Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4168
Rejestracja: 7 lata temu

Re: Behemoth

#701

DiabelskiDom 4 lata temu

Najlepsi są ci, którzy twierdzą, że przecież na nich to wrażenia nie robi bo nie śledzą. Tak jakby bali się powiedzieć, że maja po prostu wyjebane w Nergala, więc oskrzydlająco piszą, że nie obserwują, nie czytają pudelków, nie patrzą co tam zrobił. Ja mam wywaloną roladę zarówno w muzykę po Zos Kia Cultus, jak i w osoby muzyków a w sumie nawet jakbym nie śledził, to przeglądając dosyć regularnie internety czy choćby czytając to forum mimowolnie się wie co u Adasia słychać. Ale warto napisać dla pewności, że JA NIE ŚLEDZĘ, NIE INTERESUJĘ SIĘ, NIC NIE WIEM, NIC NIE WIEM, NIC NIE WIEEEEEEEEEEM, OOOO NIC NIE WIEEEEEEM.
Panzer Division Nightwish

Tagi:
pitbull
Master Of Reality
Posty: 220
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Rzeszów

#702

pitbull 4 lata temu

Słucham sobie najnowszego Behemotha i jestem max zniesmaczony. Ta płyta jest tak przystępna, wręcz popowo-rockowa, że głowa boli. Utwory jakieś takie wolne, bębny jakby przytłumione. Nie wiem, po co to było Nergalowi, ale autentycznie wtopił. Album jest przekombinowany, mnóstwo tu smaczków, eksperymentów, ale z tego wszystkiego uleciał duch i brutalność. Z biegiem lat widzę, że coraz bardziej przykładają uwagę do spraw drógo, a nawet trzecioplanowych - teledyski, stroje, sesje zdjęciowe, a muzyka leci na łeb. Gdzie ta brutalność, którą widzieliśmy na Evangelion, Apostasy, już nie mówię o Zośce, Thelema 6, Satanica. Nergal niech się ogarnie, bo się stacza.
KRZYSZTOF KAROŃ: www.historiasztuki.com.pl www.wiedzaspoleczna.pl kanał www.youtube.com/HISTORIASZTUKI2011 oraz czwartkowe programy z Krzysztofem Karoniem o 19:00 w telewizji wRealu24.pl https://www.youtube.com/channel/UCiwsDg ... Q/featured
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2971
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#703

Vortex 4 lata temu

A tam Behemoth, ważniejsze rzeczy do roboty były. Bardzo fajny tytuł nosi ta płyta.

Obrazek
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2431
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#704

CzłowiekMłot 4 lata temu

Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5475
Rejestracja: 6 lata temu

#705

pit 4 lata temu

Jak w Pogromcach Duchów.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2431
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#706

CzłowiekMłot 3 lata temu

Z racji, że starszyzna forum nie może się doczekać:



Nie ma to jak mieć chęci zmian i reklamować Hołownię. Brawo!
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#707

dj zakrystian 3 lata temu

Ale Czaki Hołowniakiedyś tam ocenił Adasia pozytywnie pod kątem intelektualnym, tylko wspomniał, źe stoją po innej stronie barykady. To ten się rewanżuje chyba. Katol - Satan dwa bratanki.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#708

yog 3 lata temu

dj zakrystian pisze:
3 lata temu
Katol - Satan dwa bratanki.
Nie inaczej, widać to przecie po polskich/słowiańskich blackmetalowcach.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#709

Zsamot 3 lata temu

A ja - wyjątkowo - stoję za Nergalem - bo w obliczu skurwysyństwa manipulacji przez PiS, braku realnych szans na zmianę - to taka swoista wolta - czyli wsparcie kandydata otwarcie będącego katolikiem - jest najbardziej logiczna.

I tak, podoba mi się ten cios w ryj. Ma być efekciarski, ma budzić emocje, ma być bez cienia dwuznaczności. Zwłaszcza, że w obliczu parcia do kontynuacji koszmaru ostatnich las - czyli duet Pinokio i Długopis w cieniu kurdupla- tak, trzeba to jakoś zmienić. Próbować.

Nic mnie bardziej nie wkurwia niż narzekanie na obecną sytuację i unikanie próby zmiany. Jeżeli to jest jakiś krok, czemu nie.



