Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

Brutal Assault

#1

CzłowiekMłot 7 lata temu

Obrazek

Przed nami 22-ga edycja najbardziej "polskiego" z czeskich festiwali muzycznych. Jak dotąd potwierdzono udział następujących zespołów:

AMORPHIS
August Burns Red
Chelsea Grin
Cough
DECAPITATED
Deserted Fear
ELECTRIC WIZARD
Eluveitie
EMPEROR (mający zaprezentować całe "Anthems to the Welkin at Dusk")
GADGET
KMFDM
MAYHEM ("De Misteriis Dom Sathanas" na żywo)
MORBID ANGEL
Nervosa
NILE
OPETH
PRONG
ROTTING CHRIST
SACRED REICH
SikTh
SWANS
TERROR
The Amity Affliction
Trivium
TSJUDER
ULCERATE
While She Sleeps
Wreckmeister Harmonies
Ostatnio zmieniony 22 lis 2016, 16:22 przez CzłowiekMłot, łącznie zmieniany 1 raz.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!

Tagi:
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#2

Ryszard 7 lata temu

Jestem na 90%. 2016 nie wyszło ale zanim przestanę gdziekolwiek jeździć chce odwiedzić i zobaczyć ten zlot czeskich metali. Bilety i samolot są tanie więc będę.
Pytanie o bilety z hotelem. Daleko to od festu?

Killmadafackindepechemode czego nie na grubo?
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#3

HUMAN 7 lata temu

chyba tez z okazji 40-tych się chociaż raz wybiorę , czeski browar dobry więc można coś osuszyć
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#4

Ryszard 7 lata temu

HUMAN pisze:chyba tez z okazji 40-tych się chociaż raz wybiorę , czeski browar dobry więc można coś osuszyć
Z chęcią ciebie poznam i pierdolne drynia. Jakby nie było pełnoletność trzeba opić.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#5

CzłowiekMłot 7 lata temu

Ryszard pisze:Jestem na 90%. 2016 nie wyszło ale zanim przestanę gdziekolwiek jeździć chce odwiedzić i zobaczyć ten zlot czeskich metali. Bilety i samolot są tanie więc będę.
Pytanie o bilety z hotelem. Daleko to od festu?

Killmadafackindepechemode czego nie na grubo?
Bo nie znam, przepraszam.
http://brutalassault.cz/pl/accommodation/
tutaj masz info o noclegach
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#6

HUMAN 7 lata temu

Ryszard pisze: Z chęcią ciebie poznam i pierdolne drynia. Jakby nie było pełnoletność trzeba opić.
Tak wstępnie jak najbardziej , co real to real , muza , piwo , kobiety ;)
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#7

CzłowiekMłot 7 lata temu

Prezent na Mikołajki:

Incantation, Gorguts, Fallujah, Revocation, Possessed, Protector, Metal Church, Life Of Agony, Gutalax, Teethgrinder, Mantar, Igorrr, Front Line Assembly oraz BATUSHKA
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
borsuk
Master Of Puppets
Posty: 158
Rejestracja: 7 lata temu

#8

borsuk 7 lata temu

Master's Hammer zagra na Brutalu!!!1111
Widzew Łódź-Bałuty Pany
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#9

Ryszard 7 lata temu

Odwołanie. Nie jadę. Wybrałem koncert Guns na Roses i cztery dni w Pradze na początku lipca :D
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#10

HUMAN 7 lata temu

trudno nie można mieć wszystkiego a Praga piękna i PIWO wyborne
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#11

CzłowiekMłot 7 lata temu

Również nie jadę, gdyż 12.08. idę na ślub znajomego :( ...

Smutno mi tym bardziej, że dodano Aeon, Suffocation, Cryptopsy, Demolition Hammer, Rotten Sound i Havok.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#12

CzłowiekMłot 7 lata temu

"Zobaczmy co nowego dzieje się w obozie Brutal Assault. Po swoim ostatnim występie na BA 2013 CLAWFINGER zakończył działalność. Od tego czasu Szwedzi zagrali tylko garstkę koncertów wracając w najważniejsze miejsca, które odwiedzili podczas swojej kariery - w 2017 takim miejscem będzie też Jaromer!

