam się nad warstwą liryczną tego zespołu i nie wiem, gdzie to wyczytałeś (chyba ktoś tu ma tendencje do dopowiadania sobie tego i owego ;) ). Celem mojej wypowiedzi było zakwestionowanie Twojego sarkastycznego stwierdzenia, jakoby cała "reszta kapel" miała nie mniej nieciekawą warstwę liryczną.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#115

Zsamot 4 lata temu

ps. polecam wywiady z kapelą Carcass- teksty powstały na zasadzie misz maszu ze słownika anatomii, to apropo tych nauk z ich liryków. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#116

Canidia 4 lata temu

I właśnie dlatego wspomniałam o tym, a nie o innym zespole!
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#117

Zsamot 4 lata temu

To stanowi o ich wartości??? Powyrywanie z kontekstu?
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#118

Canidia 4 lata temu

Czy nie napisałam wyraźnie, że jest tam co studiować? ;)
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#119

deathwhore 4 lata temu

No właśnie za bardzo nie ma. Oni nie mieli pojęcia o medycynie, tylko brali fajne zwroty z podręczników.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#120

Vortex 4 lata temu

Jednak dotarłem na Machine Head'a do tej Progresji i muszę przyznać, że nie żałuje. Jak na intro weszło "Imperium" to już mi było wesoło. Brzmienie po prostu igła, chyba nie byłem jeszcze na tak dobrym koncercie w klubie pod względem brzmienia. Nawet fajna zabawa była, smucił mnie tylko fakt, że niewiele osób rozpoznywało Vogg'a, a bawił, że kolesie 40+ wyły do tych nowych gejowskich utworów ciesząc się jakby dostawali najlepsze danie dnia ;)
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#121

Canidia 4 lata temu

Nie trzeba mieć pojęcia o medycynie, żeby pisać ładne teksty o gnijących zwłokach. Mnie się ich warstwa liryczna podoba, a poszczególne pojęcia wyjęte ze słownika są moim zdaniem zgrabnie wplątane w kontekst.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#122

yog 4 lata temu

deathwhore pisze:
4 lata temu
No właśnie za bardzo nie ma. Oni nie mieli pojęcia o medycynie, tylko brali fajne zwroty z podręczników.
Rzekomo siostra Walkera studiowała pielęgniarstwo, więc może coś tam sensu w tym jest. Nie wiem, nie czytałem, domniemywam jedynie.

Teksty można olewać, póki nie rozumiesz angielskiego ze słuchu - wtedy się robi problem.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#123

dj zakrystian 4 lata temu

To Vogg jednak pozostaje pelnoprawnym maszinhedowcem? A co z Loganem Maderem? Ladnie im wychodzily te numery z debiutu. Rob to taki Krysiuk chyba, kombinuje co lepiej sie sprzeda, wazny jest jednak wynik czy bedzie kolejna popelina czy dobry post thrash z fajnymi riffami.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#124

deathwhore 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
deathwhore pisze:
4 lata temu
No właśnie za bardzo nie ma. Oni nie mieli pojęcia o medycynie, tylko brali fajne zwroty z podręczników.
Rzekomo siostra Walkera studiowała pielęgniarstwo, więc może coś tam sensu w tym jest. Nie wiem, nie czytałem, domniemywam jedynie.

Teksty można olewać, póki nie rozumiesz angielskiego ze słuchu - wtedy się robi problem.
Był taki zespół grindcore, nie pamiętam nazwy, złożony z samych chirurgów czy studentów z taką specjalizacją, ripoff Carcass swoją drogą. Opowiadali właśnie w wywiadach, że ich bardziej znani koledzy to jednak pojęcia nie mieli, a przynajmniej w tekstach tego nie przekazywali ;)
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#125

pp3088 4 lata temu

Zsamot pisze:
4 lata temu
ps. polecam wywiady z kapelą Carcass- teksty powstały na zasadzie misz maszu ze słownika anatomii, to apropo tych nauk z ich liryków. ;-)
Przykład idealny, bo pokazuje że nawet za pomocą dadaistycznej zabawy nastolatków można stworzyć o wiele lepsze liryki niż motherfuckery od Machine Head. I można się z nich sporo nauczyć, chociażby kilku ciekawych terminów medycznych. Zawsze to więcej niż "Don't give a fuck if I'm banned
The fucking rodents down at Disneyland
Highway 5 down to 99".

Zacytuję mądrego, bo mądrego warto cytować:
pp3088 pisze:Najlepsze rzeczy z płyty Machine Head:
- początkowy utwór zaczyna się "Fuck The World" - zaśmiałem się okrutnie
- "I'm eating pussy by a dumpster"
- "GET YOUR MIDDLE FINGERS IN THE AIR"
- "The sacrificing, upside, downside, give me all your guns
I'm fucking crazy, oh my mind is lost or won?
Hold your breath
These wounds are fresh
Of this mate that I check"
Zanim zaczniesz się męczyć i szukać przykładów nędznych tekstów BM/DM/Grindcore itp to w przypadku takich kapel wokal jest bardziej dodatkowym instrumentem.