Teledysk jest klimatyczny, czasem przerysowany. Taka estetyka tego bandu. Aczkolwiek wolałbym kogoś innego na wokalu. Sam pomysł na kooperacje - super, od tego są właśnie EPki, od innego oblicza kapeli. Nie sądzę, bym kupił. Ale od razu po posłuchaniu tegoż, sięgnąłem po The Cure, a na deser po Carpathian Forrest, ...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#710

dj zakrystian 3 lata temu

Akurat do wokalu Kvarfocla bym się nie czepiał, gość na warunki wokalne jak mało kto w blek metylu. A że Adaś wspomniał Czakiego... cóż, nic tak nie łączy jak wspólny wróg ;)
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#711

Hajasz 3 lata temu



Tak, Adam też nosi.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2431
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#712

CzłowiekMłot 3 lata temu

Bohater!

W uzupełnieniu o epce "Las":

Obrazek

1. A Forest (The Cure cover)
2. A Forest (The Cure cover) (live)
3. Shadows ov Ea Cast upon Golgotha
4. Evoe
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#713

Pan Efilnikufesin 3 lata temu

Slyszalem sporo zjebanych coverow,ten jest w scislej czolowce.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#714

Lis 3 lata temu

Pan Efilnikufesin pisze:
3 lata temu
Slyszalem sporo zjebanych coverow,ten jest w scislej czolowce.
Dokładnie
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#715

yog 3 lata temu

Wow, nie przypuszczałem, że tak straszny jest ten cover, aż mi się przykro zrobiło.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4438
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#716

deathwhore 3 lata temu

Zaraz przyjdzie Hajasz i Ci powie, że możesz sobie co najwyżej poszczekać na forum, a Adam liczy złote dolary na koncie.

Gdyby chodziło o jakiś zespół, którego Hajasz nie lubi, to byś się dowiedział, że zespół wysrał jakieś gówno, a debile je kupują :(
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 893
Rejestracja: 6 lata temu

#717

Nathas 3 lata temu

The Cure nigdy nie słuchałem, więc z utworem zapoznałem się po raz pierwszy dzięki uprzejmości Carpathian Forest i wszedł tak średnio bym powiedział. Oczywiście jak ktoś nie lubi Nera i Farfocla to wiadomo, że gówno. A jeżeli do powyższego dodać uwielbienie dla The Cure, to nawet można pluć bez odsłuchu. Ja Nera i Farfocla lubię, więc mnie się ten cover bardzo podoba. Z sentymentem i uprzedzeniami jak widzę nie ma takiej opcji.

Nerowy czelendżowy dis na pis też mi się podoba, może nawet bardziej niż cover. Szwagier też ma taką maseczkę od Stonogi i nosi ją dumnie, tylko żona nie chce z nim na zakupy wychodzić ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#718

yog 3 lata temu

A ja nie lubię i gardzę twórczością Carpathian Forest, jak i Behemotha, natomiast uważam, że cover tych pierwszych jest nieporównywalnie lepszy, bo zachowuje część klimatu zajebistego pierwowzoru. Ten tutaj klimatu nie zachowuje, własnego nie ma i brzmi jak losowe brzdąkanie. Wiadomo, covery nutka w nutkę wielkiego sensu nie mają, ale o ile ten norweski cover przekładał A Forest na black metal, tak ten to zwyczajnie nie wiem, co próbuje, bo trudno się wręcz domyślić, co jest coverowane przez te brzdęki i jęki. Miłośnikiem The Cure natomiast nie jestem, bo i nigdy specjalnie się na ich słuchaniu nie zawieszałem, ale ten kawałek to jest zwyczajnie w chuj przedni.

