Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

Blood Incantation

#1

yog 7 lata temu

Obrazek
Blood Incantation to kapela z Colorado uprawiająca prawie że instrumentalny death metal o progresywnym zacięciu oparty o płynne zmiany sytych riffów. Kosmiczny okultyzm, zagłada galaktyk, Anunnaki i tego typu klimaty. Starspawn było podobno nagrane w 100% analogowo, toteż zachęcam do wersji winylowej.

Dla miłośników: Timeghoul, Demilich, The Chasm, Shub Niggurath, Nocturnusów i generalnie starej Florydy.

Obrazek
Skład:
Isaac Faulk - Drums (2011-present) Lykotonon, Stoic Dissention, Stormkeep, Wayfarer, Chthonic Deity (live), ex-Centimani, ex-Abysmal Dimensions, ex-Velnias (live)
Paul Riedl - Guitars, Vocals (2011-present) Chthonic Deity, Spectral Voice, Scolex (live), ex-Ancestortooth, ex-Elu of the Nine, ex-Merkstave, ex-Münn, ex-Total Darkness, ex-Abysmal Dimensions, ex-Leech, Hanging Moss, Hoverkraft, Paul Riedl, ex-Velnias, ex-Hell (live), ex-Martin Luther King Diamond, ex-Sars
Morris Kolontyrsky - Guitars (2012-present) Black Curse, Natürgeist, Spectral Voice, Stillborn Fawn, ex-Maliblis, Homebody, Morris Kolontyrsky, ex-Nekrofilth, ex-Wayfarer (live), ex-School Knights
Jeff Barrett - Bass (2015-present) Spectral Voice, ex-Velnias

Dyskografia:
2013 - Blood Incantation [demo]
2013 - Demo II [demo]
2014 - Astral Spells [demo]
2015 - Interdimensional Extinction [EP]
2015 - Spectral Voice / Blood Incantation [split]
2016 - Starspawn
2018 - Live Vitrification [live]
2019 - Inner Paths (To Outer Space) [single]
2019 - Slave Species of the Gods [single]
2019 - Hidden History of the Human Race
2022 - Timewave Zero [EP]




Wkrótce w PL gigi z Cruciamentum za 35 zeta. Jak dla mnie najlepsza deathowa kapela aktualnie.

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Bl ... 3540368063
BC: https://bloodincantation.bandcamp.com/music
BC: https://darkdescentrecords.bandcamp.com/music
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
HUMAN
Tormentor
Posty: 1563
Rejestracja: 7 lata temu

#2

HUMAN 7 lata temu

Blood Incantation, Cruciamentum - 27.03. Poznań, U Bazyla

Bardzo mocny zestaw.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#3

yog 7 lata temu

Taki śliczny plakacik do tego wydarzenia (jest też Wrocław i Wawa):

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
HUMAN
Tormentor
Posty: 1563
Rejestracja: 7 lata temu

#4

HUMAN 7 lata temu

Ciekaw czy kluby będą wypełnione, bazyl mały, powinien być pełen, szykuje się dobry wieczór, trzeba sprawdzić jakie dni tygodnia i urlop w robocie załatwić :D
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#5

yog 7 lata temu

Ten nowy bazyl jest mniejszy od starego? Hydrozagadka niewielka, w sam raz na takie spędy, dobry klimat się robi jak się kataniarze zbiorą, a spore podwórko przed klubem dobrze się sprawdza, jeśli ktoś lubi dym :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
HUMAN
Tormentor
Posty: 1563
Rejestracja: 7 lata temu

#6

HUMAN 7 lata temu

Na moje dużo mniejszy, ale brzmienie całkiem dobre, piwa tez w miarę dobre trochę czeskich, dodatkowo wprowadził opłatę za plastikowy kubek 5 zeta, no i jest ogródek mały z grillem
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4168
Rejestracja: 7 lata temu

#7

DiabelskiDom 7 lata temu

Ja się cieszę milion z ich wizyty i stawiam się pewnikiem. Plakat mistrz. A EPka to jedno z lepszych wydawnictw w death metalu w 2015 roku.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#8

Epoxx 7 lata temu

Zazdroszczę tym co będą na koncercie :)A Starspawn album sztos lecz nie powiem za pierwszym razem tego nie poczułem nie urzekł mnie, ale za drugim wracając ciemną doliną do domu po kilku głebszych wrzuciłem na słuchawki i już tak słuchałem cały tydzień, pózniej miesiąć i słucham do dzisiaj i nie nudzi i nie będzie nudził ,świetny materiał.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2971
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#9

Vortex 7 lata temu

Bazyl nie był pełen na Destruction i choć sam bym się na BI wybrał, bo ich ostatni krążek to wyśmienita sztuka to śmiem twierdzić, że kompletu nie będzie. A za kubek jest tylko kaucja 5zl jak oddasz masz piątkę w kieszeni ;)
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#10

TITELITURY 7 lata temu

Cruciamentum widziałem już na żywo. To skomplikowana kompozycyjnie muzyka, w którą trzeba się wsłuchać, żeby odczuć przyjemność, więc jeśli zjebią nagłośnienie, usłyszycie tylko ścianę dźwięku.