W prypadku MachineHead wokal jest jasny, wyraźny i klarowny, ba on chce opowiadać historię. Rob Flynn to przecież mesjasz metalowy i on uratuje Amerykę przed Trumpem!

Poza tym pomyliłeś Belzebóbra z Candidą. Mam nadzieję, że tylko przy pisaniu postów, bo w innych sytuacjach bobry bywają bardzo agresywne.
deathwhore pisze: Był taki zespół grindcore, nie pamiętam nazwy, złożony z samych chirurgów czy studentów z taką specjalizacją, ripoff Carcass swoją drogą. Opowiadali właśnie w wywiadach, że ich bardziej znani koledzy to jednak pojęcia nie mieli, a przynajmniej w tekstach tego nie przekazywali
https://www.metal-archives.com/bands/Th ... iners/2169
Mnie np. teksty 95% kapel nie interesują. Ot, warto znać, by sobie coś tam pod nosem podśpiewywać.
Po co więc ten post?
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#126

Zsamot 4 lata temu

Po co? No tam było meritum, zatem tematu nie będę rozwijał. bo zaraz mi ktoś udowodni, że Obituary ma też fajne teksty. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#127

Canidia 4 lata temu

pp3088 pisze:
4 lata temu

Zanim zaczniesz się męczyć i szukać przykładów nędznych tekstów BM/DM/Grindcore itp to w przypadku takich kapel wokal jest bardziej dodatkowym instrumentem.
Sedno. O to właśnie chodzi.
pp3088 pisze:
4 lata temu
Poza tym pomyliłeś Belzebóbra z Candidą. Mam nadzieję, że tylko przy pisaniu postów, bo w innych sytuacjach bobry bywają bardzo agresywne.
Canidią, nie Candidą ;)
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#128

CzłowiekMłot 4 lata temu



Zaległy, opublikowany z okazji Walentynek badziew.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#129

CzłowiekMłot 3 lata temu

Obrazek

Składający się z dwóch utworów singiel nagrany bez udziału Vogga i obecnego perkusisty. Za zestawem usiadł tym razem typ z Warbringera. Niezła gemela bez pana Demmela.





Piękna ballada o łagodnym olbrzymie. Na feacie ziomek z Killswitch Engage. Świetny i wzruszający tekst, zwłaszcza ten fragment powinien skruszyć serca najtwardszych twardzieli:

Beating after beating
Throat choked under knee
Help me please
Because I can’t breathe
Just stop the bleeding
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#130

dj zakrystian 3 lata temu

Flynn ma chyba kryzys wieku średniego. Udawanie 15 latka nie jest fajne 😢
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#131

Vortex 3 lata temu

Tak to właśnie wygląda, zamiast bawić się w to polityczne badziewie, mógł stworzyć legendarną grupę. Skupił się na sobie, poczuł chyba się prorokiem, bo skoro tylu ludzi słucha Machine Head, to on poczuł się odpowiedzialny za głoszenie prawdy. Metalowy jezus normalnie, słuchać go nie idzie.....
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#132

Zsamot 3 lata temu

Debil. I prymitywny koniunkturalista. Szkoda dobrej kapeli. Gówno tym osiągnie. Zwłaszcza w dłuższej perspektywie czasowej.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#133

Blind 3 lata temu

"This is what I like waking up to"
"Amazing song!!!!"
"Man i was not ready for this, what a wonderful surprise !!!"
"This is one brilliant track."
"Man i was not ready for this, what a wonderful surprise !!!"
"Amazing song, love it, Killer job Robb!! A future classic"
To tak na szybko, przeglądając komentarze.

Jak widać, ludziom się podoba. Ktoś nawet przewiduje, że to będzie klasyk. :D
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#134

Zsamot 3 lata temu

Niech sobie żyje w sztucznej rzeczywistości moderowanych komentarzy. ;-)

Niestety, a może stety - takie fora to ostoja wymiany poglądów. FB nigdy nie będzie wyznacznikiem realnego odbioru. Z prostego powodu, jak mam "nielajkowany" profil, to i też go nie oceniam, nie komentuję...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#135

deathwhore 3 lata temu

Krytykować i pluć jadem to łatwo, a napisać coś dobrego o wartościowej kapeli to już ciężej! :D
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#136

Zsamot 3 lata temu

Ba. Ale czasem jest to cholernie trudne. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#137

pro 3 lata temu

Myślałem, że to utwór z Gortatem.
Awatar użytkownika
Schoolboy
Posty: 86
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Legnica

#138

Schoolboy 3 lata temu

Kurde szkoda, że wypalili się po nagraniu Burn My Eyes bo ten album to armata. Mogę słuchać bez endu. Reszty płyt nie potrafię przebrnąć z wyjątkiem The Blackening ale też nie w całości. Gdzieś kiedyś czytałem, że podobno podpisali taki kontrakt, że ich menadżer zarabiał wiecej od nich z procentów praktycznie za wszystko co robili.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#139