Rosyjska ARKONA świętuje w tym roku swoje piętnastolecie. Z tej okazji rosyjscy folkmetalowcy wydali odświeżoną wersję swojego debiutanckiego albumu, a latem zaprezentują się na naszym festiwalu. Do składu dołączają również wirtuozi technicznego metalu BORN OF OSIRIS oraz wikingowie z EINHERJER, a dla wielbicieli ducha Death i Chucka Shldinera zagra amerykański GRUESOME.

Kolejnym wzmocnieniem jest czeski MALIGNANT TUMOUR, który niedawno hucznie świętował swoje 25-lecie. Zupełnie inny rodzaj ciężaru zaprezentuje death/doomowe MOURNING BELOVETH. Irlandczycy ostatni raz wystąpili na BA w 2006 roku, kiedy festiwal odbywał się w Svojsicach.

O THE LURKING FEAR prawdopodobnie nie słyszeliście do tej pory zbyt wiele, bo dopiero pracują nad swoją debiutancką EPką, ale za tą nazwą nie stoi nikt przypadkowy:
Tomas Lindberg – wokal (At The Gates, Disfear, Skitsystem)
Jonas Stålhammar – gitara (God Macabre, Crippled Black Phoenix, Bombs Of Hades)
Fredrik Wallenberg – gitara (Skitsystem)
Andreas Axelsson – bas (Tormented, Disfear, ex Edge Of Sanity, ex Marduk)
Adrian Erlandsson – perkusja (At The Gates, The Haunted, ex-Paradise Lost, ex-Cradle Of Filth)

To jeszcze nie koniec - z przyjemnością informujemy, że na BA2017 wystąpi SAMAEL. Szwajcarzy świętują trzydzieści lat na scenie i na deskach Brutal Assault zaprezentują specjalny set. Do składu dołącza również francuska black/deathowa rewelacja, SVART CROWN."
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#13

Ryszard 6 lata temu

Mała propozycja. Czy po zakończeniu festu zgadzacie się przemianować wątek na BAssault (bez numeru edycji i dat) i wtedy z biegiem lat budować jeden wątek, poświęcony wszystkim edycjom brutala?
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#14

Czit 6 lata temu

Był ktoś tu z forum na festiwalu??
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#15

pro 6 lata temu

Czit pisze:
6 lata temu
Był ktoś tu z forum na festiwalu??
Ja.

Próbka żenady roku albo i dekady. Najebany Edlund i reszta gówna na scenie.





Ale ogólnie to był jeden z najlepszych BA, na których byłem. A było ich sześć. Kto nie był, niech żałuje ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#16

yog 6 lata temu

Nie no, wyrobiłem z minutę grania tego Visionaire i próba podejścia do solówki bardzo smutna. Mam nadzieję, że się chłop ogarnie jednak, bo ze dwa lata temu się mało nie zapił po śmierci ojca - wielokrotne podbramkowe wizyty w szpitalu, rozwiązanie zespołu i emo-posty na fejsie. Byłem na Tiamat 2 razy, jakoś 2008 i 2009 mniej więcej i było zajebiście, gitary w numerach z Wildhoney piękne, solo z Gaia na koniec lepsze niż na płycie itp. Tutaj to nieprzyjemnie oglądać nawet, co dopiero być np. pod barierkami. W ogóle to czemu wg. M-A nie gra na żywo ich basista od dwóch dekad, Anders Iwers, tylko jakiś typ? W sumie jeśli bym miał na jego miejscu to oglądać to bym chyba też odpuścił występy.

Ale przynajmniej Johan bardzo przeprosił przed kawałkiem :D
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#17

Czit 6 lata temu

pro pisze:
6 lata temu
Czit pisze:
6 lata temu
Był ktoś tu z forum na festiwalu??
Ja.

Próbka żenady roku albo i dekady. Najebany Edlund i reszta gówna na scenie.