Co do BI, to powiedziałbym tak: są w tym gatunku zespoły, których po prostu "słucha się". Riffy proste, wpadające w ucho, podrasowana punkowa perkusja. Zajebiste, ale dobre do piwa i pomachania bańką. A są takie, które kładą nacisk na kompozycję, często zmieniają tempo, wplatają solówki w najmniej spodziewanym momencie, itd. Bania mie lata, za to siada się przy takiej muzyce w fotelu, odpala płytę i rozkoszuje muzyką zupełnie jak jakiś meloman. BI zaliczam do takich zespołów. Cruciamemtum też, Execration, którego właśnie słucham i jeszcze... kilkadziesiąt innych, hehe.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#11

Zsamot 7 lata temu

Co tu będę ściemniał, dla mnie są bogami... Liczę, że jutro kupię sobie oryginały CD.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#12

yog 7 lata temu

Z winyla to dopiero ładnie brzmią te analogowe nagrania :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#13

Zsamot 7 lata temu

Domyślam się, ale będę kontent mając srebrne krążki temat winyli chwilowo zawieszony.

Kuźwa, czekam na ten koncert!!!
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#14

yog 7 lata temu

Ja jebie, ale się jaram przed jutrem po tym, co internety mówią o wczorajszym gigu ;D same "gig roku", "death metalowy koncert życia" itp, aż trudno sobie wyobrazić, żeby nie było zawodu w Hydro po takim hype.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4438
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#15

deathwhore 7 lata temu

Ja się nie nakręcam. Płyta jest spoko jak słuchałem z sieci, pewnie ją kupię na koncercie, ale takich spustów i zachwytów nie odnotowałem u siebie. Może i lepiej, skoro faktycznie są tak zajebiści, to może będę miło zaskoczony.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#16

yog 7 lata temu

Gitarzysta mówi ze w październiku robią kolejna trasę po Europie wiec kurwa masakrycznie polecam, bo kosmos i najlepszy headbanging od lat. Miazga absolutna

Cytaty z samego siebie najlepsze, choć dziś z @DiabelskimDomem żeśmy pojechali grubaśnie na tematy Kata / Master's Hammera / Malokarpatan / Destroyers / chujwieczegojeszcze:
yog pisze:Paul Riedl (Blood Incantation vox/guitar/concept) w rozmowie z najlepszym dziennikarzem ekstremalnego metalu: This was the most insane gig we've had so far.

Ludzie podczas koncertu skandowali Blood Incantation, ale to za długie, więc krzyczałem Iä! Iä!!

Był bis, Cruciamentum brzmieli jak emeryci przy Blood Incantation, ale też spoko występ, choć większość ich koncertu przegadałem z typami z BI ;) Martyrdoom mega oczywiste riffowanie i zwolnienia, bekę miałem z nich, ale propsy za zajawkę.

Sam bis był na tej zasadzie, że ludzie skandowali BI, na co Paul pyta, czy jest ktoś in charge, toteż rozdarłem ryja, że yeah, bo tłum szalał, tłum się zgodził i pojechali dalej. Mam wrażenie, jakbym tak baniakiem machał ostatnio w 2010. 100% analog metal orgasm

Aaaa jeszcze konferansjerka o obcych, międzywymiarowym wymiaraniu i tego typu akcjach dobra beka, area 51, starożytni kosmici - jazda. Dawno się tak nie śmiałem przy zapowiadaniu kawałków.

ps. chyba połamałem szyję na tych demilichowych rytmach ;)
ps2. bardzo mili kolesie z typów
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#17

yog 7 lata temu

@deathwhore jak się podobało?

Jeszcze pospamuję trochę, kawałek z nadchodzącego albumu, The Giza Powerplant:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#18

Epoxx 7 lata temu

O ty! A jak ładnie się filmik w odpowiednim momencie ustawia :D
if you can find it on the internet, it's not underground.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4438
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#19

deathwhore 7 lata temu

yog pisze: @deathwhore jak się podobało?
Nie chciało mi się wyjść z domu. Strasznie zblazowany się zrobiłem odkąd nie piję.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#20

Epoxx 7 lata temu

10go kwietnia w DDR dostępne będą reedycje EPki Interdimensional Extinction oraz Starspawn więc jak ktoś się nie załapał ma szansę teraz.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#21

yog 7 lata temu

To pewnie i Hellthrasher coś tam będzie miał po taniości (za winyla Starspawn jakoś 80 zł płaciłem).
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#22