Hajasz 3 lata temu

Schoolboy pisze:
3 lata temu
menadżer zarabiał wiecej od nich z procentów praktycznie za wszystko co robili.
Bo ich menago to był mądry koleś, który mocno przestudiował biografię piątego Beatles'a czyli Briana Epsteina, który zgarniał horendalne 25% od wszystkiego co chłopcy z Liverpoolu nagrali, napisali, namalowali itp. Dosłownie od wszystkiego płynęła kasa. Podobnie dał się wydymać Machine Head, gdzie oczywiście procent był znacznie mniejszy ale i tak stanowił sporą sumę od przychodów zespołu.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#140

CzłowiekMłot 3 lata temu

Nowy singiel legendy groove metalu z USA:

Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#141

dj zakrystian 3 lata temu

Nie jest aż tak chujowy ten numer, ale znowu za dużo tych wszystkich popierdółek i ozdobników psujących poniekąd niezłe Bloodstones & Diamonds. Ta płyta byłaby wręcz bardzo udana, gdyby była krótsza i nie wpierdolono tam tych smyczków, które pasują do groove/thrash jak pięść do dupy. Na szczęście nie ma tego aż tak wiele, ale i tak psuje to odbiór całości. Flynn wokal ma świetny, riffy tworzy też udane, choć oryginalnością nie grzeszy. Na chujową opinię MH zasłużył głównie zjjebaną postawą lidera, wycieczkami w nu metal, oraz pompatyczność. Nie ma chyba bardziej nierównej kapeli w świecie metalu. Od rzeczy niemal genialnych, po kompletne klocki. Nawet w obrębie jednej płyty Robcio potrafi tego dokonać.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#142

Vortex 3 lata temu

Bardzo trafne podsumowanie istnienia MH.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2890
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#143

Szajtan 2 lata temu

Machine Head udostępniło nowe wydawnictwo złożone z trzech utworów: „Arrows In Words From The Sky”, „Become The Firestorm” oraz „Rotten”. W nagrania zaangażowano frontmana Robba Flynna, basistę Jareda MacEacherna, a za perkusją zasiadł Navene Koperweiss, natomiast nad produkcją czuwał Zack Ohren.



I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#144

CzłowiekMłot 2 lata temu

Szajtan pisze:
2 lata temu
W nagrania zaangażowano frontmana Robba Flynna,
A to ci ciekawostka 😆

Na pierwszy rzut ucha nawet nienajgorzej, ale też nic nowego, brak pomysłu na całą płytę. Nie jest mi już ich szkoda po kabarecie z piosenka o Floydzie, nowym Martinie Luterze Kingu. Jak widać, nie ma Machine Heada bez Demmela. Ciekawe dlaczego wyłączono komentarze do pierwszego i trzeciego z wrzuconych tu kawałków...
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#145

dj zakrystian 2 lata temu

A to Vogg już nie gra w MH? Hicior o Pink Flojdzie mistrzowski był. Zapierał dech w piersiach.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#146

CzłowiekMłot 2 lata temu

Wg Metallum gra, ale nie pozwolono mu nic nagrać, jak widać.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#147

Zsamot 2 lata temu

dj zakrystian pisze:
2 lata temu
A to Vogg już nie gra w MH? Hicior o Pink Flojdzie mistrzowski był. Zapierał dech w piersiach.
A on nie jest ich takim koncertowym grajkiem???

Flynn najwyraźniej chce być głosem sumienia jak lider z Rage against. ..;-) Tylko nie te czasy i nie ten epizod...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#148

dj zakrystian 2 lata temu

Na to wygląda, że nasz Vogg to tylko taki koncertowy sajdmen. A Polacy już w swoim zwyczaju odtrąbili sukces, że nasz Wacław gra w jakby nie było dużej nazwie na metalowym poletku... cóż.

Co do Flynna i RATM, to ci drudzy są antykapitalistami i antyliberałami, przynajmniej tak się określają. Walczą z wyzyskiem klasowym, choć bilety na ich gig mogą kupić tylko bananowe dzieci, takie ceny zarzucili podobno. Flynn zaś próbuje wstrzelić się w lewackie trendy typu BLM. Obie kapele są w tym niestety równie autentyczne, czyli wcale. No może tym Rejdżom na początku o coś chodziło, ale teraz to już tylko poza dla fejmu i hajsu raczej. Kurwa, znowu ta polityka😀
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#149

Zsamot 2 lata temu

W każdym razie oba są równie nijako wiarygodne.

Tak naprawdę poza kasą i kontaktami nie widzę żadnych profitów dla Polaka z tego MH. Patrząc na muzyczną kondycję MH wiele tam nie wniesie... A stanowczo nie przy obecnej zniżkowej formie MH.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#150

deathwhore 2 lata temu

Tak, tak. Rage Against The Machine niewiarygodne. Polak to się jednak zna na wszystkim jak się piwa napije.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian

Wróć do „Metalownia”