Ale ogólnie to był jeden z najlepszych BA, na których byłem. A było ich sześć. Kto nie był, niech żałuje ;)


Przyznam, ze byłem pierwszy raz i w chuj mi się podobało. Nile i Cryptopsy pozamiatało ()chociaż Nile strasznie krótki mi się wydawał). Mieszane ucuzcia na Decpaitated - 3 świetne utwory, jeden nawet "Homo Sum" i chyba 3 pizdowate z nowych płyt. Wśród młodych metaluchów naprzeciwko mnie pełna ekstaza i szaleństwo przy tych nowych, a jak weszło " Post (?) Organic " trochę ucichli ;) Pogoda była brutalna, zw2łaszcza po koncercie Ulcerate :D
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#18

pro 6 lata temu

Czit pisze:
6 lata temu

Przyznam, ze byłem pierwszy raz i w chuj mi się podobało. Nile i Cryptopsy pozamiatało ()chociaż Nile strasznie krótki mi się wydawał). Mieszane ucuzcia na Decpaitated - 3 świetne utwory, jeden nawet "Homo Sum" i chyba 3 pizdowate z nowych płyt. Wśród młodych metaluchów naprzeciwko mnie pełna ekstaza i szaleństwo przy tych nowych, a jak weszło " Post (?) Organic " trochę ucichli ;) Pogoda była brutalna, zw2łaszcza po koncercie Ulcerate :D
Gdybym wiedział, to byśmy jakieś piwo albo rum zrobili ;) Z moich refleksji, najlepiej wypadły: Emperor i Electric Wizard (którego nie słucham na co dzień). Cryptopsy i Nile - bardzo dobry poziom. Decapitated nie widziałem, bo oglądałem już wiele razy. Na Ulcerate także byłem przed armagedonem z nieba. Mimo że pod namiotem, to czuję po 15 minutach, że buty przemakają. Rzeka się pojawiła ;) Z innych zespołów jak zwykle wysoki poziom zaprezentował Devin. Amorphis w swoim melodyjnym stylu. Szkoda, że tylko jeden utwór z "Tales...". Carcass, który zastąpił Morbidów, także świetnie wypadł. Hard core'y pomijał, bo to nie moja bajka. Rozczarował mnie Mayhem, przy którym nie dotrwałem do końca. Zdecydowanie gorzej niż dwa lata temu na BA. Miła niespodzianka w postaci Opeth i wycieczki muzycznej do lat 90-tych. Growl Akerfeldta - rewelka. Samael - lepiej niż na tegorocznej Metalmanii (tym razem mniej disco), ale nadal "umc, umc, umc". Pierwszy mój koncert na żywo Wolfheart i jestem na TAK. To będzie prawdziwa przyjemność zobaczyć ich kolejny raz w drugi weekend września na Summer Dying Loud. I co jeszcze? Vallenfyre. Najmocniejszy pod kątem surowości koncert jaki widziałem na tegorocznym BA. Oczywiście jak co roku, żałuje, że nie zobaczyłem wszystkiego co chciałem zobaczyć oraz pewnych zagadek do odkrycia. Ale takie "zalety" Brutala. Tak czy siak to był jeden z najlepszych BA z tych sześciu edycji, na których byłem. A pogoda... Nie jeździ się tam dla pogody ;) A na koniec ołtarzyk Lemmy'ego, w którym można było się chwilowo wyciszyć i przy okazji wybić zęby po ciemku :D