Epoxx 7 lata temu

Ja to jeszcze za biedny na winyle jestem XD ale demko cd kupię :) bo Starspawna mam.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#23

Epoxx 7 lata temu

Hellthrasher ma dostępne LP i EP na cd jak by ktoś coś chciał skompletować.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#24

yog 7 lata temu

Chujnia, liczyłem na winyla ep, bo tam jest grawerowana okładka na odwrocie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#25

Epoxx 7 lata temu

Też liczyłem na winyle no, ale co zrobić.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#26

yog 6 lata temu

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#27

Hajasz 6 lata temu

Dobrze pamiętam jak zjechałem ich debiutancki album na starym forum, potem już jak forum padło gdzieś czytałem wywiad z nimi i jakiś wewnętrzny głos mi powiedział "Hajasz dałeś dupy" i kazał to powtórzyć co też uczyniłem. Niedługo potem kupiłem sobie CD i zacząłem się w tym zasłuchiwać aż podczas kawałka nr. 3 poczułem lekkie ukłucie w sercu, to była moja ambicja i od tego momentu już nigdy na tę płytę nie powiem złego słowa.

Rzadko zdarza mi się tak diametralnie zmienić opinię o czymś ale Starspawn to mega ciekawe granie. Chyba sobie zaraz zapodam.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#28

yog 6 lata temu

A jak byś koncert w Wawie zobaczył... Co oni tam odjebali... I ta publiczność przy każdej okazji skandująca BLOOD INCANTATION. Wielkie święto death metalu to było, zaprawdę powiadam. No ale chyba będą znowu na jesieni.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3977
Rejestracja: 7 lata temu

#29

Pioniere 6 lata temu

Podobne emocje na koncertach wielokrotnie były już przerabiane "wieki temu", tyle że cebie yogusiu jeszcze nie było wśród grona słuchaczy Metalu, wiec i wachlarz porównań masz skromniejszy, gdyż ominął cie cały metalowy boom i wysyp najlepszych kapel oraz ich słynnych już koncertów.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#30

Hajasz 6 lata temu

yog pisze:
6 lata temu
No ale chyba będą znowu na jesieni.
Jak znacznie bliżej Opola to sobie obejrzę.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#31

yog 6 lata temu

@Pioniere Zdaje sobie z tego sprawę, dlatego się tam czułem prawie, jakby był rok 1990 czy jaki tam i Morbid Angel przyjechał :P (czerwony BC Rich Ironbird też był).

@Hajasz Morris mówił, że bardzo by chciał zobaczyć Kraków, więc jeśli już będą to pewnie i bliżej niż stolica. O tym koncercie w Wawie mówili później przy piwku, że to był ich most insane gig so far, w co akurat wierzę, bo podjarani chłopaki byli nieźle - czyli jest spora szansa, że będzie więcej niż 3 koncerty (chyba tyle ich było wiosną z Cruciamentum), o ile komuś będzie się chciało zorganizować, bo nie wiem jak finansowo ta trasa wyszła, ale Hydrozagadka była dosyć wypełniona.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#32

Ryszard 6 lata temu

Bardzo czesto kluce sie z @Pionierem na tematy ew. fajnosci czy niefajnosci jakiegos czegos i w tym wypadku chlopak stoi po drugiej strony barykady, w nielicznym tlumie negatorow. Gust to gust i widocznie z ta kapela nie jest mu po drodze. Blood Incantation i Teitanblood to bdb kapele czy tego kolega chce czy nie.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#33

yog 6 lata temu

Albo to ja taki magik, albo mnie czytają:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3977
Rejestracja: 7 lata temu

#34

Pioniere 6 lata temu

Ryszard pisze:
6 lata temu
Bardzo czesto kluce sie z @Pionierem na tematy ew. fajnosci czy niefajnosci jakiegos czegos i w tym wypadku chlopak stoi po drugiej strony barykady, w nielicznym tlumie negatorow. Gust to gust i widocznie z ta kapela nie jest mu po drodze. Blood Incantation i Teitanblood to bdb kapele czy tego kolega chce czy nie.
@Ryszardzie, to jakieś zupełne niezrozumienie mych intencji, popatrz na nr 1 na liście. Tym razem jesteśmy po tej samej stronie barykady :)
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#35

Ryszard 6 lata temu

Serdecznie przepraszam. czyli nie "pogadamy" :D

to chyba ta w sumie wyjeta z kontekstu wypowiedz o koncertach... Wiesz, nie ma co mlodego plackowac za to ze jogiczna swiadomosc urodzila sie 30 lat pozniej od pionierskiej. Mlodziezy kupic lody za to ze brna w muzyke tak samo brutalna i nieprzecietna, i w sumie wywalujaca analogiczne do przedwiecznych emocje. Nie celujac przy tym w srednice i miernote. Chyba juz czas aby dzieci zakladaly tematy o kapelkach ktore starym zrywaja ciapy i kalesony.