Dodam jeszcze na zakończenie, żem jest taki behemotowy zawistnik, że sto razy bardziej wolę dęsowy cover tegoż utworu w wykonaniu Blank and Jones (oraz Roberta Smitha).
► Pokaż
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 893
Rejestracja: 6 lata temu

#719

Nathas 3 lata temu

Tam zachowuje czy nie zachowuje klimatu.. czy musi? Brzmi jak regularny Behemocz i o to chyba chodzi, dlatego mnie - jako fana Behemocza - się podoba. Mnóstwo kowerów nie zachowuje klimatu pierwowzoru, wręcz ciężko się domyślać nie będąc świadomym, że to kower a nie utwór kowerującej kapeli, bo brzmi jak regularny kawałek tejże i imo wielki plus w takim przypadku. Vide 'Big in Japan' Guano Apes czy 'Tainted Love' Marilyn Manson, a nawet i 'Sweet Dreams'.
Ostatnio zmieniony 18 maj 2020, 18:50 przez Nathas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#720

yog 3 lata temu

Ale w Big in Japan, Tainted Love czy Sweet Dreams ani przez sekundę się nie zastanawiasz, co to za utwór, zaś ten tutaj gitarowo brzmi, moim zdaniem, strasznie, wyzbywając się niemal całkowicie tego pięknego motywu przewodniego z oryginału.

Dla fanów z kolei Adam szykuje film dokumentalny o swojej skromnej osobie pod tytułem Adam the Apostate, Nergal the Heretic, a nakręci go reżyser tego niezapomnianego teledysku do A Forest - Claudio Marino!!!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5475
Rejestracja: 6 lata temu

#721

pit 3 lata temu

Ja nawet doceniam, że coverują punkowe, post-punkowe, czy industrial rockowe kawałki, niestety rzadko kiedy udaje im się uchwycić sedno oryginału. Cover Killing Joke ma zmniejszoną siłę rażenia, a "Hello Space Boy" zmasakrowali bardziej od "A Forest".
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6091
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#722

Wędrowycz 3 lata temu

Cover jest gówniany, Karpatki zrobiły to tysiąc razy lepiej. Wy tam sobie dyskutujcie nad nim jak się Wam chce, ja nie będę bo i nie ma o czym.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#723

yog 3 lata temu

Oficjalny wiżualajzer:



Trailerka dokumentu o Adamie nie wklejam, bo i tak pewnie kto chciał to już widział w związku z łamiącym serca i żołądki słynnym fejsbukowym rozstaniem.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nikt
Posty: 54
Rejestracja: 6 lata temu

#724

Nikt 3 lata temu

Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5475
Rejestracja: 6 lata temu

#725

pit 3 lata temu

yog pisze:
3 lata temu
w związku z łamiącym serca i żołądki słynnym fejsbukowym rozstaniem.
To było przykre.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#726

Zsamot 3 lata temu

Raczej żenujące. Totalnie...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6091
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#727

Wędrowycz 3 lata temu

pit pisze:
3 lata temu
yog pisze:
3 lata temu
w związku z łamiącym serca i żołądki słynnym fejsbukowym rozstaniem.
To było przykre.
Mnie rozbawiło, bo zamiast pisać zjebanego posta Weltrowski by spakował dupę w troki i pojechał Adasiowi wyjaśnić twarzą w twarz co on odjaniepawla w tym necie. Ja jak odpierdzielałem maniany, to odwiedziła moja najbliższa paczka w komplecie, wyciągnęli na ławeczkę pod blok i wyjaśnili co robię nie tak i co powinienem zrobić, żeby się ogarnąć :)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 7 lata temu

#728

synu 3 lata temu

Mnie rozbawiło, bo zamiast pisać zjebanego posta Weltrowski by spakował dupę w troki
Ale przecież Weltrocky swojego posta adresował w głównej mierze do odbiorców swojego peja, a nie bezpośrednio Nergala. Z tych wylewów wynika zresztą inna ciekawa rzecz, bo poza tym, że są atencyjne do bólu, pokazują, że Kleryka boli trochę, że już nie jest takim kumplem Nera, jakim był w przeszłości. No bo kurwa, umówmy się, Nergal był zakochanym w sobie megalomanem od zawsze, więc pierdolenie, że jego obecne zachowanie cringuje typa, który jest współodpowiedzialny chociażby za "Spowiedź heretyka" (gdzie lizania się po nergalowych jajkach było nie mniej niż obecnie) jest co najmniej symptomem rozdwojenia jaźni. Tyle że wtedy to był kumpel, w blasku którego dało się poopalać, a teraz już tylko po szociku przy barze raz na ruski rok i wymiana suchych żartów.

No ale kilkaset lajków wpadło i sporo pokrzepujących komentarzy, więc się Piotrek podbudował i swój cel osiągnął.

p.s. Nergal już odpowiedział.

Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#729

Lis 3 lata temu

Weltrowski trochę racji ma, Nergal się starzeje, co dla kogoś tak afirmującego życie i odnoszącego sukcesy na każdym kroku, winduje megalomanie ostro, ale z drugiej strony dlaczego mu tego zabraniać?
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6091
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#730

Wędrowycz 3 lata temu

Tak szczerze, to niech robi co lubi i jak lubi. Dorobił się w sumie ciężką pracą, więc nie ma co się na siłę przypierdalać. A, że z wiekiem zaczyna się robić coraz bardziej w swoim zachowaniu infantylny, to już może jakiś kryzys wieku, druga młodość, czy po prostu zwykłe zrycie bani.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 7 lata temu

#731

synu 3 lata temu

PanLisek pisze:
3 lata temu
Weltrowski trochę racji ma, Nergal się starzeje, co dla kogoś tak afirmującego życie i odnoszącego sukcesy na każdym kroku, winduje megalomanie ostro, ale z drugiej strony dlaczego mu tego zabraniać?
Ja absolutnie nie bronię Nergala, mówię tylko o tym, że jego megalomania nie jest czymś nowym, związanym z kryzysem wieku średniego. On zawsze taki był. Weltrowski zna go od lat i dopiero teraz do zauważył?

Ładnie to zresztą wypunktowała u niego Gruzja, podrzucając ten link:



Znajdź jakąkolwiek różnicę miedzy tym trailerem (powstałym niemal dekadę temu), a zapowiedzią filmu "Adam the apostate" .

Pierwszy Weltrowski współtworzył, przy drugim ma ciary żenady. Konsekwencja level 9000 8-)
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#732

Zsamot 3 lata temu

Ale boski film. Satanistyczny Terminator. ;-)
Szacun, fajny byłby serial. ;-)

A Weltrowski czy jak tam nick brzmi na tym forum, to żenada poziom milion. Jechać po kumplu na forum. To co robi z innymi? Pewnie bez żadnego oporu jebie po mediach. skoro kumpla można...

Nic nowego w postaci Nergala nie pojawia się, co by usprawiedliwiało jakiekolwiek zdziwienie i przebudzenie. A nawet jeśli, lider powinien być sobą. Nie powinien myśleć o akceptacji. Zatem niech sobie tam Adam tworzy, oby lepiej, bo tu mnie ostatnio zawiódł. Niestety ostatni album jest... zbyt wypielęgnowany, brak tam życia, perfekcja zabiła wszystko. a przecież Satanist to genialna porcja emocji.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#733

TITELITURY 3 lata temu

Widzę, że w młodzieżowym słowniku pojawił się nowy makaronizm. Cringeować. Takie delikatne. Polskie "żenada" brzmi dosadniej. Żenomoth.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4438
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#734

deathwhore 3 lata temu

TITELITURY pisze:
3 lata temu
Widzę, że w młodzieżowym słowniku pojawił się nowy makaronizm. Cringeować.
Widziałem gdzieś w internecie, jak się jacyś mądrzy chłopcy zastanawiali jak to na polski przetłumaczyć i sobie robili jakieś "cudzowstydy". Myślę, że za 3 lata jak użyjesz "żenady", to modni, ładni ludzie będą na Ciebie patrzeć z pobłażaniem i między sobą komentować mniej więcej: "z tymi mówiącymi po staropolsku nigdy nie wiadomo, co sobie naprawdę myślą".
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1333
Rejestracja: 6 lata temu

#735

Belzebóbr 3 lata temu

synu pisze:
3 lata temu
O Barbell Brothers. Słusznie więc oglądając ich kiedyś, tj. materiały treningowe, sensowne zresztą, podejrzewałem ich o kindermetalizm. Oczywiście nie patrzę tego z linku, nie słucham, bo filizofie życiowe nastolatka Nergala + dwóch koksiarzy to jest jakieś uber kombo spierdolenia umysłowego.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#736

dj zakrystian 3 lata temu

A jakie filozofie życiowe są prawilne, skoro Nergeja nie? Pytam z ciekawości bez większego związku z tematem.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 893
Rejestracja: 6 lata temu