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#19

Czit 6 lata temu

pro pisze:
6 lata temu
Czit pisze:
6 lata temu

Przyznam, ze byłem pierwszy raz i w chuj mi się podobało. Nile i Cryptopsy pozamiatało ()chociaż Nile strasznie krótki mi się wydawał). Mieszane ucuzcia na Decpaitated - 3 świetne utwory, jeden nawet "Homo Sum" i chyba 3 pizdowate z nowych płyt. Wśród młodych metaluchów naprzeciwko mnie pełna ekstaza i szaleństwo przy tych nowych, a jak weszło " Post (?) Organic " trochę ucichli ;) Pogoda była brutalna, zw2łaszcza po koncercie Ulcerate :D
Gdybym wiedział, to byśmy jakieś piwo albo rum zrobili ;) Z moich refleksji, najlepiej wypadły: Emperor i Electric Wizard (którego nie słucham na co dzień). Cryptopsy i Nile - bardzo dobry poziom. Decapitated nie widziałem, bo oglądałem już wiele razy. Na Ulcerate także byłem przed armagedonem z nieba. Mimo że pod namiotem, to czuję po 15 minutach, że buty przemakają. Rzeka się pojawiła ;) Z innych zespołów jak zwykle wysoki poziom zaprezentował Devin. Amorphis w swoim melodyjnym stylu. Szkoda, że tylko jeden utwór z "Tales...". Carcass, który zastąpił Morbidów, także świetnie wypadł. Hard core'y pomijał, bo to nie moja bajka. Rozczarował mnie Mayhem, przy którym nie dotrwałem do końca. Zdecydowanie gorzej niż dwa lata temu na BA. Miła niespodzianka w postaci Opeth i wycieczki muzycznej do lat 90-tych. Growl Akerfeldta - rewelka. Samael - lepiej niż na tegorocznej Metalmanii (tym razem mniej disco), ale nadal "umc, umc, umc". Pierwszy mój koncert na żywo Wolfheart i jestem na TAK. To będzie prawdziwa przyjemność zobaczyć ich kolejny raz w drugi weekend września na Summer Dying Loud. I co jeszcze? Vallenfyre. Najmocniejszy pod kątem surowości koncert jaki widziałem na tegorocznym BA. Oczywiście jak co roku, żałuje, że nie zobaczyłem wszystkiego co chciałem zobaczyć oraz pewnych zagadek do odkrycia. Ale takie "zalety" Brutala. Tak czy siak to był jeden z najlepszych BA z tych sześciu edycji, na których byłem. A pogoda... Nie jeździ się tam dla pogody ;) A na koniec ołtarzyk Lemmy'ego, w którym można było się chwilowo wyciszyć i przy okazji wybić zęby po ciemku :D

Obrazek
Obrazek

Może za rok :) Swoją drogą - bardzo fajne piwko było. Piłem 10 i 12 z Radegasta. 10 w mimo, że bardzo lekka można powiedzieć wodnista to w smaku bardzo przyjemna, a 12 to już konkret pilsik praktycznie. 10-12 dziennie piłem i ani nie zaszumiało, a rano jak nowo narodzony.
Vallenfyre faktycznie w pytę - najbardziej mi podszedł ten " An Apathetic Grave " chciaż ja zazwyczaj takich wałów nie lubię.
Po tym wspomniany przez Ciebie Devin. Kumpel chciał bardzo iść, a ja jako, że bardzo Devina za SYL cenię to też poszedłem (ostatni nasz koncert - po nim wcześniej spakowani wbiliśmy do samochodu i chodu do domu :D) i bardzo mi się podobało chociaż tego jego projektu nie słucham, ale gościu nietuzinkowy. Overkill rewalacyjny. Suffocation konret.
Trochę za dużo jednak tego matalcorowego gówna... np.


O i dupy z Nervosa całkiem dały radę
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#20

pro 6 lata temu

Czit pisze:
6 lata temu

Może za rok :) Swoją drogą - bardzo fajne piwko było. Piłem 10 i 12 z Radegasta. 10 w mimo, że bardzo lekka można powiedzieć wodnista to w smaku bardzo przyjemna, a 12 to już konkret pilsik praktycznie. 10-12 dziennie piłem i ani nie zaszumiało, a rano jak nowo narodzony.
Vallenfyre faktycznie w pytę - najbardziej mi podszedł ten " An Apathetic Grave " chciaż ja zazwyczaj takich wałów nie lubię.
Po tym wspomniany przez Ciebie Devin. Kumpel chciał bardzo iść, a ja jako, że bardzo Devina za SYL cenię to też poszedłem (ostatni nasz koncert - po nim wcześniej spakowani wbiliśmy do samochodu i chodu do domu :D) i bardzo mi się podobało chociaż tego jego projektu nie słucham, ale gościu nietuzinkowy. Overkill rewalacyjny. Suffocation konret.
Trochę za dużo jednak tego matalcorowego gówna... np.