@Pioniere Rozpierdoliles mnie typami tbh...
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#36

yog 6 lata temu

O kurwa jak dopierdala EP-ka z winyla!!! Pojęcie przechodzi!!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#37

yog 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
(...) czytałem (...) wywiad z Paulem Riedlem z Blood Incantation/Spectral Voice, w którym opowiada, że jak nagrywali Starspawn to na wszystkich ekranach w chałupie były wyświetlane napisy pokroju "Ancient Aliens", a dookoła rozsypane były lektury w tej tematyce ;)
Wywiad, o którym wspomniałem, a z którego dowiecie się między innymi, że po jesiennej europejskiej trasie Spectral Voice z Demilich zamierzają nagrać drugi album Blood Incantation, znajdziecie poniżej:

http://blog.covenantfestival.com/ergo-s ... ath-metal/

Stosunkowo długa lektura i rozbudowane odpowiedzi Johna Lennona death metalu.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#38

yog 5 lata temu

Dark Descent późnym rokiem 2019 wyda drugi album Blood kurwa Incantation. Nazywać się on będzie Hidden History of the Human Race, czyli zapewne kontynuowana będzie - prawilnie - tematyka starożytnych kosmitów, a wyprodukuje go Pete DeBoer.

Wszystko to, co napisałem i jeszcze trochę, przeczytacie poniżej:

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#39

TITELITURY 5 lata temu

No nie wiem, nie wiem. Poprzeczkę ustawili sobie tak wysoko, że chyba lepiej byłoby, gdyby się już rozpadli. :D
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#40

yog 5 lata temu

Jeden nowy kawałek grali na swojej drugiej polskiej trasce i był bdb, więc jestem dobrej myśli ;) Zresztą w Spectral Voice też chujni nie grają ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#41

Epoxx 5 lata temu

Też jestem spokojny o nowy materiał.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#42

yog 5 lata temu

Żeby nie było, że narzekam tylko na to, czego nie lubię - Blood Incantation bezwstydnie zdradziło ideały podziemia i ma od niedawna oficjalny fanpej na fejsbuku. Wbrew wcześniejszym wypowiedziom!

Hańba!

https://www.facebook.com/astralnecrosis/
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#43

TITELITURY 5 lata temu

Na szczęście ja pozostaję true i mam na tym portalu społecznościowym bany. Kontaktu nie ma, zatem status kultu może być utrzymany.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#44

Marduk666 5 lata temu

Lubię to!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#45

yog 5 lata temu

Do powyższej zdrady dochodzi kolejna - jak kiedyś w wywiadach opowiadali, że logo nieczytelne specjalnie, żeby tylko wtajemniczeli od razu rozpoznawali, tak na tym wspomnianym fanpeju na to logo wklejono normalny napis z nazwą zespołu. Oburzające!

A przy okazji powiem, że kapela wydała własnym sumptem jakąś koncertową wersję Vitrification of Blood (obie części - 19 minut). Można to zamówić za pośrednictwem: https://bloodincantation.bigcartel.com/

W wersji kasetowej na stronie B jakiś ambientowy kolaż, winyl z grawerunkiem. Tanio nie jest - odpowiednio 10 i 20 dolców + przesyłka. Wydawnictwo nosi nazwę Live Vitrification.


ObrazekObrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#46

Epoxx 5 lata temu

Ale winyl dojebany.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#47

yog 4 lata temu

Blood Incantation weszło dziś do studia, ażeby zarejestrować Hidden History of the Human Race. Ponownie robią to w World Famous Studio, w mieście nazwanym na cześć ostatniego dinozaura.

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#48

Zsamot 4 lata temu

Chyba nie mam żadnych obaw o następcę. ;)

Co prawda nie liczę już na koncert w Poznaniu, ale może????
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#49

yog 4 lata temu

Wieści ze studia:

https://www.decibelmagazine.com/2019/07 ... uman-race/

Ma być szybciej, bardziej progresywnie i ogólnie wszystko bardziej niż było, Giza Power Plant napisano w 2013 roku, a stroną B płyty będzie jeden długi kawałek. Premiera jesienią, a przed ich trasą po Ameryce u boku Immolation ma być jakiś kawałek udostępniony przynajmniej.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#50

Hajasz 4 lata temu

album of monumental and epic psychedelic/brutal/progressive/technical/ambient/funeral death metal + just one single, massive track

Po takim opisie to nie brzmi zbyt zachęcająco no chyba, że potrafią nagrać death metalową suitę przynajmniej w połowie tak genialną jak klasyk symfonicznego rocka In-A-Gadda-Da-Vida.
GRINDCORE FOR LIFE

Wróć do „Death Metal”