#737

Nathas 3 lata temu

dj zakrystian pisze:
3 lata temu
A jakie filozofie życiowe są prawilne, skoro Nergeja nie? Pytam z ciekawości bez większego związku z tematem.
O, podbijam :)
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1333
Rejestracja: 6 lata temu

#738

Belzebóbr 3 lata temu

No nie wiem, można na przykład zacząć od nie obrażania czyichś matek bo tak się bawią dzieci w podstawówce. Albo od zaprzestania bycia męską dziwką na Instagramie.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#739

Hajasz 3 lata temu

CzłowiekMłot pisze:
3 lata temu
Z racji, że starszyzna forum nie może się doczekać:



Nie ma to jak mieć chęci zmian i reklamować Hołownię. Brawo!
Hahaha nic z tego kolego nie zrozumiałeś chociaż prościej już się nie da ale jak widać i słychać nadal pozerstwo wstawia dla samego wstawiania.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#740

TITELITURY 3 lata temu

dj zakrystian pisze:
3 lata temu
A jakie filozofie życiowe są prawilne, skoro Nergeja nie? Pytam z ciekawości bez większego związku z tematem.
Neotomizm!
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2431
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#741

CzłowiekMłot 3 lata temu

Hajasz pisze:
3 lata temu
CzłowiekMłot pisze:
3 lata temu
Z racji, że starszyzna forum nie może się doczekać:



Nie ma to jak mieć chęci zmian i reklamować Hołownię. Brawo!
Hahaha nic z tego kolego nie zrozumiałeś chociaż prościej już się nie da ale jak widać i słychać nadal pozerstwo wstawia dla samego wstawiania.
Chetnie bym Cię obraził największy pozerze tego forum, stary, zmanipulowany i głuchy wieśniaku, ale po co, skoro i tak niczego byś nie zrozumiał :)
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#742

Hajasz 3 lata temu

Mam nadzieję, że kiedyś będziesz mógł mi to powiedzieć prosto w twarz. Czego sobie i tobie życzę.
GRINDCORE FOR LIFE
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1005
Rejestracja: 6 lata temu

#743

Molotow 666 3 lata temu

Hajasz pisze:
3 lata temu
Mam nadzieję, że kiedyś będziesz mógł mi to powiedzieć prosto w twarz. Czego sobie i tobie życzę.
Święte Słowa bracie... Oby @CzlowiekMlot był na tyle honorowy... Yyyy dziś przy niedzieli poszperałem po YouTube i coś tych wywiadow z Nergal'em posłuchalem... No kurwa jak na 43 lata facet ma ciekawe podejście do życia... Jestem zajebiscie ciekaw następcy "I Loved You At Your Darkness"...
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2431
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#744

CzłowiekMłot 3 lata temu

Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2431
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#745

CzłowiekMłot 3 lata temu

Będzie się działo!

Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#746

Nekroskop 3 lata temu

Fani pewnie poczują się zasmuceni, że to jeszcze nie zapowiedź filmu biograficznego o Nergalu z Johnem Boyegą w roli głównej.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#747

Zsamot 3 lata temu

CzłowiekMłot pisze:
3 lata temu
Będzie się działo!

No, może być fajne. Obejrzę, ocenię. Jak będzie pozytywnie, to gdy wyjdzie na Blu Ray to sobie kupię, mając w dupie narzekania bandy prawdziwych fanów metalu. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Destro
Master Of Puppets
Posty: 130
Rejestracja: 6 lata temu

#748

Destro 3 lata temu

Kolejny skok na kasę Adasia... W czasach gdy większość zespołów daję koncerty internetowe za darmo, ten musi się dorobić. Koledzy z zespołu powinni dawno temu sprowadzić go na ziemię, bo odleciał ostro. Najlepiej skwitował to, swoim listem otwartym Piotr Weltrowski.
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#749

Pan Efilnikufesin 3 lata temu

Bendom fajerwerki,odwrocone krzyze,czaszki i straszni chlopcy grajacy wesole piosenki.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4168
Rejestracja: 7 lata temu

#750

DiabelskiDom 3 lata temu

Destro pisze:
3 lata temu
Najlepiej skwitował to, swoim listem otwartym Piotr Weltrowski.
Atencyjny chłoptaś płaczący w internecie w sprawie innego atencyjnego chłoptasia. Śmiech na sali.
Panzer Division Nightwish

Wróć do „Black Metal”