O i dupy z Nervosa całkiem dały radę
Tak to był najlepszy fest brutalowy pod kątem browarów. Spory wybór, a nie jak w poprzednich latach jedno w porywach do dwóch. No i patent z opaskami z czipami to był jak dla mnie strzał w 10. Zero tych wydzieranych żetonów, które łatwo było zgubić. A tak...1000 koron na wejście i wystarczyło. Zgadzam się z Tobą codziennie chlało się po 10 piwek plus jakaś łycha albo inny mocny wynalazek a rano zero kaca i bólu głowy. Nie wiem może to zasługa namiotu i spania na powietrzu. Albo po prostu klimat czeski ;) Devin był nieco gorszy niż ten 3-4 lata temu. Wtedy doświadczyłem jednego z najlepszych koncertów w swoim życiu.Tutaj było trochę gorzej, ale dobrze się bawiłem. Overkill i Suffo niestety pominąłem z różnych przyczyn (%) ;) Core'a jak zwykle było za dużo, ale no cóż to jest domena BA od pewnego czasu. To Infected Rain nawet obejrzałem. Ale raczej ze względu na tę uroczą Mołdawiankę. Głos miała zjebany, ale fajnie się na nią patrzyło heh. Nervosy też nie widziałem, ale kumpel chwalił.

A i oczywiście miałem zajebisty ubaw z czeskiego Root. Lubię ten zespół oglądać dla mega beki :D
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#21

pro 6 lata temu

A i jeszcze mignęła mi na scenie orientalnej niemiecka black metalowa Ultha. Nie znałem wcześniej tego zespołu, ale właśnie dzięki takim festom można odkryć coś fajnego. I właśnie na dobranoc katuję się ich ostatnim albumem "Converging Sins" z zeszłego roku. Bardzo dobry krążek. Żałuję, że posłuchałem tylko końcówki koncertu https://www.metal-archives.com/bands/Ultha/3540393471
Ostatnio zmieniony 19 sie 2017, 00:22 przez pro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#22

Czit 6 lata temu

Bekę to mieliśmy z Nuclear Vomit w sobotę :lol: takie to taneczne, w sam raz na festyn :D

Żarcie mi w chuj smakowało - no ja mieszkam w tak zjebanym mieście, że w restauracji ciężko utrafić coś co by było lepsze niż tam.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#23

pro 6 lata temu

Czit pisze:
6 lata temu
Bekę to mieliśmy z Nuclear Vomit w sobotę :lol: takie to taneczne, w sam raz na festyn :D

Żarcie mi w chuj smakowało - no ja mieszkam w tak zjebanym mieście, że w restauracji ciężko utrafić coś co by było lepsze niż tam.
No właśnie, kumple byli i żałuję, że nie poszedłem, bo było ponoć zabawnie. Choć nikt nie przebije czeskiego Gutalaxu na zakończenie festu. Kurwa to był ponoć jeden z najlepszych setów na festiwalu. Cały namiot na Metal Gate pracował! A kumpel ciągnął. Trzeba było iść. Ehhh

Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#24

Czit 6 lata temu

pro pisze:
6 lata temu
Czit pisze:
6 lata temu
Bekę to mieliśmy z Nuclear Vomit w sobotę :lol: takie to taneczne, w sam raz na festyn :D

Żarcie mi w chuj smakowało - no ja mieszkam w tak zjebanym mieście, że w restauracji ciężko utrafić coś co by było lepsze niż tam.
No właśnie, kumple byli i żałuję, że nie poszedłem, bo było ponoć zabawnie. Choć nikt nie przebije czeskiego Gutalaxu na zakończenie festu. Kurwa to był ponoć jeden z najlepszych setów na festiwalu. Cały namiot na Metal Gate pracował! A kumpel ciągnął. Trzeba było iść. Ehhh


Hehehehehe dobrzy są :D
To Infected Rain nawet obejrzałem. Ale raczej ze względu na tę uroczą Mołdawiankę. Głos miała zjebany, ale fajnie się na nią patrzyło heh. Nervosy też nie widziałem, ale kumpel chwalił.
Właśnie oprócz tego, że zwłaszcza wokalistka Nervosy była naprawdę apetyczna to dobrze dojebały muzycznie. Darla ryja konkretnie, ale pomiędzy utworami to taki głosik, że grzecznie do kawiarni byś zaprosił :)

Pozytywne zaskoczenie - Gorguts - chociaż z płyt nie wchodzą to o dziwo live bardzo dobrze się słuchało, a negatywnie Hour Of Penance - tu sytuacja na odwrót, albo efekt tego, ze byłem świeżo po Cryptopsy prawie pod sceną...
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#25

pro 6 lata temu

Tak, Gorguts - średnio z płyt trawię, a tutaj słuchałem ich w skwarze, stojąc w kolejce po opaskę na taras i podobało się. Na Hour Of Penance miałem iść, ale piwo przy namiocie wygrało. Hour Of Penance widziałem już na Brutalu i wówczas było naprawdę dobrze. Ale skoro piszesz, że tym razem nie pykło, to nie żałuję, że wybrałem jednak % ;) Aha, jeden wielki minus dla organizatorów za pojebanie rozpisek z kapelami. Ta na smyczce z tą w książeczce dość znacząco się różniła. Niektóre kapele wpisane były dwukrotnie na dwóch różnych scenach i nie mam na myśli tutaj Incantation, ale, np. Furię.

Ominęły mnie Swallow the Sun, Rotting Christ i God in an Astronaut - to chyba trójka, której najbardziej mi żal. Tutaj jednak pogoda mi pokrzyżowała plany i jezioro w butach.
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#26

Czit 6 lata temu

Ciekawsze kapele, które wystąpią na Brutal Assault w przyszłym roku:

Blood Incantation
Broken Hope
Dead Congregation
Ingested
Misery Index
Nails
Origin
Pestilence

No jak na razie zajebiście się szykuje.

Więcej tutaj: http://brutalassault.cz/pl/bands/
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#27

Ryszard 6 lata temu

Hmmm... Jak na razi5e ciekawsze kapele:

SAINT VITUS
ALUK TODOLO
MINISTRY
PERTURBATOR

SADISTIC INTENT
DEAD CONGREGATION
PESTILENCE
BLOOD INCANTATION

PROTECTOR
TORMENTOR

CONVERGE
NAILS

Może być.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#28

Czit 6 lata temu

Behemoth na Brutal Assault 2018!
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#29

Canidia 4 lata temu

Co taka cisza o tegorocznym brutalu? Kto się wybiera? Co sądzicie o line-upie?
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#30

pro 4 lata temu

Byłem. Było fajnie. Cześć!
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#31

Canidia 4 lata temu

pro pisze:
4 lata temu
Byłem. Było fajnie. Cześć!
No cześć, tez byłam i też mi się podobało! Z jakich zespołów jesteś najbardziej zadowolony?
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#32

pro 4 lata temu

Canidia pisze:
4 lata temu
pro pisze:
4 lata temu
Byłem. Było fajnie. Cześć!
No cześć, tez byłam i też mi się podobało! Z jakich zespołów jesteś najbardziej zadowolony?
Heilung, Cult of Luna, Testament
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#33

Canidia 4 lata temu

Obrazek

Update kapel, które zagrają na BA 2020. Część mnie bardzo interesuje - Asphyx (pozdrawiam naszego strażnika deathmetalu :) ), Dark Funeral, Nocturnus AD, Razor czy Venom, ale taki Anselmo z Panterowymi kawałkami to jakieś nieporozumienie. Brrr, chyba im się festiwale z Mystikiem pomyliły.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#34

CzłowiekMłot 4 lata temu

Nocturnus bardzo ok, Atari Teenage Riot może być ciekawe, Venom bida z nyndzą, podobnie Asphyx, zaskoczenie Razor, a Anselmo z Pantera to mokry sen fana gówno metalu, którym jestem i się tego nie wstydzę. W ogóle Phil na żywo robi robotę.

Jak wygram w totka to pojadę.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#35

Zsamot 4 lata temu

No akurat z Asphyx to grzeszysz. Widziałem na żywo- zaj kurwa bisty koncert. Nie wierzę,. by z takim materiałem mogli źle zagrać.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#36

CzłowiekMłot 4 lata temu

Nie przekonuje mnie taki rodzaj death metalu. po prostu :)

Kolejna aktualizacja, gdybym nie celował w sąsiednie Obscene Extreme, to bardzo bym się ucieszył:

Obrazek
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#37

Czit 4 lata temu

1914, Mass Infection... dobre strzały!!
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
ptrknknc
Master Of Puppets
Posty: 173
Rejestracja: 5 lata temu

#38

ptrknknc 4 lata temu

co to zastój w temacie ja się pytam

Prawda to Metal. I piwko.
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#39

Canidia 4 lata temu

Mały update.

Obrazek
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#40

Canidia 4 lata temu

Ogłoszono Mercyful Fate na BA 2020 - liczyłam na to, odkąd poszło info o trasie MF. To znakomita nowina tym bardziej dlatego, że tym sposobem można olać nieszczęsnego Mystika.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#41

deathwhore 4 lata temu

Zdaje się, że jakieś względnie tanie bilety to są do końca tego miesiąca (styczeń), a nie jak bywało do tej pory - do końca kwietnia.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#42

Canidia 4 lata temu

Taak, do dzisiaj. Trudno sie w zasadzie dziwić, zeszłoroczny sold-out pewnie im narobił ochoty na większe zarobki.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
ptrknknc
Master Of Puppets
Posty: 173
Rejestracja: 5 lata temu

#43

ptrknknc 4 lata temu

Bilety już mamy z połowicą, także zawitamy. Czekam na kolejne ogłoszenia, w zeszłym roku, gdzie nie byłem, miałem zapisane ze 30 zespołów do obczajenia. Jak już jadę to może być ze 20.
Prawda to Metal. I piwko.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#44

CzłowiekMłot 4 lata temu

No to chyba odwiedzę ten Jaromer po raz trzeci:

Obrazek
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#45

Kozioł rok temu

2023 - 40iles procent jus zabukowali, a pośród nich:

AGNOSTIC FRONT
ANTHRAX
BIOHAZARD
CONCRETE WINDS
CONVERGE
CROWBAR
DEICIDE
DISMEMBER
DYING FETUS
EVILDEAD
EXCITER
EYEHATEGOD
HYPOCRISY
I AM MORBID
NAPALM DEATH
NILE
OVERKILL
SEPULTURA
SODOM
SPECTRAL WOUND

aa, blekk metl: BORKNAGAR MARDUK WATAIN
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#46

Kozioł rok temu

Obrazek
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#47

Kozioł rok temu

Obrazek
Turris Babylonica e stercore facta est.
Ablazir
Posty: 23
Rejestracja: 6 mies. temu

#48

Ablazir 5 mies. temu

Kolejna edycja zaczyna nabierać kształtów:
Organizatorzy Brutal Assault 2024 ogłosili kolejne zespoły, które zagrają na imprezie. Do składu dołączają:

Born Of Osiris, God Is An Astronaut, Incantation, Jinjer, My Dying Bride, Necrot, Terrorizer, Vomitory

Wcześniej potwierdzono udział:

Architects, Behemoth, Bodysnatcher, Brutus, Emperor, Left To Die, Legion Of The Damned, Motionless In White, Ufomammut
Początek inny niż Mystic, ciekawe jak to będzie dalej, pewnie będę wybierał między tymi dwoma festiwalami.

Wróć do „Koncerty”